• Teams
  • 80m
  • 800m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 ARV Ilion MC ARV Ilion - MJC
    Begeleider: Peggy Wanders
    Jurylid: Robin van der Voort (liefst werpen)
    10 6191
    2 Hellas Utrecht MC Team 1 Hellas Utrecht - MJC
    Begeleider: Jan Ormel
    7 5944
    3 AV Gouda MC AV Gouda - MJC 9 4870
    4 U-Track MC Team 1 U-Track - MJC
    Begeleider: Jos Warmerdam
    6 4397
    5 AV `47 MC AV `47 - MJC
    Begeleider: Henk van der Willik
    Jurylid: Henk van der Willik
    5 3923
    6 AV Atverni MC Team 1 AV Atverni - MJC
    Begeleider: Maiko van Zantwijk
    7 3796
    7 Hellas Utrecht MC Team 2 Hellas Utrecht - MJC
    Begeleider: Jan Ormel
    3 3162
    8 U-Track MC Team 2 U-Track - MJC
    Begeleider: Jos Warmerdam
    7 2903
    9 U-Track MC Team 3 U-Track - MJC
    Begeleider: Juul Acton
    5 2624
    10 AV Atverni MC Team 2 AV Atverni - MJC
    Begeleider: Maiko van Zantwijk
    4 2306
    11 Avantri MC Avantri - MJC
    Begeleider: Peter Halling
    4 2235
    12 AV Clytoneus MC AV Clytoneus - MJC 5 2090
    13 Hellas Utrecht MC Team 3 Hellas Utrecht - MJC 0 0
    13 SC Reeuwijk MC SC Reeuwijk - MJC 0 0

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 N'ketia Seedo U-Track MC Team 3 9,91 -0.7 m/s---
    2 Denise Arisa ARV Ilion MC 10,69 +0.1 m/s11,00
    3 Maaike Heida AV Clytoneus MC 10,85 +0.1 m/s11,02
    4 Kim Brouwer Hellas Utr...MC Team 1 11,01 +0.1 m/s11,30
    5 Isis Hordijk Hellas Utr...MC Team 1 11,08 +0.1 m/s11,10
    5 Laura Schnell Hellas Utr...MC Team 1 11,08 +0.1 m/s10,90
    7 Morgann de Jong ARV Ilion MC 11,16 +0.1 m/s11,24
    8 Valerie Afognon ARV Ilion MC 11,49 +0.1 m/s11,40
    9 Mette Pols AV Gouda MC 11,50 -1.8 m/s11,43
    10 Lize Huisman U-Track MC Team 1 11,51 +0.2 m/s---
    11 Daniek Dorst AV `47 MC 11,59 +0.1 m/s11,40
    12 Romy Dannenburg AV Atverni MC Team 1 11,64 -1.8 m/s11,44
    13 Elena Emanuel AV Atverni MC Team 1 11,95 -0.7 m/s---
    13 Nienke Overgoor Hellas Utr...MC Team 2 11,95 -0.7 m/s---
    15 Noor van Everdingen U-Track MC Team 1 12,04 -1.8 m/s11,97
    16 Manouk Schouten AV Clytoneus MC 12,28 -1.8 m/s12,46
    17 Isabel van Steenwijk AV Gouda MC 12,33 -1.8 m/s13,00
    18 Fé van Santen U-Track MC Team 2 12,37 +0.2 m/s---
    19 Roos van der Linden U-Track MC Team 2 12,43 -1.8 m/s12,79
    20 Faye Greve Hellas Utr...MC Team 2 12,44 -0.7 m/s---
    21 Dianne Vendrig AV Atverni MC Team 1 12,47 +0.2 m/s---
    22 Sanna van den Broek U-Track MC Team 3 12,50 +0.2 m/s---
    23 Luka Wagenvoort U-Track MC Team 2 12,57 -1.8 m/s12,31
    23 Precilla Wensveen AV Gouda MC 12,57 -0.7 m/s---
    25 Janaica Wessels AV Atverni MC Team 2 12,77 +0.2 m/s---
    26 Isil Sert U-Track MC Team 1 12,83 +0.2 m/s---
    27 Sandra Troost U-Track MC Team 3 12,86 -0.7 m/s---
    28 Lisa Cox AV Atverni MC Team 2 13,12 +0.2 m/s---
    29 Alieke van...wenhuizen AV `47 MC 13,56 -1.8 m/s13,40
    30 Esmee Gevaerts Avantri MC 14,33 -0.7 m/s---

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Sterre de Rooij ARV Ilion MC 2:34,51 2:35,21
    2 Fabienne Buijs AV Gouda MC 2:36,01 2:31,67
    3 Sarah Kuperus ARV Ilion MC 2:40,74 2:45,75
    4 Romy Dannenburg AV Atverni MC Team 1 2:42,11 2:44,60
    5 Hieke van Rijnsoever Hellas Utr...MC Team 1 2:43,37 2:29,00
    6 Fee Steehouwer Avantri MC 2:45,03 ---
    7 Esmee van der Hulst ARV Ilion MC 2:45,64 2:46,36
    8 Annika van Luijken AV `47 MC 2:46,77 2:44,00
    9 Anika Smits AV Gouda MC 2:50,50 2:50,00
    10 Maartje de Gruijl Hellas Utr...MC Team 1 2:50,69 ---
    11 Maureen van Solinge U-Track MC Team 1 2:50,71 ---
    12 Faye Greve Hellas Utr...MC Team 2 2:55,08 ---
    13 Paula Lots U-Track MC Team 2 2:55,51 ---
    14 Dieke van Veen AV `47 MC 3:00,53 2:55,00
    15 Ella Cox AV Atverni MC Team 2 3:10,68 ---
    16 Hannah Garritsen AV Clytoneus MC 3:12,26 2:50,00
    17 Isil Sert U-Track MC Team 1 3:13,61 ---
    18 Merel Kuper AV Atverni MC Team 1 3:15,79 ---
    Lieke Westra AV Atverni MC Team 1 DQ ---
    Rixt Vos AV Clytoneus MC DNS 2:38,00
    Alyssa Folles AV Gouda MC DNS ---

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Alysee Lester ARV Ilion MC 12,48 -0.5 m/s12,67
    2 Denise Arisa ARV Ilion MC 12,86 -0.5 m/s13,00
    3 Laura Schnell Hellas Utr...MC Team 1 13,09 -0.5 m/s13,00
    4 Kira van den Ham Hellas Utr...MC Team 1 13,21 -0.5 m/s13,10
    5 Nienke Overgoor Hellas Utr...MC Team 2 14,21 -0.7 m/s---
    6 Marijn Kamerbeek U-Track MC Team 1 14,58 -2.5 m/s14,56
    7 Kim Brouwer Hellas Utr...MC Team 1 15,02 -0.5 m/s14,30
    7 Mieke van de Pasch AV Gouda MC 15,02 -2.5 m/s14,87
    9 Valerie Afognon ARV Ilion MC 15,75 -0.5 m/s14,00
    10 Fabienne Buijs AV Gouda MC 16,02 -2.5 m/s15,61
    11 Anika Smits AV Gouda MC 16,07 -2.5 m/s15,50
    12 Lize Huisman U-Track MC Team 1 16,10 -0.7 m/s---
    13 Fé van Santen U-Track MC Team 2 16,65 +0.0 m/s---
    14 Dieke van Veen AV `47 MC 17,25 +0.0 m/s17,80
    15 Laxana Ragulan U-Track MC Team 3 17,47 +0.0 m/s---
    16 Dianne Vendrig AV Atverni MC Team 1 17,91 -0.7 m/s---
    17 Elena Emanuel AV Atverni MC Team 1 17,96 -0.7 m/s---
    17 Naila Isabella U-Track MC Team 2 17,96 +0.0 m/s---
    19 Fenne Liebrand AV Atverni MC Team 2 17,97 -0.7 m/s---
    20 Arwen Hamel Avantri MC 18,01 -0.7 m/s---
    21 Annika van Luijken AV `47 MC 18,33 +0.0 m/s18,20
    Romy Dannenburg AV Atverni MC Team 1 DNS 14,50
    Rixt Vos AV Clytoneus MC DNS 16,40
    Angelle Davis AV Clytoneus MC DNS 16,30
    Florine va...ckhuijsen U-Track MC Team 2 DNS ---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Marijke va...den Broek Hellas Utr...MC Team 1 22,08 ---
    2 Kim Wiegand ARV Ilion MC 21,73 23,15
    3 Isabel van Steenwijk AV Gouda MC 19,03 ---
    4 Arja Pouwels ARV Ilion MC 16,38 19,83
    5 Nienke Leck Hellas Utr...MC Team 2 15,80 ---
    6 Judith van Vugt AV Gouda MC 15,73 ---
    7 Manouk Schouten AV Clytoneus MC 15,43 14,50
    8 Emma Scheepstra AV Atverni MC Team 1 14,93 ---
    9 Noor van Everdingen U-Track MC Team 1 14,57 ---
    10 Lisa Cox AV Atverni MC Team 2 14,52 ---
    11 Alieke van...wenhuizen AV `47 MC 14,41 ---
    12 Arwen Hamel Avantri MC 12,89 ---
    13 Juliët Kruithof U-Track MC Team 2 12,71 ---
    14 Paula Lots U-Track MC Team 2 12,19 ---
    15 Dewi van Onselen AV Atverni MC Team 1 9,78 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Alysee Lester ARV Ilion MC 11,00 11,88
    2 Kira van den Ham Hellas Utr...MC Team 1 10,03 ---
    3 Kim Wiegand ARV Ilion MC 8,05 8,20
    4 Alieke van...wenhuizen AV `47 MC 7,82 ---
    5 Precilla Wensveen AV Gouda MC 7,42 ---
    6 Emma Scheepstra AV Atverni MC Team 1 7,07 ---
    7 Noor van Everdingen U-Track MC Team 1 6,79 ---
    8 Nienke Leck Hellas Utr...MC Team 2 6,58 ---
    9 Fé van Santen U-Track MC Team 2 6,57 ---
    10 Laxana Ragulan U-Track MC Team 3 5,88 ---
    11 Dewi van Onselen AV Atverni MC Team 1 5,86 ---
    12 Annabel Rem Avantri MC 5,10 ---
    13 Juliët Kruithof U-Track MC Team 2 4,95 ---
    14 Sanna van den Broek U-Track MC Team 3 4,82 ---
    15 Maartje de Gruijl Hellas Utr...MC Team 1 4,49 ---
    Angelle Davis AV Clytoneus MC DNS 6,33
    Judith van Vugt AV Gouda MC DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Marijke va...den Broek Hellas Utr...MC Team 1 1,50 ---
    2 Franka Pouwels ARV Ilion MC 1,45 1,45
    3 Sterre de Rooij ARV Ilion MC 1,40 1,45
    3 Pien van Berk AV Gouda MC 1,40 ---
    5 Maureen van Solinge U-Track MC Team 1 1,35 ---
    6 Fee Steehouwer Avantri MC 1,30 ---
    6 Nienke Leck Hellas Utr...MC Team 2 1,30 ---
    6 Daniek Dorst AV `47 MC 1,30 ---
    6 Mieke van de Pasch AV Gouda MC 1,30 ---
    10 Lola van der Wielen U-Track MC Team 1 1,25 ---
    10 Lisa van der Willik AV `47 MC 1,25 ---
    12 Merel Kuper AV Atverni MC Team 1 1,20 ---
    12 Maartje de Gruijl Hellas Utr...MC Team 1 1,20 ---
    14 Lieke Westra AV Atverni MC Team 1 1,10 ---
    14 Fenne Liebrand AV Atverni MC Team 2 1,10 ---
    Juliët Kruithof U-Track MC Team 2 NM ---
    Rixt Vos AV Clytoneus MC DNS 1,30
    Florine va...ckhuijsen U-Track MC Team 2 DNS ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 N'ketia Seedo U-Track MC Team 3 4,84 +0.1 m/s---
    2 Isis Hordijk Hellas Utr...MC Team 1 4,81 +1.9 m/s---
    3 Maaike Heida AV Clytoneus MC 4,69 -2.3 m/s4,51
    4 Alysee Lester ARV Ilion MC 4,58 -2.5 m/s5,07
    5 Kira van den Ham Hellas Utr...MC Team 1 4,45 -0.7 m/s---
    6 Mette Pols AV Gouda MC 4,27 -1.9 m/s---
    7 Nienke Overgoor Hellas Utr...MC Team 2 4,06 -1.7 m/s---
    8 Pien van Berk AV Gouda MC 4,04 -0.9 m/s---
    9 Morgann de Jong ARV Ilion MC 4,02 -1.8 m/s4,22
    10 Lola van der Wielen U-Track MC Team 1 3,96 -1.2 m/s---
    11 Lisa van der Willik AV `47 MC 3,89 +2.4 m/s---
    12 Faye Greve Hellas Utr...MC Team 2 3,85 -0.5 m/s---
    13 Emma Scheepstra AV Atverni MC Team 1 3,65 +2.1 m/s---
    14 Naila Isabella U-Track MC Team 2 3,54 -1.2 m/s---
    15 Luka Wagenvoort U-Track MC Team 2 3,49 -0.8 m/s---
    16 Hannah Garritsen AV Clytoneus MC 3,40 -1.0 m/s3,95
    17 Sandra Troost U-Track MC Team 3 3,18 -1.4 m/s---
    18 Isil Sert U-Track MC Team 1 3,15 +1.7 m/s---
    19 Janaica Wessels AV Atverni MC Team 2 3,12 -1.4 m/s---
    20 Dewi van Onselen AV Atverni MC Team 1 3,10 +0.6 m/s---
    21 Ella Cox AV Atverni MC Team 2 3,06 -3.6 m/s---
    22 Annabel Rem Avantri MC 2,70 -2.2 m/s---
    23 Esmee Gevaerts Avantri MC 2,54 -1.6 m/s---