• 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • Discus
  • Kogel
  • Speer
  • Hoog
  • Polshoog
  • Ver
  • Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Dione Schipper Start `78 3:13,68 3:14,28
    2 Tiba Miran Groningen 3:14,42 3:13,97
    3 Noa Tilkema AV Impala 3:22,22 3:26,29
    4 Hannah Talstra AV Impala 3:26,03 3:20,89
    5 Suze de Vries HRRR 3:26,34 3:27,34
    6 Eline Ruige AV Lionitas 3:32,00 3:32,18
    Jorien Spikman Groningen DNS 3:41,31
    Maud Visscher Groningen DNS 3:31,73

    Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Brecht van der Vliet AV Impala 10,07 +0.8 m/s10,09
    2 Danique Huisjes Groningen 11,25 +0.8 m/s11,24
    3 Noortje Knoll Groningen 11,46 +0.8 m/s11,57
    4 Ingrid Koster AV Aquilo 12,22 +0.8 m/s12,90
    5 Bente Kolnaar Groningen 12,52 +0.8 m/s13,24
    6 Nanou Hofmann Heerenveen 13,08 +0.8 m/s11,80

    Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Karin Vlasblom AV Impala X 21,21 20,90 23,36 22,80 21,31 23,36 22,68
    2 Lisanne de Haan Heerenveen 17,00 18,88 21,06 19,26 20,24 15,96 21,06 20,93
    3 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 13,69 19,54 15,73 16,99 19,53 18,96 19,54 20,01
    4 Eva Martens Groningen 18,81 18,84 16,00 15,98 16,18 X 18,84 16,83
    5 Noa Tilkema AV Impala 13,60 13,56 14,75 14,53 X 17,02 17,02 10,00
    6 Bente Kolnaar Groningen 13,08 13,85 10,59 11,87 11,01 13,31 13,85 14,68

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Esmee Douma Groningen 10,77 10,52 10,17 10,24 X 11,10 11,10 11,46
    2 Nikita Nie Groningen 10,12 9,12 10,65 10,46 10,92 10,23 10,92 10,98
    3 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 9,65 9,09 9,76 9,83 9,84 10,48 10,48 10,59
    4 Maud Visscher Groningen 10,36 9,87 9,82 9,91 10,38 9,65 10,38 10,54
    5 Eva Martens Groningen 9,25 8,55 8,20 8,30 X 7,50 9,25 9,24
    6 Karin Vlasblom AV Impala 6,90 7,58 7,73 7,45 7,09 7,88 7,88 7,88
    Leah Rozema Groningen - - - - - - DNS 8,43

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Noortje Huitema Groningen 1,40 1,35
    2 Maud Visscher Groningen 1,35 1,40
    3 Lisanne de Haan Heerenveen 1,30 1,30
    3 Noortje Knoll Groningen 1,30 1,30

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Jildou Binnema Heerenveen 1,75 ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Brecht van der Vliet AV Impala 4,08 4,35 4,57 4,54 4,55 4,67 4,67 4,73
    2 Nikita Nie Groningen 4,11 4,57 4,55 X 4,45 4,45 4,57 ---
    3 Noortje Huitema Groningen 3,80 4,29 4,42 4,44 4,12 4,16 4,44 4,41
    4 Danique Huisjes Groningen 4,34 4,16 4,20 4,14 4,07 3,79 4,34 4,26
    Leah Rozema Groningen - - - - - - DNS ---