Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 Spado JC Team 1 Spado - JJC
Begeleider: N.Nijkamp
Jurylid: Spado jurylid
9 6256
2 AV `56 JC Team 1 AV `56 - JJC
Begeleider: Jerrel Biswane
Jurylid: Peter Oele
6 6075
3 DJA JC DJA - JJC
Begeleider: Niels Hanegraaf
Jurylid: Jurylid DJA
6 6063
4 THOR JC Team 1 THOR - JJC
Begeleider: Erwin de Vrind
Jurylid: Paul van der Klugt
7 5724
5 AV Scheldesport / RK HAV JC - JJC
Begeleider: Ivar van de Wege
Jurylid: Ilse Bouwhuizen
4 5082
6 AV `56 JC Team 2 AV `56 - JJC
Begeleider: Jerrel Biswane
Jurylid: Catherineke van den Dikkenberg
4 3320
7 Dynamica ADSV JC Dynamica ADSV - JJC
Begeleider: Annemiek Koopman
2 3107
8 THOR JC Team 2 THOR - JJC
Begeleider: Erwin de Vrind
Jurylid: Paul van der Klugt
4 2749
9 SV Diomedon JC SV Diomedon - JJC
Begeleider: Gerda Tonissen
3 2607
10 AV Groene Ster JC AV Groene Ster - JJC
Begeleider: Laura van Haaften
Jurylid: Dennis Franscios
4 2467
11 ARV Achilles JC ARV Achilles - JJC
Begeleider: Tjeerd Mijzen
Jurylid: Rick Lambregts
3 1728
12 Spado JC Team 2 Spado - JJC 0 0
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Scheldesport / RK HAV JD - JJD
Begeleider: Carlo Thilleman
Jurylid: Ilse Bouwhuizen
7 5075
2 Dynamica ADSV JD Dynamica ADSV - JJD
Begeleider: Annemiek Koopman
Jurylid: Maaike Ton
5 4651
3 DJA JD DJA - JJD
Begeleider: Jeroen Stoutjesdijk
5 4547
4 THOR JD Team 1 THOR - JJD
Begeleider: Marco Lodiers
Jurylid: Vanessa Uitdehaag
6 4406
5 Spado JD Team 1 Spado - JJD
Begeleider: G.Nijkamp
Jurylid: Jacqueline v/d Werfhorst graag JD werpen!
7 4387
6 AV Groene Ster JD AV Groene Ster - JJD
Begeleider: Rico Stroobant
Jurylid: Dennis Francois
6 3679
7 AV `56 JD Team 1 AV `56 - JJD
Begeleider: Rachid Guigui/Vivian Karelse
Jurylid: 1 (samen met MD, afwisselend)
7 3592
8 Spado JD Team 2 Spado - JJD
Begeleider: G.Nijkamp
Jurylid: Spado jurylid
5 3066
9 ARV Achilles JD ARV Achilles - JJD
Begeleider: Tjeerd Mijzen
Jurylid: Rick Lambregts
7 2818
10 THOR JD Team 2 THOR - JJD
Begeleider: Marco Lodiers
Jurylid: Vanessa Uitdehaag
4 1550
11 AV `56 JD Team 2 AV `56 - JJD
Begeleider: Rachid Guigui/Vivian Karelse
0 0
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 Spado MC Team 1 Spado - MJC
Begeleider: N.Nijkamp
Jurylid: Spado jurylid
10 6019
2 AV `56 MC Team 1 AV `56 - MJC
Begeleider: Jerrel Biswane
Jurylid: Catherineke van den Dikkenberg
8 5404
3 THOR MC THOR - MJC
Begeleider: Erwin de Vrind
Jurylid: Paul van der Klugt
6 4597
4 AV Scheldesport / RK HAV MC - MJC
Begeleider: Ivar van de Wege
Jurylid: Ilse Bouwhuizen
6 4505
5 ARV Achilles MC ARV Achilles - MJC
Begeleider: Tjeerd Mijzen
Jurylid: Rick Lambregts
9 4071
6 DJA MC DJA - MJC
Begeleider: Ankie Vermeeren
Jurylid: Jurylid DJA
5 3735
7 SV Diomedon MC SV Diomedon - MJC
Begeleider: Gerda Tonissen
4 2577
8 AV Groene Ster MC AV Groene Ster - MJC
Begeleider: Laura van Haaften
Jurylid: Dennis Franscois
5 2515
9 Spado MC Team 2 Spado - MJC
Begeleider: N.Nijkamp
Jurylid: Spado jurylid
6 2472
10 AV `56 MC Team 2 AV `56 - MJC 0 0
10 Dynamica ADSV MC Dynamica ADSV - MJC 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 Spado MD Team 1 Spado - MJD
Begeleider: G.Nijkamp
Jurylid: Marco Fokke
9 5814
2 Dynamica ADSV MD Dynamica ADSV - MJD
Begeleider: Madelon van denBergh
Jurylid: Maaike Ton
7 5043
3 AV Scheldesport / RK HAV MD - MJD
Begeleider: Carlo Thilleman
Jurylid: Ilse Bouwhuizen
8 4375
4 AV `56 MD Team 1 AV `56 - MJD
Begeleider: Rachid Guigui/Vivian Karelse
Jurylid: 1
7 4353
5 THOR MD Team 1 THOR - MJD
Begeleider: Marco Lodiers
Jurylid: Vanessa Uitdehaag
6 3703
6 ARV Achilles MD ARV Achilles - MJD
Begeleider: Tjeerd Mijzen
Jurylid: Rick Lambregts
4 3116
7 Delta Sport MD Team 2 Delta Sport - MJD
Begeleider: Emma Van Mourik
Jurylid: Niels Goudswaard
5 2988
8 DJA MD DJA - MJD
Begeleider: Jeroen Stoutjesdijk
Jurylid: Ilse Sprenkels
4 2754
9 Delta Sport MD Team 1 Delta Sport - MJD
Begeleider: Ingrid Rasenberg
Jurylid: Niels Goudswaard
4 2733
10 Spado MD Team 2 Spado - MJD
Begeleider: G.Nijkamp
Jurylid: Spado jurylid
3 2086
11 AV Groene Ster MD AV Groene Ster - MJD
Begeleider: Rico Stroobant
Jurylid: Dennis Francois
3 2039
12 AV `56 MD Team 2 AV `56 - MJD
Begeleider: Rachid Guigui/Vivian Karelse
Jurylid: 1
4 1958
13 THOR MD Team 2 THOR - MJD
Begeleider: Marco Lodiers
Jurylid: Vanessa Uitdehaag
2 1449