Teams

Competitiestand Jongens Junioren A
# Team Leden Punten
1 PAC Jongens Team 1 PAC - JJA
Begeleider: Ron van der Steenhoven
Jurylid: via mail
16 9011
2 Haag Atletiek Jongens Team 1 Haag Atletiek - JJA
Begeleider: Hans Coolen
Jurylid: Jeannette Le Grand
13 8354
3 Altis Jongens Team 1 Altis - JJA
Begeleider: Steven van der Maas
12 7736
4 ARV Ilion Jongens ARV Ilion - JJA
Begeleider: Emiel Koolstra & Alessandro Lentze
Jurylid: nvt
12 7723
5 Leiden Atletiek Jongens Team 1 Leiden Atletiek - JJA
Begeleider: Carla Jonker
Jurylid: Leiden Atletiek
14 7709
6 AV `47 Jongens AV `47 - JJA
Begeleider: Ton Groenendijk
Jurylid: Ton Groenendijk
10 5867
7 Rotterdam Atletiek Jongens Rotterdam Atletiek - JJA
Begeleider: Jowie
10 5630
8 AV Clytoneus Jongens AV Clytoneus - JJA
Begeleider: Marc Roes
Jurylid: Clytoneus
9 5574
9 PAC Jongens Team 2 PAC - JJA
Begeleider: Ron van der Steenhoven
Jurylid: via mail
9 5008
10 AV Fortuna Jongens Team 1 AV Fortuna - JJA
Begeleider: Michael Ketting
Jurylid: Rob Robbemond graag werpen
7 4633
11 Haag Atletiek Jongens Team 2 Haag Atletiek - JJA
Begeleider: Hans Coolen
Jurylid: Jeannette Le Grand
10 4326
12 AV Fortuna Jongens Team 2 AV Fortuna - JJA
Begeleider: Michael Ketting
Jurylid: Rob Robbemond graag werpen
6 3564
13 Leiden Atletiek Jongens Team 2 Leiden Atletiek - JJA
Begeleider: Carla Jonker
Jurylid: Leiden Atletiek
7 2937
14 Altis Jongens Team 2 Altis - JJA 0 0
14 AV Pijnenburg Jongens AV Pijnenburg - JJA 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren A
# Team Leden Punten
1 PAC Meisjes Team 1 PAC - MJA
Begeleider: Ron vd Steenhoven
Jurylid: via mail
13 8330
2 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 Leiden Atletiek - MJA
Begeleider: Carla Jonker
Jurylid: Carla Jonker
13 7477
3 Haag Atletiek Meisjes Team 1 Haag Atletiek - MJA
Begeleider: Mattie Dekkers
Jurylid: jeannette le grand
10 7242
4 ARV Ilion Meisjes ARV Ilion - MJA
Begeleider: Emiel Koolstra & Alessandro Lentze
Jurylid: nvt
7 6841
5 AV Clytoneus Meisjes AV Clytoneus - MJA
Begeleider: Perry Heijne
8 6089
6 Rotterdam Atletiek Meisjes Rotterdam Atletiek - MJA
Begeleider: Lowie
5 4939
7 CAV Energie Meisjes CAV Energie - MJA
Begeleider: Aad Vink
Jurylid: Peter de Visser
6 4544
8 PAC Meisjes Team 2 PAC - MJA
Begeleider: Ron vd Steenhoven
Jurylid: via mail
4 3565
9 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 Leiden Atletiek - MJA
Begeleider: Carla Jonker
Jurylid: Leiden Atletiek
5 3541
10 Haag Atletiek Meisjes Team 2 Haag Atletiek - MJA
Begeleider: Mattie Dekkers
Jurylid: jeannette le grand
6 3332
11 AV Fortuna Meisjes AV Fortuna - MJA
Begeleider: Michael Ketting
Jurylid: Rob Robbemond graag werpen
3 2355
12 U-Track Meisjes U-Track - MJA
Begeleider: Juul Acton
Jurylid: Onbekend
3 1878
13 AV Pijnenburg Meisjes AV Pijnenburg - MJA 0 0
13 AV Triathlon Meisjes AV Triathlon - MJA 0 0