Uitslagen DSM baan circuit

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Sander Klaassen De Gemzen 12,26 +0.4 m/s---
2 Arnout Mak De Gemzen 12,76 +0.1 m/s---



Jongens Junior A - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Sander Klaassen De Gemzen 39,74 ---



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Kjell Raaijmakers AV Athlos 4:38,56 ---



Jongens Junior A - 110 meter horden

# Naam 110mH OBP
1 Scott Boon Flevo Delta 16,20 -1.4 m/s
16,20



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Scott Boon Flevo Delta 39,38 ---
2 Jeroen Poelert AV Athlos 39,33 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Arnout Mak De Gemzen 1,65 ---



Jongens Junior A - Hink-stapspringen

# Naam HSS OBP
1 Roy van Zijl AV Salland 13,19 m/s---



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Scott Boon Flevo Delta 4,40 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Jeroen Poelert AV Athlos 5,83 m/s---
2 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 5,58 m/s---
3 Hoang Ngugen MPM 5,06 m/s---
4 Thijmen van der Loop VTLS 4,92 m/s---
5 René Hondelink AV34 3,53 m/s---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Gijs van Bijlen AV PEC 1910 11,65 +0.5 m/s---
2 Daniel van Dieren AV Athlos 12,27 +0.5 m/s---
2 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 12,27 +0.0 m/s---
4 Steven Hanekamp De Gemzen 12,60 +0.5 m/s---
5 Kay Hatzmann De Gemzen 13,40 +0.5 m/s---



Jongens Junior B - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Gijs van Bijlen AV PEC 1910 38,77 ---
2 Daniel van Dieren AV Athlos 39,80 ---
3 Gert Jan Feenstra Isala `96 41,58 ---
4 Kay Hatzmann De Gemzen 44,72 ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Ali Ibrahim Abdi Hanzesport 2:01,79 ---
2 Gijs van de Wetering Cialfo 2:17,93 ---
3 Sus de Ridder Hanzesport 2:35,22 ---
4 Kay Hatzmann De Gemzen 2:44,83 ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Connor Kluivers Hanzesport 4:39,54 ---
2 Floris Brinkman AV34 5:03,24 ---
3 Jip Voshol Flevo Delta 5:22,36 ---



Jongens Junior B - 110 meter horden

# Naam 110mH OBP
1 Ingmar Bouwman ACO 16,48 -1.4 m/s---
2 Gert Jan Feenstra Isala `96 23,06 -1.4 m/s---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Floor van de Brink AV Athlos 1,50 ---



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Floris Brinkman AV34 2,90 ---
2 Steven Hanekamp De Gemzen 2,30 ---
3 Mees Kappert AV Salland 2,20 ---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Brend Baak Flevo Delta 11,64 +0.5 m/s---



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Thijs Zoon Flevo Delta 2:09,73 ---



Jongens Junior C - 100 meter horden

# Naam 100mH OBP
1 Mees Kappert AV Salland 14,18 +0.4 m/s---
2 Brend Baak Flevo Delta 19,07 +0.4 m/s---



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Bas van de Horst AV Athlos 21,64 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Bas van de Horst AV Athlos 7,49 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Brend Baak Flevo Delta 4,81 m/s---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Thijmen Middelkamp AV Athlos 11,98 m/s---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Sam van Emmerik Cialfo 3:12,59 ---
2 Jim van Emmerik Cialfo 3:13,82 ---
3 Thijmen Middelkamp AV Athlos 3:22,92 ---
4 Jaap Zoon Flevo Delta 3:33,64 ---



Jongens Junior D - 80 meter horden

# Naam 80mH OBP
1 Bruce Boon Flevo Delta 14,02 m/s---
2 Thijmen Middelkamp AV Athlos 14,56 m/s---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Bruce Boon Flevo Delta 1,45 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Thijmen Middelkamp AV Athlos 4,57 m/s---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Cat 100m OBPPtn
1 Tim van der Monde ACO M35 12,22 +0.1 m/s--- 0
2 Johannes Engels AV34 M35 12,65 +0.1 m/s--- 0
Erwin van Heiningen AV34 M35 DNF +0.1 m/s--- 0



Masters Mannen - 300 meter

# Naam Cat 300mOBPPtn
1 Tim van der Monde ACO M35 38,49 --- 0
2 Johannes Engels AV34 M35 38,77 --- 0
3 Jan Plat AV PEC 1910 M35 40,65 --- 0
4 Berthram Mak De Gemzen M35 44,25 --- 0
Erwin van Heiningen AV34 M35 DNS --- 0



Masters Mannen - 800 meter

# Naam Cat 800mOBPPtn
1 Dirk Wigmans De Gemzen M35 2:49,66 --- 0



Masters Mannen - 1500 meter

# Naam Cat 1500mOBPPtn
1 Joep Emmen BB lopers M35 4:04,18 --- 0
2 Guus Beking Hanzesport M35 4:24,46 --- 0
3 Mark Hakbijl BB lopers M35 4:25,46 --- 0
4 Henk jan Dorgelo Isala `96 M35 4:36,22 --- 0
5 Dick van Os BB lopers M35 4:44,36 --- 0
6 Stef Riemens BB lopers M35 4:58,88 --- 0
7 Ronald de Bruin Hanzesport M35 5:00,45 --- 0
8 Gerard Kroes BB lopers M35 5:04,12 --- 0



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam Cat DiscusOBPPtn
1 Hans Kappert AV PEC 1910 M35 31,52 --- 0



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam Cat HoogOBPPtn
1 René Hondelink AV34 M35 1,30 --- 0



Masters Vrouwen - 300 meter

# Naam Cat 300mOBPPtn
1 Greet Vrijbloed Isala `96 V35 50,85 --- 0



Masters Vrouwen - 1500 meter

# Naam Cat 1500mOBPPtn
1 Yvonne Meijer ACO V35 4:57,34 --- 0



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Lisanne Brouwer Flevo Delta 12,68 +0.0 m/s---



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Irene Bijman Isala `96 5:12,17 ---



Meisjes Junior A - 100 meter horden

# Naam 100mH OBP
1 Daniëlle Spek AV34 16,81 -0.3 m/s---
2 Renée Bohnsack AV34 19,22 -0.3 m/s---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Lisanne Brouwer Flevo Delta 1,60 ---
2 Daniëlle Spek AV34 1,45 ---
3 Renée Bohnsack AV34 1,35 ---



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Pien Meijs MPM 2,90 ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Anne Roossink De Gemzen 13,64 +0.5 m/s---
2 Alisa Gelderman De Gemzen 13,82 +0.0 m/s---
3 Linde Augustinus De Gemzen 13,86 +0.5 m/s---
3 Iris Geerling AV Athlos 13,86 +0.0 m/s---
3 Nina Jager AV PEC 1910 13,86 +0.5 m/s---
6 Femke Reitsema Isala `96 14,16 +0.0 m/s---



Meisjes Junior B - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Iris Geerling AV Athlos 45,91 ---
2 Anne Roossink De Gemzen 46,31 ---
3 Marthe van Aalderen AV PEC 1910 48,50 ---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Desi van Emmerik Cialfo 2:17,52 ---
2 Rosa Molenberg AV Athlos 2:31,73 ---
3 Anna Molenberg AV Athlos 2:31,82 ---
4 Marlot Bruggink AV Salland 2:35,89 ---
5 Maan de Ridder Hanzesport 2:36,07 ---
6 Esmee Marsman AV Salland 2:39,37 ---



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Britt Oplaat AV Rijssen 5:08,35 ---
2 Milou Oplaat AV Rijssen 5:17,69 ---
3 Marije Salverda Isala `96 6:38,43 ---



Meisjes Junior B - 100 meter horden

# Naam 100mH OBP
1 Nikki Boon Flevo Delta 16,38 -0.2 m/s---
2 Hanna Ogink AV34 17,75 -0.2 m/s---
3 Camilla Pieper AV34 18,57 -0.2 m/s---
4 Danique Derkx AV34 20,67 -0.2 m/s---



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Nikki Boon Flevo Delta 33,95 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Anna Molenberg AV Athlos 1,50 ---
1 Nikki Boon Flevo Delta 1,50 ---
3 Hanna Ogink AV34 1,40 ---
3 Camilla Pieper AV34 1,40 ---
5 Danique Derkx AV34 1,25 ---



Meisjes Junior B - Hink-stapspringen

# Naam HSS OBP
1 Margo Schippers AV Rijssen 10,54 m/s---
2 Sanne van Drunen Almere `81 10,22 m/s---



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Mette van der Meer Flevo Delta 2,80 ---
2 Melle van der Stoel AV34 2,70 ---
3 Marjolein Klaren MPM 2,50 ---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Suzan Plat AV PEC 1910 10,77 m/s---
2 Evelien va...Houweling De Gemzen 11,38 m/s---
3 Sterre van...er Linden AV Athlos 11,54 m/s---
4 Tess Ter Haar AV Athlos 11,63 m/s---
4 Rosa Molenberg AV Athlos 11,63 m/s---
6 Sanne Pot AV PEC 1910 12,21 m/s---



Meisjes Junior C - 80 meter horden

# Naam 80mH OBP
1 Mette van der Meer Flevo Delta 12,82 +0.1 m/s---
2 Evelien va...Houweling De Gemzen 14,61 +0.1 m/s---
3 Sterre van...er Linden AV Athlos 15,81 +0.1 m/s---



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Des Hatzmann De Gemzen 17,65 ---
2 Evelien va...Houweling De Gemzen 15,13 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Suzan Plat AV PEC 1910 10,03 ---
2 Emma van Emmerik Cialfo 8,63 ---
3 Sanne Pot AV PEC 1910 8,36 ---
4 Des Hatzmann De Gemzen 7,11 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
Sterre van...er Linden AV Athlos DNS m/s---
Rosa Molenberg AV Athlos DNS m/s---



Meisjes Junior D - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Fien Molenberg AV Athlos 1:53,68 ---
2 Luena Spijkerboer De Gemzen 1:56,27 ---
3 Lisa Zoon Flevo Delta 2:08,79 ---



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Isabel van Houweling De Gemzen 21,11 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Isabel van Houweling De Gemzen 8,67 ---
2 Suusje Berkenbosch De Gemzen 7,00 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Elisa Nap De Gemzen 1,30 ---
1 Miriam Felix Flevo Delta 1,30 ---
3 Fien Molenberg AV Athlos 1,25 ---
3 Silke Wijnstok AV Athlos 1,25 ---
5 Luena Spijkerboer De Gemzen 1,20 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Isabel van Houweling De Gemzen 4,21 m/s---
2 Silke Wijnstok AV Athlos 3,99 m/s---
3 Nienke Wagenaar De Gemzen 3,95 m/s---
3 Fleur Pieters Flevo Delta 3,95 m/s---
5 Sterre Kurpershoek AV Athlos 3,94 m/s---
6 Suusje Berkenbosch De Gemzen 3,91 m/s---
7 Miriam Felix Flevo Delta 3,88 m/s---
8 Bregje de Brake De Gemzen 3,37 m/s---
9 Ying Steenbergen De Gemzen 3,18 m/s---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Jordy Visscher AV PEC 1910 11,13 +0.4 m/s---
2 Rogier Janssen AV34 11,38 +0.4 m/s---
3 Leon Ten Klooster AV NOP 11,39 +0.4 m/s---
4 Rob Stuber AV Athlos 11,96 +0.5 m/s---
5 Daniël Gouw Isala `96 12,21 +0.4 m/s---
6 Jurian Onderdijk De Gemzen 12,47 +0.1 m/s---
7 Thijmen van der Loop VTLS 12,73 +0.5 m/s---



Senioren mannen - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Jordy Visscher AV PEC 1910 35,83 ---
2 Leon Ten Klooster AV NOP 36,02 ---
3 Rogier Janssen AV34 36,12 ---
4 Loek Könning Isala `96 37,32 ---
5 Rob Stuber AV Athlos 37,51 ---
6 Jurian Onderdijk De Gemzen 39,25 ---
7 Thijmen van der Loop VTLS 40,05 ---
8 Guido Strijker Isala `96 40,09 ---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Eric van der Meer VTLS 2:06,07 ---
2 Jens Mathi... Tijbout Isala `96 2:06,50 ---
3 Stefan Breet Flevo Delta 2:07,28 ---
4 Thijmen van der Loop VTLS 2:09,42 ---



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Erik Leusink HAC `63 4:03,80 ---
2 Bert de Boer BB lopers 4:17,92 ---
3 Rindert Keulen VTLS 4:18,65 ---
4 Bas Boekema ACO 4:22,93 ---
5 Mark Hogeboom BB lopers 4:35,76 ---
6 Jaimy V/d...teenhoven Flevo Delta 4:54,75 ---
Martijn van Haren VTLS DNF ---



Senioren mannen - 110 meter horden

# Naam 110mH OBP
1 Jeroen van Veen Isala `96 15,63 -0.8 m/s---



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Adriaan Saman AV34 36,62 ---
2 Loek Könning Isala `96 29,81 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Ingmar Bouwman ACO 1,75 ---
2 Jasper Bruggeman De Gemzen 1,70 ---
3 Guido Strijker Isala `96 1,65 ---
4 Gert Jan Feenstra Isala `96 1,60 ---
5 Nikki Boon Flevo Delta 1,50 ---
Arnout Mak De Gemzen NM ---



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Floris Brinkman AV34 2,90 ---
1 Pien Meijs MPM 2,90 ---
3 Mette van der Meer Flevo Delta 2,80 ---
3 Sanne Velthuis MPM 2,80 ---
5 Melle van der Stoel AV34 2,70 ---
6 Jeremy Robbemond AV Athlos 2,60 ---
7 Marjolein Klaren MPM 2,50 ---
8 Steven Hanekamp De Gemzen 2,30 ---
9 Mees Kappert AV Salland 2,20 ---
Karin van den Berg De Gemzen NM ---
Ruben Postma AV Athlos NM ---
Adriaan Saman AV34 DNS ---
Scott Boon Flevo Delta DNS ---
Jeroen van Veen Isala `96 DNS ---
Jerome Brunink MPM DNS ---



Senioren vrouwen - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Dominique Verheijen De Gemzen 43,48 ---



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Silke Jonkman VTLS 2:24,81 ---
2 Karin Hijmans Flevo Delta 2:36,58 ---



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam 1500mOBP
1 Tess Boekema BB lopers 4:46,87 ---
2 An Bennema VTLS 4:48,46 ---
3 Linda Ooms Hanzesport 4:56,47 ---
4 Iris van Driest Flevo Delta 5:19,54 ---



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Dominique Verheijen De Gemzen 36,49 ---
2 Sharon Hoogewind AV Salland 30,12 ---
3 Marlijn Bijker AV PEC 1910 28,62 ---
4 Annemarie Luykx De Gemzen 23,37 ---
5 Rianne Schonewille AV PEC 1910 21,94 ---
6 Marije Salverda Isala `96 21,84 ---
7 Ilona Hofmeijer De Gemzen 19,69 ---
8 Jetkse Brinkman AV34 17,98 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Sharon Hoogewind AV Salland 1,50 ---



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam PolshoogOBP
1 Sanne Velthuis MPM 2,80 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Lena Kater AV PEC 1910 5,13 m/s---
2 Daniëlle Spek AV34 5,01 m/s---
3 Margo Schippers AV Rijssen 4,90 m/s---
4 Karin van den Berg De Gemzen 4,88 m/s---
5 Dominique Verheijen De Gemzen 4,84 m/s---
6 Alisa Gelderman De Gemzen 4,59 m/s---
7 Linde Augustinus De Gemzen 4,48 m/s---
8 Renée Bohnsack AV34 4,38 m/s---
9 Ilona Hofmeijer De Gemzen 3,38 m/s---