Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 Hellas Utrecht JC Team 1 Hellas Utrecht - JJC
Begeleider: Jan Ormel
8 6850
2 ARV Ilion JC ARV Ilion - JJC
Begeleider: Peggy Wanders
Jurylid: Robin van der Voort (liefst werpen)
6 6790
3 AV Atverni JC Team 1 AV Atverni - JJC
Begeleider: Maiko van Zantwijk
10 6001
4 AV Gouda JC AV Gouda - JJC 6 5494
5 AV Clytoneus JC AV Clytoneus - JJC 7 5032
6 U-Track JC Team 1 U-Track - JJC
Begeleider: Jos Warmerdam
6 4868
7 Avantri JC Avantri - JJC
Begeleider: Peter Halling
6 4791
8 AV `47 JC AV `47 - JJC
Begeleider: Justin Cok
4 3900
9 Hellas Utrecht JC Team 2 Hellas Utrecht - JJC
Begeleider: Jan Ormel
7 3509
10 AV Atverni JC Team 2 AV Atverni - JJC
Begeleider: Maiko van Zantwijk
7 3294
11 U-Track JC Team 2 U-Track - JJC
Begeleider: Jos Warmerdam
4 2603

Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Nigel Steenwinkel ARV Ilion JC 11,99 11,94
2 Kai van Gaalen Hellas Utr...JC Team 1 12,07 11,90
3 Jochem Ribberink AV Gouda JC 12,41 12,22
4 Thomas van der Voort ARV Ilion JC 12,64 13,03
5 Bart van Zandwijk AV Atverni JC Team 1 12,77 12,87
6 Bjorn Rispens U-Track JC Team 1 12,89 +0.8 m/s---
7 Camiel Colen Hellas Utr...JC Team 1 13,03 12,75
8 Steven van Luinen AV Clytoneus JC 13,21 13,70
9 Tijs Konijn AV `47 JC 13,36 13,80
10 Daan Zieren Avantri JC 13,65 +0.8 m/s14,51
11 Yanniek Asschert AV Atverni JC Team 1 13,83 13,71
12 Mischa Rook Avantri JC 13,87 14,44
13 Bjorn van der Velden Hellas Utr...JC Team 1 13,88 -0.5 m/s---
13 Joël van Veen U-Track JC Team 1 13,88 +0.8 m/s---
15 Sander van Vliet AV `47 JC 14,03 13,80
16 Jorrit van der Tol AV Clytoneus JC 14,14 14,06
17 Wessel Mostert U-Track JC Team 2 14,18 +0.8 m/s---
18 Tim Consemulder Hellas Utr...JC Team 2 14,24 -0.5 m/s---
19 Frank Rüegg AV Gouda JC 14,44 -0.5 m/s---
20 Jesse van der Veken Hellas Utr...JC Team 2 14,64 -0.5 m/s---
21 Joris Vermeulen Avantri JC 15,89 -0.5 m/s---
22 Jeroen Visser AV Atverni JC Team 2 15,96 +0.8 m/s---
Aaron Hoogenboom AV Atverni JC Team 1 DNS 13,04
Jochem van Gennip AV Atverni JC Team 2 DNS ---
Finn Houben Hellas Utr...JC Team 2 DNS ---

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Viggo Parol AV Atverni JC Team 1 2:08,78 2:08,00
2 Liam Rietbroek AV Gouda JC 2:16,42 2:19,99
3 Camiel Colen Hellas Utr...JC Team 1 2:18,17 2:16,00
4 Lars van der Valk ARV Ilion JC 2:20,75 2:21,82
5 Tim de Wild Hellas Utr...JC Team 1 2:21,79 2:25,00
6 Daniël Vink U-Track JC Team 1 2:25,07 2:43,00
7 Tijmen van der Wees ARV Ilion JC 2:27,10 2:41,35
8 Rens Fontein Hellas Utr...JC Team 2 2:29,35 ---
9 Chai de Bruijne AV Atverni JC Team 1 2:32,86 2:35,40
10 Daan Zieren Avantri JC 2:32,87 2:43,30
11 Roeland va...der Ploeg AV Clytoneus JC 2:34,79 2:32,47
12 Sander van Vliet AV `47 JC 2:37,09 2:45,00
13 Jasper Bertrand Hellas Utr...JC Team 1 2:38,52 2:25,00
14 Anton van Triest AV Clytoneus JC 2:39,30 2:47,92
15 Stijn Verheij U-Track JC Team 1 2:39,51 ---
16 Pablo Zegwaart AV Atverni JC Team 2 2:45,40 ---
17 Tristan de Bree AV Atverni JC Team 1 2:55,08 ---
18 Joppe Bakker AV Clytoneus JC 2:58,16 3:02,95
19 Martijn Naus AV Gouda JC 2:59,44 2:26,00
20 Ivo Straten Hellas Utr...JC Team 2 3:00,75 ---
21 Carlo van Driest Avantri JC 3:03,09 ---
22 Gosin Meerens AV Atverni JC Team 2 3:10,50 ---
Guido Groenescheij Hellas Utr...JC Team 2 DNS ---

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Kai van Gaalen Hellas Utr...JC Team 1 14,24 -1.4 m/s14,00
2 Peter de Kruyff Hellas Utr...JC Team 1 14,45 -1.4 m/s14,76
3 Nigel Steenwinkel ARV Ilion JC 14,78 -1.4 m/s14,83
4 Jochem Ribberink AV Gouda JC 15,45 -1.4 m/s15,20
5 Aaron Hoogenboom AV Atverni JC Team 1 16,60 -1.4 m/s14,88
6 Hugo Jansen AV Clytoneus JC 17,78 -0.7 m/s---
7 Daan Kneppers ARV Ilion JC 18,13 -1.4 m/s16,00
8 Max Halling Avantri JC 18,27 -1.4 m/s18,24
9 Joël van Veen U-Track JC Team 1 18,51 -1.2 m/s21,11
10 Gianni Louhenapessy AV Atverni JC Team 1 18,70 -1.4 m/s15,46
11 Tim Consemulder Hellas Utr...JC Team 2 20,25 -0.7 m/s---
12 Tijn Kops U-Track JC Team 1 20,75 -1.2 m/s---
13 Jesse van der Veken Hellas Utr...JC Team 2 21,25 -0.7 m/s---
14 Arend de Lignie U-Track JC Team 2 21,27 -1.2 m/s---
15 Tristan de Bree AV Atverni JC Team 1 21,28 -1.2 m/s---
16 Sam Relyveld AV Atverni JC Team 2 21,30 -1.2 m/s---
17 Joop Epping AV Clytoneus JC 22,08 -0.7 m/s---
18 Joppe Bakker AV Clytoneus JC 22,54 -0.7 m/s---
19 Gosin Meerens AV Atverni JC Team 2 23,20 -1.2 m/s---
20 Jeroen Visser AV Atverni JC Team 2 23,27 -1.2 m/s---
21 Friso Schouten Avantri JC 23,75 -0.7 m/s---
22 Kasper Heymeijer U-Track JC Team 2 25,83 -1.2 m/s---
Tijmen van der Wees ARV Ilion JC DNS ---

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Willem Veldpaus Hellas Utr...JC Team 1 46,02 ---
2 Marijn van Duijn ARV Ilion JC 38,28 42,92
3 Hugo Jansen AV Clytoneus JC 34,72 25,87
4 Bent Braker AV Gouda JC 34,63 ---
5 Vincent Bosman AV Atverni JC Team 1 28,32 29,21
6 Stan Atsma Hellas Utr...JC Team 1 28,26 ---
7 Bart ten Bergen AV Gouda JC 26,28 ---
8 Frans de Nooij U-Track JC Team 2 26,11 ---
9 Meindert Hurkmans AV `47 JC 21,66 ---
10 Koen van Loo AV Atverni JC Team 2 21,45 ---
11 Joris Vermeulen Avantri JC 21,42 ---
12 Robin Vink U-Track JC Team 1 19,17 ---
13 Rens Fontein Hellas Utr...JC Team 2 18,01 ---
14 Douwe Konijn AV `47 JC 17,21 ---
15 Ivo Straten Hellas Utr...JC Team 2 9,60 ---
16 Stijn Verheij U-Track JC Team 1 9,47 ---
Teagan Hessels AV Atverni JC Team 1 DNS ---
Jochem van Gennip AV Atverni JC Team 2 DNS ---

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Marijn van Duijn ARV Ilion JC 35,89 36,55
2 Vincent Bosman AV Atverni JC Team 1 30,78 26,02
3 Willem Veldpaus Hellas Utr...JC Team 1 29,99 ---
4 Tijs Konijn AV `47 JC 29,59 ---
5 Mischa Rook Avantri JC 26,96 ---
6 Bjorn van der Velden Hellas Utr...JC Team 1 24,84 ---
7 Steven van Luinen AV Clytoneus JC 24,36 18,50
8 Joris Vermeulen Avantri JC 21,55 ---
9 Frans de Nooij U-Track JC Team 2 20,95 ---
10 Bart ten Bergen AV Gouda JC 20,69 ---
11 Robin Vink U-Track JC Team 1 20,22 ---
12 Meindert Hurkmans AV `47 JC 19,40 ---
13 Anton van Triest AV Clytoneus JC 16,90 15,45
14 Koen van Loo AV Atverni JC Team 2 10,91 ---
Teagan Hessels AV Atverni JC Team 1 DNS ---
Jochem van Gennip AV Atverni JC Team 2 DNS ---
Guido Groenescheij Hellas Utr...JC Team 2 DNS ---
Finn Houben Hellas Utr...JC Team 2 DNS ---
Bent Braker AV Gouda JC DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Thomas van der Voort ARV Ilion JC 12,57 11,46
2 Vincent Bosman AV Atverni JC Team 1 11,33 10,67
3 Willem Veldpaus Hellas Utr...JC Team 1 11,01 ---
4 Tijs Konijn AV `47 JC 9,49 ---
5 Martijn Naus AV Gouda JC 9,40 ---
6 Mischa Rook Avantri JC 9,33 ---
7 Willem Vlasblom Hellas Utr...JC Team 2 9,17 ---
8 Bjorn van der Velden Hellas Utr...JC Team 1 8,54 ---
9 Douwe Konijn AV `47 JC 7,81 ---
10 Bart ten Bergen AV Gouda JC 7,56 ---
11 Joop Epping AV Clytoneus JC 6,65 5,54
12 Robin Vink U-Track JC Team 1 6,56 ---
13 Friso Schouten Avantri JC 6,12 ---
14 Pablo Zegwaart AV Atverni JC Team 2 5,72 ---
15 Koen van Loo AV Atverni JC Team 2 5,38 ---
16 Joppe Bakker AV Clytoneus JC 4,69 ---
Teagan Hessels AV Atverni JC Team 1 DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Peter de Kruyff Hellas Utr...JC Team 1 1,70 ---
2 Daan Kneppers ARV Ilion JC 1,60 1,55
3 Wouter Benschop AV Atverni JC Team 1 1,55 1,56
3 Sander van Vliet AV `47 JC 1,55 ---
5 Lars van der Valk ARV Ilion JC 1,50 1,55
5 Tim de Wild Hellas Utr...JC Team 1 1,50 ---
7 Carlo van Driest Avantri JC 1,45 ---
7 Ralph de Wit AV Atverni JC Team 2 1,45 ---
7 Douwe Konijn AV `47 JC 1,45 ---
10 Tristan de Bree AV Atverni JC Team 1 1,40 1,40
10 Anton van Triest AV Clytoneus JC 1,40 ---
10 Bjorn Rispens U-Track JC Team 1 1,40 ---
13 Joop Epping AV Clytoneus JC 1,35 1,35
13 Tijn Kops U-Track JC Team 1 1,35 ---
13 Frank Rüegg AV Gouda JC 1,35 ---
16 Sam Relyveld AV Atverni JC Team 2 1,30 ---
16 Willem Vlasblom Hellas Utr...JC Team 2 1,30 ---
16 Arend de Lignie U-Track JC Team 2 1,30 ---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Kai van Gaalen Hellas Utr...JC Team 1 5,77 -1.4 m/s---
2 Marijn van Duijn ARV Ilion JC 5,62 -0.5 m/s5,61
3 Liam Rietbroek AV Gouda JC 5,02 -1.7 m/s---
4 Bart van Zandwijk AV Atverni JC Team 1 4,79 -1.6 m/s4,63
5 Wouter Benschop AV Atverni JC Team 1 4,65 -1.6 m/s4,80
6 Roeland va...der Ploeg AV Clytoneus JC 4,54 +0.5 m/s4,16
7 Ralph de Wit AV Atverni JC Team 2 4,39 -1.7 m/s---
8 Stan Atsma Hellas Utr...JC Team 1 4,30 -0.8 m/s---
9 Daniël Vink U-Track JC Team 1 4,22 -1.5 m/s---
10 Max Halling Avantri JC 4,19 -1.9 m/s---
11 Tim Consemulder Hellas Utr...JC Team 2 4,11 -1.6 m/s---
12 Jorrit van der Tol AV Clytoneus JC 4,05 -1.7 m/s---
13 Wessel Mostert U-Track JC Team 2 3,90 -0.7 m/s---
14 Tijmen van der Wees ARV Ilion JC 3,85 -3.7 m/s---
15 Gosin Meerens AV Atverni JC Team 2 3,40 -0.6 m/s---
16 Kasper Heymeijer U-Track JC Team 2 3,33 +1.3 m/s---
17 Meindert Hurkmans AV `47 JC 3,28 +1.6 m/s---
Finn Houben Hellas Utr...JC Team 2 DNS ---