Uitslagen 150 meter Senioren mannen

# Naam 150m OBP
1 Solomon Bockarie ARV Ilion 15,45 +0.7 m/s
15,52
2 Elvis Afrifa AV 1923 15,74 +0.7 m/s
16,37
3 Onyema Adigida Phanos 15,87 +0.0 m/s
21,76
4 Chidel Cecilia AV Atverni 16,04 +0.0 m/s
11:28,00
5 Maarten Stuivenberg VAV 16,16 +0.7 m/s
16,06
6 Daan Lubberdink Ciko `66 16,22 +0.4 m/s
21,96
7 Dimitri Juliet Rotterdam 16,24 +0.7 m/s
10,57
8 Bjorn Blauwhof Phanos 16,32 +0.0 m/s
21,97
9 Dudly Boeldak Rotterdam 16,35 +0.0 m/s
11:24,00
10 Jamiro Elabeidi Leiden 16,50 +0.4 m/s
10,93
11 Calvin Hoogland Castricum 16,52 +0.0 m/s
16,87
12 Enrico van Luijk Rotterdam 16,53 +0.0 m/s
16,41
13 Marvin Douma AV Lycurgus 16,55 +0.7 m/s
15,90
14 Filip van den Hoven AV Lycurgus 16,59 +0.4 m/s
16,65
15 Rutger Bien AV 1923 16,66 +0.4 m/s
17,06
16 Thijs Koers HLLS 16,75 -0.2 m/s
17,44
17 Robin Coops HLLS 16,76 +0.5 m/s
11:37,00
18 Ruben Esajas Rotterdam 16,79 +0.5 m/s
11:31,00
19 Dani Nivillac Nijmegen 16,83 +0.0 m/s
11:29,00
20 Jeroen Witteveen HLLS 16,96 -0.2 m/s
17,41
21 Ronald Dekker AV Hera 17,04 +0.0 m/s
16,91
22 Nick van Schagen Leiden 17,08 +0.0 m/s
16,86
22 Jordy Kluft DEM 17,08 +0.0 m/s
11:31,00
24 Bas Uitbeijerse Haag 17,25 +0.5 m/s
17,28
25 Jamaal Awad DEM 17,27 +0.4 m/s
16,70
26 Yoeri Sterenberg DVTR 17,34 -0.2 m/s
23,22
27 Thomas Reijnders Altis 17,36 +0.0 m/s
17,28
27 Ranki Oberoi Rotterdam 17,36 +0.4 m/s
11:03,00
29 Thijs van den Dries AV Lycurgus 17,38 -0.2 m/s
11:49,00
30 Dennis de Groot HLLS 17,70 -0.2 m/s
17,72
31 Muus Evers AAC 17,71 +0.5 m/s
17,06
32 Erwin Sneek AAC 18,00 -0.2 m/s
23,73
33 Levi Vloet Nijmegen 18,27 +0.5 m/s---
34 Jelmar Bos Almere `81 18,86 +0.5 m/s---
35 Rodrigo Wi...lly Broer DVTR 20,72 +0.7 m/s
16,21
Roelf Bouwmeester SV Veendam DNS 11:05,00
Isayah Broers Phanos --- 11:02,00
Remly Vrij Phanos --- 12:07,00
Timo Stegink Castricum --- 52,70
Sem Verwey AV Hylas --- 23,00
Niels Beks AV Attila --- ---
Joris van Gool AV Spiridon --- 10:53,00
Giovanni Codrington Groningen --- 15,57
Arjan Roona Groningen --- 22,70
Peter Emelieze Duitsland --- 15,59
Ryan Shields Jamaica --- 20,57

Uitslagen 300 meter Senioren mannen

# Naam 300mOBP
1 Wandifa Sanneh Phanos 33,79
33,87
2 Maarten Stuivenberg VAV 33,82
33,63
3 Bjorn Blauwhof Phanos 33,87
46,86
4 Thomas van Klaveren AV Haarlem 34,44
34,84
4 Chidel Cecilia AV Atverni 34,44
22:07,00
6 Jochem Dobber AV Suomi 34,55
46,67
7 Vester Van...eijningen AV Haarlem 34,59
34,95
8 Dudly Boeldak Rotterdam 34,69
22:37,00
9 Royce Zaadnoordijk Leiden 34,71
49,63
10 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna 34,77
35,50
11 Mathijs Dirks Leiden 34,90
35,05
12 Roel Huijsmans AV Atverni 34,97
35,27
13 Thijs Koers HLLS 35,24
36,87
14 Enrico van Luijk Rotterdam 35,52
35,35
15 Meron Gijsbertha Phanos 35,56
22:46,00
16 Sjoerd Dekker AV Haarlem 35,62
36,01
17 Calvin Hoogland Castricum 36,08
35,90
18 Rutger Bien AV 1923 36,12
22:36,00
19 Lex Bolderheij Rotterdam 36,13
50,50
20 Bas Uitbeijerse Haag 36,23
35,85
21 Cliff Ellsworth AV Lycurgus 36,24
49,97
22 Nick van Schagen Leiden 36,29
35,49
23 Ronald Dekker AV Hera 36,64
36,04
24 Yoeri Sterenberg DVTR 36,85
50,94
25 Thijs van den Dries AV Lycurgus 36,87
51,43
26 Duncan Visser Haag 37,16
36,44
27 Koen van den Hoven AV 1923 37,90
36,27
28 Muus Evers AAC 38,32
37,00
Isayah Broers Phanos DNS 22:23,00
Daan Lubberdink Ciko `66 DNS 49,58
Remly Vrij Phanos --- 12:07,00
Timo Stegink Castricum --- 52,70
Owen Westerhout AV Trias --- 36,57
Erwin Sneek AAC --- 23,73
Jurre Kok AV 1923 --- 51,51
Johnny van...hooneveld AV 1923 --- 52,88
Trystan de Weerdt AAV `36 --- 50,31
Thomas Reijnders Altis --- 38,49
Sem Verwey AV Hylas --- 49,19
Bas Meeuwenoord De Spartaan --- 38,69
Thijmen Dofferhoff De Spartaan --- 52,59
Sander Pupella Haag --- 35,10
Dennis de Groot HLLS --- 37,70
Terrence Agard Rotterdam --- 33,86
Anthony Rasmijn Rotterdam --- 49,12
Arjan Roona Groningen --- 22:50,00

Uitslagen 1000 meter Senioren mannen

# Naam 1000mOBP
1 Vincent Hazeleger Phanos 2:24,25 ---
2 Thomas van Laar AV PEC 1910 2:24,29
1.51:39,00
3 Bram Anderiessen AKU 2:24,42
3:50,37
4 Mahadi Abdi Ali AV Unitas 2:24,82
3:49,45
5 Maarten Plaum AV Unitas 2:25,34
1:50,78
6 Luuk Wagenaar Phanos 2:26,27
2:24,27
7 Yorben Ruiter PAC 2:27,23
2:26,81
8 Jurjen Polderman Clytoneus 2:27,44
1.50:29,00
9 Sven Schoonebeek AV Lycurgus 2:27,61
2:30,97
10 Maxim Moinat Phanos 2:28,43 ---
11 Thomas Lewis Phanos 2:28,44
1.52:19,00
12 Joeri Slagter TAS `82 2:28,94
1.53:30,00
13 Djoao Lobles SV Noordkop 2:29,12
1.57:19,00
14 Kevin Viezee AAC 2:29,31
2:31,00
15 Tom de Leeuw Almere `81 2:29,59
2:29,61
16 Daniël de Looze Phanos 2:29,69
1.54:0,00
17 Ryan Clarke Castricum 2:30,45
1.52:28,00
18 Twan Pormes AV Zaanland 2:30,77
1.55:7,00
19 Guus Winkelmolen Swift 2:30,81
2:33,80
20 Jelte Van Atten Leiden 2:31,03
2:39,97
21 Paul van der Sluijs Haag 2:31,20 ---
22 Marijn van...er Putten HLLM 2:31,52
1.58:3,00
23 Lars Van Hoeven Heerenveen 2:31,78
1:55,02
24 Pieter Mijnhout GACH 2:32,06
2:35,12
25 Cain Rutgers Almere `81 2:32,10
1:56,15
26 Sam de Vor GACH 2:33,25
2:31,51
27 Ibrahim Abdi Ali Hanzesport 2:34,60
2:39,00
28 David Vonk GACH 2:34,99
2:32,40
29 Thom Reynders Swift 2:35,01
2:44,65
30 Edwin Sjerps SAV 2:35,27
4:02,62
31 Thymon Houben AV Unitas 2:35,45
1.56:25,00
32 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 2:35,88
1.59:18,00
33 Tristan Slobben AV Trias 2:37,11
2:00,56
34 Jens van Gelderen AV Lycurgus 2:38,27
1.56:36,00
35 Jelle de Roon Atledo 2:38,31
2:40,00
36 Zeb Beelen De Spartaan 2:39,79
4:21,00
37 Daan Notenboom Castricum 2:44,43
2:05,17
38 Jesper Verbruggen Castricum 2:46,53
2:03,69
Robbin Pi... - HAAS B ARV Ilion DNS ---
Yunis Abu... - HAAS A Haag DNF ---
Fenno Polderman AAC --- 2:40,87
Sam Kraaijeveld AV Passaat --- 2:32,52
Bram ROuwen Hanzesport --- 2:36,38
Wilfred va... - HAAS A Groningen --- ---

Uitslagen 3000 meter Senioren mannen

# Naam 3000mOBP
1 Roy Hoornweg AV Passaat 8:17,60
8:23,23
2 Simon Grannetia De Spartaan 8:18,61
8:22,26
3 Flores Weverling Leiden 8:19,74
8:19,52
4 Edwin de Vries Castricum 8:22,23
8:18,91
5 Lucas Nieuweboer KAV Holland 8:25,00
8:24,59
6 Lars Gerritsen AV Passaat 8:29,41
8:24,89
7 Tim van den Broeke DNMC 8:38,52
8:30,57
8 Gianluca Assorgia SPLT 8:42,82
8:55,27
9 Christiaan...Bosselaar KAV Holland 8:46,18
8:45,68
10 Thijs Borcheld Groningen 8:57,52
9:00,27
11 Sjaak Hoogstraaten AV 1923 8:58,22
4.00:37,00
12 Max van Gerrevink Leiden 9:01,40
9:05,39
13 Erwin Harmes GRTM 9:05,31
8:42,73
14 Piet Wiersma AV Jahn II 9:09,24
9:52,01
15 Robin Honebecke ATC `75 9:10,02
9:05,39
16 Jeroen Kramer AV Zaanland 9:14,11
9:12,20
Seppe van ... - HAAS A Leiden DNS ---
Sten Stoltenborg HLLM --- 8:46,22
Rory Johnson Leiden --- 9:14,44
Bereket Petersen AV `56 --- 9:06,59
Bezuayehu Petersen AV `56 --- 9:13,39

Uitslagen 110 meter horden Senioren mannen

# Naam 110mH OBP
1 Andreas Martinsen Denemarken 13,78 -0.5 m/s
13,65
2 Pieter Braun AV Sprint 14,46 -0.5 m/s
14,25
3 Rik Taam AV Zaanland 15,14 -0.5 m/s
15,10
4 Trystan de Weerdt AAV `36 15,24 -0.5 m/s
14,72
5 Maarten Nabbe PH 15,37 -0.5 m/s
15,04
Ruben Esajas Rotterdam DQ 14,69
Koen Smet Phanos --- 13,71
Job Beintema AV Trias --- 13,86
Loek van Zevenbergen AV Fortuna --- 15,35
Sybren Blok PAC --- 14,37
Bram Elevelt HAAS --- 15,02

Uitslagen 400 meter horden Senioren mannen

# Naam 400mHOBP
1 Nick Smidt AAC `61 51,38
51,36
2 Jon Schouwenaar AV 1923 53,52
54,87
2 Stef van der Schaaf VAV 53,52
52,21
4 Jurgen van der Zwet De Spartaan 54,91
55,40
5 Arend-Jan ...ierenburg Cialfo 55,76
55,20
6 Niko Zuidema Olympus `70 55,78
54,30
7 Stefan de Vries AAC 57,03
57,62
8 Roman de Klein HLLS 57,07
56,95
Maarten Ottenhoff Phanos --- 53,47
Brian Vriend AV Lycurgus --- 52,38
Jesper Arts PH --- 51,15

Uitslagen 4 x 100m Senioren mannen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 NL Neo Blauw Mannen Nederland - Msen 4 41,32 8
2 NL Junioren Rood Mannen Nederland - Msen 4 41,33 7
3 NL Neo Rood Mannen Nederland - Msen 4 41,84 6
4 De Spartaan Mannen AV De Spartaan - Msen 5 43,95 5
5 ATR Rood - Msen 4 44,28 4
6 ATR Blauw - Msen 4 44,44 3
7 Senioren Para-team - Msen 4 47,34 2
8 NL Junioren Blauw Mannen Nederland - Msen 4 DNF 0

Uitslagen Zweedse Estafette Senioren mannen

Er bestaan nog geen estafette teams.

Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

# Naam DiscusOBP
1 Erik Cadée PH 59,31
64,24
2 Stephan Dekker ARV Ilion 56,31
57,91
3 Caspar Hattink Startbaan 54,94
56,49
4 Roland van Zuilen AV Gouda 51,41
56,48
5 Mathijs Damsteegt Haag 48,89
51,54
6 Marijn van den Born PAC 47,71
44,14
7 Pieter Braun AV Sprint 45,00
44,65
8 Thomas Zaw Groningen 44,85
48,86
9 Casper van der Ploeg Phanos 41,83
45,92
10 Ingmar Vos PAC 41,01
44,96
11 Tom Hoekema De Spartaan 40,97
41,08
12 Martijn va...Batenburg Leiden 39,08
43,18
13 Rik Taam AV Zaanland 39,04
40,57
Benjamin Janssen Leiden --- 40,91
Sybren Blok PAC --- 41,88
Wout Zijlstra HRRR --- 56,65

Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

# Naam KogelOBP
1 Patrick Cronie AAC 18,55
19,55
2 Erik Cadée PH 18,32
18,82
3 Mathijs Damsteegt Haag 17,80
17,89
4 Remco Goetheer PAC 17,67
18,01
5 Marijn van den Born PAC 15,68
15,31
6 Sven Poelmann AAC 15,01
15,10
7 Paul Olofsen SAV 14,50
15,91
8 Tom Hoekema De Spartaan 12,29
12,48
Sybren Blok PAC --- 13,93

Uitslagen Speerwerpen Senioren mannen

# Naam SpeerOBP
1 Mart ten Berge SPWS 78,46
77,97
2 Daan Meijer AV34 74,92
78,24
3 Lars Timmerman PH 72,72
74,50
4 Alex van den Boom AV `47 66,95
67,78
5 Mark Jonker Isala `96 61,85
65,91
6 Leon Versluijs AAC 61,42
61,53
7 Erik Huij...Carretero Phanos 60,73
66,59
8 Henrik Pröpper Phanos 60,63
62,94
9 Pieter Braun AV Sprint 59,53
56,86
10 Ingmar Vos PAC 58,72
61,41
11 Wietse Folkers AV Zeewolde 54,82
58,04
Thomas van Ophem AV Hera --- 65,54
Jurriaan Wouters HLLS --- 71,56
Andrew Kooijman HLLS --- 57,92
Arjan Dekkers ACHL --- 66,51
Dimitri Jonkers AV Sprint --- 60,94

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam HoogOBP
1 Sven van Merode Spado 1,99
2,16
2 Tymon de Jonge ARV Ilion 1,96
2,00
3 Dave Brandhoff AV Lycurgus 1,96
2,14
4 Daniël Leyba Haag 1,96
2,02
5 Marius Wouters HLLS 1,96
2,11
5 Dion van Kessel Typhoon 1,96
2,14
7 Hidde ter Woord DVTR 1,96
2,00
8 Niels Hanegraaf DJA 1,90
2,07
9 Ingmar Vos PAC 1,90
2,00
10 Levi van der Geest De Spartaan 1,85
1,90
11 Trystan de Weerdt AAV `36 1,85
1,98
12 Jeroen Teeuwen De Spartaan 1,70
1,74
Julian Record AV 1923 --- 1,95
Jan Peter Larsen ARV Ilion --- 2,09
Sander Smits AVGM --- 2,00
Joost Sinke Spado --- 1,76
Akos Miller Hongarije --- 1,85

Uitslagen Hink-stapspringen Senioren mannen

# Naam HSS OBP
1 Joshua Record AV 1923 14,91 +1.8 m/s
14,70
2 Tarik Tahiri Rotterdam 14,62 +1.8 m/s
14,81
3 Samuel Okantey USA 14,48 +2.4 m/s
15,08
4 Glenn van Hamond AV Attila 13,71 +1.5 m/s
13,92
5 Twan Evers AV Wijchen 13,27 +2.7 m/s
12,99
6 Jarik Beukers De Spartaan 11,72 +1.8 m/s
12,57
Johnny van...hooneveld AV 1923 --- 14,01
Andrea Carenini GACH --- 14,99
Jelle van der Zon De Spartaan --- 13,50

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

# Naam PolshoogOBP
1 Rutger Koppelaar ARV Ilion 5,50
5,65
2 Menno Vloon AV Lycurgus 5,20
5,58
3 Koen van der Wijst AV Unitas 4,90
5,35
4 Koen Koenders PH 4,60
4,70
5 Siem ter Braake GACH 4,30
4,50
6 Steven Eleonora ARV Ilion 4,30
4,60
Philip van de Beek Phanos DNS 4,45
Timo de Water ARV Ilion DNS 5,15
Koen Stapel ARV Ilion DNS 4,60
Jakob Putz ATV Venray DNS 4,30
Roman Monte GACH --- 5,00
Christian ...berdorfer GACH --- 4,60

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam Ver OBP
1 Ingar Kiplesund Noorwegen 7,59 +3.2 m/s
7,86
2 Ignisious Gaisah PAC 7,57 +2.8 m/s
8,00
3 Pim Jehee PH 7,53 +1.2 m/s
7,40
4 Steven Nuytinck PH 7,48 +2.2 m/s
7,53
5 Loek van Zevenbergen AV Fortuna 7,43 +2.1 m/s
6,79
6 Joeri van der Hooft AAC 7,27 +3.5 m/s
7,33
7 Alexander Soethout DEM 7,10 +1.6 m/s
7,10
8 Ronald Hertog Rotterdam 6,92 +2.5 m/s
7,57
9 Trystan de Weerdt AAV `36 6,78 +2.5 m/s
6,97
10 Ranki Oberoi Rotterdam 6,75 +1.6 m/s
6,96
11 Filip van den Hoven AV Lycurgus 6,75 +3.4 m/s
7,16
12 Olav Donker PH 6,64 +3.7 m/s
6,82
13 Robin Coops HLLS 6,55 +1.8 m/s
6,75
14 Rik Taam AV Zaanland 6,46 +2.1 m/s
7,05
Quincy Stjeward Phanos --- 6,34
Thomas Ticheloven AV Lycurgus --- 6,71
Joshua Record AV 1923 --- ---
Joshua Record AV 1923 --- 6,75
Julian Record AV 1923 --- 6,81
Steven Eleonora ARV Ilion --- 6,58
Bram Ruissen PAC --- 6,72