Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Impala JC AV Impala - JJC
Begeleider: Markus Meekma
9 6508
2 Groningen Atletiek JC Groningen Atletiek - JJC
Begeleider: Anouk
Jurylid: Jos Boerema
6 6419
3 AV Aquilo JC AV Aquilo - JJC
Begeleider: Wim de Groot
Jurylid: Marcel Loer
8 6302
4 AV Horror Sneek JC AV Horror Sneek - JJC
Begeleider: Ginniken
7 5835
5 AV Heerenveen JC AV Heerenveen - JJC
Begeleider: simone
Jurylid: ouder av heerenveen
4 4799
6 AAC `61 JC AAC `61 - JJC
Begeleider: M Luinge
Jurylid: Ouder
6 4466
7 AV Start `78 JC AV Start `78 - JJC
Begeleider: Marleen Postma
4 3262
8 AV Jahn II JC AV Jahn II - JJC
Begeleider: Anouk van der Spoel
Jurylid: Heel veel
1 1478
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Lionitas JD AV Lionitas - JJD
Begeleider: Hans Geleynse
Jurylid: Ouder atleet (ondersteunend)
8 5838
2 Groningen Atletiek JD Team 1 Groningen Atletiek - JJD
Begeleider: Niels Venema
Jurylid: Wiebe van der Vliet (graag bij MC)
8 5526
3 AAC `61 JD Team 1 AAC `61 - JJD
Begeleider: Leonie Nijstad
Jurylid: Ouder
8 5415
4 AV Impala JD AV Impala - JJD
Begeleider: Joost ter Doest
Jurylid: Joost ter Doest
5 4249
5 Groningen Atletiek JD Team 2 Groningen Atletiek - JJD
Begeleider: Robin Wassens
6 3712
6 AV Heerenveen JD AV Heerenveen - JJD
Begeleider: simone
Jurylid: ouder av heerenveen
4 3369
7 AAC `61 JD Team 2 AAC `61 - JJD
Begeleider: Leonie Nijstad
Jurylid: Ouder
5 3351
8 Groningen Atletiek JD Team 3 Groningen Atletiek - JJD
Begeleider: Naomi Kloosterman
6 3300
9 AV Jahn II JD AV Jahn II - JJD
Begeleider: Anouk van der Spoel
Jurylid: Heel veel
5 3147
10 AV Aquilo JD AV Aquilo - JJD
Begeleider: Janine Roelfsema
Jurylid: Marcel Loer
4 3132
11 AV Horror Sneek JD AV Horror Sneek - JJD
Begeleider: Martin / Dick
3 2966
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 Groningen Atletiek MC Team 1 Groningen Atletiek - MJC
Begeleider: Anouk
Jurylid: Ochtend ouder Renske - Middag ouder Esmee (bij kogel?)
10 6241
2 AAC `61 MC Team 1 AAC `61 - MJC
Begeleider: M Luinge
Jurylid: Ouder
7 6088
3 AV Horror Sneek MC Team 1 AV Horror Sneek - MJC
Begeleider: Martine Homminga
8 4951
4 AV Impala MC AV Impala - MJC
Begeleider: Markus Meekma
10 4525
5 AV Heerenveen MC AV Heerenveen - MJC
Begeleider: simone
Jurylid: ouder av heerenveen
6 4488
6 AV Aquilo MC AV Aquilo - MJC
Begeleider: Wim de Groot
Jurylid: Marcel Loer
6 4308
7 Groningen Atletiek MC Team 2 Groningen Atletiek - MJC
Begeleider: Anouk
Jurylid: Ouder Nalin
12 4271
8 AV Jahn II MC AV Jahn II - MJC
Begeleider: Anouk van der Spoel
Jurylid: Heel veel
5 3743
9 AAC `61 MC Team 2 AAC `61 - MJC
Begeleider: M Luinge
Jurylid: Ouder
4 1974
10 AV Horror Sneek MC Team 2 AV Horror Sneek - MJC 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 Groningen Atletiek MD Team 1 Groningen Atletiek - MJD
Begeleider: Niels Venema
8 5863
2 AV Lionitas MD AV Lionitas - MJD
Begeleider: Jakko Jan Leeuwangh
Jurylid: Ouder atleet (ondersteunend)
9 5769
3 AV Impala MD AV Impala - MJD
Begeleider: Joost ter Doest
Jurylid: Joost ter Doest
11 4755
4 AV Horror Sneek MD AV Horror Sneek - MJD
Begeleider: Shirly Sieperda
Jurylid: Anna Rypma
5 4502
5 AAC `61 MD Team 1 AAC `61 - MJD
Begeleider: Leonie Nijstad
Jurylid: Ouder
6 4272
6 AV Start `78 MD AV Start `78 - MJD
Begeleider: Marleen Postma
8 3665
7 Groningen Atletiek MD Team 2 Groningen Atletiek - MJD
Begeleider: Robin Wassens
7 3577
8 AV Heerenveen MD AV Heerenveen - MJD
Begeleider: simone
Jurylid: ouder av heerenveen
4 3373
9 Groningen Atletiek MD Team 3 Groningen Atletiek - MJD
Begeleider: Naomi Kloosterman
8 3258
10 AV Jahn II MD AV Jahn II - MJD
Begeleider: Anouk van der Spoel
Jurylid: Heel veel
6 3083
11 AAC `61 MD Team 2 AAC `61 - MJD
Begeleider: Leonie Nijstad
Jurylid: Ouder
5 2973
12 AV Aquilo MD AV Aquilo - MJD
Begeleider: Janine Roelfsema
Jurylid: Marcel Loer
4 2487