Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Triathlon JC Team 1 AV Triathlon - JJC
Begeleider: Leo Kriegsman
Jurylid: via JuCo
8 7893
2 Altis JC Team 1 Altis - JJC
Begeleider: Nico van der Harst
8 6520
3 VAV JC VAV - JJC
Begeleider: Richard Achterberg
Jurylid: Bianca Brouwer
7 6505
4 Fit JC Fit - JJC
Begeleider: Linde Lammers
Jurylid: Johan Vogelaar
8 5571
5 Altis JC Team 2 Altis - JJC
Begeleider: Nico van der Harst
7 4959
6 AV Pijnenburg JC Team 1 AV Pijnenburg - JJC
Begeleider: Steef Biesterveld
6 4689
7 AV Triathlon JC Team 2 AV Triathlon - JJC
Begeleider: Leo Kriegsman
Jurylid: via JuCo
5 4155
8 BAV JC BAV - JJC
Begeleider: Bianca Koops
Jurylid: Frank Roskamp en Ruud Groot
3 3676
9 Altis JC Team 3 Altis - JJC
Begeleider: Nico van der Harst
6 3605
10 AV Phoenix JC AV Phoenix - JJC
Begeleider: Joris Koenders
5 2845
11 Altis JC Team 4 Altis - JJC
Begeleider: Nico van der Harst
3 1673
12 AV Pijnenburg JC Team 2 AV Pijnenburg - JJC 0 0
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 Altis JD Team 1 Altis - JJD
Begeleider: Wouter Groeneweg
8 6587
2 BAV JD Team 1 BAV - JJD
Begeleider: Bas van der Vuurst
Jurylid: Frank Roskamp en Ruud Groot
8 5624
3 VAV JD VAV - JJD
Begeleider: Richard Achterberg
Jurylid: Bianca Brouwer
9 5469
4 AV Phoenix JD Team 1 AV Phoenix - JJD
Begeleider: Sibren van den Berg
6 4893
5 AV Pijnenburg JD AV Pijnenburg - JJD
Begeleider: Rob Land
Jurylid: nnb
7 4440
6 Altis JD Team 2 Altis - JJD
Begeleider: Wouter Groeneweg
6 4223
7 Fit JD Fit - JJD
Begeleider: Linde Lammers
Jurylid: Johan Vogelaar
6 4016
8 AV Triathlon JD Team 2 AV Triathlon - JJD
Begeleider: Isabel Struik
5 3691
9 AV Triathlon JD Team 1 AV Triathlon - JJD
Begeleider: Isabel Struik
5 3208
10 Altis JD Team 3 Altis - JJD
Begeleider: Wouter Groeneweg
6 3043
11 AV Phoenix JD Team 2 AV Phoenix - JJD
Begeleider: Sibren van den Berg
5 2697
12 BAV JD Team 2 BAV - JJD
Begeleider: Bas van der Vuurst
Jurylid: Frank Roskamp en Ruud Groot
5 2462
13 BAV JD Team 3 BAV - JJD
Begeleider: Bas van der Vuurst
Jurylid: Frank Roskamp en Ruud Groot
5 2402
14 Altis JD Team 4 Altis - JJD
Begeleider: Wouter Groeneweg
6 2088
15 Altis JD Team 5 Altis - JJD 0 0
15 AV Triathlon JD Team 3 AV Triathlon - JJD 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 Altis MC Team 1 Altis - MJC
Begeleider: Bart Hogendoorn
7 6015
2 VAV MC VAV - MJC
Begeleider: Richard Achterberg
Jurylid: Bianca Brouwer
6 5719
3 BAV MC Team 1 BAV - MJC
Begeleider: Bianca Koops
Jurylid: Frank Roskamp en Ruud Groot
7 5052
4 AV Pijnenburg MC AV Pijnenburg - MJC
Begeleider: Steef Biesterveld
7 4647
5 AV Triathlon MC Team 1 AV Triathlon - MJC
Begeleider: Jeroen Bol
Jurylid: via JuCo
10 4521
6 Altis MC Team 2 Altis - MJC
Begeleider: Bart Hogendoorn
8 4505
7 Altis MC Team 3 Altis - MJC
Begeleider: Bart Hogendoorn
7 4065
8 AV Phoenix MC AV Phoenix - MJC
Begeleider: Joris Koenders
5 3541
9 AV Triathlon MC Team 2 AV Triathlon - MJC
Begeleider: Albert Post
Jurylid: via JuCo
9 3457
10 Altis MC Team 4 Altis - MJC
Begeleider: Bart Hogendoorn
8 3406
11 Fit MC Fit - MJC
Begeleider: Linde Lammers
Jurylid: Johan Vogelaar
3 3026
12 BAV MC Team 2 BAV - MJC
Begeleider: Bianca Koops
Jurylid: Frank Roskamp en Ruud Groot
3 2148
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 Altis MD Team 1 Altis - MJD
Begeleider: Harold Schepers
8 6025
2 VAV MD VAV - MJD
Begeleider: Richard Achterberg
Jurylid: Bianca Brouwer
9 6013
3 AV Phoenix MD Team 1 AV Phoenix - MJD
Begeleider: Sibren van den Berg
6 4779
4 AV Triathlon MD Team 1 AV Triathlon - MJD
Begeleider: Isabel Struik
6 4521
5 Altis MD Team 2 Altis - MJD
Begeleider: Harold Schepers
7 4481
6 Altis MD Team 3 Altis - MJD
Begeleider: Harold Schepers
7 4318
7 Altis MD Team 4 Altis - MJD
Begeleider: Harold Schepers
8 4137
8 AV Triathlon MD Team 3 AV Triathlon - MJD
Begeleider: Isabel Struik
7 3984
9 AV Triathlon MD Team 2 AV Triathlon - MJD
Begeleider: Isabel Struik
7 3889
10 AV Pijnenburg MD Team 1 AV Pijnenburg - MJD
Begeleider: Rob Land
Jurylid: nnb
7 3817
11 Fit MD Fit - MJD
Begeleider: Linde Lammers
Jurylid: Johan Vogelaar
5 3546
12 Altis MD Team 5 Altis - MJD
Begeleider: Harold Schepers
6 3467
13 AV Phoenix MD Team 2 AV Phoenix - MJD
Begeleider: Sibren van den Berg
6 2887
14 BAV MD BAV - MJD
Begeleider: Bas van der Vuurst
Jurylid: Frank Roskamp en Ruud Groot
4 2846
15 AV Pijnenburg MD Team 2 AV Pijnenburg - MJD
Begeleider: Rob Land
Jurylid: nnb
9 2804
16 AV Phoenix MD Team 3 AV Phoenix - MJD 0 0
16 AV Pijnenburg MD Team 3 AV Pijnenburg - MJD 0 0