Teams

Competitiestand Mannen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Hylas Mannen AV Hylas - Msen
Begeleider: Joop Wiersema
Jurylid: Fred Swinkels
13 8407
2 AV Haarlem Mannen AV Haarlem - Msen
Begeleider: Ruud Wielart
Jurylid: Viktor Beelen
13 8347
3 AV Lycurgus Mannen AV Lycurgus - Msen
Begeleider: Patrick Groot
Jurylid: Leendert van Doodewaerd voorkeur HOOG
13 8097
4 AV De Spartaan Mannen AV De Spartaan - Msen
Begeleider: Joost van der Meer
Jurylid: Dave Clemens
14 7969
5 AV Olympus `70 Mannen AV Olympus `70 - Msen
Begeleider: Wendy van Zwol
Jurylid: Wendy van Zwol
15 7961
6 AV 1923 Mannen AV 1923 - Msen
Begeleider: Theo Danes
Jurylid: Siem Goede
10 7886
7 AV Gouda Mannen AV Gouda - Msen
Begeleider: Bram Popkema
Jurylid: Bram Popkema
12 7723
8 AV Fortuna Mannen AV Fortuna - Msen
Begeleider: Kosta Zervos
Jurylid: Victor de Nijs
10 7654
9 AV Clytoneus Mannen AV Clytoneus - Msen
Begeleider: Thijs Ros
Jurylid: Renze Dekker (polshoog)
9 7473
10 AV Phoenix Mannen AV Phoenix - Msen
Begeleider: Leon Graumans
Jurylid: Peter Spannring
13 7080
11 Phanos Mannen Phanos - Msen
Begeleider: Tom Kleist
Jurylid: Tom Kleist
11 6539
12 KAV Holland Mannen KAV Holland - Msen
Begeleider: Hidde Koot
Jurylid: Ijke Mourits (geen pols of kogelslingeren)
2 2293
Competitiestand Vrouwen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 AV 1923 Vrouwen AV 1923 - Vsen
Begeleider: Anna Goede
Jurylid: Siem Goede
11 8033
2 U-Track Vrouwen U-Track - Vsen
Begeleider: Kika van Bergen en Henegouwen
Jurylid: Paul van Bergen en Henegouwen
14 7790
3 Hellas Utrecht Vrouwen Hellas Utrecht - Vsen
Begeleider: Dominique Heus
Jurylid: Bart Linnekamp
11 7705
4 GAC Hilversum Vrouwen GAC Hilversum - Vsen
Begeleider: Jurre Wildschut
12 7592
5 AV De Spartaan Vrouwen AV De Spartaan - Vsen
Begeleider: Joost van der Meer
Jurylid: Dave Clemens
13 7499
6 Phanos Vrouwen Phanos - Vsen
Begeleider: Joni Stolk
Jurylid: Joni Stolk
10 6991
7 AV Gouda Vrouwen AV Gouda - Vsen
Begeleider: Frank van Leeuwen
Jurylid: Frank van Leeuwen
9 6438
8 AV Hylas Vrouwen AV Hylas - Vsen
Begeleider: Amy Bruin-Burger
Jurylid: Fred Swinkels
9 6376
9 AV Clytoneus Vrouwen AV Clytoneus - Vsen
Begeleider: Mirjam van den Bremen & Femke Corbière
Jurylid: Sandra Kouwenberg
8 6198
10 AV NOVA Vrouwen AV NOVA - Vsen
Begeleider: Sara Prins
Jurylid: Janny Hurkmand (zittend jureren aub)
7 5739
11 DEM Vrouwen DEM - Vsen
Begeleider: Siem van Rookhuizen
Jurylid: Siem van Rookhuizen
4 4227
12 KAV Holland Vrouwen KAV Holland - Vsen
Begeleider: Hidde Koot
Jurylid: Ijke Mourits (geen pols of kogelslingeren)
4 2360