Teams

Competitiestand Jongens Junioren A
# Team Leden Punten
1 PAC Jongens Team 1 PAC - JJA
Begeleider: Ron van der Steenhoven
Jurylid: Carola Diederik
16 9378
2 Haag Atletiek Jongens Team 1 Haag Atletiek - JJA
Begeleider: JMN Coolen
Jurylid: Sylvia Dingemans
15 9053
3 Altis Jongens Team 1 Altis - JJA
Begeleider: Steven van der Maas
Jurylid: Arno van Vught
12 8636
4 Eindhoven Atletiek Jongens Eindhoven Atletiek - JJA
Begeleider: Ad Peeters
Jurylid: Silke Peeters
10 8618
5 Prins Hendrik Jongens Prins Hendrik - JJA
Begeleider: Jos van Schijndel
Jurylid: Joep Janssen (Hoogspringen)
12 8416
6 AV Lycurgus Jongens AV Lycurgus - JJA
Begeleider: Joost en Anna
Jurylid: Gabi Baumeister
13 8072
7 Leiden Atletiek Jongens Team 1 Leiden Atletiek - JJA
Begeleider: Marc de Haan
Jurylid: Wim Steenbeek
15 7930
8 AV De Spartaan Jongens AV De Spartaan - JJA
Begeleider: Vincent van Stijn
Jurylid: Jury Spartaan
12 7686
9 Spado Jongens Spado - JJA
Begeleider: M.van Eekeren
Jurylid: Steven van Broekhoven
13 7578
10 ARV Ilion Jongens ARV Ilion - JJA
Begeleider: Emiel Koolstra & Alessandro Lentze
Jurylid: John Pouwels
11 7287
11 AV NOP Jongens AV NOP - JJA
Begeleider: Dennis Veltman
Jurylid: Organisatie
8 7024
12 KAV Holland Jongens Team 1 KAV Holland - JJA
Begeleider: Ivo van Haaren
Jurylid: Ivo van Haaren
7 5629
Competitiestand Meisjes Junioren A
# Team Leden Punten
1 Groningen Atletiek Meisjes Groningen Atletiek - MJA
Begeleider: Marsha Westerhof
Jurylid: dhr van Klinken
12 8731
2 PAC Meisjes Team 1 PAC - MJA
Begeleider: Ron van der Steenhoven
Jurylid: Carola Diederik
13 8602
3 ARV Ilion Meisjes ARV Ilion - MJA
Begeleider: Emiel Koolstra & Alessandro Lentze
Jurylid: John Pouwels
11 7719
4 Prins Hendrik Meisjes Prins Hendrik - MJA
Begeleider: Jos van Schijndel
Jurylid: Joep Janssen (Hoogspringen)
15 7642
5 Haag Atletiek Meisjes Team 1 Haag Atletiek - MJA
Begeleider: Mattie Dekkers
Jurylid: Sylvia Dingemans
13 7519
6 AV Unitas Meisjes AV Unitas - MJA
Begeleider: Arno Zuijlen
Jurylid: Minke Bisschops
10 7479
7 AV De Spartaan Meisjes AV De Spartaan - MJA
Begeleider: Vincent van Stijn
Jurylid: Jury Spartaan
10 7424
8 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 Leiden Atletiek - MJA
Begeleider: Marc de Haan
Jurylid: Wim Steenbeek
16 7347
9 AV Sprint Meisjes AV Sprint - MJA
Begeleider: Johan de Koning
Jurylid: Piet Hoogervorst, jurylid 60, voorkeur hoogspringen
10 6731
10 Spado Meisjes Spado - MJA
Begeleider: G.Nijkamp
Jurylid: Spado jurylid
8 6660
11 AV Lycurgus Meisjes AV Lycurgus - MJA
Begeleider: Anna en Joost
Jurylid: Gabi Baumeister
10 6169
12 AV Edam Meisjes AV Edam - MJA
Begeleider: Erwin Bökenkamp
Jurylid: Erwin Bökenkamp (Kogelslingeren)
4 4533