Uitslagen RibbStyle Goes on Track 3000m, sprint-tweekamp, HSS

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100m200mPunten totaal
1 Dominique Zwiep Rotterdam 10,99 22,52 1694
2 Jan Polman Nijmegen 11,56 23,59 1470
3 Klaas de Boer AV `56 11,91 24,26 1339
4 Lovell Lynch Nijmegen 12,16 24,80 1243
5 Tommie Sinke Spado 12,65 25,20 1118



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Maikel Peeman FLKK 8:28,73 8:29,51
2 Tom De Gelder Olympus `70 8:43,10 8:48,76
3 Karim El Amraoui Belgie 9:26,09 9:00,00
4 Arjan Heijnen SPWS 10:43,06 11:00,00
5 Jarno Kooijman AV `56 10:45,63 11:30,00



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100m200mPunten totaal
1 Lars Adriaanse Haag 11,89 24,00 1366
2 Indy Wekker U-Track 12,06 24,78 1264
3 Danilo Ogunseri Nijmegen 12,15 25,72 1169
4 Sebastiaan Philipse AV `56 12,50 24,97 1165
6 Daan Hoomoedt PAC DNS DNS 0



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Bezuayehu Petersen AV `56 9:16,07 9:11,34
2 Arnold Cornelis Belgie 9:37,55 9:15,00



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Stef Kapteijn AV `56 10:02,41 10:17,67
2 Jesper Simonse Goes 14:06,29 14:30,00



Meisjes Junior A - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 Judeska Sheppard Rotterdam 11,57 +2.3 m/s11,55



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100m200mPunten totaal
1 Eveline de Waard Delta Sport 13,60 28,48 1262



Meisjes Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

# Naam HSS OBP
1 Eveline de Waard Delta Sport 8,98 +0.7 m/s---
2 Mijke Kooiker AV `56 8,69 +0.0 m/s---



Meisjes Junior C - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Shirin van Anrooij AV `56 10:05,09 9:50,09



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam Categorie 100m200mPunten totaal
1 Rayen Rojer Rotterdam Msen 10,97 21,85 1765
2 Adam Youssef Rotterdam Msen 11,38 22,60 1602
3 Gennaro Biswane Phanos Msen 11,43 22,98 1554
4 Paulus Mathijssen Rotterdam Msen 11,57 23,49 1477
5 Jose Pere...do Freire Rotterdam Msen 12,03 23,97 1341
6 Valentino Saparuwe AV Feniks Msen 12,08 24,84 1255
7 Cees-Jan Berman AV `56 Mmas 12,19 25,12 1210
8 Ricardo Goormachtig DNMC Msen 12,79 26,07 1023
9 Willem-Jan Buter SCSP Mmas 13,33 26,63 888
10 Dudly Boeldak Rotterdam Msen 11,06 DNS 847
11 Jacques Zaman SCSP Mmas 13,50 27,24 817
12 Ranki Oberoi Rotterdam Msen 11,36 DNS 782
13 Bart Oomen AV Sprint Mmas 11,93 DNS 665
14 George Schanck WLNG Mmas 14,78 31,89 365



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam Categorie 3000mOBP
1 Cedric Van de Putte Belgie Msen 8:23,24 8:09,87
2 Sander Verminck Belgie Msen 8:26,52 8:24,72
3 Lars Gerritsen AV Passaat Msen 8:27,50 8:24,89
4 Ivo Bijl AV Passaat Msen 8:29,73 8:28,75
5 Youri Pessy AV Cifla Msen 8:30,46 8:30,00
6 Maarten De Nys Belgie Msen 8:35,90 8:37,23
7 Niek den Exter SCSP Msen 8:44,24 8:34,39
8 Christiaan...Bosselaar KAV Holland Mmas 8:53,45 8:46,18
9 Erwin Harmes GRTM Mmas 8:55,01 8:32,10
10 Erwin Poldervaart Spark Msen 9:08,25 8:47,00
11 Ricardo S... Nicolaas FLKK Msen 9:09,24 9:05,78
12 Robbert Meeuwse AV `56 Msen 9:20,82 9:16,61
13 Sander D\'Hont SCSP Msen 9:30,51 9:20,00
14 Eric Wolfert FLKK Msen 9:40,78 9:25,00
15 Laurent va...wenhuijze AV `56 Msen 9:41,93 9:29,00
16 Crum Van der Linden DNMC Msen 9:43,08 9:50,00
17 Stefan Buit CAV Energie Msen 9:52,84 10:30,00
18 Jorim de Boks GRTM Msen 9:56,78 10:00,00
19 Stan Heijnen SPWS Msen 9:57,40 10:20,00
20 Patrick de Vos AV `56 Msen 10:05,47 9:50,00
21 Yann Sinke AV `56 Msen 10:15,34 10:23,68
22 Jeroen Janse Kapelle Msen 10:23,12 10:13,91
23 Tom Verbeek AV `56 Mmas 10:40,52 10:46,00
24 Jan-Kees Koole AV `56 Msen 10:42,06 10:50,00
25 Jan Willlem Meeuwse AV `56 Mmas 10:43,55 10:53,95
26 Jan Molendijk Krabbendijke Msen 10:54,96 11:30,00
27 Rini Bruggeman AV `56 Mmas 11:06,20 ---
28 Berry Simonse AV `56 Mmas 11:16,36 11:24,00
29 Henkjan Tieleman FLKK Mmas 11:20,02 11:25,00
30 Willy Heijnen SPWS Mmas 11:21,34 11:30,00
31 Mart Goudzwaard HLLM Msen 11:23,70 11:55,08
32 Jack Govers OLMP Mmas 11:24,59 12:00,00
33 Martijn de Vries Middelburg Msen 11:32,34 12:00,00
34 Martin van der Maas AV `56 Mmas 11:35,77 12:30,00
35 Fred Raaijmakers Steenbergen Mmas 11:39,51 12:00,00
36 Rinus Paardekooper AV `56 Mmas 11:39,90 12:23,00
37 Tom Jonker AV `56 Msen 11:43,31 12:38,16
38 Henk Hartman SPWS Mmas 11:47,62 12:00,00
39 Henk Lous DNMC Mmas 11:54,22 11:25,00
40 Miel Verheijen Etten-Leur Mmas 12:10,72 12:15,00
41 Maurice Steketee Middelburg Mmas 12:13,88 13:00,00
42 Remco Kapteijn AV `56 Mmas 12:20,56 11:22,94
43 Wim Huurman AV `56 Mmas 12:50,74 12:40,50
44 Merijn Knulst Middelburg Mmas 13:18,46 14:00,00
45 René Goetheer Wolphaartsdijk Mmas 13:22,25 13:05,00
46 Mathieu va...er Eerden Dongen Msen 13:35,90 13:30,00
47 Willem Schrauwen Bergen op Zoom Mmas 13:42,31 13:30,00
48 Rob Bourgonje AV `56 Mmas 13:51,83 ---
49 Johnny Sinke Spado Mmas 13:51,85 13:00,00
50 Hans Westveer AV `56 Mmas 13:56,80 14:00,00
51 Stefan van den Dries AV `56 Msen 13:58,12 15:00,00
52 Stefan Stokman DNMC Msen 14:15,79 16:00,00
53 Herman van de Glind AV `56 Mmas 14:41,72 15:00,00
54 Henk de Kiewit AV `56 Mmas 14:43,60 16:00,00
55 Wouter van den Dries Heinkenszand Mmas 14:46,68 15:00,00
56 Peter Castel AV `56 Mmas 14:48,35 16:00,00
57 Marco Wagenaar AV `56 Mmas 15:25,62 16:20,00
58 Marcel Mohr AV `56 Mmas 17:26,86 18:30,00
59 Jan Roose LGAS Mmas 18:51,62 19:30,00
Neal Bouterse PH Msen DNS 8:21,45
Kevin Kennis Belgie Msen DNS 9:23,30
Charles Timmermans Pallas `93 Mmas DNS 11:10,00
Ferry Engel FLKK Mmas DNS 11:10,00



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Categorie HSS OBP
1 Tarik Tahiri Rotterdam Msen 14,04 +2.3 m/s14,62
2 Ranki Oberoi Rotterdam Msen 13,33 +0.8 m/s13,96
3 Frank Bossers Spado Mmas 10,64 +1.1 m/s10,90
4 Ronald Rasenberg Delta Sport Mmas 9,11 +2.1 m/s9,40



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam Categorie 100m200mPunten totaal
1 Nargelis Statia Rotterdam Vsen 12,06 24,46 1878
2 Kim Rossen Rotterdam Vsen 12,83 25,96 1600
3 Laura van Haaften Spado Vsen 12,72 26,42 1580
4 Ingrid Rasenberg Delta Sport Vsen 14,26 28,79 1134
5 Jolanda 't Jong Delta Sport Vsen 14,64 DNS 508
6 Nadine De Rijke Delta Sport Vsen 15,32 DNS 414
7 Patricia Krolis Rotterdam Vsen DNS DNS 0



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam Categorie 3000mOBP
1 Monique Verschuure AV `56 Vmas 10:46,11 11:01,00
2 Paola van Gilst AV `56 Vmas 11:19,20 11:25,00
3 Amber Bongertman ACHL Vsen 11:32,05 11:30,00
4 Astrid den Herder AV `56 Vsen 12:00,75 11:55,00
5 Evelien Capello AV `56 Vsen 13:33,59 14:30,00
6 Silvia Rijk AV `56 Vsen 15:11,07 16:17,00
7 Katinka van de Glind AV `56 Vmas 16:09,84 16:30,00
8 Helma Meeuwse AV `56 Vmas 17:26,57 20:00,00



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Categorie HSS OBP
1 Patricia Krolis Rotterdam Vsen 12,57 +0.7 m/s12,75
2 Meruska Eduarda Rotterdam Vsen 11,89 +1.0 m/s12,32
3 Ingrid Rasenberg Delta Sport Vsen 8,61 +0.0 m/s---