Teams

Competitiestand Mannen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Athlos Mannen AV Athlos - Msen
Begeleider: Rob Stuber
Jurylid: Alida vd Kolk
11 7785
2 VAV Mannen VAV - Msen
Begeleider: Stef van der Schaaf
Jurylid: Aart Stuivenberg
9 7664
3 AV Phoenix Mannen AV Phoenix - Msen
Begeleider: Leon Graumans
Jurylid: Peter Spannring
13 7618
4 AV Heerenveen Mannen AV Heerenveen - Msen
Begeleider: Sybout Wijma
Jurylid: Simone Falkena (voorkeur hoogspringen)
12 7597
5 AV PEC 1910 Mannen AV PEC 1910 - Msen
Begeleider: Ronald Huethorst
Jurylid: Alfred Rekers
9 7520
6 SAV Mannen SAV - Msen
Begeleider: Paul Olofsen
Jurylid: Paul Olofsen
14 7468
7 AV Flevo Delta Mannen AV Flevo Delta - Msen
Begeleider: Jeroen ten Heuvel
Jurylid: Arjan Huijgen
12 7330
8 Isala `96 Mannen Isala `96 - Msen
Begeleider: Jeroen van Veen
Jurylid: Erjan Palland
9 7304
9 GSAV Vitalis Mannen GSAV Vitalis - Msen
Begeleider: Wendy Albada
Jurylid: Nikki Tahapary
13 7270
10 AV Hollandia Mannen AV Hollandia - Msen
Begeleider: Jan Groot
Jurylid: Remco Mettes
10 7217
11 AV Impala Mannen AV Impala - Msen
Begeleider: Sierd Wijnalda
Jurylid: Jelmer Jepma
11 7124
12 AV Lycurgus Mannen AV Lycurgus - Msen
Begeleider: Frank Stam
Jurylid: Leendert van Doodewaerd voorkeur HOOG
11 6133
Competitiestand Vrouwen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 Isala `96 Vrouwen Isala `96 - Vsen
Begeleider: Jeroen van Veen
Jurylid: Erjan Palland
9 8827
2 AV Athlos Vrouwen AV Athlos - Vsen
Begeleider: alida van de kolk
Jurylid: alida van de kolk
10 8702
3 AV Hollandia Vrouwen AV Hollandia - Vsen
Begeleider: Bente Feld
Jurylid: Bente Feld
12 8074
4 AV Impala Vrouwen AV Impala - Vsen
Begeleider: Sierd Wijnalda
Jurylid: Jelmer Jepma
9 8067
5 GSAV Vitalis Vrouwen GSAV Vitalis - Vsen
Begeleider: Melloney Sluijter
Jurylid: Nikki Tahapary
15 7714
6 AV NOP Vrouwen AV NOP - Vsen
Begeleider: Annet Hegeman, Hermien Hof
9 7555
7 SAV Vrouwen SAV - Vsen
Begeleider: Judith de Jager
Jurylid: Paul Olofsen
9 7503
8 AC TION Vrouwen AC TION - Vsen
Begeleider: B. van Winsen
Jurylid: Irene Ergun
11 7292
9 EAC De Sperwers Vrouwen EAC De Sperwers - Vsen
Begeleider: Geert ten Berge
Jurylid: Geert ten Berge
10 7083
10 AV PEC 1910 Vrouwen AV PEC 1910 - Vsen
Begeleider: Ronald Huethorst
Jurylid: Alfred Rekers
8 7071
11 AV Heerenveen Vrouwen AV Heerenveen - Vsen
Begeleider: Marrit van Gelderen
Jurylid: Simone Falkena (voorkeur Hoogspringen)
9 6571
12 Marathon Pim Mulier Vrouwen Marathon Pim Mulier - Vsen
Begeleider: Milou van der Schaaf
Jurylid: Mirjam Asbroek
4 2479