Teams

Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 Haag Atletiek Mannen Team 1 Haag Atletiek - Msen
Begeleider: Henk Verploegh
14 7603
2 Leiden Atletiek Mannen Leiden Atletiek - Msen
Begeleider: Enric Moliné Burgos
Jurylid: Roy Winiarczyk
11 5587
3 AV `40 Mannen AV `40 - Msen
Begeleider: Eric Gommans
Jurylid: volgt z.s.m.
7 5477
4 AV Statina Mannen Team 2 AV Statina - Msen
Begeleider: Siebe Steehouder
Jurylid: Jeroen ten Kate
10 5051
5 AV Zuidwal Mannen Team 1 AV Zuidwal - Msen
Begeleider: Jeroen en Jose Hilhorst
Jurylid: Jeroen Hilhorst
6 5041
6 Fit Mannen Fit - Msen
Begeleider: Bram Kreijkamp
Jurylid: Bram Kreijkamp
5 5017
7 Avantri Mannen Team 1 Avantri - Msen
Begeleider: Bor van den Berg
Jurylid: Simone Zwijnenburg
7 4984
8 AV Atverni Mannen AV Atverni - Msen
Begeleider: Marc Lommert
Jurylid: Peter Huisman
7 4712
9 ARV Ilion Mannen ARV Ilion - Msen
Begeleider: Koen Stapel
8 4689
10 AV Statina Mannen Team 1 AV Statina - Msen
Begeleider: Siebe Steehouder
Jurylid: Jeroen ten Kate
8 4393
11 Haag Atletiek Mannen Team 2 Haag Atletiek - Msen
Begeleider: Henk Verploegh
6 3970
12 Avantri Mannen Team 2 Avantri - Msen
Begeleider: Branco van Driest
3 2292
13 Voorschoten `97 Mannen Voorschoten `97 - Msen
Jurylid: Johan Planting
2 1088
14 AV Zuidwal Mannen Team 2 AV Zuidwal - Msen 0 0
14 BAV Mannen BAV - Msen 0 0
14 U-Track Mannen U-Track - Msen 0 0
Competitiestand Vrouwen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 Haag Atletiek Vrouwen Haag Atletiek - Vsen
Begeleider: P. Wernert
11 6472
2 AV `47 Vrouwen AV `47 - Vsen
Begeleider: Tara van Spronsen
8 6340
3 AV Atverni Vrouwen AV Atverni - Vsen
Begeleider: Marc Lommert
10 6248
4 Avantri Vrouwen Team 1 Avantri - Vsen
Begeleider: Carolien de Pater
Jurylid: Josien de Pater (liefst bij kogel)
6 5875
5 AV `40 Vrouwen AV `40 - Vsen
Begeleider: Eric Gommans
Jurylid: volgt z.s.m.
10 5728
6 Almere `81 Vrouwen Team 1 Almere `81 - Vsen
Begeleider: Marco van Drunen
Jurylid: Daniëlle van Drunen (liefst verspringen)
7 5677
7 Fit Vrouwen Fit - Vsen
Begeleider: Bram Kreijkamp
Jurylid: Bram Kreijkamp
5 5635
8 Leiden Atletiek Vrouwen Leiden Atletiek - Vsen
Begeleider: Melanie Overmars
9 5468
9 AV Zuidwal Vrouwen Team 1 AV Zuidwal - Vsen
Begeleider: Jeroen en Jose Hilhorst
Jurylid: Jeroen Hilhorst
7 4961
10 AV Statina Vrouwen AV Statina - Vsen
Begeleider: Ruby den Besten
Jurylid: Jeroen ten Kate
7 4544
11 ARV Ilion Vrouwen ARV Ilion - Vsen
Begeleider: Marije van Loon / Annemarie Jacobs
Jurylid: Marije van Loon/Annemarie Jacobs
9 3963
12 AV Sparta Vrouwen AV Sparta - Vsen
Begeleider: Vera van den Haak
Jurylid: -
7 3506
13 Voorschoten `97 Vrouwen Voorschoten `97 - Vsen
Jurylid: Johan Planting
3 3362
14 Avantri Vrouwen Team 2 Avantri - Vsen
Begeleider: Carolien de Pater
Jurylid: Josien de Pater (liefst bij kogel)
5 2204
15 Almere `81 Vrouwen Team 2 Almere `81 - Vsen
Begeleider: Marco van Drunen
Jurylid: Daniëlle van Drunen (liefst verspringen)
4 2096
16 AV Zuidwal Vrouwen Team 2 AV Zuidwal - Vsen
Begeleider: Jeroen en Jose Hilhorst
Jurylid: Jeroen Hilhorst
1 584
17 BAV Vrouwen BAV - Vsen 0 0