• 60m
  • 60m_f
  • 600m
  • 4x60m
  • Discus
  • Kogel
  • Speer
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam 60m OBP
    1 Brecht van der Vliet AV Impala 8,29 +1.3 m/s8,30
    2 Annabel Paul AV Jahn II 8,43 +1.3 m/s8,63
    3 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,60 +1.3 m/s8,60
    4 Danique Huisjes Groningen 8,67 +1.3 m/s8,60
    4 Noortje Huitema Groningen 8,67 +1.3 m/s8,80
    6 Eline Ruige AV Lionitas 8,72 +1.9 m/s8,67
    7 Lotte Slomp AAC `61 8,81 +2.5 m/s9,00
    8 Lara Smits SV Noordkop 8,93 +1.3 m/s9,00
    9 Silke Ketting AV Rijssen 8,97 +1.9 m/s9,00
    10 Elisa Nap De Gemzen 9,03 +2.5 m/s8,90
    11 Noortje Knoll Groningen 9,08 +1.3 m/s---
    12 Carlijn Loer AV Aquilo 9,20 +2.5 m/s---
    13 Jannah Leeuwangh AV Lionitas 9,21 +1.3 m/s---
    14 Hannah Moll AV Jahn II 9,22 +1.3 m/s---
    15 Ingrid Koster AV Aquilo 9,30 +2.5 m/s9,02
    16 Nienke Wagenaar De Gemzen 9,33 +2.5 m/s9,41
    17 Karin Vlasblom AV Impala 9,34 +2.5 m/s---
    18 Renske Lolkema Groningen 9,38 +1.3 m/s---
    19 Inge-Esmee Drent AV Jahn II 9,44 +1.3 m/s---
    20 Djamilah Spijker AAC `61 9,49 +2.5 m/s---
    21 Nanou Hofmann Heerenveen 9,53 +2.5 m/s---
    22 Nathalie v...igt Thans De Gemzen 9,67 +2.5 m/s9,80
    23 Lisanne de Haan Heerenveen 9,68 +2.5 m/s---
    24 Marlin Benjamins SPWS 9,88 +1.9 m/s---
    25 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 9,98 +1.3 m/s---
    26 Isis Hozee SPWS 10,25 +1.9 m/s---
    27 Sanne Tessemaker De Gemzen 10,27 +2.5 m/s---
    28 Tess Gerdes SPWS 10,44 +1.9 m/s11,00
    29 Sofie Dubbelboer SPWS 10,61 +1.9 m/s---
    Tharissa Palma AAC DNS ---
    Leah Jellema Heerenveen DNS ---
    Julia Rinsma AV Impala DNS ---
    Nikita Nie Groningen DNS 8,60

    Uitslagen 4 x 60m Meisjes Junior D

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Gemzen Girls AV De Gemzen - MJD 4 33,43 1

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior D

    # Naam KogelOBP
    1 Lara Smits SV Noordkop 11,97 12,33
    2 Naomi Wessels AV Rijssen 11,03 10,58
    3 Esmee Douma Groningen 10,91 11,83
    4 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 10,62 ---
    5 Lotte Nijkamp AV Rijssen 9,53 9,56
    6 Lotte Slomp AAC `61 9,44 8,70
    7 Jildou Binnema Heerenveen 8,76 ---
    8 Eva Martens Groningen 8,69 9,25
    9 Noortje Huitema Groningen 8,63 ---
    10 Brecht van der Vliet AV Impala 8,58 ---
    11 Hannah Moll AV Jahn II 8,49 ---
    12 Danique Huisjes Groningen 8,24 ---
    13 Lisanne de Haan Heerenveen 8,13 ---
    13 Annabel Paul AV Jahn II 8,13 9,43
    15 Karin Vlasblom AV Impala 7,86 8,30
    16 Roos Koetje AV Aquilo 7,84 ---
    17 Eline Ruige AV Lionitas 7,68 8,47
    18 Nathalie v...igt Thans De Gemzen 7,38 8,18
    19 Tess Gerdes SPWS 6,52 5,64
    20 Isis Hozee SPWS 6,10 ---
    21 Amarins Loonstra AV Impala 5,40 ---
    Tharissa Palma AAC DNS ---
    Nikita Nie Groningen DNS 10,98

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Ver OBP
    1 Noortje Knoll Groningen 4,36 m/s---
    2 Elisa Nap De Gemzen 4,35 m/s4,04
    3 Danique Huisjes Groningen 4,31 m/s4,34
    4 Jente Leeuwangh AV Lionitas 4,24 m/s1,45
    5 Isabel van Houweling De Gemzen 4,24 m/s4,36
    6 Silke Wijnstok De Gemzen 4,16 m/s---
    7 Karin Vlasblom AV Impala 4,07 m/s4,09
    8 Silke Ketting AV Rijssen 3,92 m/s4,07
    9 Eline Ruige AV Lionitas 3,87 m/s3,90
    10 Jannah Leeuwangh AV Lionitas 3,82 m/s---
    11 Hannah Moll AV Jahn II 3,81 m/s---
    12 Ruth Zijlstra Heerenveen 3,79 m/s---
    13 Nienke Wagenaar De Gemzen 3,78 m/s4,14
    14 Inge-Esmee Drent AV Jahn II 3,59 m/s---
    15 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 3,58 m/s---
    16 Fera Fieke de Vries Heerenveen 3,55 m/s---
    17 Carlijn Loer AV Aquilo 3,45 m/s---
    18 Nanou Hofmann Heerenveen 3,45 m/s---
    19 Esmee de Vries SPWS 3,00 m/s---
    20 Kyra de Jong AV Lionitas 2,33 m/s---
    Renske Lolkema Groningen NM ---
    Tharissa Palma AAC DNS ---
    Sanne Tessemaker De Gemzen DNS ---
    Nikita Nie Groningen DNS 4,72
    Noortje Huitema Groningen DNS 4,44