Teams

Competitiestand Jongens Junioren A
# Team Leden Punten
1 AV 1923 Jongens AV 1923 - JJA
Begeleider: Theo Danes
8 7351
2 Leiden Atletiek Jongens Team 1 Leiden Atletiek - JJA
Begeleider: Marc de Haan
Jurylid: Leiden Atletiek
13 6970
3 GAC Hilversum Jongens GAC Hilversum - JJA
Begeleider: Stéphane Wienneke
Jurylid: Marc van Veen
13 6952
4 DEM Jongens DEM - JJA
Begeleider: Carolien Adrichem
Jurylid: Carolien Adrichem (voorkeur HSS)
10 6942
5 Almere `81 Jongens Almere `81 - JJA
Begeleider: Denis Lensen
Jurylid: Elfrieda Bon
9 6779
6 AV Lycurgus Jongens AV Lycurgus - JJA
Begeleider: Sjoerd Wezelenburg
Jurylid: Floor Meijboom
12 6716
7 ARV Ilion Jongens ARV Ilion - JJA
Begeleider: Emiel Koolstra & Alessandro Lentze
9 6713
8 KAV Holland Jongens KAV Holland - JJA
Begeleider: Ivo van Haaren
9 6596
9 Altis Jongens Altis - JJA
Begeleider: Steven van der Maas
Jurylid: Steven van der Maas
7 6538
10 AV De Spartaan Jongens AV De Spartaan - JJA
Begeleider: Anthony Ott
Jurylid: Marga Kortekaas
12 6286
11 AV Haarlem Jongens AV Haarlem - JJA
Begeleider: Niels Ran
9 6013
12 AV Clytoneus Jongens AV Clytoneus - JJA
Begeleider: Marc Roes
Jurylid: Marc Roes
6 5743
13 AAC Jongens AAC - JJA
Begeleider: Rob.schuurman@upcmail.nl
Jurylid: zie meisjes
7 5330
14 BAV Jongens BAV - JJA
Begeleider: Bianca Koops
Jurylid: Ronald van Miltenburg
8 5097
15 Leiden Atletiek Jongens Team 2 Leiden Atletiek - JJA
Begeleider: Marc de Haan
Jurylid: leiden Atletiek
11 5089
16 Phanos Jongens Phanos - JJA
Begeleider: Carla Burggraaf
7 3372
17 Hellas Utrecht Jongens Hellas Utrecht - JJA 5 2591
18 AV Edam Jongens AV Edam - JJA 0 0
18 AV NEA-Volharding Jongens AV NEA-Volharding - JJA 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren A
# Team Leden Punten
1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 Leiden Atletiek - MJA
Begeleider: Marc de Haan
12 8229
2 AV De Spartaan Meisjes AV De Spartaan - MJA
Begeleider: Anthony Ott
Jurylid: Marga Kortekaas
13 8015
3 ARV Ilion Meisjes ARV Ilion - MJA
Begeleider: Emiel Koolstra & Alessandro Lentze
11 7884
4 AV Lycurgus Meisjes AV Lycurgus - MJA
Begeleider: Sjoerd Wezelenburg
Jurylid: Floor Meijboom
14 7651
5 AAC Meisjes AAC - MJA
Begeleider: Rob Schuurman
Jurylid: volgt
11 7268
6 GAC Hilversum Meisjes GAC Hilversum - MJA
Begeleider: Stéphane Wienneke
Jurylid: Marc van Veen
9 7205
7 AV Hera Meisjes AV Hera - MJA
Begeleider: H. de Jong
Jurylid: Wobbe Feenstra
9 7067
8 AV 1923 Meisjes AV 1923 - MJA
Begeleider: Theo Danes
7 7054
9 AV `47 Meisjes AV `47 - MJA
Begeleider: Ton Groenendijk
Jurylid: Peter Kraaijenbrink
7 6638
10 Phanos Meisjes Phanos - MJA
Begeleider: M.Jongschaap
Jurylid: Paul de Ruiter
9 6318
11 AV Atverni Meisjes AV Atverni - MJA
Begeleider: Maiko van Zantwijk
Jurylid: Brigritte van Beest
8 5677
12 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 Leiden Atletiek - MJA
Begeleider: Marc de Haan
9 5017
13 AV Pijnenburg Meisjes AV Pijnenburg - MJA 5 4527
14 Voorschoten `97 Meisjes Voorschoten `97 - MJA
Begeleider: Matthijs Ferguson
Jurylid: Rosa Brink
4 3920
15 AV Haarlem Meisjes AV Haarlem - MJA
Begeleider: Niels Ran
4 3561
16 KAV Holland Meisjes KAV Holland - MJA
Begeleider: Ivo van Haaren
6 3299
17 AV DOKEV Anna Paulowna / AV Wieringermeer Meisjes - MJA
Begeleider: Chris Eykelenboom
Jurylid: Alex Vaars
4 2978
18 BAV Meisjes BAV - MJA
Begeleider: Bianca Koops
Jurylid: Ronald van Miltenburg
4 2511
19 Avantri Meisjes Avantri - MJA
Begeleider: Marillion Zwijnenburg
4 2299
20 DEM Meisjes DEM - MJA
Begeleider: Rob Boellaard
2 1718
21 AV NEA-Volharding Meisjes AV NEA-Volharding - MJA 0 0