Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV 1923 JC Team 1 AV 1923 - JJC
Begeleider: Melle Ast, Tim & Nick van der Heide
Jurylid: n.n.t.b
7 7844
2 AV Haarlemmermeer JC AV Haarlemmermeer - JJC
Begeleider: Mechteld/Oscar
Jurylid: Leon van der Riet
7 7058
3 AV Haarlem JC Team 1 AV Haarlem - JJC
Begeleider: Dik de Groot
Jurylid: Mike van Dijk
7 6943
4 AV 1923 JC Team 2 AV 1923 - JJC
Begeleider: Melle Ast, Tim en Nick van der Heide
7 6225
5 KAV Holland JC Team 1 KAV Holland - JJC
Begeleider: Ivo van Haaren
Jurylid: Annemiek de Jong/Judith Boer
7 5837
6 AV Atos JC AV Atos - JJC
Begeleider: Kim van Egmond
Jurylid: Janet liefst hoog en anders speer/discus, Angelique geen voorkeur
5 5495
7 AV Aalsmeer JC AV Aalsmeer - JJC
Begeleider: Richard Zethof
Jurylid: Cynthia Alewijnse
5 5389
8 AV 1923 JC Team 3 AV 1923 - JJC
Begeleider: Melle Ast, Tim en Nick van der Heide
6 4218
9 KAV Holland JC Team 2 KAV Holland - JJC
Begeleider: Ivo van Haaren
Jurylid: Annemiek de Jong/Judith Boer
7 3855
10 AV Haarlem JC Team 2 AV Haarlem - JJC
Begeleider: Dik de Groot
Jurylid: Mike van Dijk
3 3708
11 AKU JC AKU - JJC
Begeleider: Thimo Maijenburg
Jurylid: Rob Kloppenburg
4 3424
12 AV 1923 JC Team 4 AV 1923 - JJC
Begeleider: Melle Ast, Tim en Nick van der Heide
4 1880
13 AV Suomi JC AV Suomi - JJC
Begeleider: Rene van Houwelingen
Jurylid: nog niet bekend
2 1714
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV 1923 JD Team 1 AV 1923 - JJD
Begeleider: Harold Hees en Eva Dijkstra
7 5546
2 KAV Holland JD Team 1 KAV Holland - JJD
Begeleider: Andre Snoek
Jurylid: Wouter Botman
7 4638
3 AV Haarlemmermeer JD AV Haarlemmermeer - JJD
Begeleider: Oscar Soethout
Jurylid: Leon van der Riet
7 4350
4 AV 1923 JD Team 2 AV 1923 - JJD
Begeleider: Harold Hees en Eva Dijkstra
7 4260
5 AKU JD Team 1 AKU - JJD
Begeleider: Marcel de Jong
Jurylid: Rob Kloppenburg
6 4107
6 AV Suomi JD Team 1 AV Suomi - JJD
Begeleider: Rene van Houwelingen
Jurylid: Marcel van Espen
6 3826
7 AV Atos JD AV Atos - JJD
Begeleider: Jesse Lafeber
Jurylid: Janet de Graaf en Angelique Borsch
8 3782
8 KAV Holland JD Team 2 KAV Holland - JJD
Begeleider: Andre Snoek
Jurylid: Wouter Botman
9 3241
9 AV 1923 JD Team 3 AV 1923 - JJD
Begeleider: Harold Hees en Eva Dijkstra
4 2340
10 AV Haarlem JD AV Haarlem - JJD
Begeleider: Robin Flipsen
Jurylid: Ronald Dubbeldam
2 1926
11 AV Suomi JD Team 2 AV Suomi - JJD
Begeleider: Rene van Houwelingen
Jurylid: nog niet bekend
4 1792
12 AKU JD Team 2 AKU - JJD
Begeleider: Marcel de Jong
Jurylid: Rob Kloppenburg
2 1246
13 AV Aalsmeer JD AV Aalsmeer - JJD 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Haarlemmermeer MC AV Haarlemmermeer - MJC
Begeleider: Mechteld Overwater
Jurylid: Leon van der Riet
10 6479
2 KAV Holland MC Team 1 KAV Holland - MJC
Begeleider: Ivo van Haaren
Jurylid: Annemiek de Jong/Judith Boer (afwisselend)
7 5809
3 AV Haarlem MC AV Haarlem - MJC
Begeleider: Dik de Groot
Jurylid: Mike van Dijk
5 5558
4 AV 1923 MC Team 1 AV 1923 - MJC
Begeleider: Melle Ast, Tim en Nick van der Heide
7 5253
5 AV Atos MC AV Atos - MJC
Begeleider: Kim van Egmond
Jurylid: Janet liefst hoog anders speer/discus, Angelique geen voorkeur
5 4706
6 AV 1923 MC Team 2 AV 1923 - MJC
Begeleider: Melle Ast, Tim en Nick van der Heide
6 3789
7 KAV Holland MC Team 2 KAV Holland - MJC
Begeleider: Ivo van Haaren
Jurylid: Annemiek de Jong/ Judith Boer (afwisselend)
6 3516
8 AV 1923 MC Team 3 AV 1923 - MJC
Begeleider: Melle Ast, Tim en Nick van der Heide
2 1222
9 AKU MC AKU - MJC
Begeleider: Thimo Maijenburg
Jurylid: Rob Kloppenburg
1 1079
10 AV Suomi MC AV Suomi - MJC
Begeleider: Rene van Houwelingen
Jurylid: nog niet bekend
2 860
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV 1923 MD Team 1 AV 1923 - MJD
Begeleider: Harold Hees en Eva Dijkstra
8 5221
2 AKU MD AKU - MJD
Begeleider: Marcel de Jong
Jurylid: Rob Kloppenburg
7 4633
3 AV Atos MD AV Atos - MJD
Begeleider: Jesse Lafeber
Jurylid: Janet de Graaf en Angelique Borsch
8 4422
4 AV Aalsmeer MD AV Aalsmeer - MJD
Begeleider: Richard Zethof
Jurylid: Cynthia Alewijnse
5 4318
5 AV Haarlemmermeer MD AV Haarlemmermeer - MJD
Begeleider: Mechteld Overwater
Jurylid: leon van der Riet
7 4134
6 AV 1923 MD Team 2 AV 1923 - MJD
Begeleider: Harold Hees en Eva Dijkstra
6 3769
7 AV Suomi MD Team 1 AV Suomi - MJD
Begeleider: Rene van Houwelingen
Jurylid: Nog niet bekend
4 3517
8 AV Haarlem MD AV Haarlem - MJD
Begeleider: Robin Flipsen
Jurylid: Ronald Dubbeldam
7 3426
9 AV 1923 MD Team 3 AV 1923 - MJD
Begeleider: Harold Hees en Eva Dijkstra
6 2333
10 AV 1923 MD Team 4 AV 1923 - MJD
Begeleider: Harold Hees en Eva Dijkstra
5 2087
11 KAV Holland MD KAV Holland - MJD
Begeleider: Andre Snoek
Jurylid: Wouter Botman
2 2061
12 AV Suomi MD Team 2 AV Suomi - MJD
Begeleider: Rene van Houwelingen
Jurylid: Jack Page
4 1746