Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Gouda JC AV Gouda - JJC
Begeleider: Rene Verkerke
Jurylid: Rene Verkerke
10 7248
4 Hellas Utrecht JC Team 1 Hellas Utrecht - JJC 7 7135
2 U-Track JC Team 1 U-Track - JJC
Begeleider: Hylke Warmerdam Alex Chan
8 6811
3 AAV `36 JC Team 1 AAV `36 - JJC
Begeleider: Ron van der Veer
Jurylid: Martin Heemskerk Peter Nagtegaal Arjan de Jong
7 6590
5 AV Phoenix JC AV Phoenix - JJC
Begeleider: Jaap Vink
6 5590
6 AV Atverni JC AV Atverni - JJC
Jurylid: Ivon Duiser
8 4861
7 U-Track JC Team 2 U-Track - JJC
Begeleider: Hylke Warmerdam Alex Chan
Jurylid: Zalan Szabo
5 3933
8 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JC Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJC 4 3124
9 Hellas Utrecht JC Team 2 Hellas Utrecht - JJC 3 2904
10 Hellas Utrecht JC Team 3 Hellas Utrecht - JJC 2 1797
11 AAV `36 JC Team 2 AAV `36 - JJC
Begeleider: Ron van der Veer
Jurylid: Martin Heemskerk Peter Nagtegaal Arjan de Jong
2 1481
12 AV Clytoneus JC AV Clytoneus - JJC
Begeleider: Niels Warnaar
Jurylid: ntb
3 957
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 Hellas Utrecht JD Team 1 Hellas Utrecht - JJD 7 5790
2 AV Gouda JD AV Gouda - JJD
Begeleider: Eric Pols
Jurylid: Ouder
7 4352
3 AV Atverni JD AV Atverni - JJD
Jurylid: Ivon Duiser
10 4230
4 AV Phoenix JD Team 1 AV Phoenix - JJD
Begeleider: Rogier Overkamp
6 4101
5 U-Track JD Team 2 U-Track - JJD
Begeleider: Patrick Schoo
6 4056
6 AAV `36 JD Team 1 AAV `36 - JJD
Begeleider: Ron van der Veer
Jurylid: Martin Heemskerk Peter Nagtegaal Arjan de Jong
7 4031
7 Hellas Utrecht JD Team 2 Hellas Utrecht - JJD 7 4007
8 U-Track JD Team 1 U-Track - JJD
Begeleider: Patrick Schoo
7 3967
9 AV Clytoneus JD AV Clytoneus - JJD
Begeleider: Niels Warnaar
Jurylid: ntb
7 3768
10 AAV `36 JD Team 2 AAV `36 - JJD
Begeleider: Ron van der Veer
Jurylid: Martin Heemskerk Peter Nagtegaal Arjan de Jong
7 3476
11 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD
Begeleider: Carel Boon
Jurylid: Bjorn Wanders
6 3230
12 OSM `75 JD OSM `75 - JJD
Jurylid: Claudia Stoof
5 3077
13 Hellas Utrecht JD Team 3 Hellas Utrecht - JJD 6 2247
14 U-Track JD Team 3 U-Track - JJD
Begeleider: Patrick Schoo
6 2100
15 AV Phoenix JD Team 2 AV Phoenix - JJD
Begeleider: Rogier Overkamp
5 1998
16 AV Phoenix JD Team 3 AV Phoenix - JJD 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 Hellas Utrecht MC Team 1 Hellas Utrecht - MJC 9 6299
2 U-Track MC U-Track - MJC
Begeleider: Hylke Warmerdam Alex Chan
8 5625
4 AAV `36 MC Team 1 AAV `36 - MJC
Begeleider: Sonja van Beest
Jurylid: Martin Heemskerk Peter Nagtegaal Arjan de Jong
6 5576
5 AV Gouda MC AV Gouda - MJC
Begeleider: Rene Verkerke
Jurylid: Rene Verkerke
6 5128
3 AV Clytoneus MC AV Clytoneus - MJC
Begeleider: Niels Warnaar
Jurylid: ntb
8 4758
8 AV Statina MC AV Statina - MJC
Begeleider: Raymond Lockhorst
Jurylid: Bert van Oostrum
5 4717
6 AAV `36 MC Team 2 AAV `36 - MJC
Begeleider: Sonja van Beest
Jurylid: Martin Heemskerk Peter Nagtegaal Arjan de Jong
5 4418
7 AV Phoenix MC AV Phoenix - MJC
Begeleider: Jaap Vink
6 3899
9 Hellas Utrecht MC Team 2 Hellas Utrecht - MJC 4 3173
10 Hellas Utrecht MC Team 3 Hellas Utrecht - MJC 4 2818
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 AAV `36 MD Team 1 AAV `36 - MJD
Begeleider: Sonja van Beest
Jurylid: Martin Heemskerk Peter Nagtegaal Arjan de Jong
8 5767
2 Hellas Utrecht MD Team 1 Hellas Utrecht - MJD 7 4811
3 AV Gouda MD AV Gouda - MJD
Begeleider: Eric Pols
Jurylid: Ouder
7 4803
4 AAV `36 MD Team 2 AAV `36 - MJD
Begeleider: Sonja van Beest
Jurylid: Martin Heemskerk Peter Nagtegaal Arjan de Jong
7 4630
5 AV Atverni MD AV Atverni - MJD
Jurylid: Ivon Duiser
8 4361
6 AV Phoenix MD Team 1 AV Phoenix - MJD
Begeleider: Rogier Overkamp
6 4242
7 U-Track MD Team 1 U-Track - MJD
Begeleider: Patrick Schoo
7 4203
8 U-Track MD Team 2 U-Track - MJD
Begeleider: Patrick Schoo
8 3936
9 Hellas Utrecht MD Team 2 Hellas Utrecht - MJD 6 3886
10 AAV `36 MD Team 3 AAV `36 - MJD
Begeleider: Sonja van Beest
Jurylid: Martin Heemskerk Peter Nagtegaal Arjan de Jong
8 3786
11 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD
Begeleider: Carel Boon
Jurylid: Bjorn Wanders
7 3418
12 AV Phoenix MD Team 2 AV Phoenix - MJD
Begeleider: Rogier Overkamp
5 3003
13 U-Track MD Team 3 U-Track - MJD
Begeleider: Patrick Schoo
7 2982
14 OSM `75 MD OSM `75 - MJD
Begeleider: Denise Stoffer
Jurylid: Claudia Stoof
5 2721
15 AV Clytoneus MD AV Clytoneus - MJD 0 0
15 AV Phoenix MD Team 3 AV Phoenix - MJD 0 0
15 Hellas Utrecht MD Team 3 Hellas Utrecht - MJD 0 0