Uitslagen 80 meter Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Presley Ouwerkerk CAV Energie 10,63Q +1.0 m/s10,85
2 Jeffrey Rijkhals DNMC 10,72Q +2.4 m/s10,68
3 Isaac Mensah AV Feniks 10,87Q +1.8 m/s10,86
4 Louk Rijsdijk Phanos 11,07Q +1.8 m/s11,27
5 Malick Dahlberg Phanos 11,09Q +2.9 m/s11,09
6 Menne Gras AV Unitas 11,18Q +1.0 m/s11,27
7 Thijs Huigen AV Sparta 11,27Q +1.8 m/s11,11
8 Rais Semedo Moreira PAC 11,34Q +1.0 m/s11,43
9 Damian Paap DEM 11,35Q +1.8 m/s11,44
10 Faith Abu AV Sparta 11,48Q +2.4 m/s11,38
11 Robin Hartmans Maastricht 11,51Q +1.8 m/s11,80
12 Ziggy Veldman Heerenveen 11,52Q +2.9 m/s11,84
13 Teun Kalis AV 1923 11,54Q +2.4 m/s11,40
14 Tim Tempelman SPLS 11,56Q +1.8 m/s11,19
15 Bo Kraijnbrink Hollandia 11,58Q +2.4 m/s11,61
15 Justin Middelbos AV Zuidwal 11,58Q +1.8 m/s11,55
17 Jari van der Voorn AV Zeewolde 11,60Q +2.9 m/s11,96
18 Isaiah Sweeb Phanos 11,71Q +2.9 m/s11,57
19 Ingmar Visser WRNG 11,73Q +1.8 m/s11,94
19 Yuma van Dijkhuizen Fortius 11,73q +1.8 m/s11,86
21 Maurits va...cheijndel Olympus `70 11,74Q +1.0 m/s11,66
22 Joey Veen NEAV 11,79q +2.4 m/s11,61
23 Finn van der Maas Fit 11,83q +1.0 m/s12,19
24 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 11,88q +2.9 m/s12,50
25 Yarno Dijkman NEAV 11,90 +1.8 m/s12,19
26 Lucas Knetemann Hollandia 12,01 +2.4 m/s12,17
27 Menno Willems De Spartaan 12,06 +1.8 m/s11,55
28 Marijn Atmodimedjo AV34 12,07 +1.8 m/s11,97
29 Titus Pauw U-Track 12,10 +2.9 m/s11,24
30 Olaf Rijnboutt AV Phoenix 12,30 +1.8 m/s11,60
31 Jude Khalil THOR 12,45 +1.0 m/s11,97
32 Ben Verhoeven AV 1923 12,57 +1.0 m/s11,60
33 Tygo Schuurkamp AV Athlos 12,76 +1.8 m/s12,85
34 Christiaan Stuut AV Gouda 12,81 +2.9 m/s13,26
35 Béla Federer KAV Holland 13,82 +1.8 m/s14,20
Olivier van Benthem AV PEC 1910 DQ 12,10
Quinten va...Herwijnen AV Atos DNS 12,66
Jilles IJntema BAV DNS 11,50

Uitslagen 80 meter halve finale Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Presley Ouwerkerk CAV Energie 10,73Q -0.6 m/s---
2 Jeffrey Rijkhals DNMC 10,96Q -1.3 m/s---
3 Isaac Mensah AV Feniks 10,99Q -1.0 m/s---
4 Malick Dahlberg Phanos 11,33Q -1.0 m/s---
5 Thijs Huigen AV Sparta 11,38Q -1.3 m/s---
6 Menne Gras AV Unitas 11,43Q -0.6 m/s---
7 Louk Rijsdijk Phanos 11,48q -0.6 m/s---
7 Damian Paap DEM 11,48 -0.6 m/s---
7 Rais Semedo Moreira PAC 11,48q -1.3 m/s---
10 Faith Abu AV Sparta 11,70 -1.3 m/s---
11 Bo Kraijnbrink Hollandia 11,72 -1.3 m/s---
12 Justin Middelbos AV Zuidwal 11,75 -1.3 m/s---
13 Robin Hartmans Maastricht 11,80 -1.0 m/s---
13 Tim Tempelman SPLS 11,80 -1.0 m/s---
15 Jari van der Voorn AV Zeewolde 11,84 -1.0 m/s---
16 Ziggy Veldman Heerenveen 11,86 -1.0 m/s---
17 Teun Kalis AV 1923 11,89 -0.6 m/s---
18 Isaiah Sweeb Phanos 11,98 -0.6 m/s---
19 Maurits va...cheijndel Olympus `70 12,02 -1.3 m/s---
20 Ingmar Visser WRNG 12,06 -0.6 m/s---
21 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 12,09 -0.6 m/s---
22 Joey Veen NEAV 12,17 -1.0 m/s---
Finn van der Maas Fit DNS ---
Yuma van Dijkhuizen Fortius DNS ---

Uitslagen 80 meter finale Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Presley Ouwerkerk CAV Energie 10,90 -1.2 m/s---
2 Jeffrey Rijkhals DNMC 10,96 -1.2 m/s---
3 Isaac Mensah AV Feniks 11,22 -1.2 m/s---
4 Thijs Huigen AV Sparta 11,45 -1.2 m/s---
5 Menne Gras AV Unitas 11,57 -1.2 m/s---
6 Louk Rijsdijk Phanos 11,59 -1.2 m/s---
7 Rais Semedo Moreira PAC 11,60 -1.2 m/s---
8 Malick Dahlberg Phanos 11,68 -1.2 m/s---

Uitslagen 150 meter finale Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Carl Martens ARV Ilion 20,01 -0.8 m/s---
2 Jory Davids Haaksbergen 21,00 -0.8 m/s---
3 Rais Semedo Moreira PAC 21,08 -0.8 m/s---
4 Lucas Duy...van Twist PAC 21,24 -0.8 m/s---
5 Malick Dahlberg Phanos 21,51 -0.8 m/s---
6 Louk Rijsdijk Phanos 21,95 -0.8 m/s---
7 Job van Keulen Nijmegen 22,05 -0.8 m/s---
8 Faith Abu AV Sparta 22,65 -0.8 m/s---

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D1

# Naam ResOBP
1 Niels Laros Scorpio 2:57,03 2:54,90
2 Sam van der Werf HRRR 3:09,40 3:10,86
3 Wu Ping Kuiper Groningen 3:09,48 3:08,25
4 Senna Kampinga AV Zeewolde 3:09,73 3:11,48
5 Thijs Huigen AV Sparta 3:12,77 3:10,49
6 Luciano va...en Heuvel Almere `81 3:14,83 3:06,40
7 Max de Kruijf PH 3:15,27 3:16,29
8 Nick Duinkerken De Spartaan 3:16,29 3:12,44
9 Thomas van Orsouw AV Oss `78 3:17,32 3:18,02
10 Joris Mens KAV Holland 3:20,84 3:23,00
11 Tijm Oosterom Typhoon 3:20,99 3:24,04
12 Thijs van der Maaten AV Athlos 3:21,30 3:17,82
13 Jelle van Geel THOR 3:21,82 3:15,87
14 Merlijn Bonhof AV34 3:21,96 3:17,01
15 Robin Hartmans Maastricht 3:22,51 3:22,64
16 Finn van der Maas Fit 3:24,51 3:27,83
17 Mike Wennekes De Liemers 3:25,34 3:23,07
18 Jeroen van Lith ATH 3:26,26 3:22,07
19 Marcello v...en Heuvel Almere `81 3:27,34 3:19,85
20 Ids Peenstra AV PEC 1910 3:27,80 3:29,59
21 Finn Castricum AV Lycurgus 3:28,16 3:28,12
22 Daan Egbers SPOB 3:28,92 3:27,49
23 Sven Wildeboer VAV 3:29,73 3:46,52
24 Luc Clevett AV Zuidwal 3:29,99 3:27,22
25 Jaap Zoon Flevo Delta 3:31,79 3:29,10
26 Florian van Lent Haag 3:35,79 3:39,53
27 Jules Antoine PAC 3:35,83 3:31,07
28 Olaf van der Hidde HLLS 3:36,72 3:46,00
29 Wout Plugge AV Aquilo 3:38,50 3:44,11
30 Florian Overtoom Startbaan 3:38,96 5:39,86
31 Sem Verkaart Castricum 3:39,43 3:31,00
32 Taeke Mulder Phanos 3:41,53 3:35,00
33 Tygo Schuurkamp AV Athlos 3:42,08 3:54,27
34 Olivier van Benthem AV PEC 1910 3:43,34 3:45,83
35 Olav Ewoldt AAC 3:47,15 3:54,91
36 Riemer Kerkstra AV 1923 3:49,76 3:41,61
37 Ischa Sachs AV 1923 3:51,44 3:37,86
38 Luc Garrigoux Phanos 4:10,88 3:37,00
Gijs van der Kolk AV Trias DNS 3:18,99
Carl Martens ARV Ilion DNS 3:03,15
Juan Zijderlaan AV Atverni DNS 3:13,92
Sven Grooters PH DNS 3:15,07
Lars Molenkamp Almere `81 DNF 3:05,74
Miquel de la Fuente PAC DNF 3:20,65

Uitslagen 80 meter horden Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Bruce Boon Flevo Delta 13,61Q -1.7 m/s12,93
2 David Pronk Haag 13,94Q -0.5 m/s14,26
3 Jael Blanker AV Feniks 14,01Q -0.9 m/s13,75
4 Aiden Bareman Voorne 14,21Q -0.9 m/s14,35
5 Ridzerd Punt PAC 14,53Q -0.5 m/s13,93
6 Luuk van der Maaten AV Athlos 14,54q -0.9 m/s14,94
7 Mick van Kleeff PAC 14,67q -0.5 m/s15,04
8 Lans Timmermans PH 15,00Q -1.7 m/s14,61
9 Finn Hage PAC 15,13 -1.7 m/s14,41
10 Ben Verhoeven AV 1923 15,21 -0.5 m/s15,89
11 Sicco Deurloo Hollandia 15,26 -1.7 m/s15,65
12 Marijn van der Harst Altis 15,51 -0.5 m/s15,29
13 Lucas Knetemann Hollandia 15,87 -0.9 m/s15,77
14 Jilke Oswald HRRR 15,95 -1.7 m/s15,75
15 Kees Hulman DVTR 16,32 -0.5 m/s16,04
16 Thijs van der Maaten AV Athlos 16,53 -0.9 m/s15,62
17 Olaf van der Hidde HLLS 16,89 -0.9 m/s17,03

Uitslagen 80 meter horden finale Jongens Junior D1

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior D1

# Naam ResOBP
1 Yannick Rolvink Olympus `70 37,32 40,34
2 Ryan Jansen Scorpio 34,91 37,20
3 Yuri Stolk Pijnenburg 31,89 26,93
4 Tijn Berendsen De Liemers 31,43 27,32
5 Jake Romijn PH 30,98 34,04
6 Maurits va...cheijndel Olympus `70 30,21 27,49
7 Joey de Hesselle DJA 30,19 31,50
8 Noah Barollo AV Weert 29,45 26,05
9 Pim Nuijten Spado 28,94 29,58
10 Frank van den Enden Olympus `70 26,30 23,46
11 Bas Nolsen Tempo AV 25,63 31,90
12 Ryan Andela GACH 25,60 28,45
13 Finn Hage PAC 25,16 23,68
14 Joris Cotterink AV Lycurgus 24,42 20,27
15 Tygo Hulsebos VAV 22,51 21,73
16 Sven Grooters PH 19,37 22,84
17 Arno Raymakers HAC 19,00 16,53
18 Danny Kruidenberg Castricum 18,66 23,18
19 Bart Schuring PAC 17,01 18,84
20 Mats van Husen AV Gouda 16,69 18,93
21 Titus Pauw U-Track 16,07 16,00
22 Maarten Scholte Flevo Delta 15,38 16,91
Noah Oling KAV Holland DNS 20,89
Cerlitos ... Faustino AV 1923 DNS 25,54

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior D1

# Naam ResOBP
1 Mick van Kleeff PAC 2,30 2,43
2 Max Jongenburger Phanos 2,10 1,90
2 Yuma van Dijkhuizen Fortius 2,10 2,00
4 Thijn Dorrestein GACH 2,00 1,90
Noah Oling KAV Holland DNS 1,60

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D1

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 4,86 4,86 +0.0 m/s4,58
2 Viggo Tijbosch PH 4,83 4,83 +1.0 m/s4,74
3 Isaac Mensah AV Feniks 4,66 4,66 +0.8 m/s4,87
4 Tim Tempelman SPLS 4,46 4,46 +2.0 m/s4,56
5 Aiden Bareman Voorne 4,39 4,39 +1.2 m/s4,48
6 Lucas Duy...van Twist PAC 4,38 4,38 +1.7 m/s4,43
7 Sem Verkaart Castricum 4,34 4,34 +1.1 m/s4,32
8 Ryan Andela GACH 4,22 4,22 +0.3 m/s4,40
9 Jory Davids Haaksbergen 4,19 4,19 +1.2 m/s4,41
10 Mees Beukenhorst Phanos 4,18 4,18 +2.8 m/s4,21
11 Sicco Deurloo Hollandia 4,11 4,11 +0.2 m/s4,44
11 Marijn van der Harst Altis 4,11 4,11 +0.7 m/s4,16
11 Damian Paap DEM 4,11 4,11 +2.3 m/s4,20
14 Joey de Hesselle DJA 4,05 4,05 +0.2 m/s4,17
15 Teun Kalis AV 1923 4,03 4,03 +0.6 m/s4,28
15 Jilke Oswald HRRR 4,03 4,03 +1.8 m/s4,18
17 Joey Veen NEAV 3,99 3,99 +0.3 m/s3,83
18 Florian van Lent Haag 3,90 3,90 +0.6 m/s3,39
19 Raf ter Weijden AV 1923 3,88 3,88 +0.4 m/s3,84
19 Ids Peenstra AV PEC 1910 3,88 3,88 +0.5 m/s3,81
21 Ziggy Veldman Heerenveen 3,86 3,86 +0.3 m/s4,07
22 Tjeerd de Vries MPM 3,80 3,80 +0.7 m/s3,93
23 Joris Mens KAV Holland 3,77 3,77 +0.4 m/s4,14
23 Noah Barollo AV Weert 3,77 3,77 +0.4 m/s3,40
23 Max de Kruijf PH 3,77 3,77 +0.0 m/s4,29
26 Sven Wildeboer VAV 3,76 3,76 +0.2 m/s3,79
27 Senna Kampinga AV Zeewolde 3,74 3,74 +0.6 m/s3,97
28 Jude Khalil THOR 3,73 3,73 +0.8 m/s4,14
29 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 3,72 3,72 +0.5 m/s3,99
30 Merlijn Bonhof AV34 3,68 3,68 +1.3 m/s3,79
31 Marijn Atmodimedjo AV34 3,64 3,64 -0.2 m/s3,86
32 Olav Ewoldt AAC 3,61 3,61 +0.8 m/s3,57
33 Joris Cotterink AV Lycurgus 3,54 3,54 +1.5 m/s4,18
34 Jesse van de Beek BAV 3,52 3,52 +0.2 m/s3,72
35 Olaf Rijnboutt AV Phoenix 3,51 3,51 +1.2 m/s4,11
36 Indy Kromokario ARV Ilion 3,48 3,48 +1.0 m/s3,80
37 Florian Overtoom Startbaan 3,45 3,45 +1.0 m/s3,37
38 Elias Nieuwenhuis Phanos 3,27 3,27 +1.0 m/s3,00
39 Luc Garrigoux Phanos 3,18 3,18 +0.7 m/s2,86
40 Jari van der Voorn AV Zeewolde 3,14 3,14 +0.4 m/s3,67
41 Yarno Dijkman NEAV 2,75 2,75 +0.8 m/s4,22
42 Isaiah Sweeb Phanos 2,68 2,68 +0.9 m/s4,00
Hessel de Vries Castricum - DNS 4,23
Quinten va...Herwijnen AV Atos - - - DNS 3,66