Teams

Competitiestand Mannen U20
# Team Leden Punten
1 KAV Holland Jongens Team 1 KAV Holland - JJA
Begeleider: Ivo van Haaren
Jurylid: Ivo van Haaren
9 7213
2 AV De Spartaan Jongens AV De Spartaan - JJA
Begeleider: Vincent van Stijn
Jurylid: Karin Zonneveld
12 6969
3 AV Lycurgus Jongens AV Lycurgus - JJA
Begeleider: Joost en Anna
Jurylid: Karin van Deudekom
14 6801
4 Phanos Jongens Phanos - JJA
Begeleider: David Cairo
Jurylid: Alexander van Altena
14 6627
5 DEM Jongens DEM - JJA
Begeleider: Carolien Adrichem
Jurylid: zie DEM meisjes
10 5944
6 Tempo AV Jongens Tempo AV - JJA
Begeleider: Peter de Bruin
Jurylid: n.t.b.
6 5301
7 AAC Jongens AAC - JJA
Begeleider: Rob Schuurman
Jurylid: Rob Schuurman
5 4672
8 AV Trias Jongens AV Trias - JJA
Begeleider: Gerben Oosterink
Jurylid: Aad Jan Peterse
11 3303
9 AV NEA-Volharding Jongens AV NEA-Volharding - JJA
Begeleider: Bjorn
Jurylid: Conny
2 1281
10 KAV Holland Jongens Team 2 KAV Holland - JJA
Begeleider: Ivo van Haaren
Jurylid: Ivo van Haaren
1 861
11 SAV Jongens SAV - JJA 0 0
Competitiestand Vrouwen U20
# Team Leden Punten
1 AV De Spartaan Meisjes AV De Spartaan - MJA
Begeleider: Vincent van Stijn
Jurylid: Karin Zonneveld
10 7813
2 AV Lycurgus Meisjes AV Lycurgus - MJA
Begeleider: Anna en Joost
Jurylid: Karin van Deudekom
8 7586
3 Phanos Meisjes Phanos - MJA
Begeleider: Ivo Klooster
Jurylid: Alexander van Altena
10 7145
4 AAC Meisjes AAC - MJA
Begeleider: Rob Schuurman
Jurylid: Rob Schuurman
6 6790
5 KAV Holland Meisjes KAV Holland - MJA
Begeleider: Ivo van Haaren
Jurylid: Ivo van Haaren
8 6519
6 AV Edam Meisjes AV Edam - MJA
Begeleider: Erwin Bökenkamp
Jurylid: Erwin Bökenkamp (Graag bij kogelstoten)
6 6210
7 Tempo AV Meisjes Tempo AV - MJA
Begeleider: Peter de Bruin
Jurylid: Carola Turan/ Mariken Everdij
6 5138
8 DEM Meisjes DEM - MJA
Begeleider: Sebastian Schijffelen
Jurylid: Ger Willemse
6 4811
9 AV NEA-Volharding Meisjes AV NEA-Volharding - MJA
Begeleider: Maaike Uijttenboogaard
10 4632
10 AV Trias Meisjes AV Trias - MJA 0 0