Teams

Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Spirit Oud Beijerland Mannen AV Spirit Oud Beijerland - Msen
Begeleider: Joey Blangé
Jurylid: Stephan Eekman
11 7255
2 Haag Atletiek Mannen Haag Atletiek - Msen 10 6793
3 Spark Mannen Spark - Msen
Begeleider: Lisa Woudenberg
9 6696
4 AV Sparta Mannen AV Sparta - Msen
Begeleider: Marnix Baelde
11 6432
5 Typhoon Mannen Typhoon - Msen
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: Ton smits
11 6429
6 DAK Mannen Team 1 DAK - Msen
Begeleider: Olaf Tuerlings
Jurylid: Dorine v Zandvoort
9 6085
7 DJA Mannen DJA - Msen
Begeleider: Cees Matthijssen
Jurylid: Ans Schellekens
7 6084
8 AV Groene Ster Mannen AV Groene Ster - Msen
Begeleider: Bert Tielen
Jurylid: Jeannie Tielen
7 5527
9 CAV Energie Mannen CAV Energie - Msen
Begeleider: Lars Zuijdeweg
Jurylid: Aad de Bruijn
8 5415
10 Atledo Mannen Atledo - Msen
Begeleider: Bram Denissen
6 5413
11 AV `40 Mannen AV `40 - Msen 11 5102
12 ACW `66 Mannen ACW `66 - Msen
Begeleider: Eddy Stadwijk
5 4426
13 PAC Mannen PAC - Msen
Begeleider: Jeroen Vis
Jurylid: Jeroen Vis
8 4146
14 AV Spiridon Mannen AV Spiridon - Msen
Begeleider: Jeroen Farla
Jurylid: Anita Sparidaens
5 3825
15 AV Passaat Mannen AV Passaat - Msen
Begeleider: Martijn Opmeer
Jurylid: Erik Paalvast
4 3804
16 AV Fortuna Mannen AV Fortuna - Msen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Marloes Scheek
6 3648
17 DAK Mannen Team 2 DAK - Msen
Begeleider: Olaf Tuerlings
Jurylid: Dorine v Zandvoort
3 1908
Competitiestand Vrouwen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Passaat Vrouwen AV Passaat - Vsen
Begeleider: Martijn Opmeer
Jurylid: Erik Paalvast
9 6946
2 DJA Vrouwen DJA - Vsen
Begeleider: Cees Matthijssen
Jurylid: Ans Schellekens
9 6843
3 AV Sprint Vrouwen AV Sprint - Vsen
Begeleider: Linda van Boxtel-Koenraads
Jurylid: Cor van der Vecht(60-66-EDMvoorkeur
9 6202
4 AV `40 Vrouwen AV `40 - Vsen 10 6201
5 Spark Vrouwen Spark - Vsen
Begeleider: Rina Bogers
11 6007
6 CAV Energie Vrouwen CAV Energie - Vsen
Begeleider: Patty Burgman
Jurylid: Aad de Bruijn
6 5917
7 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen AV Spirit Oud Beijerland - Vsen
Begeleider: Anoeska Schreijer
Jurylid: Stephan Eekman
9 5753
8 AV Fortuna Vrouwen AV Fortuna - Vsen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Marloes Scheek
11 5649
9 AV Groene Ster Vrouwen AV Groene Ster - Vsen
Begeleider: Bert Tielen
Jurylid: Jeannie Tielen
10 5544
10 AV Parthenon Vrouwen AV Parthenon - Vsen
Jurylid: Margitte Mens
10 5482
11 ACW `66 Vrouwen ACW `66 - Vsen
Begeleider: Eddy Stadwijk
8 5148
12 AV Spiridon / Atledo Vrouwen - Vsen
Begeleider: Shannon Sprangers
Jurylid: Monica Snepvangers
7 4552
13 ARV Achilles / THOR Vrouwen - Vsen
Begeleider: edward heijnemans
Jurylid: onbekend, niet
3 3930
14 DAK Vrouwen DAK - Vsen
Begeleider: Olaf Tuerlings
Jurylid: Dorine v Zandvoort
6 3220
15 DK en AV Hercules Vrouwen DK en AV Hercules - Vsen 0 0