Teams

Competitiestand Mannen 2e divisie Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
2 AV Hera Mannen AV Hera - Msen
Begeleider: Robin Korving / Rudy Bouwer
Jurylid: n.t.b.
13 7750
3 AV Sparta Mannen AV Sparta - Msen
Begeleider: Marnix Baelde
Jurylid: Peter Barnard
12 7607
1 AV NOVA Mannen Team 1 AV NOVA - Msen
Begeleider: Bram Berkhout
Jurylid: Jan Berkhout (voorkeur vertrek commissaris)
14 7522
4 Atledo Mannen Atledo - Msen
Begeleider: Kris Beerens
Jurylid: Tom Dalenberg (voorkeur verspringen of hoogspringen)
12 7340
10 ESAV Asterix Mannen Team 1 ESAV Asterix - Msen
Begeleider: Casper van der Putten
Jurylid: Sebastiaan van den Heuvel
11 7319
6 AV Spirit Oud Beijerland Mannen AV Spirit Oud Beijerland - Msen
Begeleider: Joey Blangé
Jurylid: Stephan Eekman
12 7198
5 AV Flevo Delta Mannen AV Flevo Delta - Msen
Begeleider: Mark Mulder
Jurylid: Lisanne Brouwer
12 7011
7 AV De Gemzen Mannen AV De Gemzen - Msen
Begeleider: Jurian Onderdijk
Jurylid: Dirk Wigmans
10 6426
9 Marathon Pim Mulier Mannen Marathon Pim Mulier - Msen
Begeleider: Tom Benerink
Jurylid: Martin Platenkamp
14 6299
8 AV Heerenveen Mannen AV Heerenveen - Msen
Begeleider: Eddy Elinga
Jurylid: Gerda van Werkhooven
8 5956
11 AV Lycurgus Mannen AV Lycurgus - Msen
Begeleider: Jan Voorberg
Jurylid: Karin van Deudekom: Voorkeur KOGEL
9 4845
12 ARV Achilles Mannen ARV Achilles - Msen
Begeleider: Joost Ketel
Jurylid: Ine Hondeveld (Voorkeur hoog- of verspringen)
5 3990
Competitiestand Vrouwen 2e divisie Competitiestand Vrouwen 3e divisie
# Team Leden Punten
2 SAV Vrouwen SAV - Vsen
Begeleider: Paul Olofsen
17 7884
10 AV PEC 1910 Vrouwen AV PEC 1910 - Vsen
Begeleider: Ronald Huethorst
Jurylid: Ouder
10 7660
1 AV Hera Vrouwen AV Hera - Vsen
Begeleider: Herman de Jong
Jurylid: Wobbe Feenstra
12 7567
4 CAV Energie Vrouwen CAV Energie - Vsen
Begeleider: Patty Burgman
Jurylid: Jacques Montijn
11 7548
7 VAV Vrouwen VAV - Vsen
Begeleider: Djanne van der Schaaf
Jurylid: Stef van der Schaaf
10 7487
8 Marathon Pim Mulier Vrouwen Marathon Pim Mulier - Vsen
Begeleider: Susan van Sark
Jurylid: Martin Platenkamp
13 7295
3 AV Trias Vrouwen AV Trias - Vsen
Begeleider: Nicole Berghouwer
Jurylid: David Bastiaansen
10 6946
9 AV Hollandia Vrouwen AV Hollandia - Vsen
Begeleider: Nico van der Gulik
Jurylid: Norbert Bijvoet
11 6676
11 EAC De Sperwers Vrouwen EAC De Sperwers - Vsen
Begeleider: Vincent Heeres
Jurylid: Danien ten Berge
8 5796
5 Fit Vrouwen Fit - Vsen 0 0
5 Rotterdam Atletiek Vrouwen Rotterdam Atletiek - Vsen 0 0
12 AAC `61 Vrouwen AAC `61 - Vsen 0 0