Uitslagen Nelli Cooman Games

IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Nahum Buinsters Spado 13,82 +1.1 m/s15,30
2 Jeffrey Veenstra SV Veendam 14,14 +2.3 m/s---
3 Wesley Kuilder SPWS 14,43 +2.0 m/s---
4 Ferdinand Kers SV Veendam 16,06 +2.3 m/s---
5 Danick Hekhuis SPWS 16,26 +2.0 m/s---
6 Martijn van Vianen Isala `96 16,54 +1.1 m/s---
7 Ernesto van der Laan SV Veendam 16,60 +2.3 m/s---
8 Robert van Burik SPWS 16,92 +2.3 m/s---
9 Eric Winkelman SPWS 17,03 +2.0 m/s---
10 Peter Kuizenga SV Veendam 18,40 +2.3 m/s---
11 Wijnold Dorgelo Isala `96 18,87 +1.1 m/s---
12 Delano Post SV Veendam 18,90 +2.3 m/s---
13 Joren Heethuis SV Veendam 19,53 +1.1 m/s---
14 Richard van Holten HAC `63 19,74 +2.0 m/s---
15 Leroy Lasker SPWS 20,08 +2.0 m/s---
16 Jurgen Nijenbanning SPWS 21,01 +2.0 m/s---
17 Gijs Timmermans SPWS 21,24 +2.0 m/s---
18 Laurens Dijkhuis SV Veendam 23,59 +1.1 m/s---
19 Sander Dunning SV Veendam 24,04 +1.1 m/s---
20 Daan Pastoor SPWS 35,96 +2.0 m/s---
Raimond Kreeft HAC `63 DNS ---
Bas Jungman SV Veendam DNS ---
Guido Stoelwinder SV Veendam DNS ---
Tim Riemen SV Veendam DNS ---



IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Wesley Kuilder SPWS 1:13,51 ---
2 Jeffrey Veenstra SV Veendam 1:13,57 ---
3 Nahum Buinsters Spado 1:17,32 ---
4 Robert van Burik SPWS 1:23,76 ---
5 Martijn van Vianen Isala `96 1:25,89 ---
6 Danick Hekhuis SPWS 1:27,66 ---
7 Peter Kuizenga SV Veendam 1:30,77 ---
8 Ernesto van der Laan SV Veendam 1:33,10 ---
9 Delano Post SV Veendam 1:38,48 ---
10 Wijnold Dorgelo Isala `96 1:38,82 ---
11 Joren Heethuis SV Veendam 1:45,54 ---
12 Richard van Holten HAC `63 1:53,71 ---
13 Eric Winkelman SPWS 1:56,74 ---
14 Jurgen Nijenbanning SPWS 1:58,57 ---
15 Daan Pastoor SPWS 2:02,62 ---
16 Laurens Dijkhuis SV Veendam 2:33,37 ---
17 Sander Dunning SV Veendam 2:45,70 ---
Leroy Lasker SPWS DNS ---
Gijs Timmermans SPWS DNS ---
Raimond Kreeft HAC `63 DNS ---
Bas Jungman SV Veendam DNS ---
Guido Stoelwinder SV Veendam DNS ---
Tim Riemen SV Veendam DNS ---
Ferdinand Kers SV Veendam DNF ---



IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jeffrey Veenstra SV Veendam 1,35 ---
2 Wesley Kuilder SPWS 1,25 ---
3 Danick Hekhuis SPWS 1,20 ---
4 Eric Winkelman SPWS 1,15 ---
4 Martijn van Vianen Isala `96 1,15 ---
6 Delano Post SV Veendam 1,05 ---
6 Ernesto van der Laan SV Veendam 1,05 ---
8 Robert van Burik SPWS 1,00 ---
8 Peter Kuizenga SV Veendam 1,00 ---
10 Gijs Timmermans SPWS 0,95 ---
10 Ferdinand Kers SV Veendam 0,95 ---
12 Nahum Buinsters Spado 0,90 1,20
12 Leroy Lasker SPWS 0,90 ---
12 Jurgen Nijenbanning SPWS 0,90 ---
12 Richard van Holten HAC `63 0,90 ---
12 Joren Heethuis SV Veendam 0,90 ---
17 Daan Pastoor SPWS 0,85 ---
17 Wijnold Dorgelo Isala `96 0,85 ---
19 Laurens Dijkhuis SV Veendam 0,80 ---
19 Sander Dunning SV Veendam 0,80 ---
Raimond Kreeft HAC `63 DNS ---
Bas Jungman SV Veendam DNS ---
Guido Stoelwinder SV Veendam DNS ---
Tim Riemen SV Veendam DNS ---



IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Nahum Buinsters Spado 3,81 m/s3,00
2 Jeffrey Veenstra SV Veendam 3,79 m/s---
3 Wesley Kuilder SPWS 3,70 m/s---
4 Martijn van Vianen Isala `96 3,22 m/s---
5 Danick Hekhuis SPWS 3,03 m/s---
6 Jurgen Nijenbanning SPWS 2,70 m/s---
7 Joren Heethuis SV Veendam 2,69 m/s---
8 Eric Winkelman SPWS 2,68 m/s---
9 Ferdinand Kers SV Veendam 2,58 m/s---
10 Delano Post SV Veendam 2,56 m/s---
11 Robert van Burik SPWS 2,53 m/s---
12 Richard van Holten HAC `63 2,48 m/s---
13 Gijs Timmermans SPWS 2,28 m/s---
14 Ernesto van der Laan SV Veendam 1,92 m/s---
15 Daan Pastoor SPWS 1,87 m/s---
16 Peter Kuizenga SV Veendam 1,81 m/s---
17 Laurens Dijkhuis SV Veendam 1,60 m/s---
18 Wijnold Dorgelo Isala `96 1,49 m/s---
19 Sander Dunning SV Veendam 1,33 m/s---
20 Leroy Lasker SPWS 0,37 m/s---
Raimond Kreeft HAC `63 DNS ---
Bas Jungman SV Veendam DNS ---
Guido Stoelwinder SV Veendam DNS ---
Tim Riemen SV Veendam DNS ---



IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Brigitte v... der Laan SV Veendam 16,56 +2.0 m/s---
2 Karlijn Dijkgraaf SPWS 20,43 +2.6 m/s---
3 Bianca Eising SV Veendam 21,10 +2.0 m/s---
4 Liset Huizing SPWS 21,57 +2.6 m/s---
5 Rianne Beesterboer SV Veendam 25,18 +2.0 m/s---
6 Marjan Lautenbach SPWS 26,24 +2.6 m/s---
7 Ingrid van Holten HAC `63 26,92 +2.0 m/s---
8 Mariska de Jong SV Veendam 27,77 +2.0 m/s---
9 Anita Lautenbach SPWS 28,67 +2.6 m/s---
Simone Jacobs Groningen DNS ---
Salima Rozema Groningen DNS ---
Demi Majoor SV Veendam DNS ---



IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Brigitte v... der Laan SV Veendam 1:35,20 ---
2 Karlijn Dijkgraaf SPWS 1:55,11 ---
3 Bianca Eising SV Veendam 2:22,16 ---
4 Marjan Lautenbach SPWS 2:24,59 ---
5 Ingrid van Holten HAC `63 2:30,97 ---
6 Rianne Beesterboer SV Veendam 2:33,08 ---
7 Mariska de Jong SV Veendam 2:47,98 ---
8 Anita Lautenbach SPWS 3:26,73 ---
Liset Huizing SPWS DNS ---
Simone Jacobs Groningen DNS ---
Demi Majoor SV Veendam DNS ---



IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Brigitte v... der Laan SV Veendam 1,10 ---
2 Marjan Lautenbach SPWS 0,90 ---
2 Karlijn Dijkgraaf SPWS 0,90 ---
4 Ingrid van Holten HAC `63 0,80 ---
4 Bianca Eising SV Veendam 0,80 ---
4 Rianne Beesterboer SV Veendam 0,80 ---
7 Liset Huizing SPWS 0,75 ---
Mariska de Jong SV Veendam NM ---
Anita Lautenbach SPWS DNS ---
Simone Jacobs Groningen DNS ---
Demi Majoor SV Veendam DNS ---



IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Brigitte v... der Laan SV Veendam 3,26 m/s---
2 Liset Huizing SPWS 2,10 m/s---
3 Karlijn Dijkgraaf SPWS 2,05 m/s---
4 Marjan Lautenbach SPWS 1,88 m/s---
5 Bianca Eising SV Veendam 1,74 m/s---
6 Mariska de Jong SV Veendam 1,64 m/s---
7 Ingrid van Holten HAC `63 1,56 m/s---
Rianne Beesterboer SV Veendam NM ---
Anita Lautenbach SPWS DNS ---
Simone Jacobs Groningen DNS ---
Salima Rozema Groningen DNS 4,45
Demi Majoor SV Veendam DNS ---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Kosheen Miran Groningen 11,45 +3.0 m/s11,50
2 Boas Okken Groningen 12,28 +3.0 m/s12,40
3 Anton Sarnatskiy Groningen 12,41 +3.0 m/s---
4 Sil de Jong Heerenveen 12,62 +3.0 m/s13,10
5 Bjorn Rinsma AV Impala 12,73 +3.0 m/s---
6 Florian Va...er Dussen AV Impala 12,79 +3.0 m/s12,80
7 Rutger Hoekstra Heerenveen 12,92 +3.0 m/s13,00
Ronald Mulder Fivelstreek DNS ---



Jongens Junior C - 100 meter finale

# Naam 100m_f Qm
1 Kosheen Miran Groningen 11,30 +1.4 m/s---
2 Anton Sarnatskiy Groningen 12,29 +1.4 m/s---
3 Boas Okken Groningen 12,32 +1.4 m/s---
4 Sil de Jong Heerenveen 12,69 +1.4 m/s---
5 Bjorn Rinsma AV Impala 12,73 +1.4 m/s---
6 Florian Va...er Dussen AV Impala 13,01 +1.4 m/s---
Rutger Hoekstra Heerenveen DNS ---



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 René Schultinga Heerenveen 3:06,35 3:03,10
2 Frank Seppenwoolde ATNY 3:11,37 2:20,70
3 Florian Va...er Dussen AV Impala 3:19,51 3:13,20
4 Bram Voors SPWS 3:26,31 ---
Timo Hoogendoorn U-Track DNS 2:50,40



Jongens Junior C - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 50,90 54,23
2 Marnix Wilting AC TION 31,85 32,21
3 Frank Seppenwoolde ATNY 30,30 34,29
4 Piter Nijboer AV Impala 24,35 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 15,03 15,19
2 Marnix Wilting AC TION 13,10 10,05
3 Kosheen Miran Groningen 12,84 12,71
4 Gerbrand Bontekoe AV Impala 9,60 ---
5 Piter Nijboer AV Impala 8,98 ---
Boas Okken Groningen DNS 11,02



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Freek Moll AV Jahn II 35,98 30,11
2 Marnix Wilting AC TION 34,83 31,11
3 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 33,71 33,92
4 Rutger Hoekstra Heerenveen 32,86 ---
5 Piter Nijboer AV Impala 32,04 ---
6 Frank Seppenwoolde ATNY 29,91 ---
7 Bram Voors SPWS 20,81 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Boas Okken Groningen 1,73 1,71
2 Rutger Hoekstra Heerenveen 1,65 1,65
3 Frank Seppenwoolde ATNY 1,55 1,55
3 Gerbrand Bontekoe AV Impala 1,55 ---
5 Bram Voors SPWS 1,40 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Kosheen Miran Groningen 6,12 -2.4 m/s6,10
2 Anton Sarnatskiy Groningen 5,55 m/s---
3 Frank Seppenwoolde ATNY 5,29 m/s5,33
4 Sil de Jong Heerenveen 5,11 m/s5,31
5 Bjorn Rinsma AV Impala 4,52 m/s---
6 Gerbrand Bontekoe AV Impala 4,48 m/s---
7 Florian Va...er Dussen AV Impala 4,29 m/s5,15
Ronald Mulder Fivelstreek DNS ---
Boas Okken Groningen DNS 5,35



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Daan Oosterhuis AC TION 10,40 +2.6 m/s10,40
2 Mark Scholten AV Impala 10,81 +0.6 m/s10,80
3 Marijn Piek AV Impala 11,54 +0.6 m/s---
4 Rick Velkers Heerenveen 11,60 +2.6 m/s---
5 Rinze Kwak AV Aquilo 11,73 +2.6 m/s---
6 Ramon Aukes AV Aquilo 12,22 +2.6 m/s---
7 Stijn Wilting AV Jahn II 12,33 +0.6 m/s---
8 Stijn Weekamp SPWS 12,62 +0.6 m/s---
9 Tjeerd de Vries MPM 12,73 +0.6 m/s---
10 Wout Plugge AV Aquilo 12,86 +2.6 m/s---
11 Maurits Meijerhof Fivelstreek 13,86 +2.6 m/s---



Jongens Junior D - 80 meter finale

# Naam 80m_f Qm
1 Daan Oosterhuis AC TION 10,43 +0.9 m/s---
2 Mark Scholten AV Impala 10,68 +0.9 m/s---
3 Marijn Piek AV Impala 11,34 +0.9 m/s---
4 Rick Velkers Heerenveen 11,47 +0.9 m/s---
5 Rinze Kwak AV Aquilo 11,90 +0.9 m/s---
6 Ramon Aukes AV Aquilo 12,01 +0.9 m/s---
7 Stijn Wilting AV Jahn II 12,16 +0.9 m/s---
8 Stijn Weekamp SPWS 12,97 +0.9 m/s---



Jongens Junior D - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Sweder Visser AAC `61 1:44,40 1:43,00
2 Wouter Seppenwoolde ATNY 1:45,05 1:46,00
3 Luuk Knossen AV Aquilo 1:47,70 ---
4 Wu Ping Kuiper Groningen 1:48,39 1:49,70
5 Rick Velkers Heerenveen 1:55,54 ---
6 Stijn Wilting AV Jahn II 1:56,36 ---
7 Rinze Kwak AV Aquilo 1:58,39 ---
8 Jelmer Rensing AAC `61 1:58,75 2:00,80
9 Pjotr ter Doest AV Impala 1:59,95 1:56,00
10 Stijn Weekamp SPWS 2:01,43 ---
11 Wout Plugge AV Aquilo 2:04,46 ---



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 The fast four AV Aquilo - JJD 4 47,92 1



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Pjotr ter Doest AV Impala 20,60 23,39
2 Stijn Wilting AV Jahn II 17,95 ---
3 Marijn Piek AV Impala 17,90 ---
4 Mark Scholten AV Impala 16,30 ---
5 Ramon Aukes AV Aquilo 15,60 ---
6 Stijn Weekamp SPWS 13,55 ---
7 Luuk Knossen AV Aquilo 12,70 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Daan Oosterhuis AC TION 10,53 10,92
2 Stijn Wilting AV Jahn II 7,95 ---
3 Ramon Aukes AV Aquilo 6,97 ---
4 Rik Oosterhuis AC TION 6,71 ---
5 Rinze Kwak AV Aquilo 6,61 ---
6 Luuk Knossen AV Aquilo 6,30 ---
7 Maurits Meijerhof Fivelstreek 5,50 ---
8 Wout Plugge AV Aquilo 3,99 ---



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Stijn Wilting AV Jahn II 21,43 ---
2 Rinze Kwak AV Aquilo 18,79 ---
3 Luuk Knossen AV Aquilo 18,68 ---
4 Ramon Aukes AV Aquilo 18,43 ---
5 Rick Velkers Heerenveen 18,41 ---
6 Maurits Meijerhof Fivelstreek 13,85 ---
7 Wout Plugge AV Aquilo 11,84 ---
8 Tjeerd de Vries MPM 11,56 ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Daan Oosterhuis AC TION 1,50 ---
2 Marijn Piek AV Impala 1,45 ---
3 Mark Scholten AV Impala 1,40 ---
4 Luuk Knossen AV Aquilo 1,30 ---
5 Maurits Meijerhof Fivelstreek 1,25 ---
5 Stijn Wilting AV Jahn II 1,25 ---
7 Rik Oosterhuis AC TION 1,20 ---
8 Ramon Aukes AV Aquilo 1,10 ---
9 Rinze Kwak AV Aquilo 1,05 ---
10 Wout Plugge AV Aquilo 0,95 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Mark Scholten AV Impala 5,06 m/s---
2 Daan Oosterhuis AC TION 4,56 m/s---
3 Rick Velkers Heerenveen 4,25 m/s---
4 Rinze Kwak AV Aquilo 3,92 m/s---
5 Ramon Aukes AV Aquilo 3,87 m/s---
6 Tjeerd de Vries MPM 3,85 m/s---
7 Pjotr ter Doest AV Impala 3,82 m/s4,26
8 Luuk Knossen AV Aquilo 3,79 m/s---
9 Stijn Wilting AV Jahn II 3,68 m/s---
10 Wout Plugge AV Aquilo 3,52 m/s---
11 Stijn Weekamp SPWS 3,25 m/s---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Marne van der Kooi AV Impala 9,29 3:39,16 6,33 1,25 4,18 2626
2 Tim Elferink AAC `61 9,33 3:48,45 6,55 1,30 3,61 2502
3 Joey Koster SPWS 9,73 3:37,60 5,98 1,20 3,50 2367
4 Yvo van den IJssel De Liemers 9,77 3:22,13 4,81 1,05 3,42 2254
5 Lasse Cnubben Groningen 10,33 3:26,68 5,77 1,10 3,41 2238
6 Cuno Harmes Groningen 9,99 3:57,63 4,48 1,25 3,37 2129
7 Jiri Heppener HRRR 10,30 4:04,83 5,38 1,20 3,10 2018
8 Ilya Nauta Heerenveen 9,30 DNS 6,65 1,25 3,65 2013
9 Joel Koning AAC `61 10,54 4:02,92 4,68 0,90 3,19 1744
10 Rienk Loonstra AV Impala 11,75 4:28,37 6,33 1,05 2,58 1581
11 Denzel Nieuwenkamp AAC `61 11,20 4:36,88 5,17 0,95 2,96 1543
12 Jeroen Sibeijn Groningen 11,73 4:18,94 4,32 0,95 2,71 1440
13 Ties Beens AV Jahn II 12,02 4:54,60 4,68 0,90 2,42 1211
14 Arnel Ahmetspahic Groningen DNS DNS DNS DNS DNS 0
14 Ruben Eefting HAC `63 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Julian Wilting AC TION 9,21 3:34,13 8,58 1,40 3,78 2831
2 Mike Berends AAC `61 9,38 3:40,79 8,19 1,30 4,01 2708
3 Valenciano Roffel AAC `61 8,80 3:30,27 6,51 1,15 4,08 2689
4 Wesley Boers Fivelstreek 9,48 3:37,03 7,06 1,35 3,83 2651
5 Jan Elsinga Heerenveen 9,42 3:36,81 6,93 1,20 3,57 2494
6 Julian Keun Groningen 9,70 3:41,90 7,15 1,25 3,67 2487
7 Twan Vossebelt AV Rijssen 9,80 3:16,21 5,15 1,25 3,53 2482
8 Dilano Modderman AV Aquilo 9,35 3:47,56 6,23 1,00 3,65 2273
9 Damian van Haasen AV Jahn II 9,45 3:54,07 6,52 1,05 3,62 2270
10 Tim Duker AAC `61 9,93 4:15,32 7,48 1,10 3,89 2240
11 Léon Wever AV Jahn II 9,65 4:05,33 5,36 1,15 3,46 2151
12 Kai Gorter Groningen 9,56 3:58,30 6,41 0,80 3,77 2071
13 Thijs de Boer AV Aquilo 10,41 4:21,14 4,86 1,05 3,27 1821
14 Ate Clobus AAC `61 10,11 DNS 5,26 1,15 3,60 1710
15 Timo Hanekamp De Gemzen 10,93 4:26,06 5,37 1,00 3,07 1689
16 Darriën Depenbrock AV Jahn II 10,89 4:29,82 5,48 0,95 2,96 1628
17 Hidde de Jong AV Aquilo 10,73 4:24,62 4,80 0,85 2,96 1549
18 Niels Wever AV Jahn II 9,96 DNS 4,41 0,95 2,81 1370
19 Aris Remmerde AAC `61 DNS 3:31,32 DNS DNS DNS 571



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Quinn van der Honing Groningen 6,69 3:57,35 7,96 1,20 3,64 2505
2 Thygo de Vries Heerenveen 6,89 3:41,88 5,72 1,05 3,65 2300
3 Simon van den Pol AV PEC 1910 7,38 3:48,24 4,90 1,20 3,29 2145
4 Thomas Berends AAC `61 7,18 3:59,19 6,22 1,10 3,23 2131
5 Denzel Jone Lunda AV Feniks 7,01 4:09,12 5,20 1,10 3,39 2089
6 Collin Streunding AV Aquilo 8,39 4:32,42 4,85 0,85 2,80 1413
7 Teun van der Mey PAC 7,69 4:28,01 4,05 0,80 2,50 1393
8 Olav Clobus AAC `61 8,09 DNS 4,92 0,85 2,93 1215
9 Timo Tervoort Groningen 8,34 DNS 4,69 0,75 2,33 966
10 Beau van Balen GACH DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 6,96 2:05,38 36,55 1,10 3,56 2390
2 Zeb Tesselaar AV Hera 7,00 2:04,92 21,20 1,20 3,61 2287
3 Brian Kuper ChiTA 7,49 2:24,13 21,00 0,95 3,03 1713
4 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 6,98 2:23,22 13,45 0,90 2,89 1646
5 Delano van Zandvoort AV Lionitas 7,76 2:26,80 21,70 0,95 2,89 1624
6 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 7,64 2:24,37 21,35 0,90 2,79 1603
7 Jari Heppener HRRR 7,41 2:20,97 14,10 0,85 2,95 1559
8 Thorsten Zuidema SPWS 8,07 2:38,98 16,50 0,85 2,68 1296
9 Aaron van Loo AV Aquilo 8,58 2:29,60 13,55 0,85 2,55 1205
10 Remco Loer AV Aquilo 7,95 2:39,14 10,70 0,80 2,64 1171
11 Kian Sportel Groningen 8,08 2:28,45 15,65 0,75 2,10 1162
12 Jesse Pors ChiTA 8,33 2:39,50 16,85 0,80 2,38 1159
13 Liam de Lang Heerenveen 7,96 DNS 19,75 0,80 2,69 1131
14 Jasper Drenth ChiTA 8,10 2:38,29 14,75 0,55 2,69 1049
15 Thijmen Lub Groningen 8,72 2:40,98 14,10 0,65 2,16 894
16 Yoah Kirindongo Heerenveen 8,65 DNS 16,80 0,75 2,07 817
17 Thijmen Misker SPWS 9,51 2:57,38 11,35 0,85 2,21 806
18 Abel de Jong AV Aquilo 8,81 3:06,52 8,75 0,85 2,15 788
19 Reinier Sibeijn Groningen 9,59 2:45,38 14,30 0,80 1,75 785
20 Melle De Jong SPWS DNS 3:02,11 12,75 0,80 2,18 623
21 Teun Lubberman SPWS 10,17 3:15,88 11,45 0,60 1,88 399
22 Roan van Loo AV Aquilo 10,17 3:15,41 13,05 0,60 1,58 370
23 Matthijs Veldthuis SPWS 10,36 3:08,30 5,25 0,60 1,50 199
24 Yuri van 't Hoog AAC `61 DNS DNS DNS DNS DNS 0
24 Niels Eefting HAC `63 DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Racerunners Junioren - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Marc Smeenge ZOEV 23,45 m/s---
2 Keano Venema ZOEV 46,02 m/s---



Jongens Racerunners Junioren - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Marc Smeenge ZOEV 44,59 m/s---



Jongens Racerunners Junioren - 200 meter

# Naam 200m OBP
Marc Smeenge ZOEV DNS ---



Mannen Racerunners Senioren - 60 meter

# Naam 60m OBP
Sjoerd Haddering STDK DNS ---



Mannen Racerunners Senioren - 100 meter

# Naam 100m OBP
Sjoerd Haddering STDK DNS ---



Mannen Racerunners Senioren - 200 meter

# Naam 200m OBP
Sjoerd Haddering STDK DNS ---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Lianne Huisjes Groningen 10,26 +2.0 m/s10,56
2 Rikst Slot Heerenveen 10,28 +2.0 m/s10,60
3 Anouk Schoop AV NOP 10,38 +2.2 m/s10,50
4 Britt Weerman AAC `61 10,48 +2.3 m/s10,50
5 Tanisha Brigitha AV Impala 10,82 +2.3 m/s10,80
6 Yassine Bulthuis AV Impala 10,96 +2.3 m/s10,90
6 Marleen Suelmann SPWS 10,96 +2.0 m/s11,20
8 Danara Stoppels Groningen 11,00 +2.3 m/s11,10
9 Wies Kesting AAC `61 11,03 +2.2 m/s---
10 Anke Binnema Heerenveen 11,14 +2.0 m/s---
11 Sabrina Kim Cruden AV Lionitas 11,24 +2.2 m/s11,30
12 Evelien va...Houweling De Gemzen 11,33 +2.2 m/s11,10
13 Floor Dijkstra AAC `61 11,40 +2.0 m/s---
14 Lianne Vroom AAC `61 11,58 +2.3 m/s---
15 Lotte Schutten SV Veendam 11,85 +2.0 m/s---
16 Zanele Vriezekolk AV Aquilo 11,93 +2.2 m/s---
17 Carmen de Wolff AV Lionitas 12,12 +2.2 m/s12,10
18 Loes Lange AV Aquilo 12,16 +2.3 m/s---
19 Hester Vlasblom AV Impala 12,33 +2.2 m/s---
20 Simone Knossen ZOEV 13,92 +2.0 m/s---
Josefien Harmsen Groningen DNS ---
Nicky Evers SV Veendam DNS ---



Meisjes Junior C - 80 meter finale

# Naam 80m_f Qm
1 Anouk Schoop AV NOP 10,30 +0.1 m/s---
2 Lianne Huisjes Groningen 10,32 +0.1 m/s---
3 Britt Weerman AAC `61 10,45 +0.1 m/s---
4 Marleen Suelmann SPWS 10,92 +0.1 m/s---
5 Tanisha Brigitha AV Impala 10,92 +0.1 m/s---
6 Danara Stoppels Groningen 10,97 +0.1 m/s---
7 Yassine Bulthuis AV Impala 11,06 +0.1 m/s---
8 Wies Kesting AAC `61 11,17 +0.1 m/s---



Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Sara Mina Saberi Groningen 1:47,14 ---
2 Rozemarie Fokkema AAC `61 1:47,98 1:51,00
3 Sarah van Beilen AV PEC 1910 1:48,32 ---
4 Selma Spikman Groningen 1:49,24 1:52,98
5 Melissa U...jk Winkel SPWS 1:49,97 ---
6 Isabeau Leegwater Groningen 1:56,72 ---
7 Zanele Vriezekolk AV Aquilo 2:05,60 ---
8 Amber Slomp AAC `61 2:06,82 2:14,70
Loes Lange AV Aquilo DNS ---
Simone Knossen ZOEV DNS ---
Josefien Harmsen Groningen DNS ---



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Flying Girls Groningen Atletiek - MJC 4 42,45 5
2 Impala AV Impala - MJC 4 43,73 4
3 Abaphumeleleyos AV Aquilo - MJC 4 46,63 3
4 The Aquiloqueens AV Aquilo - MJC 4 50,21 2
5 AAC'61 AAC `61 - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Danara Stoppels Groningen 29,60 ---
2 Rozemarie Fokkema AAC `61 22,90 24,75
3 Isabeau Leegwater Groningen 21,20 ---
4 Amke Geiken ZOEV 20,80 ---
5 Amber Slomp AAC `61 13,85 15,22
6 Simone Knossen ZOEV 12,00 ---
Fiona de Vries AV Impala DNS ---
Hester Vlasblom AV Impala DNS ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Rozemarie Fokkema AAC `61 10,22 9,93
2 Linde van Dijken VAV 9,70 10,05
3 Rikst Slot Heerenveen 8,78 10,97
4 Anouk Schoop AV NOP 8,12 8,48
5 Tanisha Brigitha AV Impala 7,90 8,44
6 Britt Weerman AAC `61 7,69 ---
7 Nicky Evers SV Veendam 7,31 ---
8 Hester Vlasblom AV Impala 7,22 ---
9 Amber Slomp AAC `61 6,99 7,55
10 Simone Knossen ZOEV 6,00 ---
Sabrina Kim Cruden AV Lionitas DNS 9,45
Danara Stoppels Groningen DNS ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Danara Stoppels Groningen 42,54 ---
2 Floor Dijkstra AAC `61 25,49 ---
3 Sabrina Kim Cruden AV Lionitas 25,19 ---
4 Isabeau Leegwater Groningen 24,75 ---
5 Carmen de Wolff AV Lionitas 24,48 28,83
6 Rozemarie Fokkema AAC `61 24,02 25,17
7 Linde van Dijken VAV 23,86 ---
8 Anke Binnema Heerenveen 23,68 ---
9 Evelien va...Houweling De Gemzen 23,05 21,10
10 Emma van Wieren AV Impala 19,61 ---
11 Carmen Uildriks Groningen 17,40 ---
12 Simone Knossen ZOEV 15,76 ---
13 Hester Vlasblom AV Impala 15,43 ---
14 Nicky Evers SV Veendam 12,97 ---
Josefien Harmsen Groningen DNS ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Sarah van Beilen AV PEC 1910 1,63 ---
2 Floor Dijkstra AAC `61 1,50 ---
3 Yassine Bulthuis AV Impala 1,45 1,50
3 Fiona de Vries AV Impala 1,45 ---
5 Sabrina Kim Cruden AV Lionitas 1,40 1,49
5 Marleen Suelmann SPWS 1,40 1,40
7 Carmen de Wolff AV Lionitas 1,35 1,40
Simone Knossen ZOEV DNS ---
Isabeau Leegwater Groningen DNS ---
Nicky Evers SV Veendam DNS ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Britt Weerman AAC `61 5,10 m/s4,94
2 Anouk Schoop AV NOP 5,05 m/s5,18
3 Rikst Slot Heerenveen 4,81 m/s5,23
4 Sarah van Beilen AV PEC 1910 4,73 m/s---
5 Marleen Suelmann SPWS 4,67 m/s4,61
6 Anke Binnema Heerenveen 4,57 m/s---
7 Yassine Bulthuis AV Impala 4,47 m/s4,53
8 Evelien va...Houweling De Gemzen 4,35 m/s4,32
9 Fiona de Vries AV Impala 4,34 m/s---
10 Lianne Vroom AAC `61 4,13 m/s---
11 Emma van Wieren AV Impala 3,93 m/s---
12 Carmen Uildriks Groningen 3,60 m/s---
13 Lotte Schutten SV Veendam 3,51 m/s---
14 Nicky Evers SV Veendam 3,07 m/s---
15 Hester Vlasblom AV Impala 2,95 m/s---
16 Simone Knossen ZOEV 2,70 m/s---
Josefien Harmsen Groningen DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Brecht van der Vliet AV Impala 8,29 +1.3 m/s8,30
2 Annabel Paul AV Jahn II 8,43 +1.3 m/s8,63
3 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,60 +1.3 m/s8,60
4 Danique Huisjes Groningen 8,67 +1.3 m/s8,60
4 Noortje Huitema Groningen 8,67 +1.3 m/s8,80
6 Eline Ruige AV Lionitas 8,72 +1.9 m/s8,67
7 Lotte Slomp AAC `61 8,81 +2.5 m/s9,00
8 Lara Smits SV Noordkop 8,93 +1.3 m/s9,00
9 Silke Ketting AV Rijssen 8,97 +1.9 m/s9,00
10 Elisa Nap De Gemzen 9,03 +2.5 m/s8,90
11 Noortje Knoll Groningen 9,08 +1.3 m/s---
12 Carlijn Loer AV Aquilo 9,20 +2.5 m/s---
13 Jannah Leeuwangh AV Lionitas 9,21 +1.3 m/s---
14 Hannah Moll AV Jahn II 9,22 +1.3 m/s---
15 Ingrid Koster AV Aquilo 9,30 +2.5 m/s9,02
16 Nienke Wagenaar De Gemzen 9,33 +2.5 m/s9,41
17 Karin Vlasblom AV Impala 9,34 +2.5 m/s---
18 Renske Lolkema Groningen 9,38 +1.3 m/s---
19 Inge-Esmee Drent AV Jahn II 9,44 +1.3 m/s---
20 Djamilah Spijker AAC `61 9,49 +2.5 m/s---
21 Nanou Hofmann Heerenveen 9,53 +2.5 m/s---
22 Nathalie v...igt Thans De Gemzen 9,67 +2.5 m/s9,80
23 Lisanne de Haan Heerenveen 9,68 +2.5 m/s---
24 Marlin Benjamins SPWS 9,88 +1.9 m/s---
25 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 9,98 +1.3 m/s---
26 Isis Hozee SPWS 10,25 +1.9 m/s---
27 Sanne Tessemaker De Gemzen 10,27 +2.5 m/s---
28 Tess Gerdes SPWS 10,44 +1.9 m/s11,00
29 Sofie Dubbelboer SPWS 10,61 +1.9 m/s---
Tharissa Palma AAC DNS ---
Leah Jellema Heerenveen DNS ---
Julia Rinsma AV Impala DNS ---
Nikita Nie Groningen DNS 8,60



Meisjes Junior D - 60 meter finale

# Naam 60m_f Qm
1 Brecht van der Vliet AV Impala 8,38 m/s---
2 Annabel Paul AV Jahn II 8,42 m/s---
3 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,48 m/s---
4 Noortje Huitema Groningen 8,68 m/s---
5 Danique Huisjes Groningen 8,70 m/s---
6 Eline Ruige AV Lionitas 8,84 m/s---
7 Lotte Slomp AAC `61 8,88 m/s---
8 Lara Smits SV Noordkop 8,90 m/s---



Meisjes Junior D - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Tiba Miran Groningen 1:40,17 1:45,30
2 Noortje Huitema Groningen 1:41,84 1:45,40
3 Annabel Paul AV Jahn II 1:54,39 ---
4 Eline Ruige AV Lionitas 1:54,47 1:54,00
5 Jannah Leeuwangh AV Lionitas 1:57,17 ---
6 Ingrid Koster AV Aquilo 1:58,92 1:59,74
7 Indy de Blaauw AV Aquilo 2:00,69 ---
8 Renske Lolkema Groningen 2:03,53 ---
9 Jorien Spikman Groningen 2:04,30 2:03,60
10 Ruth Zijlstra Heerenveen 2:05,32 ---
11 Jildou Binnema Heerenveen 2:06,93 2:06,60
12 Fera Fieke de Vries Heerenveen 2:12,99 2:03,10
13 Esmee de Vries SPWS 2:17,91 ---
14 Tess Gerdes SPWS 2:24,25 ---
15 Isis Hozee SPWS 2:24,65 ---
16 Amarins Loonstra AV Impala 2:29,14 ---
17 Kyra de Jong AV Lionitas 2:30,85 ---
Leah Jellema Heerenveen DNS ---
Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II DNS ---
Jente Leeuwangh AV Lionitas DNS 1:55,60



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Gemzen Girls AV De Gemzen - MJD 4 33,43 1



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Isabel van Houweling De Gemzen 26,40 27,00
2 Lara Smits SV Noordkop 25,35 31,96
3 Naomi Wessels AV Rijssen 23,70 ---
4 Brecht van der Vliet AV Impala 23,70 21,03
5 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 23,15 ---
6 Karin Vlasblom AV Impala 22,90 23,36
7 Lisanne de Haan Heerenveen 22,20 ---
8 Lotte Nijkamp AV Rijssen 20,30 20,75
9 Eva Martens Groningen 18,55 18,84
10 Roos Koetje AV Aquilo 15,55 ---
11 Isis Hozee SPWS 15,40 ---
12 Tess Gerdes SPWS 14,50 13,47
13 Sofie Dubbelboer SPWS 12,50 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Lara Smits SV Noordkop 11,97 12,33
2 Naomi Wessels AV Rijssen 11,03 10,58
3 Esmee Douma Groningen 10,91 11,83
4 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 10,62 ---
5 Lotte Nijkamp AV Rijssen 9,53 9,56
6 Lotte Slomp AAC `61 9,44 8,70
7 Jildou Binnema Heerenveen 8,76 ---
8 Eva Martens Groningen 8,69 9,25
9 Noortje Huitema Groningen 8,63 ---
10 Brecht van der Vliet AV Impala 8,58 ---
11 Hannah Moll AV Jahn II 8,49 ---
12 Danique Huisjes Groningen 8,24 ---
13 Lisanne de Haan Heerenveen 8,13 ---
13 Annabel Paul AV Jahn II 8,13 9,43
15 Karin Vlasblom AV Impala 7,86 8,30
16 Roos Koetje AV Aquilo 7,84 ---
17 Eline Ruige AV Lionitas 7,68 8,47
18 Nathalie v...igt Thans De Gemzen 7,38 8,18
19 Tess Gerdes SPWS 6,52 5,64
20 Isis Hozee SPWS 6,10 ---
21 Amarins Loonstra AV Impala 5,40 ---
Tharissa Palma AAC DNS ---
Nikita Nie Groningen DNS 10,98



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Isabel van Houweling De Gemzen 23,85 22,42
2 Jildou Binnema Heerenveen 23,78 ---
3 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 23,40 ---
4 Karin Vlasblom AV Impala 19,73 20,54
5 Eva Martens Groningen 18,93 22,33
6 Silke Wijnstok De Gemzen 17,68 ---
7 Isis Hozee SPWS 15,78 ---
8 Esmee de Vries SPWS 15,50 ---
9 Sofie Dubbelboer SPWS 14,79 ---
10 Fera Fieke de Vries Heerenveen 14,63 18,30
11 Roos Koetje AV Aquilo 13,70 ---
12 Inge-Esmee Drent AV Jahn II 9,63 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Lara Smits SV Noordkop 1,55 1,60
2 Nathalie v...igt Thans De Gemzen 1,40 1,40
3 Elisa Nap De Gemzen 1,40 1,40
4 Isabel van Houweling De Gemzen 1,35 1,30
5 Nienke Wagenaar De Gemzen 1,35 1,25
6 Jente Leeuwangh AV Lionitas 1,35 1,40
7 Silke Ketting AV Rijssen 1,35 1,40
8 Nanou Hofmann Heerenveen 1,30 ---
8 Ruth Zijlstra Heerenveen 1,30 ---
8 Indy de Blaauw AV Aquilo 1,30 ---
8 Inge-Esmee Drent AV Jahn II 1,30 ---
12 Lotte Slomp AAC `61 1,25 1,30
12 Marlin Benjamins SPWS 1,25 ---
12 Noortje Knoll Groningen 1,25 ---
15 Renske Lolkema Groningen 1,15 ---
16 Djamilah Spijker AAC `61 1,05 ---
Tharissa Palma AAC DNS ---
Lisanne de Haan Heerenveen DNS ---
Sanne Tessemaker De Gemzen DNS ---
Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II DNS ---
Eva Martens Groningen DNS 1,25



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Noortje Knoll Groningen 4,36 m/s---
2 Elisa Nap De Gemzen 4,35 m/s4,04
3 Danique Huisjes Groningen 4,31 m/s4,34
4 Jente Leeuwangh AV Lionitas 4,24 m/s1,45
5 Isabel van Houweling De Gemzen 4,24 m/s4,36
6 Silke Wijnstok De Gemzen 4,16 m/s---
7 Karin Vlasblom AV Impala 4,07 m/s4,09
8 Silke Ketting AV Rijssen 3,92 m/s4,07
9 Eline Ruige AV Lionitas 3,87 m/s3,90
10 Jannah Leeuwangh AV Lionitas 3,82 m/s---
11 Hannah Moll AV Jahn II 3,81 m/s---
12 Ruth Zijlstra Heerenveen 3,79 m/s---
13 Nienke Wagenaar De Gemzen 3,78 m/s4,14
14 Inge-Esmee Drent AV Jahn II 3,59 m/s---
15 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 3,58 m/s---
16 Fera Fieke de Vries Heerenveen 3,55 m/s---
17 Carlijn Loer AV Aquilo 3,45 m/s---
18 Nanou Hofmann Heerenveen 3,45 m/s---
19 Esmee de Vries SPWS 3,00 m/s---
20 Kyra de Jong AV Lionitas 2,33 m/s---
Renske Lolkema Groningen NM ---
Tharissa Palma AAC DNS ---
Sanne Tessemaker De Gemzen DNS ---
Nikita Nie Groningen DNS 4,72
Noortje Huitema Groningen DNS 4,44



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Sabine Struik SPWS 10,02 3:58,46 6,09 1,20 3,60 2236
2 Sterre Kievit Groningen 9,84 4:00,97 4,94 1,05 3,63 2073
3 Sanne Pultrum Heerenveen 10,62 3:43,95 4,42 1,15 3,28 2012
4 Lyanne Spijkman SPWS 10,38 4:04,77 4,39 0,95 2,92 1720
5 Linda de Vries AV Impala 11,13 4:33,78 4,67 1,00 3,01 1574
6 Roos Voors SPWS 10,27 DNS 4,74 1,10 3,27 1549
7 Britte Zuidema SPWS 10,42 4:23,17 5,99 NM 3,33 1518
8 Eefke Plugge AV Aquilo 11,10 4:36,17 2,92 0,90 2,62 1282
9 Lisanne Lub Groningen 11,80 4:42,02 4,10 0,90 2,45 1241



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Lana Broers AV Hylas 8,88 3:31,21 7,64 1,30 4,30 2886
2 Yara de Boer HRRR 9,53 3:37,53 7,45 1,45 4,10 2799
3 Alyssa Bulthuis AV Impala 9,39 4:01,94 6,95 1,25 3,67 2425
4 Sascha Keukenkamp Groningen 9,38 3:58,49 5,92 1,25 3,85 2417
5 Maud Van Bentem AV NOP 10,01 3:48,87 6,81 1,25 3,57 2360
6 Celine Dijkstra AAC `61 9,63 3:55,11 6,63 1,05 3,75 2267
7 Sophie Le Blansch Hollandia 10,08 4:04,87 6,98 1,15 3,79 2250
8 Nina van Halen AAC `61 9,63 3:55,64 5,36 1,10 3,80 2232
9 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 9,22 4:45,13 6,70 1,15 3,81 2220
10 Mayke Ruige AV Lionitas 9,43 4:12,54 6,55 1,05 3,71 2207
11 Francine v...der Stoop De Gemzen 10,18 4:13,93 5,01 1,20 3,54 2060
12 Malin Schouten AV Hera 10,49 4:06,68 6,04 1,15 3,41 2050
13 Renske Hanekamp De Gemzen 10,75 4:10,05 5,42 1,15 3,49 1976
14 Hanna van der Mey PAC 10,10 4:12,92 5,49 1,05 3,23 1936
15 Nina Thomas Groningen 10,20 3:59,69 5,32 1,00 3,22 1931
16 Merel Beekman De Gemzen 10,63 4:31,34 5,95 1,20 3,18 1915
17 Sam Venema AAC `61 10,40 4:40,09 5,62 1,10 3,52 1889
18 Jill Uilhoorn Fivelstreek 9,37 DNS 5,58 1,15 3,63 1856
19 Marit Janszen Fivelstreek 10,36 4:42,31 5,59 1,00 3,53 1813
20 Lisa Komduur SPWS 11,04 4:24,00 4,67 1,10 3,07 1709
21 Kyla Koops Heerenveen 10,47 DNS 5,75 1,15 3,44 1657
22 Bente Hanekamp De Gemzen 11,41 4:50,18 5,82 1,00 3,05 1568
23 Helen de Vries AV Jahn II 10,74 4:48,80 4,11 0,95 2,91 1476
24 Nina van Beers AV Aquilo 11,17 5:03,62 4,75 1,00 2,97 1468
25 Carleen Trip AV Jahn II 11,91 DNS 5,44 0,95 2,39 1104
26 Lise Luursema Groningen DNS DNS DNS DNS DNS 0
26 Marije Wekema Groningen DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Fieke Sportel Groningen 6,83 4:00,14 5,36 1,10 3,37 2177
2 Eliza Huizinga Groningen 7,09 3:43,52 3,51 1,00 3,40 2003
3 Inez Keun Groningen 7,16 4:06,70 6,42 0,95 3,23 2002
4 Noa de Boer HRRR 7,13 3:43,94 3,84 0,95 3,35 1972
5 Eva-Sofie Elferink AAC `61 7,16 4:07,73 4,73 1,00 3,00 1879
6 Mila Aukema Groningen 7,01 4:17,38 4,05 1,05 3,11 1878
7 Inez Spijker AAC `61 7,42 3:56,59 3,97 1,00 3,00 1822
8 Jara Heppener HRRR 7,43 4:10,40 3,82 1,00 3,08 1761
9 Jinte Engberts AAC `61 7,70 4:12,05 3,93 1,00 2,77 1649
10 Leya Topelen Groningen 7,75 4:47,12 4,10 0,95 2,68 1463
11 Jinte van der Aa SPWS 7,60 5:02,70 4,73 0,80 2,83 1408
12 Suzanne de Jong AV Jahn II 7,75 5:07,48 4,26 0,90 2,75 1389
13 Eline Urban Groningen 8,32 4:54,47 3,89 0,95 2,62 1316
14 Jolijn de Vries SV Veendam 8,21 5:08,25 4,64 0,90 2,33 1251
15 Nynke Kwak AV Aquilo 7,87 4:43,61 3,00 0,80 2,45 1209
16 Elke de Jong AV Aquilo 8,08 4:34,84 2,67 0,80 2,30 1145
17 Inke Meijer AV Aquilo 8,48 5:07,96 3,71 0,80 2,35 1072
18 Ninthe Oosterveld SV Veendam 8,72 DNS 2,35 0,75 1,73 597



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
1 Emma Le Blansch Hollandia 7,13 2:15,34 17,70 1,05 3,49 1976
2 Leila Smits SV Noordkop 7,46 2:19,01 20,50 1,05 2,99 1818
3 Sophie de Haas SAV 7,43 2:24,92 19,55 0,90 3,00 1655
4 Puck Voors SPWS 7,76 2:20,63 14,70 0,95 2,82 1554
5 Lois E Richardson Heerenveen 7,91 2:26,90 11,30 0,90 2,71 1361
6 Elise Hesling Fivelstreek 7,79 2:36,01 11,20 0,95 2,72 1355
7 Yara Nieuwenkamp AAC `61 7,93 2:29,50 14,25 0,85 2,63 1338
8 Isa Vossebelt AV Rijssen 8,19 2:24,59 14,25 0,90 2,47 1335
9 Lynn Westerkamp AAC `61 8,07 2:49,31 14,60 0,85 2,79 1225
10 Cynthia Urban Groningen 8,56 2:35,73 15,90 0,85 2,49 1192
11 Anouk Huisman Groningen 8,54 2:41,12 12,45 0,75 2,61 1054
12 Hester Bruins ChiTA 8,31 2:51,45 10,20 0,85 2,29 995
13 Lotte Smith AV Aquilo 8,77 2:37,22 8,40 0,80 2,29 939
14 Nienke Veldthuis SPWS 8,94 2:46,31 9,70 0,85 2,28 920
15 Deborah Wessels AV Rijssen 8,58 2:49,27 8,45 0,75 2,23 845
16 Zonne Hozee SPWS 8,74 DNS 11,75 0,75 2,49 804
17 Lotte Kwak AV Aquilo 8,59 3:00,09 7,50 0,75 2,18 756
18 Marijke Veen Fivelstreek 8,93 3:13,67 9,15 0,70 1,98 605



Meisjes Racerunners Junioren - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Julliete v...wershaven ZOEV 16,02 m/s---



Meisjes Racerunners Junioren - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Julliete v...wershaven ZOEV 24,04 m/s---
2 Mare Hamming ZOEV 33,77 m/s---



Meisjes Racerunners Junioren - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten