Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 Spado JC Team 1 Spado - JJC
Begeleider: N.Nijkamp
Jurylid: Spado lid
7 6232
2 DJA JC DJA - JJC
Begeleider: Steven Van Dievoet
Jurylid: Annemarie Boomaerts
6 6167
3 THOR JC Team 1 THOR - JJC
Begeleider: Rene Hollemans en Robbin Noorman
Jurylid: Else van Zomeren
7 5129
4 AV Scheldesport / RK HAV JC - JJC
Begeleider: Ivar v.d Wege
Jurylid: Mick Bouwhuizen
3 4678
5 AV `56 JC Team 2 AV `56 - JJC
Begeleider: Jerrel Biswane
Jurylid: Reinier Broeksma
5 4186
6 Dynamica ADSV JC Dynamica ADSV - JJC
Begeleider: Anne van Houwelingen
Jurylid: Erik Maranus
5 4180
7 AV `56 JC Team 1 AV `56 - JJC
Begeleider: Jerrel Biswane
Jurylid: Gijsbert Elstgeest
4 4040
8 THOR JC Team 2 THOR - JJC
Begeleider: Rene Hollemans en Robbin Noorman
Jurylid: Else van Zomeren
2 2478
9 SV Diomedon JC SV Diomedon - JJC
Begeleider: Gerda Tonissen
3 2283
10 Spado JC Team 2 Spado - JJC
Begeleider: G.Nijkamp
Jurylid: Marieke Kok
2 2125
11 ARV Achilles JC ARV Achilles - JJC
Begeleider: Tjeerd Mijzen
Jurylid: Nader te bepalen
2 1451
12 AV Groene Ster JC AV Groene Ster - JJC
Begeleider: Laura van Haaften
Jurylid: Herman Ardon
1 1077
13 AV De Wielingen / AV Scheldesport / RK HAV JC - JJC 0 0
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 DJA JD DJA - JJD
Begeleider: Jeroen Stoutjesdijk
Jurylid: Danny Dictus
6 5624
2 AV Scheldesport / RK HAV JD - JJD
Begeleider: Ronald Verschuren
Jurylid: Mick Bouwhuizen
6 5183
3 Spado JD Team 1 Spado - JJD
Begeleider: G.Nijkamp
Jurylid: Spado lid
7 4564
4 Dynamica ADSV JD Dynamica ADSV - JJD
Begeleider: Annemiek Koopman
Jurylid: Erik Maranus
6 4554
5 THOR JD Team 1 THOR - JJD
Begeleider: Twan Franssen
Jurylid: Twan Franssen
6 4344
6 AV `56 JD Team 1 AV `56 - JJD
Begeleider: Rachid/Vera/Vivian
Jurylid: 1 (samen met MD, afwisselend)
6 3736
7 AV Groene Ster JD AV Groene Ster - JJD
Begeleider: Rico Stroobant
Jurylid: Herman Ardon
6 3691
8 ARV Achilles JD ARV Achilles - JJD
Begeleider: Tjeerd Mijzen
Jurylid: Nader te bepalen
6 3082
9 Spado JD Team 2 Spado - JJD
Begeleider: G.Nijkamp
Jurylid: Spado lid
5 2596
10 THOR JD Team 2 THOR - JJD
Begeleider: Twan Franssen
Jurylid: Twan Franssen
2 845
11 AV `56 JD Team 2 AV `56 - JJD 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 Spado MC Team 1 Spado - MJC
Begeleider: N.Nijkamp
Jurylid: Spado lid
9 6650
2 AV `56 MC Team 1 AV `56 - MJC
Begeleider: Jerrel Biswane
Jurylid: Remco Kapteijn
7 5595
3 AV Scheldesport / RK HAV MC - MJC
Begeleider: Nicole van Eetvelt
Jurylid: Mick Bouwhuizen
6 5174
4 DJA MC DJA - MJC
Begeleider: Steven Van Dievoet
Jurylid: Annemarie Boomaerts
5 4894
5 ARV Achilles MC ARV Achilles - MJC
Begeleider: Tjeerd Mijzen
Jurylid: Nader te bepalen
8 4543
6 SV Diomedon MC SV Diomedon - MJC
Begeleider: Gerda Tonissen
Jurylid: Frans Hensen, wil graag jureren bij onderdelen waar zijn dochter heeft ingeschreven.
5 3475
7 Dynamica ADSV MC Dynamica ADSV - MJC
Begeleider: Daphne Zerbib
Jurylid: Erik Maranus
5 3395
8 THOR MC THOR - MJC
Begeleider: Rene Hollemans en Robbin Noorman
Jurylid: Else van Zomeren
5 3175
9 Spado MC Team 2 Spado - MJC
Begeleider: N.Nijkamp
Jurylid: Spado lid
6 2945
10 AV Groene Ster MC AV Groene Ster - MJC
Begeleider: Laura van Haaften
Jurylid: Herman Ardon
5 2601
11 AV `56 MC Team 2 AV `56 - MJC 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 Spado MD Team 1 Spado - MJD
Begeleider: N.Nijkamp
Jurylid: Roald van der Laan
8 5721
2 Dynamica ADSV MD Dynamica ADSV - MJD
Begeleider: Madelon van den Bergh
Jurylid: Erik Maranus
7 5141
3 AV Scheldesport / RK HAV MD - MJD
Begeleider: Carlo Thilleman
Jurylid: Mick Bouwhuizen
7 4299
4 AV `56 MD Team 1 AV `56 - MJD
Begeleider: Rachid/Vera/Vivian
Jurylid: 1 (samen met JD, afwisselend)
7 4257
5 THOR MD Team 1 THOR - MJD
Begeleider: Marco Lodiers
Jurylid: Twan Franssen
7 4068
6 Delta Sport MD Team 1 Delta Sport - MJD
Begeleider: Ingrid Rasenberg
Jurylid: Niels Goudswaard
4 3074
7 Delta Sport MD Team 2 Delta Sport - MJD
Begeleider: Emma van Mourik
Jurylid: Niels Goudswaard
5 3033
8 DJA MD DJA - MJD
Begeleider: Jeroen Stoutjesdijk
Jurylid: Suzanne Jochems
4 2966
9 ARV Achilles MD ARV Achilles - MJD
Begeleider: Tjeerd Mijzen
Jurylid: Nader te bepalen
4 2644
10 AV Groene Ster MD AV Groene Ster - MJD
Begeleider: Rico Stroobant
Jurylid: Herman Ardon
4 1969
11 Spado MD Team 2 Spado - MJD
Begeleider: N.Nijkamp
Jurylid: Spado lid
4 1812
12 THOR MD Team 2 THOR - MJD
Begeleider: Marco Lodiers
Jurylid: Twan Franssen
1 693
13 AV `56 MD Team 2 AV `56 - MJD 0 0