Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 Hellas Utrecht MD Team 1 Hellas Utrecht - MJD
Begeleider: Theo Mulder
9 5152
2 ARV Ilion MD ARV Ilion - MJD
Begeleider: Peggy Wanders
Jurylid: Robin van der Voort (liefst werpen)
7 4753
3 U-Track MD Team 1 U-Track - MJD
Begeleider: Patrick Schoo
6 4681
4 AV Gouda MD AV Gouda - MJD
Begeleider: Eric Pols
Jurylid: Ouder Bent Braker
5 4553
5 Hellas Utrecht MD Team 2 Hellas Utrecht - MJD
Begeleider: Theo Mulder
7 4247
6 AV Atverni MD Team 1 AV Atverni - MJD
Begeleider: Maiko van Zantwijk
8 4032
7 AV Clytoneus MD AV Clytoneus - MJD
Begeleider: Niels Warnaar
Jurylid: Familie van Triest
6 3734
8 Hellas Utrecht MD Team 3 Hellas Utrecht - MJD
Begeleider: Theo Mulder
7 2184
9 U-Track MD Team 2 U-Track - MJD
Begeleider: Patrick Schoo
4 1865
10 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD
Begeleider: Bertus Krooder
4 1561
11 AV Atverni MD Team 2 AV Atverni - MJD
Begeleider: Maiko van Zantwijk
3 1239
12 AV `47 MD AV `47 - MJD 0 0

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Sacha Goedhart AV Gouda MD 8,82 +0.6 m/s8,81
2 Nora Wakelkamp U-Track MD Team 1 9,08 +0.6 m/s9,04
3 Isa van der Valk ARV Ilion MD 9,15 +0.6 m/s9,01
4 Amy Kossen U-Track MD Team 1 9,31 -0.8 m/s---
5 Maaike Meewisse Hellas Utr...MD Team 1 9,38 +0.6 m/s9,30
5 Leonie Mariën Hellas Utr...MD Team 1 9,38 +0.6 m/s9,53
7 Rianne Tersteeg AV Atverni MD Team 1 9,49 +0.6 m/s9,34
8 Annick Koks Hellas Utr...MD Team 1 9,52 +0.6 m/s9,31
9 Sara Williams Jeugd Atle...ATHLOI MD 9,53 -0.8 m/s---
10 Meike Tan Hellas Utr...MD Team 2 9,63 -1.9 m/s9,56
11 Isabella Frissen Hellas Utr...MD Team 2 9,77 -1.9 m/s9,57
12 Suus Vat ARV Ilion MD 9,81 +0.3 m/s---
13 Dagmar Wielinga AV Atverni MD Team 1 9,96 +0.3 m/s---
14 Sharon London ARV Ilion MD 10,01 -1.9 m/s9,69
14 Aisha Ashruf Hellas Utr...MD Team 2 10,01 -1.9 m/s10,00
14 Maaike Roorda U-Track MD Team 2 10,01 -1.9 m/s10,39
17 Sarie van Pinxteren Hellas Utr...MD Team 3 10,11 -1.9 m/s10,26
18 Yana Woutersen AV Gouda MD 10,17 +0.3 m/s---
19 Tyka van der Klein Hellas Utr...MD Team 3 10,18 -1.9 m/s10,16
20 Zana Latifi AV Atverni MD Team 2 10,59 -0.8 m/s---
21 Danique Brons Hellas Utr...MD Team 3 10,62 -0.8 m/s10,80
22 Joy van Eijk AV Clytoneus MD 10,68 -0.8 m/s---
23 Iris de Vogel AV Clytoneus MD 10,79 +0.3 m/s---
24 Valerie van Cruchten U-Track MD Team 2 11,28 -0.8 m/s---
Vera Verhoef AV Atverni MD Team 1 DNS ---
Laure Roelofs AV Clytoneus MD DNS ---

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Isa van der Valk ARV Ilion MD 3:27,54 3:20,35
2 Luna Zimnik AV Clytoneus MD 3:34,03 ---
3 Rianne Buijs AV Gouda MD 3:40,33 3:39,90
4 Marloes Bosman Hellas Utr...MD Team 1 3:43,21 ---
5 Lisanne Boot Hellas Utr...MD Team 1 3:46,07 3:35,45
6 Dana Goris AV Atverni MD Team 1 3:46,55 ---
7 Anniek Triest AV Clytoneus MD 3:47,59 ---
8 Lidewij Boddeke Hellas Utr...MD Team 2 3:56,33 ---
9 Isabella Frissen Hellas Utr...MD Team 2 3:56,49 ---
10 Femke Moelker AV Gouda MD 3:59,44 3:59,20
11 Isabo Peelen U-Track MD Team 1 4:00,65 4:12,33
12 Jade Groen ARV Ilion MD 4:02,69 3:33,93
13 Emma Kamer Hellas Utr...MD Team 1 4:03,89 3:38,93
14 Janna Dieleman U-Track MD Team 1 4:06,79 4:13,58
15 Nikki Bruin AV Atverni MD Team 1 4:08,18 ---
16 Fardo de Jong Hellas Utr...MD Team 3 4:11,13 ---
17 Bente Booij AV Atverni MD Team 1 4:11,37 4:04,44
Zana Latifi AV Atverni MD Team 2 DNF ---
Gwen Koene AV Atverni MD Team 2 DNF ---
Amelie van der Hulst Hellas Utr...MD Team 3 DNF ---

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Amy Kossen U-Track MD Team 1 11,43 -1.4 m/s---
2 Maya Clark Hellas Utr...MD Team 1 11,55 +0.4 m/s11,79
3 Annick Koks Hellas Utr...MD Team 1 11,71 +0.4 m/s10,94
4 Jade Groen ARV Ilion MD 11,77 +0.0 m/s---
5 Suzanne Moons AV Gouda MD 11,92 +0.4 m/s12,21
6 Noga Piepenbroek ARV Ilion MD 12,17 +0.4 m/s11,18
7 Lidewij Boddeke Hellas Utr...MD Team 2 12,92 +0.4 m/s12,72
8 Isabo Peelen U-Track MD Team 1 13,11 -1.4 m/s---
9 Janni Broersma AV Atverni MD Team 1 13,30 +0.0 m/s---
10 Laure Roelofs AV Clytoneus MD 13,52 +0.0 m/s---
11 Anouk Overgoor Hellas Utr...MD Team 2 13,55 +0.4 m/s13,01
12 Sharon London ARV Ilion MD 13,94 +0.0 m/s---
13 Leonie Mariën Hellas Utr...MD Team 1 13,99 +0.4 m/s12,04
14 Yana Woutersen AV Gouda MD 14,02 -1.4 m/s13,87
15 Gwen Koene AV Atverni MD Team 2 14,03 -1.4 m/s---
16 Dagmar Wielinga AV Atverni MD Team 1 14,17 +0.0 m/s---
17 Janna Dieleman U-Track MD Team 1 14,40 -1.4 m/s---
18 Danique Brons Hellas Utr...MD Team 3 14,64 -1.4 m/s14,62
19 Kayla Isabella U-Track MD Team 2 14,78 -1.4 m/s---
20 Iris de Vogel AV Clytoneus MD 14,95 +0.0 m/s---
Vera Verhoef AV Atverni MD Team 1 DNS ---
Froukje Bootsma Hellas Utr...MD Team 3 DNS 13,71

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Mandy Dijkstra Hellas Utr...MD Team 2 21,11 ---
2 Emma Kamer Hellas Utr...MD Team 1 20,16 18,40
3 Irena Zapata ARV Ilion MD 19,39 ---
4 Melissa Peperkamp U-Track MD Team 1 16,17 ---
5 Rianne Buijs AV Gouda MD 16,13 15,62
6 Ilse van Veenendaal Hellas Utr...MD Team 1 13,27 ---
7 Janna Dieleman U-Track MD Team 1 11,48 ---
8 Sarie van Pinxteren Hellas Utr...MD Team 3 10,44 ---
9 Lidewij Boddeke Hellas Utr...MD Team 2 10,40 ---
10 Nikki Bruin AV Atverni MD Team 1 10,25 ---
11 Nienke Wa...oeskerken Jeugd Atle...ATHLOI MD 10,19 ---
12 Joy van Eijk AV Clytoneus MD 10,07 ---
13 Nikki Pouwels ARV Ilion MD 10,04 ---
14 Kayla Isabella U-Track MD Team 2 9,58 ---
15 Janni Broersma AV Atverni MD Team 1 8,96 ---
16 Fardo de Jong Hellas Utr...MD Team 3 8,43 ---
17 Valerie van Cruchten U-Track MD Team 2 7,46 ---
18 Iris de Vogel AV Clytoneus MD 7,06 ---
19 Naomi van Zeben AV Atverni MD Team 2 5,60 ---

Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Karin de Wit AV Atverni MD Team 1 21,40 ---
2 Lisanne Boot Hellas Utr...MD Team 1 19,05 20,17
3 Irena Zapata ARV Ilion MD 16,76 ---
4 Sara Williams Jeugd Atle...ATHLOI MD 16,68 ---
5 Mandy Dijkstra Hellas Utr...MD Team 2 16,55 ---
6 Suus Vat ARV Ilion MD 15,32 17,39
7 Mara Donker AV Clytoneus MD 14,65 ---
8 Lies van Bommel Hellas Utr...MD Team 2 13,98 ---
9 Charissa Flierman Hellas Utr...MD Team 1 13,53 ---
10 Evi Spronk U-Track MD Team 1 12,85 ---
11 Femke Moelker AV Gouda MD 11,44 ---
12 Yke Sevensma Hellas Utr...MD Team 3 11,12 ---
13 Naomi van Zeben AV Atverni MD Team 2 6,58 ---

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Lisanne Boot Hellas Utr...MD Team 1 9,40 9,99
2 Irena Zapata ARV Ilion MD 8,39 ---
3 Suzanne Moons AV Gouda MD 8,25 8,15
4 Karin de Wit AV Atverni MD Team 1 8,15 ---
5 Mara Donker AV Clytoneus MD 7,61 ---
5 Mandy Dijkstra Hellas Utr...MD Team 2 7,61 7,22
7 Rianne Tersteeg AV Atverni MD Team 1 7,59 ---
8 Charissa Flierman Hellas Utr...MD Team 1 7,17 7,69
9 Melissa Peperkamp U-Track MD Team 1 6,70 ---
10 Joy van Eijk AV Clytoneus MD 6,07 ---
11 Nikki Pouwels ARV Ilion MD 5,88 ---
12 Eva Krooder Jeugd Atle...ATHLOI MD 5,15 ---
13 Aisha Ashruf Hellas Utr...MD Team 2 4,95 5,69
14 Yke Sevensma Hellas Utr...MD Team 3 4,57 4,54
15 Tyka van der Klein Hellas Utr...MD Team 3 4,51 5,41
16 Naomi van Zeben AV Atverni MD Team 2 4,39 ---
Veerle van der Does Jeugd Atle...ATHLOI MD DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Evi Spronk U-Track MD Team 1 1,40 ---
1 Sacha Goedhart AV Gouda MD 1,40 1,46
3 Karin de Wit AV Atverni MD Team 1 1,35 ---
4 Noga Piepenbroek ARV Ilion MD 1,30 1,40
5 Gwen Koene AV Atverni MD Team 2 1,25 ---
5 Maya Clark Hellas Utr...MD Team 1 1,25 1,30
7 Lies van Bommel Hellas Utr...MD Team 2 1,20 1,15
7 Ilse van Veenendaal Hellas Utr...MD Team 1 1,20 1,25
7 Anouk Overgoor Hellas Utr...MD Team 2 1,20 1,20
7 Tyka van der Klein Hellas Utr...MD Team 3 1,20 1,20
11 Anniek Triest AV Clytoneus MD 1,15 ---
11 Kim Bogerd U-Track MD Team 2 1,15 ---
13 Isabo Peelen U-Track MD Team 1 1,10 ---
14 Bente Booij AV Atverni MD Team 1 1,05 ---
15 Danique Brons Hellas Utr...MD Team 3 1,00 1,10
15 Nienke Wa...oeskerken Jeugd Atle...ATHLOI MD 1,00 ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Maya Clark Hellas Utr...MD Team 1 4,33 +0.5 m/s4,15
2 Jade Groen ARV Ilion MD 4,22 -1.3 m/s4,11
3 Nora Wakelkamp U-Track MD Team 1 4,15 +0.3 m/s---
3 Sacha Goedhart AV Gouda MD 4,15 -1.3 m/s4,62
5 Luna Zimnik AV Clytoneus MD 3,99 -0.4 m/s---
6 Leonie Mariën Hellas Utr...MD Team 1 3,78 -1.0 m/s4,00
7 Rianne Tersteeg AV Atverni MD Team 1 3,62 -1.8 m/s---
8 Aisha Ashruf Hellas Utr...MD Team 2 3,46 +1.3 m/s3,52
9 Nikki Bruin AV Atverni MD Team 1 3,30 -1.8 m/s---
10 Kim Bogerd U-Track MD Team 2 3,29 -1.0 m/s---
11 Eva Krooder Jeugd Atle...ATHLOI MD 3,24 +0.5 m/s---
12 Nikki Pouwels ARV Ilion MD 3,13 -1.5 m/s---
13 Maaike Roorda U-Track MD Team 2 3,00 +0.6 m/s---
14 Meike Tan Hellas Utr...MD Team 2 2,99 +2.8 m/s3,52
15 Fardo de Jong Hellas Utr...MD Team 3 2,98 -0.6 m/s---
16 Zana Latifi AV Atverni MD Team 2 2,50 -2.0 m/s---
Froukje Bootsma Hellas Utr...MD Team 3 DNS 3,41
Veerle van der Does Jeugd Atle...ATHLOI MD DNS ---