Teams

Competitiestand Jongens Junioren A
# Team Leden Punten
1 PAC Jongens Team 1 PAC - JJA
Begeleider: Jorrit Rodermond
Jurylid: Jorrit Rodermond
14 7728
2 AV Attila Jongens AV Attila - JJA
Begeleider: Tim Verhoeven
Jurylid: Carolien Ritsema van Eck
12 7535
3 Haag Atletiek Jongens Team 1 Haag Atletiek - JJA
Begeleider: Hans Coolen
Jurylid: Andre vd Berg
11 7310
4 AV Olympus `70 Jongens AV Olympus `70 - JJA
Begeleider: Patrick van Dop
Jurylid: Volgt z.s.m.
9 6618
5 Spado Jongens Spado - JJA
Begeleider: Gerry Nijkamp
Jurylid: Tanja Huis in 't Veld (geen polshoog)
13 6186
6 DAK Jongens DAK - JJA
Begeleider: Theo van Houten en Ad Kivits
Jurylid: eigen wedstrijd
7 6037
7 AV Sprint Jongens AV Sprint - JJA
Begeleider: Johan de Koning
Jurylid: Martin de Laat
9 5690
8 Typhoon Jongens Typhoon - JJA
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: Ton Smits
10 5622
9 Scorpio Jongens Scorpio - JJA
Begeleider: janneke Visser
8 5287
10 Haag Atletiek Jongens Team 2 Haag Atletiek - JJA
Begeleider: Hans Coolen
Jurylid: Andre vd Berg
8 4989
11 AV Unitas Jongens AV Unitas - JJA
Begeleider: Arno Zuylen
Jurylid: Herman Visser
7 4982
12 PAC Jongens Team 2 PAC - JJA
Begeleider: Jorrit Rodermond
Jurylid: Jorrit Rodermond
10 4893
13 AV Spirit Oud Beijerland Jongens AV Spirit Oud Beijerland - JJA
Begeleider: Rob Louter
Jurylid: Rob Louter
7 4657
14 AV Fortuna Jongens AV Fortuna - JJA
Begeleider: Kosta Zervos
Jurylid: Rob Robbemond graag werpen
7 4232
15 AV Achilles Top Jongens AV Achilles Top - JJA
Begeleider: Frans van Mil
Jurylid: Dhr. Wijnhoven
6 4191
16 Taxandria Atletiek Jongens Taxandria Atletiek - JJA
Begeleider: G. Mentink
Jurylid: G. Mentink
6 3988
17 AV Generaal Michaelis Jongens AV Generaal Michaelis - JJA
Begeleider: Huub van den Elzen
Jurylid: Wichard de Benis
6 3439
18 CAV Energie Jongens CAV Energie - JJA
Begeleider: Joeri van der Waal
Jurylid: Aad Noordermeer
4 3323
19 Atletiek Maastricht Jongens Atletiek Maastricht - JJA 0 0
19 Fortius Jongens Fortius - JJA 0 0
19 Rotterdam Atletiek Jongens Rotterdam Atletiek - JJA
Begeleider: Tim Stoevelaar
Jurylid: Tim Stoevelaar
9 0
Competitiestand Meisjes Junioren A
# Team Leden Punten
1 PAC Meisjes Team 1 PAC - MJA
Begeleider: Jorrit Rodermond
Jurylid: Jorrit Rodermond
14 9192
2 Haag Atletiek Meisjes Team 1 Haag Atletiek - MJA
Begeleider: Mattie Dekkers
Jurylid: Andre vd Berg
9 7562
3 AV Unitas Meisjes AV Unitas - MJA
Begeleider: Arno Zuylen
Jurylid: Herman Visser
10 7203
4 AV Sprint Meisjes AV Sprint - MJA
Begeleider: Johan de Koning
Jurylid: Martin de Laat
8 5990
5 AV Achilles Top Meisjes AV Achilles Top - MJA
Begeleider: Frans van Mil
Jurylid: Dhr. Wijnhoven
5 5701
6 Spado Meisjes Spado - MJA
Begeleider: Gerry Nijkamp
Jurylid: Tanja Huis in 't Veld (geen polshoog)
4 4685
7 Scorpio Meisjes Scorpio - MJA
Begeleider: Jeroen Provoost
Jurylid: Corry van der pas
5 4604
8 ACW `66 Meisjes ACW `66 - MJA
Begeleider: Eddy Stadwijk
Jurylid: Margot Birker
5 4344
9 CAV Energie Meisjes CAV Energie - MJA
Begeleider: Aad Vink
Jurylid: Aad Noordermeer
8 4170
10 AV Fortuna Meisjes AV Fortuna - MJA
Begeleider: Kosta Zervos
Jurylid: Rob Robbemond graag werpen
4 3578
11 PAC Meisjes Team 2 PAC - MJA
Begeleider: Jorrit Rodermond
Jurylid: Jorrit Rodermond
4 3465
12 Eindhoven Atletiek Meisjes Eindhoven Atletiek - MJA
Begeleider: Silke Peeters
Jurylid: Bieneke Bauling
5 3439
13 AV Generaal Michaelis Meisjes AV Generaal Michaelis - MJA
Begeleider: Huub van den Elzen
Jurylid: Wichard de Benis
4 3150
14 AV Passaat Meisjes AV Passaat - MJA
Begeleider: Edwin van Eersel
Jurylid: Liam Paalvast
4 2894
15 Haag Atletiek Meisjes Team 2 Haag Atletiek - MJA
Begeleider: Mattie Dekkers
Jurylid: Andre vd Berg
6 2824
16 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes AV Spirit Oud Beijerland - MJA
Begeleider: Rob Louter
Jurylid: Rob Louter
3 1903
17 AV Olympus `70 Meisjes AV Olympus `70 - MJA
Begeleider: Patrick van Dop
Jurylid: Rini van Marrewijk, voorkeur polshoog meisjes A
2 819
18 Fortius Meisjes Fortius - MJA 0 0
18 Rotterdam Atletiek Meisjes Rotterdam Atletiek - MJA 0 0