Uitslagen 2de Zuid-Limburgse Baancircuit

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Darek Killaars Scopias 12,0 ---
2 Rick Paffen Maastricht 13,1 ---



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Crifven Frenken AV Unitas 9:24,0 ---
2 Rik Radstake STB 12:22,0 ---



Jongens Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jasper van Rooy Maastricht 1,80 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Darek Killaars Scopias 4,72 +0.0 m/s---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam ResOBP
Bas Soentjens AV Unitas DNS ---
Koen Salmaso AVON DNS ---



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Ruben van Herk AV Unitas 10:06,0 ---



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Rico Leinders AV Unitas 39,21 ---
2 Olav van Vessem Scopias 33,12 ---
3 Rik Goessens AV Unitas 32,45 ---
4 Lars Vorstermans Maastricht 29,40 ---
Koen Salmaso AVON DNS ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
Olav van Vessem Scopias --- ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Koen Salmaso AVON DNS ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Koen Salmaso AVON 4,77 +0.0 m/s---
2 Dennis Plaum AV Unitas 4,36 +0.0 m/s---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Stan Hendriks AV Weert 12,0 ---
2 Tijn Vaessen AV Weert 12,2 ---
3 Pie Meuwissen Swift 12,8 ---
4 Daniel te Giffel AAC 13,9 ---



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam ResOBP
1 Stan Hendriks AV Weert 16,4 ---
2 Pie Meuwissen Swift 17,2 ---
3 Daniel te Giffel AAC 18,4 ---



Jongens Junior C - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Laurens Handels AV Weert 1,60 ---
2 Vincent Cootjens AAC 1,50 ---
3 Tijn Vaessen AV Weert 1,45 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Daniel te Giffel AAC 4,72 4,42 4,67 4,72 +0.0 m/s---
2 Tijn Vaessen AV Weert 4,66 4,46 4,64 4,66 +0.0 m/s---
3 Vincent Cootjens AAC 4,48 4,43 4,53 4,53 +0.0 m/s---
4 Lars Wilms AV Unitas 4,19 4,33 4,19 4,33 +0.0 m/s---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam ResOBP
1 Quinten van Ommen AAC 10,8 ---
2 Remie Geurts AV Unitas 11,9 ---
3 Timo Jong de AV Caesar 12,2 ---
4 Stijn Plat AV Caesar 12,4 ---
5 Finn Bonekamp AV Unitas 12,5 ---
Joeri Lahaye AV Caesar DNS ---
J D AV Unitas --- ---
Thijs Hoogendoorn AV Unitas --- ---
Fabian van Herk AV Unitas --- ---



Jongens Junior D - 80 meter horden

# Naam ResOBP
1 Finn Bonekamp AV Unitas 17,6 ---
Joeri Lahaye AV Caesar DNS ---



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Matthijs v...er Meulen ATOP 22,14 ---
2 Nigel v Varik AV Unitas 20,09 ---
Remie Geurts AV Unitas --- ---
Thijs Hoogendoorn AV Unitas --- ---
Niels Donners AVON --- ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Finn Bonekamp AV Unitas 1,35 ---
2 Fabian van Herk AV Unitas 1,30 ---
2 Niels Donners AVON 1,30 ---
4 Thijs Hoogendoorn AV Unitas 1,20 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Quinten van Ommen AAC 4,42 4,42 +0.0 m/s---
2 Remie Geurts AV Unitas 4,28 4,28 +0.0 m/s---
3 Finn Bonekamp AV Unitas 4,04 4,04 +0.0 m/s---
4 Niels Donners AVON 3,85 3,85 +0.0 m/s---
5 Stijn Plat AV Caesar 3,74 3,74 +0.0 m/s---
6 Fabian van Herk AV Unitas 2,56 3,61 3,55 3,61 +0.0 m/s---
7 Timo Jong de AV Caesar 3,43 3,43 +0.0 m/s---
Joeri Lahaye AV Caesar - DNS ---
J D AV Unitas - DNS ---



Masters mannen - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Dave Kil STAP 11,6 ---
2 Rene Vaessen Swift 11,9 ---



Masters mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
Hans Smeets ATOP DNF ---



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Michel Leinders AV Unitas 41,39 ---



Masters mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Stephan Nolte AV Unitas 1,55 ---



Masters mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Dave Kil STAP 5,07 +0.0 m/s---



Masters vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Marcel Klein AAC 12:57,0 ---



Masters vrouwen - 100 meter horden (84cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Mevr Deck...- Kaptein Maastricht 26,09 ---



Masters vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Cristel van Rooy Maastricht 13,1 ---
1 Pien de Ruiter Maastricht 13,1 ---
1 Kyra Bisschops AV Unitas 13,1 ---
4 Ankie Damen AV Unitas 13,2 ---
Veerle Simons STB DNS ---



Meisjes Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

# Naam ResOBP
1 Pien de Ruiter Maastricht 15,8 ---
Veerle Simons STB DNS ---



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Kim Habets AV Caesar 35,42 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Veerle Simons STB 1,60 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Veerle Simons STB 4,88 +0.0 m/s---
2 Cristel van Rooy Maastricht 4,78 +0.0 m/s---
3 Maud Jansen AV Unitas 4,56 +0.0 m/s---
4 Kyra Bisschops AV Unitas 4,40 +0.0 m/s---
5 Vera Henricks AV Unitas 3,88 +0.0 m/s---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Dagmara Killaars Scopias 13,1 ---
2 Dahpne Beumers AV Unitas 13,5 ---
3 Imme Wagemans STB 13,7 ---
4 Sela de Wolff AVON 14,0 ---
5 Bo Stavasius AVON 14,6 ---
6 Maartje Kec STB 15,0 ---



Meisjes Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
Caro Voragen STB DNS ---



Meisjes Junior B - 100 meter horden (84cm)

# Naam ResOBP
1 Kim Frijns AV Unitas 17,0 ---
2 Daphne Sino Scopias 18,0 ---
3 Sela de Wolff AVON 18,7 ---



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Maxime Brandts AV Caesar 30,48 ---
2 Lorelle Bills AV Unitas 29,89 ---
3 Zyra van Oers AV Unitas 28,45 ---
4 Famke Paulissen AAC 25,83 ---
5 Roos Koppen AV Weert 24,67 ---
6 Annemiek Zwartkruis AV Unitas 18,65 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
Fleur Visser AV Unitas --- ---
Malou Dehing AV Unitas --- ---
Zyra van Oers AV Unitas --- ---
Roos Koppen AV Weert --- ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Annemiek Zwartkruis AV Unitas 1,50 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Daphne Sino Scopias 4,38 +0.0 m/s---
2 Famke Paulissen AAC 4,35 +0.0 m/s---
3 Imme Wagemans STB 4,31 +0.0 m/s---
4 Bo Stavasius AVON 3,59 +0.0 m/s---
5 Caro Voragen STB 3,53 +0.0 m/s---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam ResOBP
1 Eva Nagelkerke Maastricht 10,1 ---
2 Merel Olislagers Maastricht 10,4 ---
3 Simone Lambrechts AAC 10,5 ---
4 Dagmara Killaars Scopias 10,6 ---
5 Lieke Severens ATOP 11,0 ---
5 Anne Huirne STB 11,0 ---
7 Anouk Sch...nemaekers AV Weert 11,2 ---
8 Laura Vluggen AV Caesar 11,4 ---
9 Maud van der Velde Maastricht 11,5 ---
10 Manou Hellebrand STB 11,6 ---
11 Lieke Vervuren STB 11,8 ---
12 Fleur Demandt STB 12,1 ---
13 Manon Lutt AV Caesar 12,4 ---
13 Eline Demandt AV Caesar 12,4 ---
15 Naomi Bischops STB 12,7 ---
Mara de Wolff AVON DNS ---



Meisjes Junior C - 80 meter horden

# Naam ResOBP
1 Simone Lambrechts AAC 12,6 ---
2 Eva Nagelkerke Maastricht 12,8 ---
3 Veerle van...er Meulen ATOP 13,1 ---
4 Dagmara Killaars Scopias 13,6 ---
5 Anne Huirne STB 15,0 ---
6 Renee Koenigs AV Caesar 18,4 ---
Mara de Wolff AVON --- ---



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Veerle van...er Meulen AV Unitas 29,97 ---
2 Veerle van...er Meulen ATOP 29,81 ---
3 Fleur Visser AV Unitas 20,69 ---
4 Fleur Visser AV Unitas 20,46 ---
5 Renee Koenigs AV Caesar 17,07 ---
6 Laura Vluggen AV Caesar 15,98 ---
7 Eline Demandt AV Caesar 14,36 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Renee Koenigs AV Caesar 1,25 ---
1 Fleur Visser AV Unitas 1,25 ---
1 Merel Visser AV Unitas 1,25 ---
1 Fleur Demandt STB 1,25 ---
Zoe Beyer AVON DNS ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Dagmara Killaars Scopias 4,79 +0.0 m/s---
2 Simone Lambrechts AAC 4,77 +0.0 m/s---
3 Merel Visser AV Unitas 4,09 +0.0 m/s---
4 Anne Huirne STB 4,00 +0.0 m/s---
5 Lieke Vervuren STB 3,94 +0.0 m/s---
6 Laura Vluggen AV Caesar 3,72 +0.0 m/s---
7 Manou Hellebrand STB 3,70 +0.0 m/s---
8 Eline Demandt AV Caesar 3,34 +0.0 m/s---
9 Naomi Bischops STB 3,28 +0.0 m/s---
10 Fleur Demandt STB 3,24 +0.0 m/s---
11 Manon Lutt AV Caesar 2,97 +0.0 m/s---
Mara de Wolff AVON DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Anouk Rensink AV Unitas 8,3 ---
2 Minke Bisschops AAC 8,5 ---
3 Britt Olislagers Maastricht 8,6 ---
3 Demy van der Spoel AV Unitas 8,6 ---
5 Michelle Weyers AV Caesar 8,9 ---
6 Melissa Uranka AV Unitas 9,1 ---
7 Madelief Vaessen AV Weert 9,2 ---
8 Eva Huirne STB 9,3 ---
9 Isabelle Bastiaens STB 9,4 ---
10 Elina Feierabend AV Unitas 9,5 ---
11 Lynn Weegels STB 9,6 ---
11 Iza Siersema STB 9,6 ---
13 Lisanne van Wersch STB 10,7 ---
14 Britt Veurink STB 16,1 ---
Jikke Kuijpers AV Caesar --- ---



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Tessa Smits AV Weert 10,3 ---
2 Melissa Uranka AV Unitas 12,5 ---
3 Elina Feierabend AV Unitas 12,7 ---
4 Kirsten Maes AV Unitas 13,4 ---
5 Madelief Vaessen AV Weert 13,7 ---
6 Lynn Weegels STB 14,3 ---



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Jikke Kuijpers AV Caesar 21,33 ---
2 Dahnee Villerius AV Caesar 18,01 ---
3 Anke Mols AAC 17,90 ---
4 Ella Meuwissen Swift 17,88 ---
5 Michelle Weyers AV Caesar 17,63 ---
6 Eliza Berendsen AVON 12,68 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tessa Smits AV Weert 1,45 ---
2 Demy van der Spoel AV Unitas 1,35 ---
3 Dahnee Villerius AV Caesar 1,30 ---
3 Amy Brendel AV Unitas 1,30 ---
5 Britt Olislagers Maastricht 1,25 ---
6 Eva Huirne STB 1,20 ---
7 Lonneke Koenigs AV Caesar 1,05 ---
Anke Mols AAC DNS ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Anouk Rensink AV Unitas 4,34 +0.0 m/s---
2 Demy van der Spoel AV Unitas 4,29 +0.0 m/s---
3 Minke Bisschops AAC 4,05 +0.0 m/s---
4 Michelle Weyers AV Caesar 3,99 +0.0 m/s---
5 Eva Huirne STB 3,98 +0.0 m/s---
6 Kirsten Maes AV Unitas 3,93 +0.0 m/s---
7 Malou Dehing AV Unitas 3,70 +0.0 m/s---
8 Madelief Vaessen AV Weert 3,37 +0.0 m/s---
9 Isabelle Bastiaens STB 3,29 +0.0 m/s---
10 Lynn Weegels STB 3,27 +0.0 m/s---
11 Iza Siersema STB 3,19 +0.0 m/s---
12 Eliza Berendsen AVON 3,16 +0.0 m/s---
13 Lonneke Koenigs AV Caesar 2,96 +0.0 m/s---
14 Britt Veurink STB 2,60 +0.0 m/s---
15 Lisanne van Wersch STB 2,22 +0.0 m/s---
Jikke Kuijpers AV Caesar DNS ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Benjamin ...esselmann AAC 11,1 ---
2 Lars Joosten AV Unitas 11,4 ---
2 Joas Leinders AV Unitas 11,4 ---
4 Glenn Boessen AV Unitas 11,7 ---
5 Robbert Lommelen AV Unitas 12,1 ---
6 Bas Mols AAC 13,5 ---



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Michel Hodemius STB 10:50,0 ---
2 Paul Jacobs AAC 11:45,0 ---



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Etienne Orbons AV Unitas 49,05 ---
Etienne Orbon AAC --- ---



Senioren mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Leon Tukker Typhoon 1,80 ---
1 Ramon Rollinger Maastricht 1,80 ---
3 Bas Mols AAC 1,35 ---
Robbert Lommelen AV Unitas DNS ---
Marco Caspers Swift DNS ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Marco Caspers Swift 6,31 +0.0 m/s---
2 Robbert Lommelen AV Unitas 6,24 +0.0 m/s---
3 Lars Joosten AV Unitas 5,78 +0.0 m/s---
4 Glenn Boessen AV Unitas 5,68 +0.0 m/s---
Joas Leinders AV Unitas DNS ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Sheila Janssen AVON 13,4 ---
2 Marjon Bugatti AV Unitas 16,5 ---



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Ellis Jacobs STB 10:38,0 ---
2 Carmen Jacobs STB 12:56,0 ---
3 Lenie Jacobs STB 14:13,0 ---



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Linda Hoedemakers AV Unitas 42,11 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Imke Hanssen Maastricht 1,65 ---
2 Cindy Nolte-Hannon AV Unitas 1,40 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Arlette Stevens AV Unitas 4,93 +0.0 m/s---
2 Zoë van Lierop Swift 4,45 +0.0 m/s---
3 Cindy Nolte-Hannon AV Unitas 4,27 +0.0 m/s---
3 Ankie Pierik AV Unitas 4,27 +0.0 m/s---