Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 Eindhoven Atletiek JC Team 1 Eindhoven Atletiek - JJC
Begeleider: Bieneke Bauling
Jurylid: Annetta Kelso
8 6475
2 Prins Hendrik JC Team 1 Prins Hendrik - JJC
Begeleider: Joep Janssen
8 6359
3 AV Generaal Michaelis JC AV Generaal Michaelis - JJC
Begeleider: Marcel van der Lubbe
Jurylid: Joep Wiltschek
6 5880
4 HAC JC Team 1 HAC - JJC
Begeleider: Marcel Smit
Jurylid: Tjeerd van der Pol
10 5408
5 AV Oss `78 JC AV Oss `78 - JJC
Begeleider: Wilbert Ulijn
Jurylid: Marieke Reijs
6 4970
6 GVAC JC GVAC - JJC
Begeleider: Edwin Dikhooff
Jurylid: Leo Beuk
5 4113
7 Prins Hendrik JC Team 2 Prins Hendrik - JJC
Begeleider: Joep Janssen
5 3751
8 O.S.S. - VOLO JC O.S.S. - VOLO - JJC
Begeleider: wout van dongen
Jurylid: frits van helsdingen
3 3721
9 AV De Keien JC AV De Keien - JJC
Begeleider: Geert Verhamme
5 3410
10 Eindhoven Atletiek JC Team 2 Eindhoven Atletiek - JJC
Begeleider: Bieneke Bauling
2 1596
11 GAC Gemert JC GAC Gemert - JJC
Begeleider: Martijn Kluijtmans
1 854
12 HAC JC Team 2 HAC - JJC 0 0
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 Prins Hendrik JD Team 1 Prins Hendrik - JJD
Begeleider: Britt van der Ham
7 5629
2 Eindhoven Atletiek JD Team 1 Eindhoven Atletiek - JJD
Begeleider: Emiel Halin
6 4693
3 HAC JD Team 1 HAC - JJD
Begeleider: Jan Crooijmans
Jurylid: Wim Verstappen
7 4609
4 Prins Hendrik JD Team 2 Prins Hendrik - JJD
Begeleider: Britt van der Ham
7 4099
5 AV Valkenswaard JD Team 1 AV Valkenswaard - JJD
Begeleider: Robert de Hoog
Jurylid: Hero Smit
5 3938
6 AV Generaal Michaelis JD AV Generaal Michaelis - JJD
Begeleider: Maarten Raaimakers
8 3899
7 O.S.S. - VOLO JD O.S.S. - VOLO - JJD
Begeleider: Franklin Bolder
Jurylid: Frits van Helsdingen
6 3784
8 AV De Keien JD AV De Keien - JJD
Begeleider: Rebecca Gilsing
Jurylid: Zie MD
7 3664
9 GAC Gemert JD GAC Gemert - JJD
Begeleider: Rens Rutten
4 3573
10 Prins Hendrik JD Team 3 Prins Hendrik - JJD
Begeleider: Britt van der Ham
9 3554
11 AV Marvel JD AV Marvel - JJD
Begeleider: Rob van den Braak
Jurylid: Carolien Gakeer
3 2852
12 AV Reusel `69 JD AV Reusel `69 - JJD
Begeleider: Ben Maas
Jurylid: Yvonne Klesser
4 2662
13 AV Valkenswaard JD Team 2 AV Valkenswaard - JJD
Begeleider: Ellis Horck
Jurylid: Hero Smit
3 2263
14 AV Oss `78 JD AV Oss `78 - JJD
Begeleider: Wilbert Ulijn
Jurylid: Marieke Reijs
3 2170
15 HAC JD Team 2 HAC - JJD
Begeleider: Jan Crooijmans
5 2105
16 Eindhoven Atletiek JD Team 2 Eindhoven Atletiek - JJD
Begeleider: Emiel Halin
6 1988
17 GVAC JD GVAC - JJD
Begeleider: Edwin Dikhooff
Jurylid: Zie JC
1 546
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 Prins Hendrik MC Team 1 Prins Hendrik - MJC
Begeleider: Joep Janssen
7 6344
2 AV De Keien MC AV De Keien - MJC
Begeleider: Geert Verhamme
8 5039
3 GVAC MC GVAC - MJC
Begeleider: Kees Jan Koeling
Jurylid: Zie JC
7 4857
4 Eindhoven Atletiek MC Team 1 Eindhoven Atletiek - MJC
Begeleider: Bieneke Bauling
6 4769
5 HAC MC Team 1 HAC - MJC
Begeleider: Paul van Mierlo
7 4752
6 AV Oss `78 MC AV Oss `78 - MJC
Begeleider: Wilbert Ulijn
Jurylid: Marieke Reijs
7 4725
7 Prins Hendrik MC Team 2 Prins Hendrik - MJC
Begeleider: Joep Janssen
6 4226
8 AV Generaal Michaelis MC AV Generaal Michaelis - MJC
Begeleider: Marcel van der Lubbe
7 3331
9 AV Valkenswaard MC AV Valkenswaard - MJC
Begeleider: Yvonne van Hooff
Jurylid: Hero
5 3194
10 HAC MC Team 2 HAC - MJC
Begeleider: Marcel Smit
5 2703
11 O.S.S. - VOLO MC O.S.S. - VOLO - MJC
Begeleider: Juliette de Winter
Jurylid: Frits van Helsdingen
2 1680
12 Eindhoven Atletiek MC Team 2 Eindhoven Atletiek - MJC
Begeleider: Bieneke Bauling
1 925
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 HAC MD Team 1 HAC - MJD
Begeleider: Jan Crooijmans
9 5612
2 Eindhoven Atletiek MD Team 1 Eindhoven Atletiek - MJD
Begeleider: Emiel Halin
Jurylid: Cyriel Heijink
7 5392
3 Prins Hendrik MD Team 1 Prins Hendrik - MJD
Begeleider: Britt van der Ham
8 5051
4 AV Generaal Michaelis MD Team 1 AV Generaal Michaelis - MJD
Begeleider: Maarten Raaimakers
Jurylid: Petri van Horrik
8 4494
5 GVAC MD GVAC - MJD
Begeleider: Martin Hoogendorp
Jurylid: Zie JC
7 4296
6 AV De Keien MD AV De Keien - MJD
Begeleider: Rebecca Gilsing
Jurylid: Dianne Eijsvogels (voorkeur springnummers)
9 3905
7 HAC MD Team 2 HAC - MJD
Begeleider: Jan Crooijmans
6 3513
8 AV Reusel `69 MD AV Reusel `69 - MJD
Begeleider: Ben Maas
Jurylid: Yvonne Klesser
5 3413
9 AV Valkenswaard MD AV Valkenswaard - MJD
Begeleider: Renske
Jurylid: Hero Smit
5 3272
10 GAC Gemert MD GAC Gemert - MJD
Begeleider: Rens Rutten
6 3154
11 AV Marvel MD AV Marvel - MJD
Begeleider: Rob van den Braak
Jurylid: Carolien Gakeer
5 2758
12 AV Oss `78 MD AV Oss `78 - MJD
Begeleider: Wilbert Ulijn
Jurylid: Marieke Reijs
4 2603
13 Eindhoven Atletiek MD Team 2 Eindhoven Atletiek - MJD
Begeleider: Emiel Halin
4 2216
14 O.S.S. - VOLO MD O.S.S. - VOLO - MJD
Begeleider: joren suijker
Jurylid: frits van helsdingen
5 2129
15 Prins Hendrik MD Team 2 Prins Hendrik - MJD
Begeleider: Britt van der Ham
2 1613
16 AV Generaal Michaelis MD Team 2 AV Generaal Michaelis - MJD 0 0