Uitslagen 150 meter Senioren mannen

# Naam 150m OBP
1 Solomon Bockarie ARV Ilion 15,45 +0.7 m/s15,52 Gemeld
2 Elvis Afrifa AV 1923 15,74 +0.7 m/s16,37 Gemeld
3 Onyema Adigida Phanos 15,87 +0.0 m/s21,76 Gemeld
4 Chidel Cecilia AV Atverni 16,04 +0.0 m/s11:28,00 Gemeld
5 Maarten Stuivenberg VAV 16,16 +0.7 m/s16,06 Gemeld
6 Daan Lubberdink Ciko `66 16,22 +0.4 m/s21,96 Gemeld
7 Dimitri Juliet Rotterdam 16,24 +0.7 m/s10,57 Gemeld
8 Bjorn Blauwhof Phanos 16,32 +0.0 m/s21,97 Gemeld
9 Dudly Boeldak Rotterdam 16,35 +0.0 m/s11:24,00 Gemeld
10 Jamiro Elabeidi Leiden 16,50 +0.4 m/s10,93 Gemeld
11 Calvin Hoogland Castricum 16,52 +0.0 m/s16,87 Gemeld
12 Enrico van Luijk Rotterdam 16,53 +0.0 m/s16,41 Gemeld
13 Marvin Douma AV Lycurgus 16,55 +0.7 m/s15,90 Gemeld
14 Filip van den Hoven AV Lycurgus 16,59 +0.4 m/s16,65 Gemeld
15 Rutger Bien AV 1923 16,66 +0.4 m/s17,06 Gemeld
16 Thijs Koers HLLS 16,75 -0.2 m/s17,44 Gemeld
17 Robin Coops HLLS 16,76 +0.5 m/s11:37,00 Gemeld
18 Ruben Esajas Rotterdam 16,79 +0.5 m/s11:31,00 Gemeld
19 Dani Nivillac Nijmegen 16,83 +0.0 m/s11:29,00 Gemeld
20 Jeroen Witteveen HLLS 16,96 -0.2 m/s17,41 Gemeld
21 Ronald Dekker AV Hera 17,04 +0.0 m/s16,91 Gemeld
22 Nick van Schagen Leiden 17,08 +0.0 m/s16,86 Gemeld
22 Jordy Kluft DEM 17,08 +0.0 m/s11:31,00 Gemeld
24 Bas Uitbeijerse Haag 17,25 +0.5 m/s17,28 Gemeld
25 Jamaal Awad DEM 17,27 +0.4 m/s16,70 Gemeld
26 Yoeri Sterenberg DVTR 17,34 -0.2 m/s23,22 Gemeld
27 Thomas Reijnders Altis 17,36 +0.0 m/s17,28 Gemeld
27 Ranki Oberoi Rotterdam 17,36 +0.4 m/s11:03,00 Gemeld
29 Thijs van den Dries AV Lycurgus 17,38 -0.2 m/s11:49,00 Gemeld
30 Dennis de Groot HLLS 17,70 -0.2 m/s17,72 Gemeld
31 Muus Evers AAC 17,71 +0.5 m/s17,06 Gemeld
32 Erwin Sneek AAC 18,00 -0.2 m/s23,73 Gemeld
33 Levi Vloet Nijmegen 18,27 +0.5 m/s--- Gemeld
34 Jelmar Bos Almere `81 18,86 +0.5 m/s--- Gemeld
35 Rodrigo Wi...lly Broer DVTR 20,72 +0.7 m/s16,21 Gemeld
Roelf Bouwmeester SV Veendam DNS 11:05,00 Gemeld
Timo Stegink Castricum --- 52,70 Gemeld (reserve)
Remly Vrij Phanos --- 12:07,00 Niet gemeld
Niels Beks AV Attila --- --- Niet gemeld
Isayah Broers Phanos --- 11:02,00 Afgemeld
Sem Verwey AV Hylas --- 23,00 Afgemeld
Joris van Gool AV Spiridon --- 10:53,00 Afgemeld
Giovanni Codrington Groningen --- 15,57 Afgemeld
Arjan Roona Groningen --- 22,70 Afgemeld
Peter Emelieze Duitsland --- 15,59 Afgemeld
Ryan Shields Jamaica --- 20,57 Afgemeld

Uitslagen 300 meter Senioren mannen

# Naam 300mOBP
1 Wandifa Sanneh Phanos 33,79 33,87 Gemeld
2 Maarten Stuivenberg VAV 33,82 33,63 Gemeld
3 Bjorn Blauwhof Phanos 33,87 46,86 Gemeld
4 Thomas van Klaveren AV Haarlem 34,44 34,84 Gemeld
4 Chidel Cecilia AV Atverni 34,44 22:07,00 Gemeld
6 Jochem Dobber AV Suomi 34,55 46,67 Gemeld
7 Vester Van...eijningen AV Haarlem 34,59 34,95 Gemeld
8 Dudly Boeldak Rotterdam 34,69 22:37,00 Gemeld
9 Royce Zaadnoordijk Leiden 34,71 49,63 Gemeld
10 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna 34,77 35,50 Gemeld
11 Mathijs Dirks Leiden 34,90 35,05 Gemeld
12 Roel Huijsmans AV Atverni 34,97 35,27 Gemeld
13 Thijs Koers HLLS 35,24 36,87 Gemeld
14 Enrico van Luijk Rotterdam 35,52 35,35 Gemeld
15 Meron Gijsbertha Phanos 35,56 22:46,00 Gemeld
16 Sjoerd Dekker AV Haarlem 35,62 36,01 Gemeld
17 Calvin Hoogland Castricum 36,08 35,90 Gemeld
18 Rutger Bien AV 1923 36,12 22:36,00 Gemeld
19 Lex Bolderheij Rotterdam 36,13 50,50 Gemeld
20 Bas Uitbeijerse Haag 36,23 35,85 Gemeld
21 Cliff Ellsworth AV Lycurgus 36,24 49,97 Gemeld
22 Nick van Schagen Leiden 36,29 35,49 Gemeld
23 Ronald Dekker AV Hera 36,64 36,04 Gemeld
24 Yoeri Sterenberg DVTR 36,85 50,94 Gemeld
25 Thijs van den Dries AV Lycurgus 36,87 51,43 Gemeld
26 Duncan Visser Haag 37,16 36,44 Gemeld
27 Koen van den Hoven AV 1923 37,90 36,27 Gemeld
28 Muus Evers AAC 38,32 37,00 Gemeld
Isayah Broers Phanos DNS 22:23,00 Gemeld
Daan Lubberdink Ciko `66 DNS 49,58 Gemeld
Timo Stegink Castricum --- 52,70 Gemeld (reserve)
Erwin Sneek AAC --- 23,73 Gemeld (reserve)
Thomas Reijnders Altis --- 38,49 Gemeld (reserve)
Bas Meeuwenoord De Spartaan --- 38,69 Gemeld (reserve)
Thijmen Dofferhoff De Spartaan --- 52,59 Gemeld (reserve)
Remly Vrij Phanos --- 12:07,00 Niet gemeld
Jurre Kok AV 1923 --- 51,51 Niet gemeld
Johnny van...hooneveld AV 1923 --- 52,88 Afgemeld
Sem Verwey AV Hylas --- 49,19 Afgemeld
Sander Pupella Haag --- 35,10 Afgemeld
Dennis de Groot HLLS --- 37,70 Afgemeld
Terrence Agard Rotterdam --- 33,86 Afgemeld
Anthony Rasmijn Rotterdam --- 49,12 Afgemeld
Arjan Roona Groningen --- 22:50,00 Afgemeld
Owen Westerhout AV Trias --- 36,57 Afgemeld
Trystan de Weerdt AAV `36 --- 50,31 Afgemeld

Uitslagen 1000 meter Senioren mannen

# Naam 1000mOBP
1 Vincent Hazeleger Phanos 2:24,25 --- Gemeld
2 Thomas van Laar AV PEC 1910 2:24,29 1.51:39,00 Gemeld
3 Bram Anderiessen AKU 2:24,42 3:50,37 Gemeld
4 Mahadi Abdi Ali AV Unitas 2:24,82 3:49,45 Gemeld
5 Maarten Plaum AV Unitas 2:25,34 1:50,78 Gemeld
6 Luuk Wagenaar Phanos 2:26,27 2:24,27 Gemeld
7 Yorben Ruiter PAC 2:27,23 2:26,81 Gemeld
8 Jurjen Polderman Clytoneus 2:27,44 1.50:29,00 Gemeld
9 Sven Schoonebeek AV Lycurgus 2:27,61 2:30,97 Gemeld
10 Maxim Moinat Phanos 2:28,43 --- Gemeld
11 Thomas Lewis Phanos 2:28,44 1.52:19,00 Gemeld
12 Joeri Slagter TAS `82 2:28,94 1.53:30,00 Gemeld
13 Djoao Lobles SV Noordkop 2:29,12 1.57:19,00 Gemeld
14 Kevin Viezee AAC 2:29,31 2:31,00 Gemeld
15 Tom de Leeuw Almere `81 2:29,59 2:29,61 Gemeld
16 Daniël de Looze Phanos 2:29,69 1.54:0,00 Gemeld
17 Ryan Clarke Castricum 2:30,45 1.52:28,00 Gemeld
18 Twan Pormes AV Zaanland 2:30,77 1.55:7,00 Gemeld
19 Guus Winkelmolen Swift 2:30,81 2:33,80 Gemeld
20 Jelte Van Atten Leiden 2:31,03 2:39,97 Gemeld
21 Paul van der Sluijs Haag 2:31,20 --- Gemeld
22 Marijn van...er Putten HLLM 2:31,52 1.58:3,00 Gemeld
23 Lars Van Hoeven Heerenveen 2:31,78 1:55,02 Gemeld
24 Pieter Mijnhout GACH 2:32,06 2:35,12 Gemeld
25 Cain Rutgers Almere `81 2:32,10 1:56,15 Gemeld
26 Sam de Vor GACH 2:33,25 2:31,51 Gemeld
27 Ibrahim Abdi Ali Hanzesport 2:34,60 2:39,00 Gemeld
28 David Vonk GACH 2:34,99 2:32,40 Gemeld
29 Thom Reynders Swift 2:35,01 2:44,65 Gemeld
30 Edwin Sjerps SAV 2:35,27 4:02,62 Gemeld
31 Thymon Houben AV Unitas 2:35,45 1.56:25,00 Gemeld
32 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 2:35,88 1.59:18,00 Gemeld
33 Tristan Slobben AV Trias 2:37,11 2:00,56 Gemeld
34 Jens van Gelderen AV Lycurgus 2:38,27 1.56:36,00 Gemeld
35 Jelle de Roon Atledo 2:38,31 2:40,00 Gemeld
36 Zeb Beelen De Spartaan 2:39,79 4:21,00 Gemeld
37 Daan Notenboom Castricum 2:44,43 2:05,17 Gemeld
38 Jesper Verbruggen Castricum 2:46,53 2:03,69 Gemeld
Robbin Pi... - HAAS B ARV Ilion DNS --- Gemeld
Yunis Abu... - HAAS A Haag DNF --- Gemeld
Fenno Polderman AAC --- 2:40,87 Niet gemeld
Bram ROuwen Hanzesport --- 2:36,38 Niet gemeld
Sam Kraaijeveld AV Passaat --- 2:32,52 Afgemeld
Wilfred va... - HAAS A Groningen --- --- Afgemeld

Uitslagen 3000 meter Senioren mannen

# Naam 3000mOBP
1 Roy Hoornweg AV Passaat 8:17,60 8:23,23 Gemeld
2 Simon Grannetia De Spartaan 8:18,61 8:22,26 Gemeld
3 Flores Weverling Leiden 8:19,74 8:19,52 Gemeld
4 Edwin de Vries Castricum 8:22,23 8:18,91 Gemeld
5 Lucas Nieuweboer KAV Holland 8:25,00 8:24,59 Gemeld
6 Lars Gerritsen AV Passaat 8:29,41 8:24,89 Gemeld
7 Tim van den Broeke DNMC 8:38,52 8:30,57 Gemeld
8 Gianluca Assorgia SPLT 8:42,82 8:55,27 Gemeld
9 Christiaan...Bosselaar KAV Holland 8:46,18 8:45,68 Gemeld
10 Thijs Borcheld Groningen 8:57,52 9:00,27 Gemeld
11 Sjaak Hoogstraaten AV 1923 8:58,22 4.00:37,00 Gemeld
12 Max van Gerrevink Leiden 9:01,40 9:05,39 Gemeld
13 Erwin Harmes GRTM 9:05,31 8:42,73 Gemeld
14 Piet Wiersma AV Jahn II 9:09,24 9:52,01 Gemeld
15 Robin Honebecke ATC `75 9:10,02 9:05,39 Gemeld
16 Jeroen Kramer AV Zaanland 9:14,11 9:12,20 Gemeld
Seppe van ... - HAAS A Leiden DNS --- Gemeld
Sten Stoltenborg HLLM --- 8:46,22 Niet gemeld
Rory Johnson Leiden --- 9:14,44 Niet gemeld
Bereket Petersen AV `56 --- 9:06,59 Afgemeld
Bezuayehu Petersen AV `56 --- 9:13,39 Afgemeld

Uitslagen 110 meter horden Senioren mannen

# Naam 110mH OBP
1 Andreas Martinsen Denemarken 13,78 -0.5 m/s13,65 Gemeld
2 Pieter Braun AV Sprint 14,46 -0.5 m/s14,25 Gemeld
3 Rik Taam AV Zaanland 15,14 -0.5 m/s15,10 Gemeld
4 Trystan de Weerdt AAV `36 15,24 -0.5 m/s14,72 Gemeld
5 Maarten Nabbe PH 15,37 -0.5 m/s15,04 Gemeld
Ruben Esajas Rotterdam DQ 14,69 Gemeld
Loek van Zevenbergen AV Fortuna --- 15,35 Gemeld (reserve)
Koen Smet Phanos --- 13,71 Afgemeld
Job Beintema AV Trias --- 13,86 Afgemeld
Sybren Blok PAC --- 14,37 Afgemeld
Bram Elevelt HAAS --- 15,02 Afgemeld

Uitslagen 400 meter horden Senioren mannen

# Naam 400mHOBP
1 Nick Smidt AAC `61 51,38 51,36 Gemeld
2 Jon Schouwenaar AV 1923 53,52 54,87 Gemeld
2 Stef van der Schaaf VAV 53,52 52,21 Gemeld
4 Jurgen van der Zwet De Spartaan 54,91 55,40 Gemeld
5 Arend-Jan ...ierenburg Cialfo 55,76 55,20 Gemeld
6 Niko Zuidema Olympus `70 55,78 54,30 Gemeld
7 Stefan de Vries AAC 57,03 57,62 Gemeld
8 Roman de Klein HLLS 57,07 56,95 Gemeld
Maarten Ottenhoff Phanos --- 53,47 Afgemeld
Brian Vriend AV Lycurgus --- 52,38 Afgemeld
Jesper Arts PH --- 51,15 Afgemeld

Uitslagen 4 x 100m Senioren mannen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 NL Neo Blauw Mannen Nederland - Msen 4 41,32 8
2 NL Junioren Rood Mannen Nederland - Msen 4 41,33 7
3 NL Neo Rood Mannen Nederland - Msen 4 41,84 6
4 De Spartaan Mannen AV De Spartaan - Msen 5 43,95 5
5 ATR Rood - Msen 4 44,28 4
6 ATR Blauw - Msen 4 44,44 3
7 Senioren Para-team - Msen 4 47,34 2
8 NL Junioren Blauw Mannen Nederland - Msen 4 DNF 0

Uitslagen Zweedse Estafette Senioren mannen

Er bestaan nog geen estafette teams.

Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

# Naam DiscusOBP
1 Erik Cadée PH 59,31 64,24 Gemeld
2 Stephan Dekker ARV Ilion 56,31 57,91 Gemeld
3 Caspar Hattink Startbaan 54,94 56,49 Gemeld
4 Roland van Zuilen AV Gouda 51,41 56,48 Gemeld
5 Mathijs Damsteegt Haag 48,89 51,54 Gemeld
6 Marijn van den Born PAC 47,71 44,14 Gemeld
7 Pieter Braun AV Sprint 45,00 44,65 Gemeld
8 Thomas Zaw Groningen 44,85 48,86 Gemeld
9 Casper van der Ploeg Phanos 41,83 45,92 Gemeld
10 Ingmar Vos PAC 41,01 44,96 Gemeld
11 Tom Hoekema De Spartaan 40,97 41,08 Gemeld
12 Martijn va...Batenburg Leiden 39,08 43,18 Gemeld
13 Rik Taam AV Zaanland 39,04 40,57 Gemeld
Benjamin Janssen Leiden --- 40,91 Niet gemeld
Sybren Blok PAC --- 41,88 Afgemeld
Wout Zijlstra HRRR --- 56,65 Afgemeld

Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

# Naam KogelOBP
1 Patrick Cronie AAC 18,55 19,55 Gemeld
2 Erik Cadée PH 18,32 18,82 Gemeld
3 Mathijs Damsteegt Haag 17,80 17,89 Gemeld
4 Remco Goetheer PAC 17,67 18,01 Gemeld
5 Marijn van den Born PAC 15,68 15,31 Gemeld
6 Sven Poelmann AAC 15,01 15,10 Gemeld
7 Paul Olofsen SAV 14,50 15,91 Gemeld
8 Tom Hoekema De Spartaan 12,29 12,48 Gemeld
Sybren Blok PAC --- 13,93 Afgemeld

Uitslagen Speerwerpen Senioren mannen

# Naam SpeerOBP
1 Mart ten Berge SPWS 78,46 77,97 Gemeld
2 Daan Meijer AV34 74,92 78,24 Gemeld
3 Lars Timmerman PH 72,72 74,50 Gemeld
4 Alex van den Boom AV `47 66,95 67,78 Gemeld
5 Mark Jonker Isala `96 61,85 65,91 Gemeld
6 Leon Versluijs AAC 61,42 61,53 Gemeld
7 Erik Huij...Carretero Phanos 60,73 66,59 Gemeld
8 Henrik Pröpper Phanos 60,63 62,94 Gemeld
9 Pieter Braun AV Sprint 59,53 56,86 Gemeld
10 Ingmar Vos PAC 58,72 61,41 Gemeld
11 Wietse Folkers AV Zeewolde 54,82 58,04 Gemeld
Andrew Kooijman HLLS --- 57,92 Niet gemeld
Thomas van Ophem AV Hera --- 65,54 Afgemeld
Jurriaan Wouters HLLS --- 71,56 Afgemeld
Arjan Dekkers ACHL --- 66,51 Afgemeld
Dimitri Jonkers AV Sprint --- 60,94 Afgemeld

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam HoogOBP
1 Sven van Merode Spado 1,99 2,16 Gemeld
2 Tymon de Jonge ARV Ilion 1,96 2,00 Gemeld
3 Dave Brandhoff AV Lycurgus 1,96 2,14 Gemeld
4 Daniël Leyba Haag 1,96 2,02 Gemeld
5 Marius Wouters HLLS 1,96 2,11 Gemeld
5 Dion van Kessel Typhoon 1,96 2,14 Gemeld
7 Hidde ter Woord DVTR 1,96 2,00 Gemeld
8 Niels Hanegraaf DJA 1,90 2,07 Gemeld
9 Ingmar Vos PAC 1,90 2,00 Gemeld
10 Levi van der Geest De Spartaan 1,85 1,90 Gemeld
11 Trystan de Weerdt AAV `36 1,85 1,98 Gemeld
12 Jeroen Teeuwen De Spartaan 1,70 1,74 Gemeld
Joost Sinke Spado --- 1,76 Niet gemeld
Akos Miller Hongarije --- 1,85 Niet gemeld
Jan Peter Larsen ARV Ilion --- 2,09 Afgemeld
Julian Record AV 1923 --- 1,95 Afgemeld
Sander Smits AVGM --- 2,00 Afgemeld

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam HSS OBP
1 Joshua Record AV 1923 14,91 +1.8 m/s14,70 Gemeld
2 Tarik Tahiri Rotterdam 14,62 +1.8 m/s14,81 Gemeld
3 Samuel Okantey USA 14,48 +2.4 m/s15,08 Gemeld
4 Glenn van Hamond AV Attila 13,71 +1.5 m/s13,92 Gemeld
5 Twan Evers AV Wijchen 13,27 +2.7 m/s12,99 Gemeld
6 Jarik Beukers De Spartaan 11,72 +1.8 m/s12,57 Gemeld
Andrea Carenini GACH --- 14,99 Niet gemeld
Johnny van...hooneveld AV 1923 --- 14,01 Afgemeld
Jelle van der Zon De Spartaan --- 13,50 Afgemeld

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

# Naam PolshoogOBP
1 Rutger Koppelaar ARV Ilion 5,50 5,65 Gemeld
2 Menno Vloon AV Lycurgus 5,20 5,58 Gemeld
3 Koen van der Wijst AV Unitas 4,90 5,35 Gemeld
4 Koen Koenders PH 4,60 4,70 Gemeld
5 Siem ter Braake GACH 4,30 4,50 Gemeld
6 Steven Eleonora ARV Ilion 4,30 4,60 Gemeld
Philip van de Beek Phanos DNS 4,45 Gemeld
Timo de Water ARV Ilion DNS 5,15 Gemeld
Koen Stapel ARV Ilion DNS 4,60 Gemeld
Jakob Putz ATV Venray DNS 4,30 Gemeld
Roman Monte GACH --- 5,00 Afgemeld
Christian ...berdorfer GACH --- 4,60 Afgemeld

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam Ver OBP
1 Ingar Kiplesund Noorwegen 7,59 +3.2 m/s7,86 Gemeld
2 Ignisious Gaisah PAC 7,57 +2.8 m/s8,00 Gemeld
3 Pim Jehee PH 7,53 +1.2 m/s7,40 Gemeld
4 Steven Nuytinck PH 7,48 +2.2 m/s7,53 Gemeld
5 Loek van Zevenbergen AV Fortuna 7,43 +2.1 m/s6,79 Gemeld
6 Joeri van der Hooft AAC 7,27 +3.5 m/s7,33 Gemeld
7 Alexander Soethout DEM 7,10 +1.6 m/s7,10 Gemeld
8 Ronald Hertog Rotterdam 6,92 +2.5 m/s7,57 Gemeld
9 Trystan de Weerdt AAV `36 6,78 +2.5 m/s6,97 Gemeld
10 Ranki Oberoi Rotterdam 6,75 +1.6 m/s6,96 Gemeld
11 Filip van den Hoven AV Lycurgus 6,75 +3.4 m/s7,16 Gemeld
12 Olav Donker PH 6,64 +3.7 m/s6,82 Gemeld
13 Robin Coops HLLS 6,55 +1.8 m/s6,75 Gemeld
14 Rik Taam AV Zaanland 6,46 +2.1 m/s7,05 Gemeld
Steven Eleonora ARV Ilion --- 6,58 Gemeld (reserve)
Quincy Stjeward Phanos --- 6,34 Afgemeld
Thomas Ticheloven AV Lycurgus --- 6,71 Afgemeld
Joshua Record AV 1923 --- --- Afgemeld
Joshua Record AV 1923 --- 6,75 Afgemeld
Julian Record AV 1923 --- 6,81 Afgemeld
Bram Ruissen PAC --- 6,72 Afgemeld