Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam 100m OBP
1 Emy Guikema Groningen 12,90 +0.5 m/s12,80
2 Lianne Huisjes Groningen 13,09 -0.2 m/s13,30
3 Cicely Sille AV Lionitas 13,26 -0.2 m/s13,44
4 Iris Veldt Groningen 13,29 -0.2 m/s13,22
5 Jorinde van Klinken Groningen 13,36 -0.2 m/s13,15
6 Isa Vochteloo Groningen 13,44 -0.2 m/s13,90
7 Melina Wapstra AV Lionitas 13,84 +0.4 m/s14,00
8 Kirsten Damstra Groningen 14,75 +0.4 m/s14,55
Sanne Haagsma HRRR DNS 12,87

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam 200m OBP
1 Lianne Huisjes Groningen 26,84 +0.5 m/s27,24
2 Wies Kesting AAC `61 27,37 +0.5 m/s27,67
3 Cicely Sille AV Lionitas 27,39 +0.5 m/s28,00
4 Iris Veldt Groningen 28,76 -0.2 m/s30,00
5 Kirsten Damstra Groningen 30,34 -0.2 m/s29,50
Sanne Haagsma HRRR DNS 26,94

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam 400mOBP
1 Fanny Spikman Groningen 1:01,78 1:03,98
2 Benthe Tiegelaar AV Aquilo 1:09,10 1:07,42

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 100 meter horden Meisjes Junior B

# Naam 100mH OBP
1 Anouk Schoop AV NOP 14,90 +0.4 m/s14,87
2 Rikst Slot Heerenveen 15,45 +0.8 m/s---
3 Terri Talan Heerenveen 15,68 +0.8 m/s16,17
4 Sarah van Beilen AV PEC 1910 15,70 +0.4 m/s15,72
5 Renske Zwolle Heerenveen 15,74 +0.8 m/s16,17
6 Aukje Vellinga Groningen 15,98 +0.8 m/s16,57
7 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 16,05 +0.4 m/s15,82
8 Iris Veldt Groningen 16,60 +0.8 m/s20,00
9 Benthe Tiegelaar AV Aquilo 19,49 +0.8 m/s19,81
Isa Vochteloo Groningen DNF 17,57

Uitslagen 400 meter horden Meisjes Junior B

# Naam 400mHOBP
1 Vera Derksema Groningen 1:06,24 1:10,00
2 Emy Guikema Groningen 1:08,68 1:08,13
3 Sophie van den Berg AV NOP 1:09,32 1:10,75

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior B

# Naam DiscusOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen 50,17 53,77
Lichelle Scholing MPM DNS 34,08

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Kogelslingeren Meisjes Junior B

# Naam KogelslOBP
1 Maaike Westerdijk Flevo Delta 36,45 32,66
Jorinde van Klinken Groningen DNS 55,97
Lichelle Scholing MPM DNS 42,15

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior B

# Naam SpeerOBP
1 Diede van der Meer Flevo Delta 35,42 41,56
2 Terri Talan Heerenveen 30,68 34,89
3 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 29,36 34,20

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam HoogOBP
1 Renske Zwolle Heerenveen 1,55 1,64
1 Terri Talan Heerenveen 1,55 1,50
3 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 1,50 1,59

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

# Naam PolshoogOBP
1 Aukje Vellinga Groningen 2,25 2,00

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam Ver OBP
1 Isa Vochteloo Groningen 4,96 m/s4,82
2 Aukje Vellinga Groningen 4,50 m/s4,56
3 Iris Veldt Groningen 4,47 m/s4,37
4 Melina Wapstra AV Lionitas 4,36 m/s5,00