• Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 ARV Ilion JD ARV Ilion - JJD
    Begeleider: Peggy Wanders
    Jurylid: Robin van der Voort (liefst werpen)
    9 5409
    2 Hellas Utrecht JD Team 1 Hellas Utrecht - JJD
    Begeleider: Theo Mulder
    8 4743
    3 AV Gouda JD AV Gouda - JJD
    Begeleider: Eric Pols
    Jurylid: Ouder Bent Braker
    9 4719
    4 AV Atverni JD Team 1 AV Atverni - JJD
    Begeleider: Maiko van Zantwijk
    8 4602
    5 U-Track JD Team 1 U-Track - JJD
    Begeleider: Patrick Schoo
    7 4458
    6 Hellas Utrecht JD Team 2 Hellas Utrecht - JJD
    Begeleider: Theo Mulder
    7 4154
    7 SC Reeuwijk JD SC Reeuwijk - JJD
    Begeleider: Daphne Droog
    Jurylid: Martin de Haan
    4 3693
    8 Avantri JD Avantri - JJD
    Begeleider: Peter Halling
    Jurylid: Diana Anker
    6 3596
    9 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD
    Begeleider: Ricardo Albertzoon
    6 3204
    10 AV `47 JD AV `47 - JJD
    Begeleider: Ton Groenendijk
    3 2955
    11 U-Track JD Team 3 U-Track - JJD
    Begeleider: Juul Acton
    7 2809
    12 AV Clytoneus JD AV Clytoneus - JJD
    Begeleider: Niels Warnaar
    4 2774
    13 AV Atverni JD Team 2 AV Atverni - JJD
    Begeleider: Maiko van Zantwijk
    8 2679
    14 U-Track JD Team 2 U-Track - JJD
    Begeleider: Patrick Schoo
    3 1852
    15 Hellas Utrecht JD Team 3 Hellas Utrecht - JJD
    Begeleider: Theo Mulder
    4 1796

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Elmar van Erkel SC Reeuwijk JD 10,79 -1.1 m/s---
    2 Maurice Afognon ARV Ilion JD 10,82 -0.4 m/s10,62
    3 Wessel van...aardingen AV Gouda JD 11,47 -0.4 m/s11,65
    4 Thomas Schols AV Atverni JD Team 1 11,48 -0.4 m/s11,59
    5 Joseph Adepeju AV Atverni JD Team 1 11,57 -0.4 m/s11,48
    6 Damian Stamper U-Track JD Team 3 11,65 +0.4 m/s---
    7 Lucca Marks Hellas Utr...JD Team 1 11,93 -0.4 m/s12,14
    8 Jurre van Oosten AV Gouda JD 11,96 -2.1 m/s12,26
    9 Sydney Albertzoon Jeugd Atle...ATHLOI JD 12,00 -1.1 m/s---
    9 Olle De Laat U-Track JD Team 1 12,00 -1.1 m/s---
    11 Naoa Yeo AV Atverni JD Team 1 12,07 -0.4 m/s12,24
    12 Tibor Jaasma U-Track JD Team 1 12,23 -2.1 m/s12,34
    13 Alex van der Voort ARV Ilion JD 12,27 +0.4 m/s---
    14 Guido Vogels ARV Ilion JD 12,35 -0.4 m/s12,20
    15 Mischa Smits Jeugd Atle...ATHLOI JD 12,39 -1.1 m/s---
    16 Axel Warmenhoven Avantri JD 12,40 +0.4 m/s---
    17 Jesper Landman Hellas Utr...JD Team 2 12,48 -2.8 m/s---
    18 Sven Herber Hellas Utr...JD Team 2 12,56 -2.1 m/s13,10
    19 Abel van Oosten U-Track JD Team 1 12,57 -2.1 m/s12,27
    20 Stefan de Groot AV `47 JD 12,62 -2.1 m/s12,70
    21 Noah Tagage U-Track JD Team 2 12,68 -1.1 m/s---
    22 Storm Schifflers AV Clytoneus JD 12,77 +0.4 m/s---
    23 Danilo van Driest Avantri JD 12,86 +0.4 m/s---
    24 Casper Evelein Hellas Utr...JD Team 3 12,88 -2.8 m/s---
    25 Julius Veen AV Clytoneus JD 13,04 -2.8 m/s---
    26 Christiaan Stuut AV Gouda JD 13,25 -2.1 m/s13,28
    27 Pim Zeeman Hellas Utr...JD Team 1 13,46 -2.8 m/s---
    28 Mauro van Vliet AV `47 JD 13,47 -2.1 m/s13,10
    29 Thomas Happé AV Atverni JD Team 2 13,53 -2.8 m/s---
    30 Tjerk Schoppert Hellas Utr...JD Team 2 13,54 -2.8 m/s---
    31 Alexander Kentie Avantri JD 13,66 +0.4 m/s---
    32 Tycho Vermeulen Jeugd Atle...ATHLOI JD 13,70 -2.1 m/s---
    33 Hidde Woldendorp AV Atverni JD Team 2 13,96 -1.1 m/s---
    34 Stan Boerma U-Track JD Team 3 14,40 +0.4 m/s---
    35 Eric Nuijtemans Hellas Utr...JD Team 3 15,30 -2.8 m/s---
    36 Hidde Boerema AV Atverni JD Team 2 15,65 -1.1 m/s---
    Joeri Steenman Hellas Utr...JD Team 1 DNS 11,57

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Timo Hoogendoorn U-Track JD Team 1 3:00,89 2:57,08
    2 William Knol Hellas Utr...JD Team 1 3:26,32 3:16,58
    3 Alex Meershoek ARV Ilion JD 3:27,76 3:21,89
    4 Robin de Haan SC Reeuwijk JD 3:29,22 ---
    5 Luc Nederpel AV Atverni JD Team 1 3:31,07 ---
    6 Pim Zeeman Hellas Utr...JD Team 1 3:32,11 ---
    7 Youssef Laouhaichi ARV Ilion JD 3:34,30 3:17,70
    8 Yannick Faerber U-Track JD Team 1 3:38,33 3:36,51
    9 Bas Noordhoek AV Atverni JD Team 1 3:39,66 ---
    10 Rick Jansen ARV Ilion JD 3:40,59 ---
    11 Wessel Baas SC Reeuwijk JD 3:41,39 ---
    12 Lars Wijnholt Hellas Utr...JD Team 2 3:44,44 ---
    13 Olaf van der Hidde Hellas Utr...JD Team 3 3:46,01 ---
    14 Julius Veen AV Clytoneus JD 3:46,06 ---
    15 Tim Broerse Jeugd Atle...ATHLOI JD 3:47,49 ---
    16 Mauro van Vliet AV `47 JD 3:49,17 18:00,00
    17 Thom de Weger AV Gouda JD 3:49,62 ---
    18 Abel van Oosten U-Track JD Team 1 3:52,20 ---
    19 Danilo van Driest Avantri JD 3:52,69 4:11,00
    20 Casper Evelein Hellas Utr...JD Team 3 3:55,20 ---
    21 Milan Emo AV Atverni JD Team 2 3:57,22 ---
    22 Meijne Viersen Hellas Utr...JD Team 2 4:03,64 ---
    23 Sven Keler AV Clytoneus JD 4:06,10 ---
    24 Heiko Ribberink AV Gouda JD 4:09,86 3:43,40
    25 Jesse Jim... Zambrano U-Track JD Team 2 4:15,69 ---
    26 Axel van Beek Jeugd Atle...ATHLOI JD 4:23,61 ---
    27 Alexander Kentie Avantri JD 4:25,13 4:24,00
    Bjorn Boss AV Atverni JD Team 2 DNS ---
    Meije Bosma Hellas Utr...JD Team 1 DNS 3:10,03
    Badr-Eddine Seddiki U-Track JD Team 3 DNS ---
    Allard de Laat AV Gouda JD DNS 4:31,76
    Kjeld van Schelt AV Atverni JD Team 2 DNF ---

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Ewan ter Hennepe AV Gouda JD 13,64 -1.2 m/s13,57
    2 Wouter van Gorcom Hellas Utr...JD Team 1 13,95 -1.2 m/s13,59
    3 Maurice Afognon ARV Ilion JD 14,04 -1.2 m/s14,00
    4 Thomas Schols AV Atverni JD Team 1 14,57 -2.0 m/s---
    5 Stefan Dijkstra Hellas Utr...JD Team 2 14,82 -0.7 m/s---
    6 Wessel van...aardingen AV Gouda JD 15,39 -0.7 m/s---
    7 Max van der Weerd Hellas Utr...JD Team 2 15,60 -2.0 m/s---
    8 Sem Fabistas ARV Ilion JD 16,02 -1.2 m/s15,50
    9 Kees de Ruiter Avantri JD 16,11 -1.2 m/s16,24
    10 Stephen-Sh...n Ughere AV Atverni JD Team 1 16,68 -2.0 m/s---
    11 Timo Hoogendoorn U-Track JD Team 1 16,69 -0.7 m/s---
    12 Olaf van der Hidde Hellas Utr...JD Team 3 17,23 -0.7 m/s---
    13 Jesse van der Meer AV Gouda JD 17,27 -1.2 m/s15,00
    14 Luuk den Toom ARV Ilion JD 17,28 -1.2 m/s16,00
    15 Stefan Huneker U-Track JD Team 1 17,74 -0.5 m/s---
    16 Stefan de Groot AV `47 JD 17,77 -0.5 m/s18,00
    17 Naoa Yeo AV Atverni JD Team 1 17,82 -2.0 m/s---
    18 Tjerk Schoppert Hellas Utr...JD Team 2 17,83 -2.0 m/s---
    19 Titus Pauw U-Track JD Team 3 17,97 -0.7 m/s---
    20 Berto Anker Avantri JD 18,03 -0.5 m/s17,44
    21 Yannick Faerber U-Track JD Team 1 18,05 -0.5 m/s---
    22 Bjorn Boss AV Atverni JD Team 2 18,22 -0.5 m/s---
    23 Mauro van Vliet AV `47 JD 18,41 -0.5 m/s3:44,00
    24 Hidde Woldendorp AV Atverni JD Team 2 19,68 -2.0 m/s---
    25 Simeon Visser AV Clytoneus JD 20,02 -0.7 m/s---
    26 Hidde Boerema AV Atverni JD Team 2 23,83 -0.5 m/s---
    Joeri Steenman Hellas Utr...JD Team 1 DNS ---
    Meije Bosma Hellas Utr...JD Team 1 DNF ---

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Michael Quirk Hellas Utr...JD Team 1 30,75 22,79
    2 Alex van der Voort ARV Ilion JD 26,74 23,19
    3 Kevin Breumelhof ARV Ilion JD 25,32 23,38
    4 Robbin Hoogendoorn AV Gouda JD 23,02 27,34
    5 Storm Schifflers AV Clytoneus JD 22,20 ---
    6 Stefan de Groot AV `47 JD 21,30 ---
    7 Martijn Pos Hellas Utr...JD Team 1 21,19 28,18
    8 Axel Warmenhoven Avantri JD 21,04 19,48
    9 Wessel Baas SC Reeuwijk JD 20,50 ---
    10 Raphael Willemstein SC Reeuwijk JD 20,27 ---
    11 Stefan Dijkstra Hellas Utr...JD Team 2 19,71 ---
    12 Joseph Adepeju AV Atverni JD Team 1 19,15 ---
    13 Timo Slot Jeugd Atle...ATHLOI JD 18,51 ---
    14 Alioune Cisse U-Track JD Team 3 18,11 ---
    15 Manuel Ji... Zambrano U-Track JD Team 1 17,78 ---
    16 Jesse Jim... Zambrano U-Track JD Team 2 17,71 ---
    17 Axel van Beek Jeugd Atle...ATHLOI JD 17,11 ---
    17 Jesse van der Meer AV Gouda JD 17,11 ---
    19 Daan van Rooijen AV Atverni JD Team 1 14,51 ---
    20 Darian Frankhuizen U-Track JD Team 2 14,28 ---
    21 Stijn Maaskant Avantri JD 14,25 ---
    22 Thomas Happé AV Atverni JD Team 2 14,07 ---
    23 Tjerk Schoppert Hellas Utr...JD Team 2 13,16 ---
    24 Mike van Doorn AV Atverni JD Team 2 12,94 ---
    25 Stefan Huneker U-Track JD Team 1 10,68 ---
    26 Tijmen van Menen Hellas Utr...JD Team 3 7,71 ---
    Imran el Madkouri U-Track JD Team 3 DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Elmar van Erkel SC Reeuwijk JD 9,87 ---
    2 Alex van der Voort ARV Ilion JD 9,19 8,88
    3 Robbin Hoogendoorn AV Gouda JD 9,17 7,46
    4 Maurits Blinkhof AV `47 JD 8,48 ---
    5 Stefan Dijkstra Hellas Utr...JD Team 2 8,26 8,35
    6 Jurre van Oosten AV Gouda JD 7,98 7,95
    7 Martijn Pos Hellas Utr...JD Team 1 7,68 8,53
    8 Rick Jansen ARV Ilion JD 7,03 7,72
    9 Pim Zeeman Hellas Utr...JD Team 1 6,93 6,45
    10 Danilo van Driest Avantri JD 6,91 ---
    11 Olle De Laat U-Track JD Team 1 6,87 ---
    12 Abel van Oosten U-Track JD Team 1 6,40 ---
    13 Daan van Rooijen AV Atverni JD Team 1 6,14 ---
    14 Noah Tagage U-Track JD Team 2 5,95 ---
    15 Lars Wijnholt Hellas Utr...JD Team 2 5,81 ---
    16 Stephen-Sh...n Ughere AV Atverni JD Team 1 5,50 ---
    17 Coen van Schelt AV Atverni JD Team 2 5,38 ---
    18 Alexander Kentie Avantri JD 5,34 ---
    19 Tijmen van Menen Hellas Utr...JD Team 3 5,27 ---
    20 Timo Slot Jeugd Atle...ATHLOI JD 5,01 ---
    21 Kjeld van Schelt AV Atverni JD Team 2 4,97 ---
    22 Eric Nuijtemans Hellas Utr...JD Team 3 4,80 4,54
    23 Axel van Beek Jeugd Atle...ATHLOI JD 4,65 ---
    24 Stan Boerma U-Track JD Team 3 4,19 ---
    25 Darian Frankhuizen U-Track JD Team 2 3,72 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Kevin Breumelhof ARV Ilion JD 1,40 1,45
    1 Sydney Albertzoon Jeugd Atle...ATHLOI JD 1,40 ---
    3 Kees de Ruiter Avantri JD 1,35 ---
    3 Michael Quirk Hellas Utr...JD Team 1 1,35 1,33
    3 Christiaan Stuut AV Gouda JD 1,35 1,20
    3 Ewan ter Hennepe AV Gouda JD 1,35 1,40
    7 Yannick Faerber U-Track JD Team 1 1,30 ---
    8 Youssef Laouhaichi ARV Ilion JD 1,25 1,40
    8 Raphael Willemstein SC Reeuwijk JD 1,25 ---
    8 Luc Nederpel AV Atverni JD Team 1 1,25 ---
    8 Sven Keler AV Clytoneus JD 1,25 ---
    8 Alioune Cisse U-Track JD Team 3 1,25 ---
    8 Stefan Huneker U-Track JD Team 1 1,25 ---
    14 Kjeld van Schelt AV Atverni JD Team 2 1,20 ---
    14 Max van der Weerd Hellas Utr...JD Team 2 1,20 1,25
    14 Jesper Landman Hellas Utr...JD Team 2 1,20 1,25
    14 Jesse Jim... Zambrano U-Track JD Team 2 1,20 ---
    18 Berto Anker Avantri JD 1,15 ---
    18 Maurits Blinkhof AV `47 JD 1,15 ---
    20 Mike van Doorn AV Atverni JD Team 2 1,10 ---
    20 Tim Broerse Jeugd Atle...ATHLOI JD 1,10 ---
    20 Titus Pauw U-Track JD Team 3 1,10 ---
    Koen van Zandwijk AV Atverni JD Team 1 DNS ---
    Wouter van Gorcom Hellas Utr...JD Team 1 DNS 1,38

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Maurice Afognon ARV Ilion JD 4,68 -0.9 m/s4,89
    2 Martijn Pos Hellas Utr...JD Team 1 4,57 -0.3 m/s4,73
    3 Ewan ter Hennepe AV Gouda JD 4,43 -0.7 m/s4,52
    4 Senna Stamper U-Track JD Team 3 4,25 -0.9 m/s---
    5 Tibor Jaasma U-Track JD Team 1 4,00 -2.2 m/s---
    6 Thom de Weger AV Gouda JD 3,80 +0.2 m/s3,50
    7 Maurits Blinkhof AV `47 JD 3,79 +1.3 m/s---
    8 Luuk den Toom ARV Ilion JD 3,77 -0.8 m/s4,28
    9 Robin de Haan SC Reeuwijk JD 3,76 +0.4 m/s---
    10 Coen van Schelt AV Atverni JD Team 2 3,62 +0.7 m/s---
    11 Manuel Ji... Zambrano U-Track JD Team 1 3,58 -1.3 m/s---
    12 Luc Nederpel AV Atverni JD Team 1 3,54 -0.2 m/s---
    13 Meijne Viersen Hellas Utr...JD Team 2 3,26 -0.2 m/s3,17
    13 Mischa Smits Jeugd Atle...ATHLOI JD 3,26 +1.3 m/s---
    15 Sven Herber Hellas Utr...JD Team 2 3,21 -1.7 m/s3,95
    16 Noah Tagage U-Track JD Team 2 3,20 -0.7 m/s---
    17 Tycho Vermeulen Jeugd Atle...ATHLOI JD 2,99 -0.7 m/s---
    18 Milan Emo AV Atverni JD Team 2 2,92 +0.5 m/s---
    19 Simeon Visser AV Clytoneus JD 2,69 +0.6 m/s---
    20 Stijn Maaskant Avantri JD 2,65 +0.9 m/s---
    21 Darian Frankhuizen U-Track JD Team 2 2,43 +0.1 m/s---
    22 Tijmen van Menen Hellas Utr...JD Team 3 2,26 -0.1 m/s---
    Koen van Zandwijk AV Atverni JD Team 1 NM ---
    Wouter van Gorcom Hellas Utr...JD Team 1 DNS 4,67
    Imran el Madkouri U-Track JD Team 3 DNS ---