Teams

Competitiestand Jongens Junioren A
# Team Leden Punten
1 PAC Jongens Team 1 PAC - JJA
Begeleider: Ron van der Steenhoven
Jurylid: Ron van der Steenhoven (hoog)
11 7657
2 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens Vereniging Zeeland Atletiek - JJA
Begeleider: Norma van der Sijs
Jurylid: Arno Dirkzwager - voorkeur hoog
11 7348
3 Spado Jongens Spado - JJA
Begeleider: Gerry Nijkamp
Jurylid: Hannie de Hair
11 6779
4 AV Attila Jongens AV Attila - JJA
Begeleider: Domingos
Jurylid: Francisco Muanza
10 6589
5 AV Sprint Jongens AV Sprint - JJA
Begeleider: Johan de Koning
Jurylid: Marian de Rond
8 6138
6 AV Spirit Oud Beijerland Jongens AV Spirit Oud Beijerland - JJA
Begeleider: Niels van Deurzen
Jurylid: Andre de Kwaasteniet (niet klokken)
8 6112
7 Haag Atletiek Jongens Haag Atletiek - JJA
Begeleider: M.Dekkers
Jurylid: Hans Maschaupt
9 5976
8 DAK Jongens DAK - JJA
Begeleider: Th. van houten
Jurylid: eigen wedstrijd
9 5923
9 AV Olympus `70 Jongens AV Olympus `70 - JJA
Begeleider: Patrick van Dop
Jurylid: M. Tetteroo
7 5831
10 Rotterdam Atletiek Jongens Rotterdam Atletiek - JJA
Begeleider: Richard Kooyman
Jurylid: Nils Bebelaar
8 5253
11 AV Oss `78 Jongens AV Oss `78 - JJA
Begeleider: Yvonne van Erp
Jurylid: Yvonne van Erp
6 5058
12 PAC Jongens Team 2 PAC - JJA
Begeleider: Ron van der Steenhoven
Jurylid: Ron van der Steenhoven (hoog)
10 4765
13 AV Fortuna Jongens AV Fortuna - JJA
Begeleider: Kosta Zervos
Jurylid: Nel van der Meijs, wil geen estafette
4 4135
14 AV Generaal Michaelis Jongens AV Generaal Michaelis - JJA
Begeleider: Huub van den Elzen
10 3228
15 ARV Achilles / THOR Jongens - JJA
Begeleider: edward heijnemans
Jurylid: edward heijnemans
4 3157
16 AV `40 Jongens AV `40 - JJA
Begeleider: Luc Hagen
3 2798
Competitiestand Meisjes Junioren A
# Team Leden Punten
1 PAC Meisjes Team 1 PAC - MJA
Begeleider: Ron van der Steenhoven
Jurylid: Ron van der Steenhoven (hoog)
14 8967
2 AV Sprint Meisjes AV Sprint - MJA
Begeleider: Johan de Koning
Jurylid: Marian de Rond
12 8179
3 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 AV Olympus `70 - MJA
Begeleider: Patrick van Dop
9 7499
4 Haag Atletiek Meisjes Haag Atletiek - MJA
Begeleider: M.Dekkers
Jurylid: Hans Maschaupt
10 6571
5 PAC Meisjes Team 2 PAC - MJA
Begeleider: Ron van der Steenhoven
Jurylid: Ron van der Steenhoven (hoog)
8 5976
6 AV `40 Meisjes AV `40 - MJA
Begeleider: Luc Hagen
Jurylid: Dorenda Zwaard
5 5803
7 ACW `66 Meisjes ACW `66 - MJA
Begeleider: Eddy Stadwijk
Jurylid: Titia Fluks, hoog
9 5492
8 CAV Energie Meisjes CAV Energie - MJA
Begeleider: Aad Vink
Jurylid: Aad Noordermeer
6 4714
9 AV De Keien Meisjes AV De Keien - MJA
Begeleider: Arianne van Hoorn
Jurylid: Moniek Reijs
6 4681
10 Rotterdam Atletiek Meisjes Rotterdam Atletiek - MJA
Begeleider: Richard Kooyman
Jurylid: Nils Bebelaar
6 3902
11 AV Generaal Michaelis Meisjes AV Generaal Michaelis - MJA
Begeleider: Huub van den Elzen
Jurylid: Wichard de Benis
6 3773
12 AV Fortuna Meisjes AV Fortuna - MJA
Begeleider: Kosta Zervos
Jurylid: Nel van der Meijs, wil geen estafette
3 3616
13 DAK Meisjes DAK - MJA
Begeleider: Th. van Houten
Jurylid: eigen wedstrijd
3 3199
14 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes AV Spirit Oud Beijerland - MJA
Begeleider: Loes Dekker
Jurylid: Andre de Kwaasteniet (niet klokken)
4 1898
15 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 AV Olympus `70 - MJA
Begeleider: Patrick van Dop
3 1355