Teams

Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Spirit Oud Beijerland Mannen AV Spirit Oud Beijerland - Msen
Begeleider: Joey Blange
Jurylid: Stephan Eekman hoog
11 7797
2 CAV Energie Mannen CAV Energie - Msen
Begeleider: Lars Zuijdeweg
Jurylid: Piet Wijnsema
10 6963
3 ARV Achilles Mannen ARV Achilles - Msen
Begeleider: Joost Ketel
Jurylid: Ine Hondeveld
9 6922
4 DJA Mannen DJA - Msen
Begeleider: Niels Hanegraaf
Jurylid: n.v.t.
10 6865
5 Fortius Mannen Fortius - Msen
Begeleider: Kaan Mollaoglu
Jurylid: Sandra Klein (polshoog)
9 6863
6 Voorne Atletiek Mannen Voorne Atletiek - Msen
Begeleider: Hans de Wit
Jurylid: Arjan Offerhaus
8 6321
7 Spark Mannen Spark - Msen
Begeleider: Rina Bogers
Jurylid: Albert Bedum
9 5917
8 Typhoon Mannen Typhoon - Msen
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: Ton Smits
5 5495
9 AV Fortuna Mannen Team 1 AV Fortuna - Msen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
7 4840
10 THOR Mannen THOR - Msen
Begeleider: Norman van Mook
6 3966
11 PAC Mannen PAC - Msen
Begeleider: Carola Diederik (vooraf, ter plaatse atleten)
Jurylid: Jurylid PAC
6 3899
12 Rotterdam Atletiek Mannen Rotterdam Atletiek - Msen
Begeleider: Marshall Croes
4 3255
13 AV Groene Ster Mannen AV Groene Ster - Msen
Begeleider: Bert Tielen
Jurylid: jeannie Tielen
3 2221
14 AV Fortuna Mannen Team 2 AV Fortuna - Msen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
5 2110
15 AV Attila Mannen AV Attila - Msen
Begeleider: Arnoud van de Boel
Jurylid: Arnoud van de Boel
0 0
15 AV Passaat Mannen AV Passaat - Msen 0 0
Competitiestand Vrouwen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 Fortius Vrouwen Team 1 Fortius - Vsen
Begeleider: Sigrid Florusse
Jurylid: Sandra Klein - Graag Polshoog
11 7064
2 DJA Vrouwen DJA - Vsen
Begeleider: Niels Hanegraaf
Jurylid: n.v.t.
12 7025
3 Rotterdam Atletiek Vrouwen Rotterdam Atletiek - Vsen
Begeleider: Saskia Kroon
Jurylid: Saskia Kroon
10 6907
4 Voorne Atletiek Vrouwen Voorne Atletiek - Vsen
Begeleider: Sven Noordermeer
Jurylid: Arjan Offerhaus
7 6359
5 AV Fortuna Vrouwen Team 1 AV Fortuna - Vsen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
8 6330
6 THOR Vrouwen THOR - Vsen
Begeleider: Teus Klein
Jurylid: Jack Gelens
9 6077
7 Spark Vrouwen Spark - Vsen
Begeleider: Rina Bogers
7 5973
8 AV Scheldesport / Delta Sport Vrouwen - Vsen
Begeleider: Ingrid Rasenberg
Jurylid: Linda de Vlieger
8 5643
9 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen
Begeleider: Marieke Riemens
Jurylid: Steven vd Veire
7 5523
10 AV Groene Ster Vrouwen AV Groene Ster - Vsen
Begeleider: Bert Tielen
Jurylid: jeannie Tielen
7 4871
11 AV Spiridon / Atledo Vrouwen - Vsen 8 4017
12 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen AV Spirit Oud Beijerland - Vsen
Begeleider: anoeska
Jurylid: Stephan Eekman
7 3873
13 Fortius Vrouwen Team 2 Fortius - Vsen
Begeleider: Sigrid Florusse
Jurylid: Sandra Klein - Graag Polshoog
3 3077
14 AV Fortuna Vrouwen Team 2 AV Fortuna - Vsen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
4 2544
15 PAC Vrouwen PAC - Vsen
Begeleider: Carola Diederik (vooraf, ter plaatse atleten)
Jurylid: Jurylid PAC
4 1778
16 AV Sprint Vrouwen AV Sprint - Vsen
Begeleider: Judth Rond/Evelien Brugmans
Jurylid: Piet Vervloed/ Corv.d.Vecht EDM
1 977
17 Typhoon Vrouwen Typhoon - Vsen
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: Ton Smits
1 937