Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV 1923 JC Team 1 AV 1923 - JJC
Begeleider: Daphne Willems
Jurylid: Onbekend
9 7599
2 AV Feniks JC AV Feniks - JJC
Begeleider: Pieter Knotnerus
9 6866
3 AV Edam JC AV Edam - JJC
Begeleider: Erwin Bokekamp
6 6669
4 AV NEA-Volharding JC Team 1 AV NEA-Volharding - JJC
Begeleider: Tijmen
7 6659
5 AAC JC AAC - JJC
Begeleider: Jip Slaman
Jurylid: Piet Boon
7 5452
6 AV Atos JC AV Atos - JJC 6 5022
7 SAV JC SAV - JJC 5 4842
8 AV 1923 JC Team 2 AV 1923 - JJC
Begeleider: Daphne Willems
Jurylid: Onbekend
4 2537
9 AV NEA-Volharding JC Team 2 AV NEA-Volharding - JJC
Begeleider: Tijmen
2 1453
10 AKU JC AKU - JJC
Begeleider: Marcel de Jong
Jurylid: Marcel de Jong
1 1253
11 AV 1923 JC Team 3 AV 1923 - JJC 0 0
11 AV Zaanland JC AV Zaanland - JJC 0 0
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Feniks JD Team 1 AV Feniks - JJD
Begeleider: Kay-Arne Heskes
Jurylid: Judith de Langen
8 6310
2 AV NEA-Volharding JD Team 1 AV NEA-Volharding - JJD
Begeleider: Rob Zomerdijk
7 5398
3 AV 1923 JD Team 1 AV 1923 - JJD
Begeleider: Giel Ritmijer
Jurylid: NTB
7 5132
4 AV Edam JD AV Edam - JJD
Begeleider: Erwin Bokekamp
7 4740
5 AV 1923 JD Team 2 AV 1923 - JJD
Begeleider: Tim van der Heide
Jurylid: NTB
8 4728
6 AV Atos JD Team 1 AV Atos - JJD 5 4526
7 AAC JD AAC - JJD
Begeleider: Ferry Marmoush
Jurylid: Piet Boon
7 4350
8 AV Feniks JD Team 2 AV Feniks - JJD
Begeleider: Kay-Arne Heskes
9 4174
9 SAV JD SAV - JJD 3 3913
10 AKU JD AKU - JJD
Begeleider: Marcel de Jong
Jurylid: Marcel de Jong
4 3603
11 AV 1923 JD Team 3 AV 1923 - JJD
Begeleider: Nick van der Heide
Jurylid: NTB
4 2312
12 AV NEA-Volharding JD Team 2 AV NEA-Volharding - JJD
Begeleider: Hans Jongejeugd
4 2286
13 AV Atos JD Team 2 AV Atos - JJD 6 1339
14 AV Zaanland JD AV Zaanland - JJD 0 680
15 AC Waterland JD AC Waterland - JJD 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Edam MC AV Edam - MJC
Begeleider: Erwin Bokekamp
Jurylid: Lida Verdonck
11 6278
2 SAV MC Team 1 SAV - MJC 7 5543
3 AV 1923 MC Team 1 AV 1923 - MJC
Begeleider: Daphne Willems
Jurylid: Onbekend
8 5262
4 AAC MC AAC - MJC
Begeleider: Jip Slaman
Jurylid: Piet Boon
7 5091
5 AV NEA-Volharding MC Team 1 AV NEA-Volharding - MJC
Begeleider: Lisa
9 4786
6 SAV MC Team 2 SAV - MJC 6 3594
7 AV Zaanland MC AV Zaanland - MJC
Begeleider: Arjen Romkes
Jurylid: Gerrit Valentijn
4 3588
8 AV Feniks MC AV Feniks - MJC
Begeleider: Pieter Knotnerus
Jurylid: Hans Eleveld
5 3445
9 AKU MC AKU - MJC
Begeleider: Marcel de Jong
Jurylid: Marcel de Jong
4 3371
10 AV NEA-Volharding MC Team 2 AV NEA-Volharding - MJC
Begeleider: Lisa
5 1787
11 AV Atos MC AV Atos - MJC 4 1433
12 AV 1923 MC Team 2 AV 1923 - MJC
Begeleider: Daphne Willems
Jurylid: Later bekend
3 1405
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV NEA-Volharding MD Team 1 AV NEA-Volharding - MJD
Begeleider: Bas Poot
7 5900
2 SAV MD Team 1 SAV - MJD 8 5537
3 AAC MD AAC - MJD
Begeleider: Ferry Marmoush
Jurylid: Piet Boon
10 4915
4 AV Zaanland MD Team 1 AV Zaanland - MJD
Begeleider: Jacky van Splunteren
Jurylid: Gerrit Valentijn
6 4864
5 AV 1923 MD Team 1 AV 1923 - MJD
Begeleider: Nick van der Heide
Jurylid: NTB
8 4827
6 AV Feniks MD AV Feniks - MJD
Begeleider: Kay-Arne Heskes
Jurylid: Adinda Blonk
8 4698
7 AV NEA-Volharding MD Team 2 AV NEA-Volharding - MJD
Begeleider: Richard de Wit
7 3984
8 AV Edam MD AV Edam - MJD
Begeleider: Erwin Bokekamp
6 3683
9 AC Waterland MD AC Waterland - MJD
Begeleider: Tim Roos
Jurylid: John van Dijk
7 3532
10 AKU MD AKU - MJD
Begeleider: Marcel de Jong
Jurylid: Marcel de Jong
6 3300
11 AV Atos MD AV Atos - MJD 10 3161
12 SAV MD Team 2 SAV - MJD 4 3045
13 AV Zaanland MD Team 2 AV Zaanland - MJD
Begeleider: Arjen Romkes
Jurylid: Gerrit Valentijn
5 2483
14 AV 1923 MD Team 2 AV 1923 - MJD
Begeleider: Tim van der Heide
Jurylid: NTB
2 1690
15 AV NEA-Volharding MD Team 3 AV NEA-Volharding - MJD
Begeleider: Rob Zomerdijk
4 1516