Teams

Competitiestand Mannen U20
# Team Leden Punten
1 Phanos Jongens Phanos - JJA
Begeleider: Carla Burggraaf
Jurylid: Ferenc Fodi (ver)
15 8317
2 AV 1923 Jongens AV 1923 - JJA
Begeleider: Theo Danes
12 8232
3 AV Lycurgus Jongens AV Lycurgus - JJA
Begeleider: Frank Stam
Jurylid: Nog niet bekend
13 7871
4 Leiden Atletiek Jongens Team 1 Leiden Atletiek - JJA
Begeleider: Marc de Haan
12 7788
5 DEM Jongens DEM - JJA
Begeleider: Carolien Adrichem
10 7413
6 AV De Spartaan Jongens AV De Spartaan - JJA
Begeleider: Anthony Ott
Jurylid: Vincent van Stijn
12 7283
7 KAV Holland Jongens KAV Holland - JJA
Begeleider: Ivo van Haaren
Jurylid: Hidde Koot (geen pols!)
10 6949
8 ARV Ilion Jongens ARV Ilion - JJA
Begeleider: Alessandro Lentze & Emiel Koolstra
Jurylid: ntb
10 6788
9 Tempo AV Jongens Tempo AV - JJA
Begeleider: Peter de Bruin
Jurylid: Wouter Cuppen
10 5878
10 AV Suomi Jongens AV Suomi - JJA
Begeleider: Bart Groeneveld
8 5834
11 AV `47 Jongens AV `47 - JJA
Begeleider: Ton Groenendijk
8 5821
12 AV Haarlem Jongens AV Haarlem - JJA
Begeleider: Niels Ran
Jurylid: Daan Oppenhuis
9 5794
13 AAC Jongens AAC - JJA
Begeleider: Rob Schuurman, Niels Kruller
Jurylid: Laurens Storm
6 5120
14 Leiden Atletiek Jongens Team 2 Leiden Atletiek - JJA
Begeleider: Marc de Haan
7 4864
15 AV Clytoneus Jongens AV Clytoneus - JJA
Begeleider: Thijs Ros
7 4064
16 Voorschoten `97 Jongens Voorschoten `97 - JJA
Begeleider: Ivo Grootscholte
Jurylid: Manon van Beelen
4 3081
17 U-Track Jongens U-Track - JJA 0 0
Competitiestand Vrouwen U20
# Team Leden Punten
1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 Leiden Atletiek - MJA
Begeleider: Marc de Haan
10 8415
2 AV 1923 Meisjes AV 1923 - MJA
Begeleider: Theo Danes
10 7723
3 Phanos Meisjes Phanos - MJA
Begeleider: Carolina den Heeten
Jurylid: Zie Phanos Jongens
12 7416
4 AAC Meisjes AAC - MJA
Begeleider: Rob Schuurman, Niels Kruller
Jurylid: Laurens Storm
8 7135
5 AV De Spartaan Meisjes AV De Spartaan - MJA
Begeleider: Anthony Ott
Jurylid: Vincent van Stijn
10 7131
6 ARV Ilion Meisjes ARV Ilion - MJA
Begeleider: Alessandro Lentze & Emiel Koolstra
Jurylid: ntb
10 7112
7 AV Lycurgus Meisjes AV Lycurgus - MJA
Begeleider: Frank Stam
Jurylid: Nog niet bekend
14 6742
8 AV `47 Meisjes AV `47 - MJA
Begeleider: Ton Groenendijk
Jurylid: Ton Groenendijk
8 6647
9 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 Leiden Atletiek - MJA
Begeleider: Marc de Haan
8 5709
10 AV Atverni Meisjes AV Atverni - MJA
Begeleider: Geen
Jurylid: Theo van der Linden
8 4884
11 AV DOKEV Anna Paulowna / AV Wieringermeer Meisjes - MJA
Begeleider: Chris Eykelenboom
Jurylid: Alex Vaars
8 4863
12 KAV Holland Meisjes KAV Holland - MJA
Begeleider: Ivo van Haaren
6 4801
13 DEM Meisjes DEM - MJA
Begeleider: Martien Martens
5 3583
14 AV Suomi Meisjes AV Suomi - MJA
Begeleider: Maartje van Asselt
6 3241
15 AV Feniks Meisjes AV Feniks - MJA
Begeleider: Pieter Knotnerus
Jurylid: nnb
1 1895
16 AV NOVA Meisjes AV NOVA - MJA 0 0
16 BAV Meisjes BAV - MJA 0 0