Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Attila JC AV Attila - JJC
Begeleider: Peter Westermann
9 7941
2 AV Sprint JC Team 1 AV Sprint - JJC
Begeleider: Bram Hommel
8 6965
3 AV Parthenon JC AV Parthenon - JJC 6 6758
4 Typhoon JC Team 1 Typhoon - JJC 6 6178
5 AV Passaat JC AV Passaat - JJC 10 6134
6 AV Spiridon JC AV Spiridon - JJC
Begeleider: Joris Reijnders
Jurylid: Tirtsa Swart
5 5355
7 Scorpio JC Scorpio - JJC
Begeleider: Janneke Visser
8 5147
8 Atledo JC Atledo - JJC 7 5104
9 Typhoon JC Team 2 Typhoon - JJC 6 4706
10 Taxandria Atletiek JC Taxandria Atletiek - JJC
Begeleider: Pim van den Akker
Jurylid: -
5 4125
11 AV Sprint JC Team 2 AV Sprint - JJC
Begeleider: Bram Hommel
6 3817
12 ACW `66 JC ACW `66 - JJC
Begeleider: Eddy Stadwijk
5 2829
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Sprint JD Team 1 AV Sprint - JJD
Begeleider: Stephan Campos
Jurylid: Av Sprint
8 5942
2 AV Parthenon JD Team 1 AV Parthenon - JJD
Begeleider: Sandy v.d Heydt
Jurylid: Anja Smits
6 5670
3 Scorpio JD Team 1 Scorpio - JJD
Begeleider: Marco Joosen
8 5405
4 AV Attila JD Team 1 AV Attila - JJD
Begeleider: Peter Westermann
7 5049
5 AV Passaat JD AV Passaat - JJD
Begeleider: Marco Wijnhoven
Jurylid: Vivianne Kalishoek
7 4748
6 Typhoon JD Typhoon - JJD 8 4639
7 AV Sprint JD Team 2 AV Sprint - JJD
Begeleider: Stephan Campos
Jurylid: Av Sprint
9 4429
8 AV Spiridon JD AV Spiridon - JJD
Begeleider: Paul Swart
Jurylid: Tirtsa Swart
8 4315
9 Taxandria Atletiek JD Taxandria Atletiek - JJD
Begeleider: Vincent van den Elsen
Jurylid: geen
6 3810
10 DAK JD DAK - JJD
Begeleider: Jeffrey Himpers
8 3800
11 ACW `66 JD ACW `66 - JJD
Begeleider: Annet Olijve
Jurylid: Cindy van Alphen
6 3686
12 AV Parthenon JD Team 2 AV Parthenon - JJD
Begeleider: Sandy v.d Heydt
Jurylid: Naomi v.d Spek
5 3655
13 AV Attila JD Team 2 AV Attila - JJD
Begeleider: Peter Westermann
6 3154
14 Scorpio JD Team 2 Scorpio - JJD
Begeleider: Janneke Visser
4 2575
15 DK en AV Hercules JD DK en AV Hercules - JJD
Begeleider: Greg van der Velde
Jurylid: Norwin Mingaars
2 1694
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Sprint MC Team 1 AV Sprint - MJC
Begeleider: Bram Hommel
8 6789
2 AV Attila MC AV Attila - MJC
Begeleider: peter westermann
Jurylid: wilco van beurden
8 6428
3 AV Parthenon MC Team 1 AV Parthenon - MJC
Begeleider: Sandy v.d Heydt
Jurylid: Naomi v.d Spek
7 5843
4 DK en AV Hercules MC DK en AV Hercules - MJC
Begeleider: Greg van der Velde
Jurylid: Norwin Mingaars
8 5033
5 Typhoon MC Typhoon - MJC 10 4779
6 AV Attila / DAK MC - MJC
Begeleider: Peter Westerman
Jurylid: Hans van der Linden
6 4356
7 AV Spiridon MC AV Spiridon - MJC
Begeleider: Joris Reijnders
Jurylid: Tirtsa Swart
6 3921
8 Atledo MC Atledo - MJC 5 3912
9 AV Parthenon MC Team 2 AV Parthenon - MJC
Begeleider: Sandy v.d Heydt
Jurylid: Anja Smits
6 3903
10 AV Sprint MC Team 2 AV Sprint - MJC
Begeleider: Bram Hommel
9 3774
11 ACW `66 MC ACW `66 - MJC
Begeleider: Eddy Stadwijk
4 3593
12 Scorpio MC Scorpio - MJC
Begeleider: Marco Joosen
4 3506
13 Taxandria Atletiek MC Taxandria Atletiek - MJC
Begeleider: Cresjan van der Lee
Jurylid: geen
4 3014
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 Scorpio MD Team 1 Scorpio - MJD
Begeleider: Marco Joosen
Jurylid: Karin Burm
9 6006
2 AV Sprint MD Team 1 AV Sprint - MJD
Begeleider: Mariëlle Jonkers
Jurylid: av sprint organisatie
9 5898
3 AV Attila MD Team 1 AV Attila - MJD
Begeleider: Peter Westermann
8 5727
4 AV Passaat MD AV Passaat - MJD 9 5355
5 Gloria Atletiek MD Gloria Atletiek - MJD
Begeleider: Koen Raeymaekers
Jurylid: Claudi Olieslagers
7 4897
6 DK en AV Hercules MD DK en AV Hercules - MJD
Begeleider: Greg van der Velde
Jurylid: Norwin Mingaars
7 4427
7 Typhoon MD Typhoon - MJD 11 4419
8 AV Parthenon MD AV Parthenon - MJD
Begeleider: Sandy v.d Heydt
Jurylid: Anja Smits
7 4360
9 AV Sprint MD Team 2 AV Sprint - MJD
Begeleider: Mariëlle Jonkers
Jurylid: av sprint organisatie
13 3360
10 Atledo MD Atledo - MJD 6 3230
11 DAK MD DAK - MJD
Begeleider: Jeffrey Himpers
Jurylid: via junioren C
4 2973
12 Taxandria Atletiek MD Taxandria Atletiek - MJD
Begeleider: Gerben Mentink
Jurylid: geen
6 2229
13 AV Attila MD Team 2 AV Attila - MJD
Begeleider: Peter Westermann
3 1746
14 Scorpio MD Team 2 Scorpio - MJD
Begeleider: Janneke Visser
2 1258