Teams

Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 DEM Mannen Team 1 DEM - Msen
Begeleider: Carolien Adrichem
13 7260
2 AV Edam Mannen AV Edam - Msen
Begeleider: Bouke Bouma
Jurylid: Bert van het Hof (voorkeur kogel)
9 6529
3 SV Noordkop Mannen SV Noordkop - Msen
Begeleider: Kevin van Grieken + Martijn Nuijens
Jurylid: Piet Nuijens (Alleen hoog)
8 6084
4 AV Lycurgus Mannen AV Lycurgus - Msen
Begeleider: Sjoerd en Tessa
Jurylid: Sjoerd van Deudekom
10 5819
5 AV Castricum Mannen AV Castricum - Msen
Begeleider: Frank Stam
Jurylid: Sten van der Moer
11 5751
6 AV Hollandia Mannen AV Hollandia - Msen
Begeleider: Jan Groot
Jurylid: Joost Daalhuisen
8 5368
7 AV Atos Mannen AV Atos - Msen
Begeleider: Jesse Lafeber
10 5252
8 AV Suomi Mannen AV Suomi - Msen
Begeleider: Koen Kroep
11 5149
9 AV Hylas Mannen AV Hylas - Msen
Begeleider: Marco Ghiglioni
Jurylid: Frank Hilberts
8 5141
10 SAV Mannen SAV - Msen
Begeleider: Nick Wildoer
Jurylid: Daniel Hoenderbos
8 5068
11 DEM Mannen Team 2 DEM - Msen
Begeleider: Carolien Adrichem
9 4924
12 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen AV DOKEV Anna Paulowna - Msen
Begeleider: Laura Leijen
Jurylid: Chris Eykelenboom
7 4828
13 AV Feniks Mannen AV Feniks - Msen
Begeleider: Pieter Knotnerus
Jurylid: Sylvia Louwris (voorkeur hoog/polshoog)
6 4298
14 AV NOVA Mannen AV NOVA - Msen
Begeleider: Teun Beers
Jurylid: Jan Kees Beers (Kogelstoten)
5 3768
15 AV Trias Mannen AV Trias - Msen
Begeleider: Lars Groot
Jurylid: Lars Groot
7 3271
16 Phanos Mannen Phanos - Msen
Begeleider: Pearl Speear
Jurylid: Wouter Kievit (ET)
5 2468
17 AC Waterland Mannen AC Waterland - Msen 0 0
17 AKU / AV Startbaan Mannen - Msen 2 0
Competitiestand Vrouwen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Zaanland Vrouwen AV Zaanland - Vsen
Begeleider: Frank Stam
Jurylid: Volgt
13 7079
2 Phanos Vrouwen Phanos - Vsen
Begeleider: Pearl Speear
Jurylid: Wouter Kievit (ET)
11 5843
3 AV Trias Vrouwen AV Trias - Vsen
Begeleider: Nicole Berghouwer
Jurylid: Lars Groot
8 5601
4 DEM Vrouwen DEM - Vsen
Begeleider: Rob Boellaard
Jurylid: Martien Martens
6 5512
5 AV Hollandia Vrouwen AV Hollandia - Vsen
Begeleider: Franka Hoogeboom
Jurylid: Joost Daalhuijsen
8 4440
6 AV Suomi Vrouwen AV Suomi - Vsen 4 3704
7 AV Lycurgus Vrouwen AV Lycurgus - Vsen
Begeleider: Sjoerd en Tessa
Jurylid: Sjoerd van Deudekom
3 3578
8 SAV Vrouwen SAV - Vsen
Begeleider: Tessa Beertsen
Jurylid: Kjell Heinsius
5 3068
9 AV Feniks Vrouwen AV Feniks - Vsen
Begeleider: Pieter Knotnerus
3 2244
10 SV Noordkop Vrouwen SV Noordkop - Vsen
Begeleider: Kevin van Grieken
Jurylid: Piet Nuijens (hoogspringen)
2 2221
11 AKU / AV Startbaan Vrouwen - Vsen 4 2001
12 AV DOKEV Anna Paulowna Vrouwen AV DOKEV Anna Paulowna - Vsen
Begeleider: Alex Vaars
Jurylid: Chris Eykelenboom
1 1958
13 AC Waterland Vrouwen AC Waterland - Vsen 0 0