Teams

Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 Swift Atletiek Mannen Team 1 Swift Atletiek - Msen
Begeleider: Rene Vaessen
Jurylid: Wim Crins
11 7111
2 AV Unitas Mannen AV Unitas - Msen
Begeleider: Lars Joosten
9 6390
3 AVON Mannen AVON - Msen
Begeleider: Joop Hoevers
Jurylid: Ed Blacha
8 6348
4 AV Valkenswaard Mannen AV Valkenswaard - Msen
Begeleider: Jos vanVliet
Jurylid: Jo van Ham (graag op kogelsl)
11 5498
5 Atletiekvereniging ATH Mannen Atletiekvereniging ATH - Msen
Begeleider: Ad Jacobs
Jurylid: Karin van Wouwe
9 5271
6 AV Caesar Mannen AV Caesar - Msen
Begeleider: Dennis janssens
Jurylid: ouder
10 5262
7 AV Reusel `69 Mannen AV Reusel `69 - Msen
Begeleider: Ruud van den Borne
Jurylid: Irene Benne
5 4920
8 Swift Atletiek Mannen Team 2 Swift Atletiek - Msen
Begeleider: Rene Vaessen
8 4837
9 GVAC Mannen GVAC - Msen
Begeleider: T.Franssen
Jurylid: M.Tromp
7 4693
10 HAC Mannen HAC - Msen
Begeleider: A.Schrama
Jurylid: A.Schrama
10 4679
11 GAC Gemert Mannen GAC Gemert - Msen
Begeleider: Martijn Kluijtmans
Jurylid: dhr Janssen
4 4536
12 ESAV Asterix Mannen ESAV Asterix - Msen
Begeleider: Simone Luyten
4 3243
13 Swift Atletiek Mannen Team 3 Swift Atletiek - Msen
Begeleider: Rene Vaessen
6 2642
14 Lopersgroep Deurne Mannen Lopersgroep Deurne - Msen
Begeleider: Rick Hendriks
Jurylid: x
7 2352
15 AV Generaal Michaelis Mannen AV Generaal Michaelis - Msen 0 0
Competitiestand Vrouwen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Unitas Vrouwen AV Unitas - Vsen
Begeleider: Kyra Bisschops
Jurylid: Jan van de Worp
12 6431
2 HAC Vrouwen HAC - Vsen
Begeleider: A.Schrama
Jurylid: A.Schrama
9 6166
3 Eindhoven Atletiek Vrouwen Eindhoven Atletiek - Vsen
Begeleider: M. Arnoldussen
Jurylid: M. Venner
9 5869
4 Lopersgroep Deurne Vrouwen Lopersgroep Deurne - Vsen
Begeleider: Manouk van Bussel
6 5600
5 Swift Atletiek Vrouwen Team 1 Swift Atletiek - Vsen
Begeleider: Denice Geraedts
12 5531
6 AV De Keien Vrouwen Team 1 AV De Keien - Vsen
Begeleider: Moniek Reijs
Jurylid: Nellie van Dijk
8 5345
7 AVON Vrouwen AVON - Vsen
Begeleider: Joop Hoevers
Jurylid: Ed Blacha
7 4945
8 AV Reusel `69 Vrouwen AV Reusel `69 - Vsen
Begeleider: Marieke Kwinten
Jurylid: Loes Jansen
9 4586
9 GVAC Vrouwen GVAC - Vsen
Begeleider: Bob de Mul
Jurylid: Nikki Tromp
7 4219
10 STB Vrouwen STB - Vsen
Begeleider: Dick van Pelt
Jurylid: Anja Senden
4 4213
11 AV Caesar Vrouwen AV Caesar - Vsen
Begeleider: Vera Nijssen
Jurylid: ouder
8 4131
12 AV Valkenswaard Vrouwen AV Valkenswaard - Vsen
Begeleider: Juliette Schlaghecke
Jurylid: Jo van Ham voorkeur: kogelslingeren
5 3721
13 AV `t Jasper Sport Vrouwen AV `t Jasper Sport - Vsen
Begeleider: Sharon van Heugten
Jurylid: ouder
5 3412
14 GAC Gemert Vrouwen GAC Gemert - Vsen
Begeleider: Martijn Kluijtmans
Jurylid: zie mannenploeg
4 3368
15 AV De Keien Vrouwen Team 2 AV De Keien - Vsen
Begeleider: Moniek Reijs
Jurylid: Nellie van Dijk
3 3249
16 ESAV Asterix Vrouwen ESAV Asterix - Vsen
Begeleider: Simone Luijten
Jurylid: Robert Bervoets
0 0
16 Swift Atletiek Vrouwen Team 2 Swift Atletiek - Vsen 0 0