Teams

Competitiestand Mannen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 Rotterdam Atletiek Mannen Rotterdam Atletiek - Msen
Begeleider: Ellsworth Manuel
Jurylid: Janneke Berkhof
14 8527
2 AV Hylas Mannen AV Hylas - Msen
Begeleider: Joop Wiersema
Jurylid: Fred Swinkels
11 8134
3 AV Triathlon Mannen AV Triathlon - Msen
Begeleider: Bernard Wouters
Jurylid: Marius Wouters
11 8097
4 Altis Mannen Altis - Msen
Begeleider: Steven van der Maas
Jurylid: Jaap Schneider
11 8019
5 AV Fortuna Mannen AV Fortuna - Msen
Begeleider: Kosta Zervos
Jurylid: Cock Moerman
10 7927
6 AV Olympus `70 Mannen AV Olympus `70 - Msen
Begeleider: Marco Bronswijk
Jurylid: Ria Bronswijk
11 7914
7 AV Haarlem Mannen AV Haarlem - Msen
Begeleider: Ruud Wielart
Jurylid: Dick Bais
10 7871
8 AV De Spartaan Mannen AV De Spartaan - Msen
Begeleider: Joost van der Meer
Jurylid: Dave Clemens
15 7713
9 AV Clytoneus Mannen AV Clytoneus - Msen
Begeleider: Thijs Ros
10 7689
10 KAV Holland Mannen KAV Holland - Msen
Begeleider: Hidde Koot
13 7645
11 Climax Mannen Climax - Msen
Begeleider: Rik Hanswijk
Jurylid: Olga Hessels-Jansen
13 7560
12 AV Gouda Mannen AV Gouda - Msen
Begeleider: Brendan Troost
Jurylid: Brendan Troost
12 7472
Competitiestand Vrouwen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 AV 1923 Vrouwen AV 1923 - Vsen
Begeleider: Rosa de Jong
Jurylid: Siem Goede
12 8079
2 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 Rotterdam Atletiek - Vsen
Begeleider: Ellsworth Manuel
Jurylid: Janneke Berkhof
9 7789
3 AV De Spartaan Vrouwen AV De Spartaan - Vsen
Begeleider: Iris van der Meer
Jurylid: Dave Clemens/Roel Teeling
14 7772
4 U-Track Vrouwen U-Track - Vsen
Begeleider: Juul Acton
Jurylid: Juul Acton
9 7518
5 GAC Hilversum Vrouwen GAC Hilversum - Vsen
Begeleider: David Landman
Jurylid: John Dankers
14 7460
6 Altis Vrouwen Altis - Vsen
Begeleider: Steven van der Maas
Jurylid: Jaap Schneider
12 7448
7 AV Hylas Vrouwen AV Hylas - Vsen
Begeleider: Amy Bruin-Burger
Jurylid: Fred Swinkels
9 7161
8 AV Clytoneus Vrouwen AV Clytoneus - Vsen
Begeleider: Pel v/d Kerkhoff
Jurylid: Sandra Kouwenberg
10 7066
9 KAV Holland Vrouwen KAV Holland - Vsen
Begeleider: Mirthe Wiltink
9 7011
10 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 Rotterdam Atletiek - Vsen
Begeleider: Ellsworth Manuel
Jurylid: Janneke Berkhof
9 5508
11 DEM Vrouwen DEM - Vsen
Begeleider: Siem van Rookhuizen
Jurylid: Siem van Rookhuizen
4 4606
12 AV Atverni Vrouwen AV Atverni - Vsen 0 0