Teams

Competitiestand Mannen 1e divisie
# Team Leden Punten
1 AAC Mannen AAC - Msen
Begeleider: Dave Elderenbosch
Jurylid: Wijand
13 111
2 AV Sprint Mannen AV Sprint - Msen
Begeleider: Bart Oomen
Jurylid: Hans Sulkers
15 108
3 AV Lycurgus Mannen AV Lycurgus - Msen
Begeleider: Sjoerd Wezelenburg
Jurylid: Nog niet bekend
14 107
4 Spado Mannen Spado - Msen
Begeleider: Mickel van Eekeren
Jurylid: Spado jurylid
20 100
5 AV Hylas Mannen AV Hylas - Msen
Begeleider: Kars van der Gragt
Jurylid: Niek Reijmers
12 99
6 AV De Spartaan Mannen AV De Spartaan - Msen
Begeleider: Ruud van Noort
Jurylid: Dave Clemens
19 99
7 Hellas Utrecht Mannen Hellas Utrecht - Msen
Begeleider: Michel Engelbertink
Jurylid: Roman de Klein
13 96
8 AV 1923 Mannen AV 1923 - Msen
Begeleider: Sander Stok
12 92
9 GAC Hilversum Mannen GAC Hilversum - Msen
Begeleider: Cas Lutz
Jurylid: Marc van Veen (graag aankomst/tijd)
11 77
10 AAV `36 Mannen AAV `36 - Msen
Begeleider: Hans Vlak
Jurylid: Onbekend
13 59
11 AC TION Mannen AC TION - Msen
Begeleider: Dennis Coehoorn
Jurylid: Dennis Coehoorn
5 28
12 ARV Ilion Mannen ARV Ilion - Msen
Begeleider: Stefan Bal
Jurylid: Stefan Bal
3 22
Competitiestand Vrouwen 1e divisie
# Team Leden Punten
1 PAC Vrouwen PAC - Vsen
Begeleider: Carola Diederik
Jurylid: Jurylid PAC (kogel/hoog/ver)
14 116
2 Groningen Atletiek Vrouwen Groningen Atletiek - Vsen
Begeleider: Ellen de Wever
Jurylid: Daan v/d Schilt (speer of kogel aub)
11 114
3 AV 1923 Vrouwen AV 1923 - Vsen
Begeleider: Anna Goede
11 100
4 AV Sprint Vrouwen AV Sprint - Vsen
Begeleider: Kirsten de Koning
Jurylid: Hans Sulkers
12 99
5 Spado Vrouwen Spado - Vsen
Begeleider: Nancy Nijkamp
Jurylid: Spado lid
13 96
6 Leiden Atletiek Vrouwen Leiden Atletiek - Vsen
Begeleider: Nick van Schagen en Stan Does
Jurylid: nvt
14 91
7 AV NOP Vrouwen AV NOP - Vsen
Begeleider: Marleen Loman
Jurylid: AV NOP
11 80
8 AAC Vrouwen AAC - Vsen
Begeleider: Dave Elderenbosch
Jurylid: Wijand
13 79
9 GAC Hilversum Vrouwen GAC Hilversum - Vsen
Begeleider: Jurre Wildschut
Jurylid: Marc van Veen (graag aankost/tijd)
11 74
10 Rotterdam Atletiek Vrouwen Rotterdam Atletiek - Vsen
Begeleider: Esmeralda Redan
Jurylid: Esmeralda Redan
9 56
11 AAV `36 Vrouwen AAV `36 - Vsen
Begeleider: Hans Vlak
Jurylid: Onbekend
9 50
12 Altis Vrouwen Altis - Vsen
Begeleider: Steven van der Maas
Jurylid: Peter de Jonge
10 47