Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Sprint JC Team 1 AV Sprint - JJC
Begeleider: Bram Hommel
8 8097
2 AV Attila JC AV Attila - JJC
Begeleider: Peter Westermann
11 7690
3 AV Parthenon JC AV Parthenon - JJC
Begeleider: Sandy v.d Heydt
Jurylid: Anja Smits
6 7268
4 Typhoon JC Team 2 Typhoon - JJC
Jurylid: Gertwin De With
7 6140
5 Scorpio JC Scorpio - JJC
Begeleider: Jeroen Provoost, Arno van der Pas, Janneke Visser
9 6114
6 AV Passaat JC AV Passaat - JJC
Begeleider: Bart Heijes
Jurylid: Vivianne Kalishoek
10 5964
7 Atledo JC Atledo - JJC
Begeleider: Tim Schellekens
Jurylid: Alex van Krevelen
6 5770
8 AV Spiridon JC AV Spiridon - JJC
Begeleider: Joris Reijnders
Jurylid: nnb
4 5037
9 AV Sprint JC Team 2 AV Sprint - JJC
Begeleider: Bram Hommel
5 4870
10 Typhoon JC Team 1 Typhoon - JJC
Jurylid: Gertwin De With
7 4793
11 ACW `66 JC ACW `66 - JJC
Begeleider: Eddy Stadwijk
Jurylid: Ziggy Birker
5 4577
12 Taxandria Atletiek JC Taxandria Atletiek - JJC
Begeleider: Pim van den Akker
Jurylid: Peter van der Heijden
5 3527
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 Scorpio JD Team 1 Scorpio - JJD
Begeleider: Marco Joosen
Jurylid: Hans Pluimes
8 6316
2 AV Parthenon JD Team 1 AV Parthenon - JJD
Begeleider: Sandy v.d Heydt
Jurylid: Anja Smits
6 6192
3 AV Sprint JD Team 1 AV Sprint - JJD
Begeleider: Stephan Campos
Jurylid: Ingrid Snepvangers
8 5884
4 AV Attila JD Team 1 AV Attila - JJD
Begeleider: Peter Westermann
7 5607
5 Typhoon JD Typhoon - JJD
Jurylid: Marjan Heikens
12 5483
6 AV Sprint JD Team 2 AV Sprint - JJD
Begeleider: Stephan Campos
Jurylid: Rene van de Westen
8 5074
7 AV Passaat JD AV Passaat - JJD
Begeleider: Marco Wijnhoven
Jurylid: Vivianne Kalishoek
7 4713
8 DAK JD DAK - JJD
Begeleider: Jeffrey Himpers
8 4664
9 AV Spiridon JD AV Spiridon - JJD
Begeleider: Paul Swart
Jurylid: Tirtsa Swart
8 4449
10 Taxandria Atletiek JD Taxandria Atletiek - JJD
Begeleider: vincent van der Elsen
Jurylid: Peter van der Heijden
6 3825
11 ACW `66 JD ACW `66 - JJD 6 3740
12 AV Parthenon JD Team 2 AV Parthenon - JJD
Begeleider: Sandy v.d Heydt
Jurylid: Sandra Klein
5 3538
13 Scorpio JD Team 2 Scorpio - JJD
Begeleider: Jeroen Provoost, Arno van der Pas, Janneke Visser
4 2722
14 AV Attila JD Team 2 AV Attila - JJD
Begeleider: Peter Westermann
6 2084
15 DK en AV Hercules JD DK en AV Hercules - JJD
Begeleider: Greg van der Velde
Jurylid: Hercules
2 862
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Sprint MC Team 1 AV Sprint - MJC
Begeleider: Bram Hommel
9 6589
2 AV Attila MC AV Attila - MJC
Begeleider: Peter Westermann
8 6462
3 AV Parthenon MC Team 1 AV Parthenon - MJC
Begeleider: Sandy v.d Heydt
Jurylid: Sandra Klein
6 5703
4 DK en AV Hercules MC DK en AV Hercules - MJC
Begeleider: Greg van der Velde
Jurylid: Hercules
8 5231
5 Typhoon MC Typhoon - MJC
Jurylid: Gertwin De With
10 5188
6 Taxandria Atletiek MC Taxandria Atletiek - MJC
Begeleider: Gerben Mentink
Jurylid: Peter van der Heijden
5 4580
7 AV Parthenon MC Team 2 AV Parthenon - MJC
Begeleider: Sandy v.d Heydt
Jurylid: Anja Smits
6 4348
8 ACW `66 MC ACW `66 - MJC
Begeleider: Eddy Stadwijk
Jurylid: Ziggy Birker
4 3987
9 AV Spiridon MC AV Spiridon - MJC
Begeleider: Joris Reijnders
Jurylid: nnb
4 3835
10 Scorpio MC Scorpio - MJC
Begeleider: Jeroen Provoost, Arno van der Pas, Janneke Visser
4 3696
11 AV Sprint MC Team 2 AV Sprint - MJC
Begeleider: Bram Hommel
6 3508
12 AV Attila / DAK MC - MJC
Begeleider: Peter Westermann
4 2801
13 Atledo MC Atledo - MJC
Begeleider: Tim Schellekens
Jurylid: Alex van Krevelen
2 1284
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Sprint MD Team 1 AV Sprint - MJD
Begeleider: Mariëlle Jonkers
Jurylid: Ingrid Snepvangers
8 5955
2 AV Attila MD Team 1 AV Attila - MJD
Begeleider: Peter Westermann
7 5911
3 Scorpio MD Team 1 Scorpio - MJD
Begeleider: Marco Joosen
Jurylid: Helma de Kort
9 5823
4 AV Passaat MD AV Passaat - MJD
Begeleider: Marco Wijnhoven
Jurylid: Vivianne Kalishoek
8 5259
5 Gloria Atletiek MD Gloria Atletiek - MJD
Begeleider: Koen Raeijmaekers
Jurylid: Claudi Olieslagers
7 5098
6 Typhoon MD Typhoon - MJD
Jurylid: Marjan Heikens
8 4353
7 AV Parthenon MD AV Parthenon - MJD
Begeleider: Sandy v.d Heydt
Jurylid: Sandra Klein
8 4006
8 AV Sprint MD Team 2 AV Sprint - MJD
Begeleider: Mariëlle Jonkers
Jurylid: Rene vd Westen
11 3854
9 DK en AV Hercules MD DK en AV Hercules - MJD
Begeleider: Greg van der Velde
Jurylid: Hercules
5 3820
10 Atledo MD Atledo - MJD
Begeleider: Tim Schellekens
Jurylid: Alex van Krevelen
7 3803
11 DAK MD DAK - MJD
Begeleider: Jeffrey Himpers
6 3168
12 Taxandria Atletiek MD Taxandria Atletiek - MJD
Begeleider: Gerben Mentink
Jurylid: Peter van der Heijden
6 2696
13 AV Attila MD Team 2 AV Attila - MJD
Begeleider: Peter Westernann
5 2648
14 Scorpio MD Team 2 Scorpio - MJD
Begeleider: Jeroen Provoost, Arno van der Pas, Janneke Visser
2 833