Teams

Competitiestand Jongens Junioren B
# Team Leden Punten
1 AV Attila Jongens Team 1 AV Attila - JJB
Begeleider: Arnoud van de Boel
Jurylid: Carolien Ritsema (voorkeur springen)
11 7071
2 AV Sprint Jongens AV Sprint - JJB
Begeleider: Johan de Koning
Jurylid: Tanja Rijzenga (60), voorkeur voor hoog of ver
8 6405
3 Prins Hendrik Jongens Prins Hendrik - JJB
Begeleider: Jos van Schijndel
Jurylid: Jeroen Engels (Hoogspringen)
11 6203
4 Swift Atletiek Jongens Team 1 Swift Atletiek - JJB
Begeleider: Henk Meuwissen
Jurylid: Wim Crins
9 6015
5 AV Wijchen Jongens Team 1 AV Wijchen - JJB
Begeleider: Robin Scholten
8 5746
6 Typhoon Jongens Typhoon - JJB
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: Ton smits
9 5203
7 Atledo Jongens Atledo - JJB
Begeleider: Tim Schellekens
Jurylid: Leo van der Pol
7 5113
8 HAC Jongens HAC - JJB
Begeleider: A.Schrama
10 5030
9 Lopersgroep Deurne Jongens Lopersgroep Deurne - JJB
Begeleider: Martien van den Berg
Jurylid: Luzan Janssen (geen dipl)
8 4673
10 Scorpio Jongens Scorpio - JJB
Begeleider: Arno vd Pas
5 4624
11 Eindhoven Atletiek Jongens Eindhoven Atletiek - JJB
Begeleider: Jonathan Zammit
Jurylid: Bieneke Bauling
10 4572
12 AV Spiridon Jongens AV Spiridon - JJB
Begeleider: Joris Reijnders
Jurylid: Volgt nog
8 4540
13 GVAC Jongens GVAC - JJB
Begeleider: Mark Jacobs
Jurylid: Ouder
7 4388
14 AV De Keien Jongens AV De Keien - JJB
Begeleider: Geert Verhamme
8 4197
15 AV Unitas Jongens AV Unitas - JJB
Begeleider: Robbert Lommelen
6 4182
16 Swift Atletiek Jongens Team 2 Swift Atletiek - JJB
Begeleider: Henk Meuwissen
Jurylid: nog te bepalen
8 3676
17 AV Wijchen Jongens Team 2 AV Wijchen - JJB
Begeleider: Tim Klinkhamer
6 3165
18 AV Attila Jongens Team 2 AV Attila - JJB
Begeleider: Arnoud van de Boel
Jurylid: Carolien Ritsema (voorkeur springen)
4 2721
19 AV Marvel Jongens AV Marvel - JJB
Begeleider: Henk van de Langenberg
Jurylid: Arjan de Bruijn
2 1458
20 AV Weert Jongens AV Weert - JJB 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren B
# Team Leden Punten
1 Prins Hendrik Meisjes Prins Hendrik - MJB
Begeleider: Jos van Schijndel
Jurylid: Jeroen Engels (Hoogspringen)
11 6908
2 AV Unitas Meisjes AV Unitas - MJB
Begeleider: Robbert Lommelen
8 6155
3 Scorpio Meisjes Scorpio - MJB
Begeleider: Janneke Visser
Jurylid: Esther Nijdam van Nieuwburg
11 5994
4 AV Achilles Top Meisjes AV Achilles Top - MJB
Begeleider: Chantal van der Meulen
Jurylid: Suzan Schmit hoogspringen
10 5770
5 AV Sprint Meisjes AV Sprint - MJB
Begeleider: Johan de Koning
Jurylid: Tanja Rijzenga (60), voorkeur voor hoog of ver
8 5682
6 Swift Atletiek Meisjes Swift Atletiek - MJB
Begeleider: Guido Klaassen
10 5322
7 AV Attila Meisjes AV Attila - MJB
Begeleider: Arnoud van de Boel
Jurylid: Peter Westermann
8 5227
8 AV Wijchen Meisjes Team 1 AV Wijchen - MJB
Begeleider: Robin Scholten
6 5180
9 Eindhoven Atletiek Meisjes Eindhoven Atletiek - MJB
Begeleider: Jonathan Zammit
9 5097
10 AV De Keien Meisjes AV De Keien - MJB
Begeleider: Geert Verhamme
9 4824
11 AV Caesar Meisjes AV Caesar - MJB
Begeleider: Frans Pepels
Jurylid: Raoul Kuijpers
9 4750
12 Typhoon Meisjes Typhoon - MJB
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: Ton smits
6 4713
13 HAC Meisjes HAC - MJB
Begeleider: A.Schrama
5 4410
14 GVAC Meisjes GVAC - MJB
Begeleider: Jurgen Alessie
Jurylid: Jaap van der Lugt
8 4029
15 ACW `66 Meisjes ACW `66 - MJB
Begeleider: Eddy Stadwijk
6 4026
16 Nijmegen Atletiek Meisjes Nijmegen Atletiek - MJB
Begeleider: Ton Verhoeven
Jurylid: Patricia Heijmen (geen ervaring)
5 3889
17 AV Marvel Meisjes AV Marvel - MJB
Begeleider: Henk van de Langenberg
Jurylid: Arjan de Bruijn
4 2842
18 AV Wijchen Meisjes Team 2 AV Wijchen - MJB
Begeleider: Merel Kramer
4 2401
19 AV Weert Meisjes AV Weert - MJB 0 0
19 Lopersgroep Deurne Meisjes Lopersgroep Deurne - MJB 0 0