Teams

Competitiestand Mannen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Hylas Mannen AV Hylas - Msen
Begeleider: Joop Wiersema
Jurylid: Fred Swinkels
10 7967
2 AV Olympus `70 Mannen AV Olympus `70 - Msen
Begeleider: Wendy van Zwol
Jurylid: Eigen wedstrijd
12 7789
3 AV Haarlem Mannen AV Haarlem - Msen
Begeleider: Ruud Wielart
Jurylid: Jan Willem Kooij
15 7491
4 AV De Spartaan Mannen AV De Spartaan - Msen
Begeleider: Joost van der Meer
Jurylid: Dave Clemens
13 7305
5 AV Clytoneus Mannen AV Clytoneus - Msen
Begeleider: Gijs Straver
Jurylid: Marc Roes
9 7152
6 AV Phoenix Mannen AV Phoenix - Msen
Begeleider: Leon Graumans
Jurylid: Peter Spannring
10 7118
7 AV Gouda Mannen AV Gouda - Msen
Begeleider: Patrick Janssen
Jurylid: Patrick Janssen
9 6979
8 AV Lycurgus Mannen AV Lycurgus - Msen
Begeleider: Patrick Groot
Jurylid: Leendert van Doodewaerd voorkeur HOOG
9 6910
9 AV 1923 Mannen AV 1923 - Msen
Begeleider: Theo Danes
Jurylid: Peter Groen
12 6794
10 Phanos Mannen Phanos - Msen
Begeleider: Tom Kleist
10 6465
11 AV Fortuna Mannen AV Fortuna - Msen
Begeleider: Kosta Zervos
Jurylid: Victor de Nijs
8 6422
12 KAV Holland Mannen KAV Holland - Msen
Begeleider: Hidde Koot
Jurylid: Hidde Koot
1 751
Competitiestand Vrouwen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 AV 1923 Vrouwen AV 1923 - Vsen
Begeleider: Anna Goede
12 8797
2 Hellas Utrecht Vrouwen Hellas Utrecht - Vsen
Begeleider: Dominique Heus
Jurylid: Barbara Nierkens
11 8744
3 AV De Spartaan Vrouwen AV De Spartaan - Vsen
Begeleider: Joost van der Meer
Jurylid: Dave Clemens
12 8459
4 GAC Hilversum Vrouwen GAC Hilversum - Vsen
Begeleider: Judith Rasch en Sterre Weber
Jurylid: John Dankers
11 7813
5 U-Track Vrouwen U-Track - Vsen
Begeleider: Kika van Bergen en Henegouwen
Jurylid: Paul van Bergen en Henegouwen
10 7601
6 AV Hylas Vrouwen AV Hylas - Vsen
Begeleider: Amy Bruin-Burger
Jurylid: Fred Swinkels
8 7442
7 AV Gouda Vrouwen AV Gouda - Vsen
Begeleider: Laura Molenaar
10 7275
8 AV NOVA Vrouwen AV NOVA - Vsen
Begeleider: Sara Prins
9 6843
9 AV Clytoneus Vrouwen AV Clytoneus - Vsen
Begeleider: Mirjam van den Bremen & Femke Corbière
Jurylid: Ineke de Haan
9 6234
10 DEM Vrouwen DEM - Vsen
Begeleider: Siem van Rookhuizen
Jurylid: Siem van Rookhuizen
3 3997
11 Phanos Vrouwen Phanos - Vsen
Begeleider: Joni Stolk
Jurylid: Joni Stolk
5 3781
12 KAV Holland Vrouwen KAV Holland - Vsen
Begeleider: Hidde Koot
Jurylid: Hidde Koot
3 3125