Uitslagen Pupillencompetitie regio 1, 3 & 4, wedstrijd 1

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Mostafa Al-Bayati NEAV 9,50 6,77 3,84 1497
2 ALBERT MANU AV Feniks 9,69 7,18 3,61 1443
3 Ruben Bleeker SAV 9,85 5,93 3,76 1373
4 Senna Gerrits Startbaan 9,66 5,89 3,56 1361
5 Ronny Braan AV Edam 9,60 5,60 3,49 1339
6 Jelle Bosma Startbaan 10,47 6,52 3,62 1289
7 Koen Tijhaar Startbaan 10,04 5,25 3,68 1284
8 Chris de Jong NEAV 10,34 5,64 3,75 1278
9 Niels van Bergen Startbaan 10,05 5,05 3,47 1227
10 Jessy Struijs SAV 11,27 8,18 3,34 1222
11 Thijmen Dijkman NEAV 10,12 4,61 3,55 1202
12 Bo de Buisonje Startbaan 10,68 6,18 3,32 1179
13 Eric Juckers SAV 10,04 4,06 3,40 1144
14 Tim Brinkhof NEAV 10,89 5,33 3,50 1133
15 Teun van Westen SAV 10,82 5,53 3,29 1114
16 Tobias Pierik Startbaan 10,42 4,88 3,22 1111
17 Mathijs va...er Velden AV Feniks 10,55 4,80 3,30 1103
18 Rowan de Wit NEAV 10,60 4,93 3,21 1087
19 Daniel Myles Startbaan 10,71 4,96 2,98 1028
20 Valentin Sijne Startbaan 10,25 3,93 2,95 1013
21 Gauthier Brieër Hollandia 11,09 4,84 3,07 989
22 Thijs Geels Startbaan 10,56 4,38 2,82 977
23 Felix Tjeertes NEAV 10,67 3,91 3,03 969
24 Ruben Bakker Startbaan 10,84 3,94 3,11 964
25 Jay Jay Miedema AV Feniks 11,52 4,56 3,20 944
26 Guus van Reijsen Startbaan 10,72 4,03 2,74 913
27 Jelle Rol NEAV 11,45 4,30 3,00 893
28 Milan Dupon Hollandia 11,67 4,34 2,99 869
29 Koen van Broekhoven NEAV 10,98 3,26 2,79 827
30 Jesse Lopes Cardozo Startbaan 12,03 4,58 2,76 801
31 Ivan Nillesen NEAV 11,34 3,55 2,75 798
32 Duncan Pels AV Edam 11,60 3,82 2,51 742
33 Tiago Mangal AV Feniks 12,11 3,89 2,72 733
34 Juri Botic Startbaan 12,48 4,38 2,70 729
35 Titiaan Kruijver Startbaan 12,98 4,02 2,34 582
36 Isaiah Reckerts AV Feniks DNS DNS DNS 0
36 Jarrod Bakker Hollandia DNS DNS NM 0



Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Ronny Braan AV Edam 3:37,31 ---
2 Niels van Bergen Startbaan 3:38,66 ---
3 Eric Juckers SAV 3:41,41 ---
4 Rowan de Wit NEAV 3:46,69 ---
5 Koen Tijhaar Startbaan 3:48,02 ---
6 Tobias Pierik Startbaan 3:59,82 ---
7 Daniel Myles Startbaan 4:00,60 ---
8 Ruben Bakker Startbaan 4:05,36 ---
9 Ruben Bleeker SAV 4:05,45 ---
10 Valentin Sijne Startbaan 4:07,60 ---
11 Teun van Westen SAV 4:08,02 ---
12 Mathijs va...er Velden AV Feniks 4:11,88 ---
13 Bo de Buisonje Startbaan 4:13,73 ---
14 Guus van Reijsen Startbaan 4:13,81 ---
15 Jay Jay Miedema AV Feniks 4:16,84 ---
16 Ivan Nillesen NEAV 4:24,27 ---
17 Felix Tjeertes NEAV 4:26,38 ---
18 Koen van Broekhoven NEAV 4:26,56 ---
19 Thijs Geels Startbaan 4:28,78 ---
20 Duncan Pels AV Edam 4:28,88 ---
21 Tiago Mangal AV Feniks 4:34,33 ---
22 Juri Botic Startbaan 4:41,95 ---
23 Senna Gerrits Startbaan 4:42,62 ---
24 Chris de Jong NEAV 4:43,03 ---
25 Jessy Struijs SAV 4:43,12 ---
26 Milan Dupon Hollandia 4:50,48 ---
27 Gauthier Brieër Hollandia 4:55,73 ---
28 Tim Brinkhof NEAV 4:57,15 ---
29 ALBERT MANU AV Feniks 4:57,73 ---
30 Thijmen Dijkman NEAV 4:59,74 ---
31 Jesse Lopes Cardozo Startbaan 5:12,09 ---
32 Titiaan Kruijver Startbaan 5:25,13 ---
Jelle Bosma Startbaan DNS ---
Jarrod Bakker Hollandia DNS ---
Mostafa Al-Bayati NEAV DNS ---
Isaiah Reckerts AV Feniks DNS ---



Jongens Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan JPA1 team 1 AV Startbaan - JPA1 4 39,07 485
2 SAV - JPA1 SAV - JPA1 4 39,32 476
3 NEA - JPA1 team 1 AV NEA-Volharding - JPA1 4 39,34 475
4 Feniks - JPA1 AV Feniks - JPA1 4 40,91 417
5 Startbaan JPA1 team 2 AV Startbaan - JPA1 4 41,49 397
6 NEA - JPA1 team 2 AV NEA-Volharding - JPA1 4 42,57 361
7 Startbaan JPA1 team 3 AV Startbaan - JPA1 4 43,99 316
8 Lege baan 1 JPA1 serie 1 - JPA1 0 DNS 0
8 Lege baan 1 JPA1 serie 2 - JPA1 0 DNS 0
8 Lege baan 5 JPA1 serie 2 - JPA1 0 DNS 0
8 Lege baan 6 JPA1 serie 1 - JPA1 0 DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Aaron Ponne SAV 9,54 8,49 1,25 1625
2 TITUS NARTEY AV Feniks 9,84 8,33 1,25 1568
3 Senna Giling Hollandia 9,55 6,09 1,15 1414
4 Ivo Alofsen Startbaan 9,68 7,06 1,10 1414
5 Mick van den Boom Hollandia 9,67 6,48 1,10 1381
6 Eelco Korstjens Startbaan 10,12 6,34 1,20 1376
7 Vasco Mosselman SAV 10,28 6,63 1,20 1369
8 Ben Roest AV Feniks 9,71 6,29 1,10 1364
9 Thom Eimers AV Feniks 9,62 5,97 1,10 1359
10 Mauro Rodrigus NEAV 10,18 7,70 1,05 1335
11 Anton Groot Hollandia 10,11 5,47 1,10 1249
12 Jurre Hoffer SAV 10,01 4,56 1,15 1239
13 Rociano Sno Startbaan 10,48 7,18 1,00 1226
14 Sibrand N...wenhuizen AV Feniks 11,04 7,13 1,10 1222
15 Duncan Weide AV Feniks 10,32 6,59 1,00 1214
16 Sven Rijnten Startbaan 10,18 5,51 1,05 1205
17 Zepp Diercks Startbaan 10,55 6,10 0,95 1116
18 Sjoerd van Lammeren Startbaan 10,94 5,45 0,90 986



Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Vasco Mosselman SAV 3:15,48 ---
2 Ben Roest AV Feniks 3:31,47 ---
3 Aaron Ponne SAV 3:33,83 ---
4 Thom Eimers AV Feniks 3:40,79 ---
5 Senna Giling Hollandia 3:51,79 ---
6 Anton Groot Hollandia 3:53,63 ---
7 Eelco Korstjens Startbaan 4:01,17 ---
8 Mick van den Boom Hollandia 4:05,55 ---
9 Jurre Hoffer SAV 4:09,32 ---
10 TITUS NARTEY AV Feniks 4:12,00 ---
11 Sjoerd van Lammeren Startbaan 4:19,37 ---
12 Zepp Diercks Startbaan 4:21,06 ---
13 Mauro Rodrigus NEAV 4:21,19 ---
14 Rociano Sno Startbaan 4:22,78 ---
Ivo Alofsen Startbaan DNS ---
Sven Rijnten Startbaan DNS ---
Sibrand N...wenhuizen AV Feniks DNF ---
Duncan Weide AV Feniks DNF ---



Jongens Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan - JPA2 AV Startbaan - JPA2 4 38,50 508
2 Feniks - JPA2 AV Feniks - JPA2 4 42,09 377
3 Startbaan - combi JPA2/JPA1 - JPA2 4 43,25 339
4 Lege baan 1 JPA2 - JPA2 0 DNF 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Jay van Wanrooij NEAV 6,91 30,30 3,50 1437
2 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 6,92 24,88 3,66 1401
3 Iloy Buffing Startbaan 7,24 30,68 3,65 1400
4 Noah Minamimoto Startbaan 6,97 26,13 3,53 1380
5 Denzel Jone Lunda AV Feniks 6,96 23,39 3,56 1353
6 Tijn Zwerver Startbaan 7,02 24,86 3,52 1351
7 Mees Groenenberg AV Feniks 7,07 23,56 3,62 1344
8 Riley Groenbast AV Feniks 7,16 18,97 3,73 1284
9 Jacco Schoutsen NEAV 6,96 19,00 3,36 1253
10 Jahnairo Theunis AV Feniks 7,34 21,51 3,46 1228
11 Lucas Jovchelevitch Startbaan 7,23 16,41 3,42 1168
12 Joshua Bok NEAV 7,33 17,31 3,18 1114
13 Omar Osman AV Feniks 7,53 14,40 3,39 1070
14 Myron Buis NEAV 7,61 19,14 3,09 1068
15 Hidde de Jager Hollandia 7,51 18,60 2,86 1033
16 Remco Lopes Cardozo Startbaan 7,76 16,18 3,08 995
17 Marijn Weltman NEAV 7,53 11,44 3,10 960
18 Denzel van Houten Hollandia 7,99 16,25 2,96 931
19 Thijsel van Kleef Hollandia 7,31 11,75 2,57 904
20 Maurits Nibbering NEAV 7,99 16,47 2,75 892
21 Roy Sinemus NEAV 7,89 12,61 2,67 830
22 Joey Korver Hollandia 8,05 11,81 2,84 822
23 Tim Gortzak NEAV 8,15 10,69 2,42 701
24 Roberto Stokkel Startbaan 8,57 10,81 2,64 682
25 Pieter Bron NEAV 8,18 12,60 DNS 529
26 Tijn Hoffer SAV 7,91 DNS NM 373
27 Mika Riedel Startbaan DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Mees Groenenberg AV Feniks 3:42,66 ---
2 Riley Groenbast AV Feniks 3:43,38 ---
3 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 3:46,07 ---
4 Tijn Zwerver Startbaan 3:52,71 ---
5 Iloy Buffing Startbaan 3:55,41 ---
6 Noah Minamimoto Startbaan 3:57,79 ---
7 Omar Osman AV Feniks 4:08,51 ---
8 Hidde de Jager Hollandia 4:09,81 ---
9 Lucas Jovchelevitch Startbaan 4:10,15 ---
10 Jahnairo Theunis AV Feniks 4:25,86 ---
11 Remco Lopes Cardozo Startbaan 4:27,89 ---
12 Thijsel van Kleef Hollandia 4:28,43 ---
13 Joshua Bok NEAV 4:31,78 ---
14 Joey Korver Hollandia 4:32,60 ---
15 Denzel Jone Lunda AV Feniks 4:35,44 ---
16 Jacco Schoutsen NEAV 4:39,30 ---
17 Jay van Wanrooij NEAV 4:39,60 ---
18 Marijn Weltman NEAV 4:41,54 ---
19 Maurits Nibbering NEAV 4:50,00 ---
20 Denzel van Houten Hollandia 4:51,23 ---
21 Roberto Stokkel Startbaan 4:52,83 ---
22 Myron Buis NEAV 4:54,17 ---
23 Tim Gortzak NEAV 4:57,13 ---
24 Roy Sinemus NEAV 5:03,53 ---
Mika Riedel Startbaan DNS ---
Pieter Bron NEAV DNS ---
Tijn Hoffer SAV DNS ---



Jongens Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan JPB team 1 AV Startbaan - JPB 4 26,21 613
2 Feniks - JPB AV Feniks - JPB 4 26,54 593
3 NEA - JPB team 1 AV NEA-Volharding - JPB 4 27,70 528
4 Hollandia - JPB AV Hollandia - JPB 4 28,75 474
5 Startbaan JPB team 2 AV Startbaan - JPB 4 29,98 416
6 NEA - JPB team 2 AV NEA-Volharding - JPB 4 30,29 402



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Eljahro Philipsen AV Feniks 7,17 29,91 3,44 1364
2 Sven de Haas SAV 7,92 21,53 2,91 1010
3 Jarit Kershof Startbaan 7,87 17,70 2,90 962
4 Vikram Hartman Startbaan 7,67 13,21 2,85 916
5 Tylo Simons Hollandia 7,99 14,59 2,97 906
6 Jean Zomer AV Feniks 7,78 19,40 2,34 891
7 Sjors Eveleens Hollandia 8,06 18,43 2,50 861
8 Aron Metz Startbaan 8,05 9,66 2,62 737
9 Lucas Jansen Startbaan 8,47 13,82 2,42 707
10 Alexander Cook Startbaan 8,98 14,40 1,94 548
11 Damian Brand Startbaan 8,55 11,53 1,68 507
12 Duncan Veldt Startbaan 9,48 8,36 1,96 374
13 Niels van Ginkel Startbaan 11,20 6,12 1,84 152
14 Sven Visser Startbaan DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Eljahro Philipsen AV Feniks 2:11,01 ---
2 Sven de Haas SAV 2:21,46 ---
3 Jarit Kershof Startbaan 2:24,31 ---
4 Vikram Hartman Startbaan 2:32,66 ---
5 Jean Zomer AV Feniks 2:43,31 ---
6 Aron Metz Startbaan 2:45,90 ---
7 Lucas Jansen Startbaan 2:49,96 ---
8 Alexander Cook Startbaan 2:56,16 ---
9 Damian Brand Startbaan 2:59,51 ---
10 Tylo Simons Hollandia 3:01,05 ---
11 Duncan Veldt Startbaan 3:02,21 ---
12 Sjors Eveleens Hollandia 3:02,97 ---
13 Niels van Ginkel Startbaan 3:28,05 ---
Sven Visser Startbaan DNS ---



Jongens Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan JPC team 1 AV Startbaan - JPC 4 30,06 412
2 Feniks - JPC/JPMini combi - JPC 4 30,75 381
3 Startbaan JPC team 2 AV Startbaan - JPC 4 36,77 163
4 Lege baan JPC - JPC 0 DNS 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Mike Visscher NEAV 7,56 12,80 2,91 942
2 Milan Franco Startbaan 7,99 11,52 2,89 837
3 Adne de Munnik AV Feniks 7,79 11,46 2,66 825
4 Dave Gortzak NEAV 7,74 11,43 2,36 773
5 Thierry van Diggelen AV Feniks 8,01 10,96 2,63 771
6 Dax Haakman SAV 8,32 12,42 2,62 746
7 Luke Korvers Hollandia 8,58 13,94 2,54 716
8 Boris Ekkelkamp Startbaan 8,57 8,13 2,22 543
9 Noah Bok NEAV 8,29 3,41 2,30 488
10 Jelmer Spoor Startbaan 8,90 7,15 2,24 478
11 Armaan Taniwal AV Feniks 9,19 11,06 2,01 475
12 Waldemar Baumann Startbaan 9,42 9,32 1,89 389
13 Stijn Bosma Startbaan 9,43 8,68 1,53 301
14 Bas Eeken NEAV 10,72 5,50 1,57 95
15 Maximilian van Buren Startbaan DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Mike Visscher NEAV 2:25,23 ---
2 Leon den Ouden Startbaan 2:27,21 ---
3 Dave Gortzak NEAV 2:34,02 ---
4 Thierry van Diggelen AV Feniks 2:34,57 ---
5 Milan Franco Startbaan 2:34,63 ---
6 Dax Haakman SAV 2:42,07 ---
7 Noah Bok NEAV 2:44,48 ---
8 Boris Ekkelkamp Startbaan 2:45,38 ---
9 Adne de Munnik AV Feniks 2:46,46 ---
10 Luke Korvers Hollandia 2:49,34 ---
11 Waldemar Baumann Startbaan 2:54,96 ---
12 Armaan Taniwal AV Feniks 3:13,81 ---
13 Stijn Bosma Startbaan 3:16,94 ---
14 Jelmer Spoor Startbaan 3:32,00 ---
15 Bas Eeken NEAV 3:52,32 ---
Leon Den Ouden Startbaan DNS ---
Maximilian van Buren Startbaan DNF ---



Jongens Pupil Mini - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 NEA - JPMini AV NEA-Volharding - JPMini 4 33,57 269
2 Startbaan combi JPMini/MPC - JPMini 4 34,21 246
3 Startbaan - JPMini AV Startbaan - JPMini 4 34,81 226
4 Lege baan 1 JPmini - JPMini 0 DNS 0



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Chevelle Brown AV Feniks 9,39 6,62 3,87 1513
2 Veronique Veldhuis AV Feniks 9,92 5,02 3,87 1325
3 Liz Jonk AV Edam 10,10 5,55 3,79 1317
4 Aíko Bouman AV Feniks 9,92 5,45 3,41 1261
5 Eva Heilig SAV 9,91 4,89 3,58 1260
6 Lynn van Vlaanderen AV Edam 10,22 6,10 3,28 1231
7 Jill Hoeve Hollandia 10,01 4,90 3,42 1212
8 Giselle Oosterling AV Feniks 9,54 4,94 2,96 1199
9 Racheeja Uiterloo AV Feniks 10,17 5,58 3,19 1187
10 Hannah den Breejen Startbaan 10,28 4,85 3,47 1179
11 Joanne Pique AV Feniks 10,16 5,23 3,13 1155
12 Daisy Hendriks AV Feniks 9,96 4,94 3,05 1149
13 Rosara Cooman AV Feniks 10,15 4,81 3,24 1149
14 Amber van der Woude Hollandia 10,08 4,98 3,07 1138
15 Tara Vlieger AV Feniks 10,58 5,16 3,34 1132
16 Melissa van Velzen SAV 10,88 5,62 3,37 1128
17 Inoa Vader Hollandia 10,31 4,18 3,45 1123
18 Maxime Zschuschen Startbaan 10,26 5,10 3,06 1117
19 Vita Meynen Startbaan 10,36 5,28 3,00 1103
20 Carice van Delft Hollandia 10,43 4,62 3,08 1064
21 Lisa van d... Esschert AV Feniks 10,67 4,59 3,20 1053
22 Anouk Ronday SAV 10,45 4,24 3,13 1043
23 Alisha Latchmansing AV Feniks 10,68 4,80 2,97 1019
24 Kayleigh Bruggeman Hollandia 10,49 4,28 2,84 982
25 Ilse Veerman AV Edam 10,99 4,73 2,97 975
26 Irene Snoek Startbaan 10,77 4,40 2,76 937
27 Ella Klumpenhouwer SAV 11,37 4,82 2,97 934
28 Shannah Chalmers Startbaan 11,18 4,27 2,96 916
29 Sacha Oostenbrug Startbaan 11,01 4,14 2,77 889
30 Nina Klouwer AV Edam 11,19 4,03 2,90 885
31 Lynn de Rooij Hollandia 10,64 3,25 2,64 842
32 Tuulia Berents Startbaan 10,86 3,24 2,71 825
33 Milou Verweij Startbaan 11,58 4,50 2,52 796
34 Kirsten Hartwijk NEAV 11,58 3,24 2,93 781
35 Irrena Gurmu Startbaan 11,61 3,65 2,76 777
36 Vicky de Haan NEAV 11,60 3,57 2,55 730
37 Ayla Brouwer Hollandia 11,43 2,91 2,67 718
38 Iza Koopman SAV 12,14 3,65 2,58 683
39 Nanayaa Owusu AV Feniks DNF DNS DNS 0
39 Lynn van Iersel Hollandia DNF DNS DNS 0



Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Liz Jonk AV Edam 3:40,87 ---
2 Lynn van Vlaanderen AV Edam 3:58,16 ---
3 Maxime Zschuschen Startbaan 3:59,77 ---
4 Hannah den Breejen Startbaan 4:06,68 ---
5 Melissa van Velzen SAV 4:08,00 ---
6 Jill Hoeve Hollandia 4:09,47 ---
7 Vita Meynen Startbaan 4:11,47 ---
8 Irene Snoek Startbaan 4:11,73 ---
9 Shannah Chalmers Startbaan 4:13,85 ---
10 Chevelle Brown AV Feniks 4:14,73 ---
11 Ilse Veerman AV Edam 4:15,64 ---
12 Rosara Cooman AV Feniks 4:16,36 ---
13 Carice van Delft Hollandia 4:16,51 ---
14 Giselle Oosterling AV Feniks 4:16,77 ---
15 Daisy Hendriks AV Feniks 4:17,54 ---
16 Eva Heilig SAV 4:20,73 ---
17 Alisha Latchmansing AV Feniks 4:21,55 ---
18 Kayleigh Bruggeman Hollandia 4:21,89 ---
19 Lynn de Rooij Hollandia 4:23,67 ---
20 Ayla Brouwer Hollandia 4:24,44 ---
21 Joanne Pique AV Feniks 4:25,14 ---
22 Ella Klumpenhouwer SAV 4:25,76 ---
23 Lisa van d... Esschert AV Feniks 4:32,79 ---
24 Vicky de Haan NEAV 4:35,80 ---
25 Amber van der Woude Hollandia 4:36,85 ---
26 Milou Verweij Startbaan 4:46,10 ---
27 Inoa Vader Hollandia 4:46,45 ---
28 Irrena Gurmu Startbaan 4:51,26 ---
29 Nina Klouwer AV Edam 4:52,82 ---
30 Tuulia Berents Startbaan 4:57,30 ---
31 Sacha Oostenbrug Startbaan 5:00,50 ---
32 Tara Vlieger AV Feniks 5:07,23 ---
33 Kirsten Hartwijk NEAV 5:08,28 ---
34 Aíko Bouman AV Feniks 5:27,54 ---
Lynn van Iersel Hollandia DNS ---
Iza Koopman SAV DNS ---
Nanayaa Owusu AV Feniks DNS ---
Veronique Veldhuis AV Feniks DNS ---
Racheeja Uiterloo AV Feniks DNF ---



Meisjes Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Feniks - MPA1 team 1 AV Feniks - MPA1 4 36,86 576
2 Feniks - MPA1 team 2 AV Feniks - MPA1 4 38,54 506
3 Hollandia MPA1 team 1 AV Hollandia - MPA1 4 38,65 502
4 Edam - MPA1 AV Edam - MPA1 4 40,20 443
5 Startbaan MPA1 team 1 AV Startbaan - MPA1 4 40,21 442
6 SAV - MPA1 SAV - MPA1 4 40,28 440
7 Hollandia MPA1 team 2 AV Hollandia - MPA1 4 40,88 418
8 Startbaan MPA1 team 2 AV Startbaan - MPA1 4 42,85 352
9 Lege baan 1 MPA1 serie 1 - MPA1 0 DNS 0
9 Lege baan 1 MPA1 serie 2 - MPA1 0 DNS 0
9 Lege baan 6 MPA1 serie 1 - MPA1 0 DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Jinte Braas SAV 9,33 5,76 1,20 1468
2 Jeslyn Doran NEAV 8,97 6,41 1,05 1464
3 Britt Bregman SAV 10,09 5,92 1,25 1391
4 Sophie Le Blansch Hollandia 10,12 6,57 1,15 1353
5 Nora van Gompel NEAV 9,58 5,66 1,10 1346
6 Nikki de Smit Hollandia 9,54 5,27 1,10 1327
7 Floortje de Jonge Startbaan 9,51 5,00 1,10 1314
8 Delany Levis AV Feniks 10,62 8,46 1,05 1312
9 Sophie Roos Hollandia 9,59 4,52 1,15 1304
10 Simone Roos Startbaan 10,16 5,44 1,10 1240
11 Nienke Mast NEAV 10,28 4,51 1,20 1232
12 India Plomp Hollandia 9,96 4,78 1,10 1226
13 Brenda de Vos NEAV 10,07 5,03 1,10 1226
14 Kaitlijn v... Dongeren SAV 10,15 5,36 1,05 1199
15 Sophie Zantinge AV Feniks 10,72 5,52 1,10 1167
16 Fanny den Uyl Startbaan 10,30 5,11 1,05 1161
17 Willemijn Smeer NEAV 9,84 3,93 1,05 1146
18 Maureen Owusu AV Feniks 10,23 4,70 1,05 1142
19 Suus Verhaar Startbaan 10,64 4,81 1,10 1130
20 Eline Zwagemaker SAV 11,12 6,37 1,00 1094
21 Elise Bolech Startbaan 10,70 4,11 1,10 1071
22 Myra Eimers AV Feniks 10,95 5,57 1,00 1066
23 Rosanne de Hullu Startbaan 11,35 5,02 1,10 1054
24 Myrthe de Boer Startbaan 10,29 4,09 1,00 1053
25 Jamila Seddoug AV Feniks 11,10 4,85 1,05 1036
26 Tara de Greeuw Hollandia 10,39 4,30 0,90 981
27 Lize Huiberts Hollandia 10,75 4,71 0,85 924
28 Laura Babucci NEAV 11,28 3,78 1,00 899
29 Nina Folkers Hollandia DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jinte Braas SAV 3:26,89 ---
2 Kaitlijn v... Dongeren SAV 3:39,61 ---
3 Sophie Roos Hollandia 3:44,02 ---
4 Nienke Mast NEAV 3:47,35 ---
5 Britt Bregman SAV 3:48,99 ---
6 India Plomp Hollandia 3:49,23 ---
7 Brenda de Vos NEAV 3:54,20 ---
8 Sophie Le Blansch Hollandia 3:58,18 ---
9 Fanny den Uyl Startbaan 3:58,96 ---
10 Tara de Greeuw Hollandia 4:03,02 ---
11 Laura Babucci NEAV 4:07,38 ---
12 Nikki de Smit Hollandia 4:21,25 ---
13 Lize Huiberts Hollandia 4:21,85 ---
14 Willemijn Smeer NEAV 4:26,93 ---
15 Maureen Owusu AV Feniks 4:34,34 ---
16 Myrthe de Boer Startbaan 4:39,25 ---
17 Simone Roos Startbaan 4:40,02 ---
18 Eline Zwagemaker SAV 4:41,39 ---
19 Elise Bolech Startbaan 4:41,95 ---
20 Myra Eimers AV Feniks 4:43,49 ---
21 Jamila Seddoug AV Feniks 4:44,67 ---
22 Rosanne de Hullu Startbaan 4:52,98 ---
23 Suus Verhaar Startbaan 5:06,54 ---
24 Delany Levis AV Feniks 5:06,91 ---
25 Sophie Zantinge AV Feniks 5:20,11 ---
Floortje de Jonge Startbaan DNS ---
Nina Folkers Hollandia DNS ---
Jeslyn Doran NEAV DNS ---
Nora van Gompel NEAV DNF ---



Meisjes Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hollandia - MPA2 AV Hollandia - MPA2 4 37,76 538
2 Startbaan - MPA2 AV Startbaan - MPA2 4 38,10 524
3 SAV - MPA2 SAV - MPA2 4 38,53 507
4 NEA - MPA2 AV NEA-Volharding - MPA2 4 39,56 467
5 Feniks - MPA2 AV Feniks - MPA2 4 40,68 425
6 Startbaan - MPA2/MPA1 combi - MPA2 4 41,26 405



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Saar Warger AV Edam 6,89 19,66 3,14 1235
2 Maartje Tuil Hollandia 7,03 15,97 3,29 1179
3 Evie Lub SAV 7,14 16,84 3,15 1140
4 Céline Bollen AV Feniks 7,49 18,47 3,13 1090
5 Eliane Meurs NEAV 7,36 16,10 3,04 1062
6 Marieke Lakenman SAV 7,26 13,54 3,12 1056
7 Naomi Zirschky SAV 7,28 14,25 3,08 1056
8 Katrien Zwolle AV Feniks 7,49 15,51 3,03 1024
9 Nura van Harmelen AV Feniks 7,42 15,26 2,93 1014
10 Sterre Kuipers AV Edam 7,14 11,61 2,86 994
11 Evelien va...Vilsteren Startbaan 7,62 14,83 3,03 988
12 Lieke Dobma AV Feniks 7,78 16,18 2,84 943
13 Ailed Huijben AV Feniks 7,75 14,81 2,49 856
14 Desteny va... Kasteele Hollandia 7,84 14,87 2,55 853
15 Jasmijn van Til Startbaan 8,05 12,24 2,94 850
16 Fiene Jonk AV Edam 7,98 11,72 2,88 840
17 India Zantinge AV Feniks 8,05 15,20 2,61 834
18 Jinthe Dijkman NEAV 8,00 12,83 2,72 825
19 Nora den Ouden Startbaan 7,97 11,14 2,80 816
20 Frederiek van Wetten Startbaan 7,28 DNS 2,97 804
21 Merel Schipper Startbaan 8,13 11,10 2,69 766
22 Nina Delen Startbaan 8,25 13,21 2,55 757
23 Gwen Hoekstra SAV 7,98 8,87 2,74 756
24 Renee Galesloot NEAV 7,93 9,17 2,44 712
25 Susan Voo...n 't Holt NEAV 7,97 9,83 2,38 706
26 Junia Roelevink Startbaan 8,45 10,31 2,61 685
27 Tess Haakman SAV 8,32 9,72 2,52 675
28 Senna Ponsen Startbaan 7,74 DNS 2,63 647
29 Lieke Arends NEAV 8,64 9,85 2,39 602
30 Noor Bosch Startbaan 8,87 8,93 2,40 554
31 Nynke Alofsen Startbaan 8,88 12,74 2,04 554
32 Adinda Torabkhani Startbaan 8,41 6,58 2,32 551
33 Ediah Apolloni Startbaan 8,90 9,54 2,24 530
34 Youssra S'khairi AV Edam 8,51 7,87 2,12 526
35 K F AV Feniks DNS DNS DNS 0
35 Isa Stins Hollandia DNS DNS DNS 0
35 Famke van der Zouw Startbaan DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Evelien va...Vilsteren Startbaan 4:05,60 ---
2 Fiene Jonk AV Edam 4:09,50 ---
3 Eliane Meurs NEAV 4:11,26 ---
4 Frederiek van Wetten Startbaan 4:13,68 ---
5 Maartje Tuil Hollandia 4:14,00 ---
6 Sterre Kuipers AV Edam 4:15,38 ---
7 Gwen Hoekstra SAV 4:15,41 ---
8 Naomi Zirschky SAV 4:15,77 ---
9 Céline Bollen AV Feniks 4:20,08 ---
10 Ailed Huijben AV Feniks 4:20,11 ---
11 Nina Delen Startbaan 4:24,71 ---
12 Senna Ponsen Startbaan 4:29,62 ---
13 Merel Schipper Startbaan 4:30,39 ---
14 Nora den Ouden Startbaan 4:31,12 ---
15 Saar Warger AV Edam 4:31,71 ---
16 Nura van Harmelen AV Feniks 4:32,05 ---
17 Marieke Lakenman SAV 4:34,99 ---
18 Evie Lub SAV 4:37,04 ---
19 Desteny va... Kasteele Hollandia 4:43,30 ---
20 Jasmijn van Til Startbaan 4:44,55 ---
21 Lieke Dobma AV Feniks 4:46,57 ---
22 India Zantinge AV Feniks 4:46,93 ---
23 Junia Roelevink Startbaan 4:59,42 ---
24 Renee Galesloot NEAV 5:01,44 ---
25 Tess Haakman SAV 5:12,39 ---
26 Adinda Torabkhani Startbaan 5:14,72 ---
27 Youssra S'khairi AV Edam 5:21,35 ---
28 Jinthe Dijkman NEAV 5:26,25 ---
29 Susan Voo...n 't Holt NEAV 5:29,19 ---
30 Lieke Arends NEAV 5:33,61 ---
31 Ediah Apolloni Startbaan 5:37,20 ---
32 Noor Bosch Startbaan 5:37,21 ---
Famke van der Zouw Startbaan DNS ---
Katrien Zwolle AV Feniks DNS ---
Nynke Alofsen Startbaan DNF ---
Isa Stins Hollandia DNF ---



Meisjes Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Edam - MPB AV Edam - MPB 4 27,62 533
2 SAV - MPB SAV - MPB 4 27,96 515
3 NEA - MPB AV NEA-Volharding - MPB 4 28,74 475
4 Startbaan MPB team 1 AV Startbaan - MPB 4 28,83 470
5 Feniks - MPB AV Feniks - MPB 4 29,43 441
6 Startbaan MPB team 2 AV Startbaan - MPB 4 32,61 305
7 Hollandia - MPB/MPC combi - MPB 4 DNS 0
7 Lege baan 1 MPB serie 1 - MPB 0 DNS 0
7 Lege baan 1 MPB serie 2 - MPB 0 DNS 0
7 Lege baan 6 MPB serie 1 - MPB 0 DNS 0
7 Lege baan 6 MPB serie 2 - MPB 0 DNS 0
7 Startbaan MPB team 3 AV Startbaan - MPB 0 DNS 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Emma Le Blansch Hollandia 7,15 20,82 3,51 1268
2 Sienna Akkers NEAV 7,05 14,53 3,28 1148
3 Lauren Timucin Startbaan 7,22 14,06 3,13 1074
4 Sophie de Haas SAV 7,72 18,39 2,79 977
5 Britt Visser SAV 7,70 14,18 2,90 937
6 Loewé Boid AV Feniks 7,92 8,76 2,89 794
7 Imme Schouten Hollandia 8,23 13,14 2,70 789
8 Nina de Graaf NEAV 8,43 14,68 2,67 778
9 Queenisha Welp AV Feniks 8,02 12,54 2,50 772
10 Femke van Velzen SAV 8,20 15,30 2,38 766
11 Jill Struijs SAV 8,68 18,03 2,50 759
12 Angela Haasakker NEAV 7,93 10,75 2,50 755
13 Caitlin Wismeijer Startbaan 8,08 8,82 2,67 724
14 Anouck Zwagemaker SAV 8,41 11,88 2,61 720
15 Elisa Hartwijk NEAV 8,23 8,99 2,47 664
16 Senna Gewargis Startbaan 8,49 7,68 2,61 623
17 Melody Eekelschot Startbaan 8,42 9,85 2,27 611
18 Jaouhara el Boudaati Startbaan 8,54 7,32 2,25 535
19 Sara Stavenuiter Hollandia 8,88 11,67 1,92 510
20 Kyana Theunis AV Feniks 8,96 8,81 2,20 499
21 Eefje Spaander Startbaan 9,31 7,02 1,98 369
22 Lidewij N...wenhuizen AV Feniks 9,61 3,92 2,02 256
23 Marlou Meester Hollandia DNS NM DNS 0
23 Faye Blok NEAV DNS DNS NM 0
23 Aniek Rompelman Startbaan DNS DNS NM 0



Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Emma Le Blansch Hollandia 2:13,30 ---
2 Femke van Velzen SAV 2:18,54 ---
3 Lauren Timucin Startbaan 2:22,57 ---
4 Elisa Hartwijk NEAV 2:28,13 ---
5 Queenisha Welp AV Feniks 2:29,82 ---
6 Sophie de Haas SAV 2:31,81 ---
7 Sienna Akkers NEAV 2:33,14 ---
8 Britt Visser SAV 2:35,79 ---
9 Caitlin Wismeijer Startbaan 2:39,55 ---
10 Jill Struijs SAV 2:39,79 ---
11 Angela Haasakker NEAV 2:41,50 ---
12 Nina de Graaf NEAV 2:45,70 ---
13 Eefje Spaander Startbaan 2:46,16 ---
14 Anouck Zwagemaker SAV 2:50,58 ---
15 Senna Gewargis Startbaan 2:53,10 ---
16 Jaouhara el Boudaati Startbaan 2:54,31 ---
17 Imme Schouten Hollandia 2:56,81 ---
18 Lidewij N...wenhuizen AV Feniks 2:57,35 ---
19 Loewé Boid AV Feniks 3:08,36 ---
20 Kyana Theunis AV Feniks 3:09,00 ---
21 Melody Eekelschot Startbaan 3:09,31 ---
22 Sara Stavenuiter Hollandia 3:09,72 ---
Aniek Rompelman Startbaan DNS ---
Marlou Meester Hollandia DNS ---
Faye Blok NEAV DNS ---



Meisjes Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 NEA - MPC AV NEA-Volharding - MPC 4 30,14 408
2 SAV - MPC SAV - MPC 4 30,56 390
3 Startbaan - MPC AV Startbaan - MPC 4 31,49 350
4 Feniks - MPC AV Feniks - MPC 4 32,84 296
5 Lege baan 1 MPC - MPC 0 DNS 0



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Gioia Pierik Startbaan 7,90 10,72 2,15 690
2 Maartje Rol NEAV 8,32 7,35 2,53 626
3 Sophia Myles Startbaan 8,66 14,12 2,11 622
4 Frederique Meurs NEAV 8,68 9,21 2,43 592
5 Esmée van der Woude Hollandia 8,75 7,02 2,46 540
6 Mingyue Wang Startbaan 9,00 8,49 2,24 494
7 Melody Nillesen NEAV 8,97 9,79 1,99 475
8 Juliet Jonk AV Edam 8,70 6,36 2,13 465
9 Nubia Welch Startbaan 8,66 5,16 2,12 437
10 Jasmine de Haas SAV 10,26 7,38 1,91 255
11 Kim de Greeuw Hollandia 9,13 3,81 1,71 250
12 Fem Stoeltjes NEAV 9,23 6,11 1,35 242
13 Jennifer Kok SAV 10,15 4,89 1,69 160



Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Gioia Pierik Startbaan 2:26,67 ---
2 Juliet Jonk AV Edam 2:26,71 ---
3 Esmée van der Woude Hollandia 2:28,89 ---
4 Sophia Myles Startbaan 2:30,88 ---
5 Maartje Rol NEAV 2:40,64 ---
6 Frederique Meurs NEAV 2:53,04 ---
7 Melody Nillesen NEAV 2:53,41 ---
8 Kim de Greeuw Hollandia 2:53,67 ---
9 Mingyue Wang Startbaan 3:02,32 ---
10 Fem Stoeltjes NEAV 3:07,23 ---
11 Jasmine de Haas SAV 3:17,95 ---
12 Naomi Kok SAV 3:24,97 ---
13 Nubia Welch Startbaan 3:46,39 ---
14 Jennifer Kok SAV 3:52,66 ---



Meisjes Pupil Mini - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 NEA - MPMini AV NEA-Volharding - MPMini 4 34,11 250
2 Baan 2 in gebruik JPMini - MPMini 0 DNS 0
2 Baan 3 in gebruik JPMini - MPMini 0 DNS 0
2 Baan 4 in gebruik JPMini - MPMini 0 DNS 0
2 Lege baan 1 MPMini - MPMini 0 DNS 0
2 Startbaan - MPMini AV Startbaan - MPMini 4 DNS 0



Mini-mini's - Meerkamp

# Naam 40m400mBalVerPunten totaal
1 Christopher Cook JPE - Startbaan 9,29 1:43,16 14,84 1,81 45
2 Samuel Sumter JPE - Startbaan 8,88 1:54,14 7,89 1,96 45
3 Jonathan Cook JPE - Startbaan 9,24 1:46,60 9,97 1,71 41
4 Nathan Metz JPE - Startbaan 9,34 1:55,87 7,47 2,23 41
5 Ziva Lansdaal MPE - Startbaan 9,11 1:57,89 7,89 2,04 41
6 Yaban Mentes JPE - Startbaan 9,06 2:23,64 13,66 1,96 37
7 Julian Gewargis JPE - Startbaan 9,56 1:50,94 6,90 1,97 37
8 Derek de Vries JPE - Startbaan 9,55 1:55,96 4,66 2,15 33
9 Jesse Boshuizen JPE - Startbaan 9,71 1:58,26 17,23 1,64 31
10 Morne van Veen MPE - Startbaan 10,33 2:11,32 5,92 1,67 19
11 Anna Glozman MPE - Startbaan 11,04 2:10,20 4,18 1,75 17
12 Sibel Timucin MPE - Startbaan 10,27 2:18,94 6,12 1,58 17
13 Noah Franco JPE - Startbaan 10,41 DNF 5,23 1,62 10
14 Liran Apollini MPE - Startbaan 14,18 2:48,38 3,82 1,27 5