Teams

Competitiestand Mannen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 Rotterdam Atletiek Mannen Rotterdam Atletiek - Msen
Begeleider: Joost de Jong
Jurylid: Adri van den Berge
16 9662
2 Prins Hendrik Mannen Prins Hendrik - Msen
Begeleider: Pieter van der Heijden
Jurylid: Pieter van der Heijden (hoogspringen)
16 9139
3 Eindhoven Atletiek Mannen Eindhoven Atletiek - Msen
Begeleider: Arjan Timmers
Jurylid: Mark Venner
17 8203
4 AV Olympus `70 Mannen AV Olympus `70 - Msen
Begeleider: Patrick van Dop
Jurylid: Etienne Rolvink, voorkeur kogel
13 8157
5 AV Sparta Mannen AV Sparta - Msen
Begeleider: Marnix Baelde
Jurylid: Dick Holstein
12 8040
6 AV Gouda Mannen AV Gouda - Msen
Begeleider: Patrick Janssen
15 7991
7 ESAV Asterix Mannen ESAV Asterix - Msen
Begeleider: Oscar Heijdra
Jurylid: Sebastiaan van den Heuvel
8 7864
8 AV Clytoneus Mannen AV Clytoneus - Msen
Begeleider: Thijs Ros
Jurylid: Renze Dekker (polshoog)
9 7848
9 AV Fortuna Mannen AV Fortuna - Msen
Begeleider: Kosta Zervos
Jurylid: Cock Moerman
10 7714
10 Scorpio Mannen Scorpio - Msen
Begeleider: Matthijs van der Made
Jurylid: zie vrouwenteam
10 7246
11 AV Attila Mannen AV Attila - Msen
Begeleider: Yuri Engels
Jurylid: Philip scheepers
12 7116
12 Atledo Mannen Atledo - Msen
Begeleider: Tim Schellekens
Jurylid: Monica Snepvangers (voorkeur Ver)
6 7037
Competitiestand Vrouwen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 Hellas Utrecht Vrouwen Hellas Utrecht - Vsen
Begeleider: Petra Das
Jurylid: Bart Linnekamp
12 8104
2 Eindhoven Atletiek Vrouwen Eindhoven Atletiek - Vsen
Begeleider: Arjan Timmers
Jurylid: Mark Venner
10 8032
3 AV De Spartaan Vrouwen AV De Spartaan - Vsen
Begeleider: Anthony Ott
Jurylid: Spartaan jurylid
15 7762
4 CAV Energie Vrouwen CAV Energie - Vsen
Begeleider: Patty Burgman & Susie Wittenbols
Jurylid: Jacques Montijn
10 7671
5 AV Gouda Vrouwen AV Gouda - Vsen
Begeleider: Patrick Janssen
11 7170
6 AV Clytoneus Vrouwen AV Clytoneus - Vsen
Begeleider: Mirjam van den Bremen & Femke Corbière
Jurylid: Sandra Kouwenberg
6 7028
7 AV Olympus `70 Vrouwen AV Olympus `70 - Vsen
Begeleider: Patrick van Dop
Jurylid: Etienne Rolvink, voorkeur kogel
13 6918
8 Prins Hendrik Vrouwen Prins Hendrik - Vsen
Begeleider: Jos van Schijndel & Jeroen Engels
Jurylid: Pieter van der Heijden
12 6849
9 AV Passaat Vrouwen AV Passaat - Vsen
Begeleider: Huisman
Jurylid: Cees Boesveld
9 6427
10 Scorpio Vrouwen Scorpio - Vsen
Begeleider: Lisa Smit
Jurylid: Ilse Canjels
7 6268
11 AV Generaal Michaelis Vrouwen AV Generaal Michaelis - Vsen
Begeleider: Marcel Leijten
Jurylid: Irmgard Goud
7 5974
12 AV Attila Vrouwen AV Attila - Vsen
Begeleider: Judi Becx
Jurylid: Philippe Scheepers
4 4463