Teams

# Team Leden Punten
1 Team 04 - jpup A - Sprint AV Sprint - JPA2
Begeleider: Camal
Jurylid: Freek
9 2507
2 Team 01 - mpup A - Sprint AV Sprint - MPA1
Begeleider: Rob Drent
Jurylid: Thomas Dankers
8 2200
3 Team 03 - pup A - Scorpio Scorpio - JPA2
Begeleider: Freek Gerritsen
Jurylid: Ouders Joris de Vos en Sander Lans
8 1944
4 Team 02 - pup A - ACW'66 ACW `66 - JPA2
Begeleider: Truus Joosten
6 1481
# Team Leden Punten
1 Team 07 - mpup A - Sprint AV Sprint - MPA2
Begeleider: Ido Brandalise
Jurylid: Trudy Dam
7 2370
2 Team 05 - pup A - Taxandria Taxandria Atletiek - JPA2
Begeleider: Suzanne Draad
Jurylid: Eveline Heinen
7 1738
3 Team 08 - mpup A - Sprint AV Sprint - MPA2
Begeleider: Marlice van den Kieboom
Jurylid: Maartje Oprins
7 1536
4 Team 06 - JPA2 0 0
# Team Leden Punten
1 Team 10 - jpup A - Sprint AV Sprint - JPA2
Begeleider: Tom
Jurylid: Patty
10 2296
2 Team 11 - pup A - Scorpio Scorpio - JPA2
Begeleider: Fabian Verdaas
Jurylid: Vader Fenna Dudok
8 1777
3 Team 09 - Atledo / DAK / Thor - JPA2
Begeleider: Erica van Nierop (DAK)
Jurylid: Margriet ter Horst (Atledo)
7 1690
4 Team 12 - JPA1 0 0
# Team Leden Punten
1 Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups AV Sprint - JPB
Begeleider: Pieter van Langevelde
Jurylid: Martijn van den Diepstraten
8 2217
2 Team 15 - pup B - Scorpio Scorpio - JPB
Begeleider: Yvonne Martens
Jurylid: Ouder Sebastiaan Prohn
7 1945
3 Team 13 - B/C/mini - Taxandria Taxandria Atletiek - JPB
Begeleider: Vincent van den Elsen
Jurylid: Ger Peeters
8 1867
4 Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups AV Sprint - JPB
Begeleider: Mia Herz
Jurylid: Vera Damen
7 1573
# Team Leden Punten
1 Team 19 - C/mini - Sprint AV Sprint - JPC
Begeleider: Tom Goddijn
Jurylid: Martin de Wind / Lex Prieëlle
9 2144
2 Team 17 - Scorpio / Atledo - JPB
Begeleider: Kjell Willemstein
Jurylid: Ouder Stijn Groeneveld / Bon ter Horst (Atledo)
9 1949
3 Team 18 - Thor / ACW'66 - JPB
Begeleider: Evi van Hooij
Jurylid: Eveline van Manen
8 1526
4 Team 20 - JPB 0 0
# Team Leden Punten
1 Team 22 - pup C/mini - Scorpio Scorpio - JPC
Begeleider: Eugenie Schets
Jurylid: Ron Dijkstra
10 2159
2 Team 21 - C/mini - Sprint AV Sprint - JPC
Begeleider: Martijn Kegler
Jurylid: Ruben Israel
9 1998
3 Team 23 - C/mini - DAK DAK - JPC
Begeleider: Justus van Nierop
Jurylid: Kevin van Loon
7 1940
4 Team 24 - JPB 0 0