Teams

Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Spirit Oud Beijerland Mannen AV Spirit Oud Beijerland - Msen
Begeleider: Joey Blange
10 7307
2 CAV Energie Mannen CAV Energie - Msen
Begeleider: Lars Zuijdeweg
Jurylid: Aad de Bruijn
13 6986
3 Voorne Atletiek Mannen Voorne Atletiek - Msen
Begeleider: Hans de Wit
9 6701
4 ARV Achilles Mannen ARV Achilles - Msen
Begeleider: Joost Ketel
Jurylid: Ine Hondeveld
13 6640
5 Fortius Mannen Fortius - Msen
Begeleider: Kaan Mollaoglu
Jurylid: Gerard van Dijk
9 6511
6 DJA Mannen DJA - Msen
Begeleider: Niels Hanegraaf
Jurylid: Sanne Schellekens
10 6332
7 Spark Mannen Spark - Msen
Begeleider: Rina Bogers
Jurylid: Albert van den Bedum
8 6192
8 Typhoon Mannen Typhoon - Msen
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: Anita Tukker
7 6111
9 AV Fortuna Mannen Team 1 AV Fortuna - Msen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
10 5829
10 THOR Mannen THOR - Msen
Begeleider: Norman van Mook
7 5234
11 AV Fortuna Mannen Team 2 AV Fortuna - Msen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
9 4899
12 Rotterdam Atletiek Mannen Rotterdam Atletiek - Msen
Begeleider: Saskia Kroon
Jurylid: Saskia Kroon
7 4087
13 PAC Mannen PAC - Msen
Begeleider: Peter Spiering
Jurylid: Peter Spiering (coordinatie)
6 3525
14 AV Groene Ster Mannen AV Groene Ster - Msen
Begeleider: Bert Tielen
Jurylid: jeannie Tielen
3 2881
15 AV Attila Mannen AV Attila - Msen 0 0
15 AV Passaat Mannen AV Passaat - Msen 0 0
Competitiestand Vrouwen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 Rotterdam Atletiek Vrouwen Rotterdam Atletiek - Vsen
Begeleider: Iris Pieters
Jurylid: Iris Pieters (coordinatie)
10 6778
2 DJA Vrouwen DJA - Vsen
Begeleider: Niels Hanegraaf
Jurylid: Sanne Schellekens
9 6566
3 Fortius Vrouwen Team 1 Fortius - Vsen
Begeleider: Sigrid Florusse
Jurylid: Gerard van Dijk
10 6184
4 Spark Vrouwen Spark - Vsen
Begeleider: Rina Bogers
8 5787
5 Voorne Atletiek Vrouwen Voorne Atletiek - Vsen
Begeleider: Hans de Wit
10 5737
6 AV Groene Ster Vrouwen AV Groene Ster - Vsen
Begeleider: Bert Tielen
6 5490
7 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen
Begeleider: Vera Wisse
Jurylid: Steven vd Veire
8 5401
8 THOR Vrouwen THOR - Vsen
Begeleider: Teus Klein
Jurylid: Paul van der Klugt
8 5313
9 AV Scheldesport / Delta Sport Vrouwen - Vsen
Begeleider: Ingrid Rasenberg
Jurylid: Ronald Rasenberg
5 4603
10 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen AV Spirit Oud Beijerland - Vsen
Begeleider: Anoeska Schreijer
Jurylid: Stephan Eekman
7 3944
11 AV Spiridon / Atledo Vrouwen - Vsen 6 3490
12 Fortius Vrouwen Team 2 Fortius - Vsen
Begeleider: Sigrid Florusse
Jurylid: Gerard van Dijk
4 2979
13 AV Fortuna Vrouwen Team 1 AV Fortuna - Vsen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
3 2512
14 AV Fortuna Vrouwen Team 2 AV Fortuna - Vsen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
4 2346
15 PAC Vrouwen PAC - Vsen
Begeleider: Peter Spiering
Jurylid: Peter Spiering (coordinatie)
3 1588
16 Typhoon Vrouwen Typhoon - Vsen
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: els wieles
1 799
17 AV Sprint Vrouwen AV Sprint - Vsen 0 0