Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 GAC Hilversum JC Team 1 GAC Hilversum - JJC
Begeleider: S. Wienneke
Jurylid: Ton Sweep
9 7816
2 Altis JC Team 1 Altis - JJC
Begeleider: Nico van der Harst
Jurylid: Arno van Vught
8 7549
3 BAV JC Team 1 BAV - JJC
Begeleider: Bianca Koops
Jurylid: Ronald van Miltenburg
7 6973
4 AV Spirit Lelystad JC AV Spirit Lelystad - JJC
Begeleider: Marco van Drunen
Jurylid: Annelies Agricola (voorkeur kogel MC)
9 6249
5 AV Zuidwal JC Team 1 AV Zuidwal - JJC
Begeleider: Wendy Visser + Inge Visser
Jurylid: nvt
7 5900
6 OSM `75 JC OSM `75 - JJC
Begeleider: Jessie Snoep
Jurylid: Andre van der Grift
8 5831
7 Tempo AV JC Tempo AV - JJC
Begeleider: Sander Janse
Jurylid: Milja Dael, Hugo Rosenberg
9 5744
8 Altis JC Team 2 Altis - JJC
Begeleider: Nico van der Harst
Jurylid: Arno van Vught
6 5235
9 GAC Hilversum JC Team 2 GAC Hilversum - JJC
Begeleider: S. Wiennek
Jurylid: Ton Sweep
9 4900
10 AV Zuidwal JC Team 2 AV Zuidwal - JJC
Begeleider: Wendy Visser + Inge Visser
Jurylid: nvt
6 4373
11 Altis JC Team 3 Altis - JJC
Begeleider: Nico van der Harst
Jurylid: Arno van Vught
5 3460
12 BAV JC Team 2 BAV - JJC
Begeleider: Bianca Koops
Jurylid: Ronald van Miltenburg
4 2987
13 Altis JC Team 4 Altis - JJC
Begeleider: Nico van der Harst
Jurylid: Arno van Vught
3 1945
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 GAC Hilversum JD Team 1 GAC Hilversum - JJD
Begeleider: Tom Dankers
9 6660
2 Altis JD Team 1 Altis - JJD
Begeleider: Bart Hogendoorn
8 5953
3 Tempo AV JD Team 1 Tempo AV - JJD
Begeleider: Sander Janse
Jurylid: Milja Dael, Hugo Rosenberg
9 5693
4 AV Zuidwal JD Team 1 AV Zuidwal - JJD
Begeleider: Wendy Visser + Inge Visser
Jurylid: nvt
6 4951
5 AV Spirit Lelystad JD AV Spirit Lelystad - JJD
Begeleider: Marco van Drunen
Jurylid: Annelies Agricola (voorkeur kogel MC)
6 4592
6 BAV JD Team 1 BAV - JJD
Begeleider: Bas van der Vuurst
Jurylid: Bram Mol Lous
7 4179
7 AV Zeewolde JD AV Zeewolde - JJD
Begeleider: Jan Witlam
7 4152
8 GAC Hilversum JD Team 3 GAC Hilversum - JJD 8 3856
9 Altis JD Team 2 Altis - JJD
Begeleider: Bart Hogendoorn
6 3783
10 AV Nijkerk JD AV Nijkerk - JJD
Begeleider: Remco Rijerkerk
Jurylid: Han Meerleveld
9 3677
11 GAC Hilversum JD Team 2 GAC Hilversum - JJD
Begeleider: Daniëlle De Boer
7 3615
12 AV Zuidwal JD Team 2 AV Zuidwal - JJD
Begeleider: Wendy Visser + Inge Visser
Jurylid: nvt
7 2916
13 Altis JD Team 4 Altis - JJD
Begeleider: Bart Hogendoorn
7 2418
14 Altis JD Team 3 Altis - JJD
Begeleider: Bart Hogendoorn
6 2336
15 Tempo AV JD Team 2 Tempo AV - JJD
Begeleider: Sander Janse
Jurylid: Milja Dael, Hugo Rosenberg
3 2304
16 BAV JD Team 2 BAV - JJD
Begeleider: Bas van der Vuurst
Jurylid: Bram Mol Lous
5 1745
17 Tempo AV JD Team 3 Tempo AV - JJD
Begeleider: Sander Janse
Jurylid: Milja Dael, Hugo Rosenberg
3 1644
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 GAC Hilversum MC Team 1 GAC Hilversum - MJC
Begeleider: S. Wienneke
Jurylid: Ton Sweep
11 6408
2 Altis MC Team 1 Altis - MJC
Begeleider: Jan-Joost Wijkamp
Jurylid: Leen Stolk
7 5387
3 BAV MC Team 1 BAV - MJC
Begeleider: Bianca Koops
Jurylid: Ronald van Miltenburg
7 5286
4 Tempo AV MC Team 1 Tempo AV - MJC
Begeleider: chris winkel
6 5129
5 OSM `75 MC OSM `75 - MJC
Begeleider: Jessie Snoep
Jurylid: Andre van der Grift
7 4872
6 AV Zuidwal MC AV Zuidwal - MJC
Begeleider: Wendy Visser +Tessa Harderwijk
Jurylid: nvt
5 4760
7 AV Nijkerk MC AV Nijkerk - MJC
Begeleider: Remco Rijerkerk
Jurylid: Han Meerleveld
7 4122
8 AV Spirit Lelystad MC AV Spirit Lelystad - MJC
Begeleider: Marco van Drunen
Jurylid: Annelies Agricola (voorkeur kogel MC)
4 4054
9 Altis MC Team 2 Altis - MJC
Begeleider: Jan-Joost Wijkamp
Jurylid: Leen Stolk
6 3828
10 Tempo AV MC Team 2 Tempo AV - MJC
Begeleider: chris winkel
4 3076
11 BAV MC Team 2 BAV - MJC
Begeleider: Bianca Koops
Jurylid: Ronald van Miltenburg
3 2054
12 Altis MC Team 3 Altis - MJC
Begeleider: Jan-Joost Wijkamp
Jurylid: Leen Stolk
3 1975
13 GAC Hilversum MC Team 2 GAC Hilversum - MJC
Begeleider: S. Wienneke
Jurylid: Ton Sweep
6 732
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 Altis MD Team 1 Altis - MJD
Begeleider: Harold Schepers
Jurylid: Ineke van der Werf
8 5950
2 GAC Hilversum MD Team 1 GAC Hilversum - MJD
Begeleider: Tom Dankers
9 5306
3 Tempo AV MD Team 1 Tempo AV - MJD
Begeleider: chris winkel
8 5138
4 AV Zuidwal MD Team 1 AV Zuidwal - MJD
Begeleider: José Hilhorst + Tessa Harderwijk
Jurylid: nvt
6 4695
5 Altis MD Team 3 Altis - MJD
Begeleider: Harold Schepers
Jurylid: Ineke van der Werf
7 4268
6 Altis MD Team 2 Altis - MJD
Begeleider: Harold Schepers
Jurylid: Ineke van der Werf
7 4131
7 Tempo AV MD Team 2 Tempo AV - MJD
Begeleider: chris winkel
6 3602
8 GAC Hilversum MD Team 2 GAC Hilversum - MJD 7 3427
9 AV Spirit Lelystad MD AV Spirit Lelystad - MJD
Begeleider: Marco van Drunen
Jurylid: Annelies Agricola (voorkeur kogel MC)
6 3125
10 Altis MD Team 4 Altis - MJD
Begeleider: Harold Schepers
Jurylid: Ineke van der Werf
6 3086
11 AV Zuidwal MD Team 2 AV Zuidwal - MJD
Begeleider: José Hilhorst + Tessa Harderwijk
Jurylid: nvt
6 3041
12 Altis MD Team 5 Altis - MJD
Begeleider: Harold Schepers
Jurylid: Ineke van der Werf
5 2848
13 BAV MD BAV - MJD
Begeleider: Bas van der Vuurst
Jurylid: Bram Mol Lous
4 2494
14 AV Zuidwal MD Team 3 AV Zuidwal - MJD
Begeleider: José Hilhorst + Tessa Harderwijk
Jurylid: nvt
5 2255
15 GAC Hilversum MD Team 3 GAC Hilversum - MJD 5 1967