Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 Spado JC Team 1 Spado - JJC
Begeleider: Gerry Nijkamp
Jurylid: Mark Michielsen
11 7273
2 AV Scheldesport JC AV Scheldesport - JJC
Begeleider: Karin de Nijs
Jurylid: Ouders rouleren
7 6610
3 AV `56 JC Team 1 AV `56 - JJC
Begeleider: J. Biswane
Jurylid: D. Hekkers
9 6150
4 THOR JC THOR - JJC
Begeleider: Erwin de Vrind
6 5449
5 Spado JC Team 2 Spado - JJC
Begeleider: Gerry Nijkamp
Jurylid: Aart Biondina
7 4795
6 RK HAV JC RK HAV - JJC
Begeleider: Sofia Kroonen
Jurylid: Piet Lossie
5 3499
7 AV Groene Ster JC AV Groene Ster - JJC
Begeleider: Laura van Haaften
4 3302
8 SV Diomedon JC SV Diomedon - JJC
Begeleider: Gerda Tonissen
Jurylid: Meulblok
4 3135
9 ARV Achilles JC ARV Achilles - JJC
Begeleider: Annelies Sijben
1 1786
10 AV `56 JC Team 2 AV `56 - JJC 0 0
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 DJA JD DJA - JJD
Begeleider: Jeroen Stoutjesdijk
6 6694
2 Spado JD Team 1 Spado - JJD
Begeleider: Gerry Nijkamp
Jurylid: spado jurylid
7 4990
3 AV `56 JD Team 1 AV `56 - JJD
Begeleider: Peter Gelderblom
7 4851
4 THOR JD THOR - JJD
Begeleider: Marco Lodiers
Jurylid: Frank Lamers
8 4658
5 ARV Achilles JD ARV Achilles - JJD
Begeleider: Annelies Sijben
6 4638
6 Spado JD Team 2 Spado - JJD
Begeleider: Gerry Nijkamp
Jurylid: spado jurylid
4 2344
7 AV Scheldesport JD AV Scheldesport - JJD
Begeleider: Ronald Verschuren
Jurylid: Ronald Verschuren
2 2023
8 AV `56 JD Team 2 AV `56 - JJD
Begeleider: Peter Gelderblom
2 1267
9 AV Groene Ster JD AV Groene Ster - JJD
Begeleider: Laura van Haaften
1 892
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 Delta Sport MC Delta Sport - MJC
Begeleider: Emma van Mourik
Jurylid: Leonie van Klinken
8 5112
2 THOR MC Team 1 THOR - MJC
Begeleider: Erwin de Vrind
7 5029
3 SV Diomedon MC SV Diomedon - MJC
Begeleider: Corné Blolders
Jurylid: Meulblok
7 4658
4 RK HAV MC RK HAV - MJC
Begeleider: Sofia Kroonen
Jurylid: Piet Lossie
7 4356
5 Spado MC Spado - MJC
Begeleider: Gerry Nijkamp
Jurylid: Spado jurylid
10 4318
6 DJA MC DJA - MJC
Begeleider: Jeroen Stoutjesdijk
Jurylid: Linda Boomaerts
6 4190
7 AV `56 MC AV `56 - MJC
Begeleider: J. Biswane
Jurylid: D. Hekkers
6 4073
8 THOR MC Team 2 THOR - MJC
Begeleider: Erwin de Vrind
7 3728
9 Dynamica ADSV MC Dynamica ADSV - MJC
Jurylid: Martin Marinissen
4 3618
10 ARV Achilles MC ARV Achilles - MJC
Begeleider: Annelies Sijben
4 3550
11 AV Groene Ster MC AV Groene Ster - MJC
Begeleider: Laura van Haaften
3 2555
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 Spado MD Team 1 Spado - MJD
Begeleider: Gerry Nijkamp
Jurylid: spado jurylid
9 6134
2 AV `56 MD Team 1 AV `56 - MJD
Begeleider: Peter Gelderblom
6 4967
3 THOR MD Team 1 THOR - MJD
Begeleider: Marco Lodiers
Jurylid: Frank Lamers
7 4689
4 AV Scheldesport MD AV Scheldesport - MJD 4 3451
4 DJA MD DJA - MJD
Begeleider: Jeroen Stoutjesdijk
Jurylid: Marc Vermeiren
4 3451
6 ARV Achilles MD ARV Achilles - MJD
Begeleider: Annelies Sijben
5 3338
7 Spado MD Team 2 Spado - MJD
Begeleider: Gerry Nijkamp
Jurylid: Spado jurylid
7 3265
8 Dynamica ADSV MD Dynamica ADSV - MJD
Jurylid: Martin Marinissen
4 3046
9 THOR MD Team 2 THOR - MJD
Begeleider: Marco Lodiers
Jurylid: Frank Lamers
5 2782
10 SV Diomedon MD SV Diomedon - MJD
Begeleider: Nicole Tielen
Jurylid: Meulblok
5 2286
11 AV `56 MD Team 2 AV `56 - MJD
Begeleider: Peter Gelderblom
3 1751
12 AV Groene Ster MD AV Groene Ster - MJD
Begeleider: Laura van Haaften
2 1171