Teams

Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 AV NOP Mannen AV NOP - Msen
Begeleider: Dennis Veltman
Jurylid: Een van de atleten
9 7308
2 Marathon Pim Mulier Mannen Marathon Pim Mulier - Msen
Begeleider: Tom Benerink
Jurylid: Erna Klaren
11 7250
3 AV Argo Mannen AV Argo - Msen
Begeleider: Rick Mombarg
Jurylid: Joeri Voltman
9 6580
4 Atletico `73 Mannen Atletico `73 - Msen
Begeleider: Karin Sloot
Jurylid: Rick Visser
8 6532
5 AV Haaksbergen Mannen Team 2 AV Haaksbergen - Msen
Begeleider: Nick de Waart
Jurylid: Martin Regtop
12 6493
6 AV Flevo Delta Mannen AV Flevo Delta - Msen
Begeleider: Wouter Schouwenaar
Jurylid: Jeffrey Stokkel
11 6474
7 AV Haaksbergen Mannen Team 1 AV Haaksbergen - Msen
Begeleider: Ben van Sark
Jurylid: Martin Regtop
10 6370
8 Groningen Atletiek Mannen Groningen Atletiek - Msen
Begeleider: Henk-Jan Schaaphok
Jurylid: Atleten die geen onderdelen hebben
8 6207
9 DAV Kronos Mannen DAV Kronos - Msen
Begeleider: Marjolein Bolten
Jurylid: Thijs Roskamp
11 6173
10 AV De Gemzen Mannen AV De Gemzen - Msen
Begeleider: Jurian Onderdijk
Jurylid: Dirk Wigmans
9 5836
11 AVA `70 Mannen AVA `70 - Msen
Begeleider: Erwin Wamelink
Jurylid: Mariska Wagener
9 5802
12 AV Zeewolde Mannen AV Zeewolde - Msen
Begeleider: Wietse Folkers
9 5212
13 EAC De Sperwers Mannen EAC De Sperwers - Msen
Begeleider: Martin Lunenborg
Jurylid: ntb
5 4469
14 AAV SISU Mannen AAV SISU - Msen
Begeleider: Thomas Mijnders
6 4433
15 HAC `63 Mannen HAC `63 - Msen
Begeleider: Renate Hofstee
Jurylid: Stien Vondeling
7 4397
16 AV Jahn II Mannen AV Jahn II - Msen
Begeleider: Hans Koops
Jurylid: Bertha Vriendts
5 4070
17 AV de Sprinter Mannen AV de Sprinter - Msen
Begeleider: Cor Knipmeijer
Jurylid: Veldboom
6 3864
18 AV `34 Apeldoorn Mannen AV `34 Apeldoorn - Msen
Begeleider: Sander van den Brink
Jurylid: atleten onderling
4 2373
19 AV Lionitas Mannen AV Lionitas - Msen 0 0
Competitiestand Vrouwen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 DAV Kronos Vrouwen DAV Kronos - Vsen
Begeleider: Marjolein Bolten
Jurylid: Vincent Bosboom + Fabian Pelgrom
9 7354
2 Marathon Pim Mulier Vrouwen Marathon Pim Mulier - Vsen
Begeleider: Susan van Sark
Jurylid: Erna Klaren
11 7098
3 AV De Gemzen Vrouwen AV De Gemzen - Vsen
Begeleider: Annemarie v Houweling
Jurylid: Carolien Germs
11 6788
4 Cialfo Vrouwen Cialfo - Vsen
Begeleider: Linda Rodijk
Jurylid: Atleten die vrij zijn
8 5749
5 AV Zeewolde Vrouwen AV Zeewolde - Vsen
Begeleider: Mabel Korporaal
Jurylid: Femy Hesp
9 5464
6 AAV SISU Vrouwen AAV SISU - Vsen
Begeleider: Thomas Mijnders
9 5392
7 AV `34 Apeldoorn Vrouwen AV `34 Apeldoorn - Vsen
Begeleider: Iris Poen
Jurylid: Atleten onderling
10 5155
8 Atletico `73 Vrouwen Atletico `73 - Vsen
Begeleider: Karin Soot
7 5098
9 EAC De Sperwers Vrouwen EAC De Sperwers - Vsen
Begeleider: Vincent Heeres
Jurylid: ntb
8 4557
10 HAC `63 Vrouwen HAC `63 - Vsen
Begeleider: Renate Hofstee
Jurylid: Stien Vondeling
4 4124
11 AV Haaksbergen Vrouwen AV Haaksbergen - Vsen
Begeleider: Lisa Bielevelt
Jurylid: Martin Regtop
3 2787
12 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Vrouwen - Vsen
Begeleider: Rita Moll
3 1590