Teams

Competitiestand Mannen 2e divisie Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
9 WAV Tartletos Mannen WAV Tartletos - Msen
Begeleider: Koen Jansen
Jurylid: Janine de Wit
9 7741
8 AV Impala Mannen AV Impala - Msen
Begeleider: Hedser de Boer
Jurylid: Jelmer Jepma
14 7555
4 Atletiek Maastricht Mannen Atletiek Maastricht - Msen
Begeleider: Tos Berendschot
Jurylid: Corrie van Rooy
10 7535
5 AV 1923 Mannen AV 1923 - Msen
Begeleider: Theo Danes
9 7479
10 Almere `81 Mannen Almere `81 - Msen
Begeleider: Denis Lensen
Jurylid: Denis Lensen
11 7465
2 NSAV `t Haasje Mannen NSAV `t Haasje - Msen
Begeleider: Thomas Doesburg
Jurylid: Ernest van der Loop
11 7337
6 AV Spirit Oud Beijerland Mannen AV Spirit Oud Beijerland - Msen
Begeleider: Joey Blangé
Jurylid: André de Kwaasteniet
10 7260
3 AV De Keien Mannen AV De Keien - Msen
Begeleider: Jeroen Raijmakers
Jurylid: Moniek Reijs (60)
10 6872
1 AV Haarlemmermeer Mannen AV Haarlemmermeer - Msen
Begeleider: Freek Nijbacker
Jurylid: Ricardo Dijkstra
12 6733
11 SV Noordkop Mannen SV Noordkop - Msen
Begeleider: Martijn Nuijens
Jurylid: Piet Nuijens
8 6692
7 AV Trias Mannen AV Trias - Msen
Begeleider: Lars Groot
Jurylid: Lars Groot
11 6637
12 ESAV Asterix Mannen ESAV Asterix - Msen
Begeleider: Peter Kuin
Jurylid: Ronny Mans
11 6607
Competitiestand Vrouwen 2e divisie Competitiestand Vrouwen 3e divisie
# Team Leden Punten
4 AV Flevo Delta Vrouwen AV Flevo Delta - Vsen
Begeleider: John Jansen
Jurylid: Maartje Oostveen
9 8010
9 Fit Vrouwen Fit - Vsen
Begeleider: Bram kreijkamp
Jurylid: Bram Kreijkamp
8 7751
8 Climax Vrouwen Climax - Vsen
Begeleider: Marianne van Deelen en Iris Timmer
Jurylid: Annemieke Kleinhout
9 7687
2 AV NOVA Vrouwen AV NOVA - Vsen
Begeleider: Sara Prins
9 7568
7 DEM Vrouwen DEM - Vsen
Begeleider: Henk Martens
Jurylid: Simon van Rookhuizen
7 7404
3 AV Gouda Vrouwen AV Gouda - Vsen
Begeleider: Brendan Troost
Jurylid: Marianne Groenendijk
9 7290
1 AV `47 Vrouwen AV `47 - Vsen
Begeleider: Ton Groenendijk
Jurylid: Ton Groenendijk
8 6911
5 AV Passaat Vrouwen AV Passaat - Vsen
Begeleider: Edwin van Eersel
Jurylid: Thea van den Bosch
8 6567
6 Avantri Vrouwen Avantri - Vsen
Begeleider: Rob Zwijnenburg
Jurylid: Simone Zwijnenburg
7 6511
10 Marathon Pim Mulier Vrouwen Marathon Pim Mulier - Vsen
Begeleider: SvS
Jurylid: Geen
7 6290
11 AV Trias Vrouwen AV Trias - Vsen
Begeleider: Nicole Berghouwer
Jurylid: Lars Groot
10 6233
12 Eindhoven Atletiek Vrouwen Eindhoven Atletiek - Vsen
Begeleider: Martijn Arnoldussen
Jurylid: Mark Venner
10 5681
13 AV Heerenveen Vrouwen AV Heerenveen - Vsen 0 0